Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

School of Art

Příspěvků: 827


Hraje se Jednou týdně

Úterý | 16:00 - 17:00 | (září)

 Vypravěč Alexandra Alex Gary je offlineAlexandra Alex Gary
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Penelope *Penny* Grant je offline, naposledy online byla 22. ledna 2017 21:30Penelope *Penny* Grant
 Postava Anabel Fox je offline, naposledy online byla 23. ledna 2017 0:55Anabel Fox
 Postava Sandra Nordin je offline, naposledy online byla 19. ledna 2017 23:34Sandra Nordin
 Postava prof. Thomas Wilde je offline, naposledy online byla 22. ledna 2017 21:30prof. Thomas Wilde
 Postava Katarina Rochette je offline, naposledy online byla 15. ledna 2017 4:07Katarina Rochette
 Postava Barbara Bjørnsen je offline, naposledy online byla 23. ledna 2017 0:08Barbara Bjørnsen
 Postava Elizabeth (Líza) Greensback je offline, naposledy online byla 22. ledna 2017 16:44Elizabeth (Líza) Greensback
 Postava Lilliana "Lil" Allarie je offline, naposledy online byla 24. února 2016 18:26Lilliana "Lil" Allarie
 Postava Thomas Levine je offline, naposledy online byla 25. června 2016 17:16Thomas Levine
 Postava prof. Leila Black je offline, naposledy online byla 24. února 2016 18:26 prof. Leila Black
 Postava prof. David Treeshine je offline, naposledy online byla 25. června 2016 17:16 prof. David Treeshine
 Postava prof. Hannah Night je onlineprof. Hannah Night
 Postava Christina Colloneli je offline, naposledy online byla 08. ledna 2016 20:47Christina Colloneli
 Postava prof. Jessica Matters je offline, naposledy online byla 04. listopadu 2016 13:28prof. Jessica Matters
 Postava Senitra Knoxville je offline, naposledy online byla 31. července 2015 6:57Senitra Knoxville
 Postava prof. Michaelle Lorent je offline, naposledy online byla 31. července 2015 6:57prof. Michaelle Lorent
 Postava Lissandra Carter je offline, naposledy online byla 23. ledna 2017 2:08Lissandra Carter
 Postava prof. Nathalie Lucette je offline, naposledy online byla 12. prosince 2015 15:02prof. Nathalie Lucette
 Postava Linda "Lin" Grosen je offline, naposledy online byla 02. ledna 2017 14:30Linda "Lin" Grosen
 Postava Aria Kido je offline, naposledy online byla 21. ledna 2017 17:50Aria Kido
 Postava Johnny Collins je offline, naposledy online byla 22. ledna 2017 21:22Johnny Collins
 
Elizabeth (Líza) Greensback - 29. září 2016 15:21
elizabeth11309.jpg
Začínáme
Naštěstí se mé obavy ani tentokrát nesplnily a i když se plavky poněkud posunuly tak pořád nic neodhalují.Ne že by mi to vadilo,ale nechci profesora posadit na koně.
Proč mně ta myšlenka vzrušila když v ní nebylo nic dvojsmyslného?
Místo toho si upravím plavky pořádně si utáhnu všechny šnůrky protože jistě povolily a čekám co bude dál.Jsem skutečně ráda že to nebude šlapání vody.Počkám až profesor popíše co to vlastně kraul je a potom nesměle zvednu ruku.Až si mně profesor všimne tak se ho ne zrovna jistě zeptám.
„Promiňte kraul to je ten styl kdy to vypadá jako by jste se topili?“
Jistě vím co si o mně teď profesor pomyslí a taky že tím pobavím ostatní což jsem však rozhodně v úmyslu neměla.Myslela jsem to skutečně vážně protože Pobřežní hlídku nesleduji a sportovce na olympiádách jsem viděla většinou jen v olympijských vesničkách když táta něco sponzoroval.
Jo já vím,ale nemusím být přece u všeho.Navíc do těchto míst se obtížně dostává technika a vidět upravený záznam není to pravé.
Ale to už začínáme než se ozve písknutí a my jsme připraveni postoupit na vyšší úroveň.Profesor přejde na druhý konec bazénu a potom co nám začne vysvětlovat co po nás vlastně chce.Začne to i předvádět na suchu takže to vypadá jako když zhasíná špatně střelený srnec.Je to docela zábavný pohled a tak ho chvíli sleduji a potom se dívám na ostatní než se do toho pustím taky.
 
Aria Kido - 11. srpna 2016 11:32
ariakido7968.jpg
Netrpělivý člověk

Vyjdu ke dveřím a otevřu a uvidím dívku..
"Ahoj, copak se děje?" Zeptám se a i se dívám se kolem. "Jestli chces at jdu dolů tak nejdu. Nemám energii tam byt
 
Vypravěč - 11. srpna 2016 06:08
bde090adea_41267584_o21396.jpg
koleje: pokoj Arie
Aria

Chvilku po tom, co se venku rozezní zvuky nástrojů se rozezní zvonek u tvých dveří. Jasně a hlasitě s krátkým přerušováním. Na druhé straně je evidentně někdo netrpělivý.Pokud se podíváš kukátkem můžeš na chodbě zahlédnout mladou středně vysokou blonďatou dívku v krátkých bledě modrých šatech. Zvoní a zvoní.


bazén
všichni kdo jsou na hodině plavání

„Tak studenti, teď trochu klidu, V prvním týdnu budeme trénovat kraul. Pokud by náhodou někdo nevěděl, co to je, tak se jedná o plavecký styl, který je nejrychlejší, nejúčinnější, ale také poměrně vyčerpávající. Plavou jím záchranáři na moři i sportovci na olympiádách.“ vysvětluje tělocvikář na břehu nahlas, aby ho všichni slyšeli i přes šplouchání vody v bazénu. „Základním klíčem k úspěchu je synchronizace pohybu těla a dýchání. Vzhledem k tomu, že jste téměř celou dobu obličejem pod vodou, je potřeba se nadechnou v přesnou chvíli.“ začne s vysvětlováním techniky.

„Začneme pohyby nohou, kterými se pohybuje takto...“ začne předvádět rukami pohyb nohou plavce. „Chyťte se okraje a dejte se do trénování.“ vydává příkaz. O minutu či dvě později přeruší „plácání“ vody lehkým písknutím na píšťalku. „A teď přidáme ruce a dýchání. Postavte se podél hrany tak, aby měl každý dost místa kolem sebe.“ chvilku počká a přejde na druhý vzdálenější břeh od vás. „Ruce se klademe před hlavu a zabíráme vždy jen jednou. Druhou mezitím natahujeme vpřed. Hlavu máme vždy nakloněnou na stranu nezabírající ruky, vytočenou lehce nahoru a po nádechu ji musíme ponořit a přetočit na druhou stranu...“ vysvětluje další sekvenci pohybů a snaží se to názorně předvést na suchu.

Cesta dolů a ven
Johnny Collins

Když se vydáš dolů můžeš cestou po schodech zahlédnout, jak jedna blonďatá dívka v modrých šatech vytrvale zvoní dveře. V ruce, která nedrtí zvonek drží obal na housle. Pokud si jí nebudeš všímat a půjdeš dál dolů, vyjdeš před budovu kolejí, kde je už dav spolužáků. Všichni sledují partu která se pustila do hraní. Mezi nimi vyčnívá jen jedna starší osoba a to paní ve středním věku. Zády se opírala o stěnu budovy a s potěšení ve tváři sledovala výkon studentů. Pak zničeho nic začala hrabat v kabelce z které vytáhla telefon. „Pane řediteli, mohl by jste se přijít podívat zezadu ke kolejím?“ ... „Ano, poměrně to spěchá.“ ... „Myslím, že by to mohlo stačit.“ můžeš zaslechnout část rozhovoru, protože žena musí mluvit více nahlas, aby ji na druhé straně telefonu bylo vůbec rozumět.
 
Johnny Collins - 30. července 2016 07:41
images49525.jpeg
Na škole
Pokoj

Začal som si vybaľovať veci, pretože som tu len prvý deň. Oblečenie ako čiapka, mikina, šál, tričká, kreťase a nohavice som si uložil do skriny. Takmer som ju tak zaplnil, že sa skoro rozpadla. Fííha.. Povedal som si. Pozrel som sa cez balkón, videl som tam dole spolužiakov. Nevedel som, či mám ísť ku ním ale nechal som to tak. Pretože ma tu asi ešte nikto nebude poznať. Tak sa predsa vydám na chodbu a idem po schodoch ku ním. Riadieľ a ostatný boli na plávaniu alebo niekde tam .. Chcel som sa niečo riaditeľa spýtať, ale nevedel som ho nájsť.
 
Vypravěč - 29. května 2016 12:05
bde090adea_41267584_o21396.jpg
před budou kolejí
všichni mimo ryb

Zatímco jste každý dělal ve svém pokoji na svých maličkostech, či jste jen ak lenošili, venku se sešli tři mladí studenti. Pokud někdo z Vás koukal z okna mohl spatřit tři kluky jenž se sešli pod stromem s červenými listy. Jeden si přinesl kytaru, druhý trumpetu a třetí má malý buben. Chvilku se bavili navzájem až se na něčem dohodli.

dva údery do bubínku a jedno přejetí strun. Pak bubeník začne udržovat tišší rytmus načež se připojí kytarista, Trumpeta na svou příležitost ještě čeká. Jeho chvíle se vyskytuje až po chvilce. Přesněji až po krátkém sólu kytary.

Stačí minuta nebo dvě a mají publikum tvořené asi pěti studenty. Nakonec se připojí i elektrická kytara z jedno balkonu...
 
Sandra Nordin - 13. dubna 2016 19:37
0505kopierecovered2kopie75.jpg
bazén
ryby

Thomase jenž nás provokuje z vody si příliš nevšímám. Čekám, až do vody skočí holky. Teprve po nich vylezu na blok a skočím krátkou ale technicky celkem dobrou (snad) šipku. Z rozhovoru Sandry a Elizabeth mě přijde, jako že si to Elizabeth přímo přeje, aby ji plavky spadly ke dnu. Mám prostě takový pocit...

Ani tentokrát se jí nepoštěstilo a zůstali jí na těle. Pravda trošku jinde než byli, ale stále nic neodhalovaly. Však i já jsem si spodek o chlup povytáhla zpět. Budu si muset pořídit lepší plavky. Jinak ... bude jednou trapas usmyslím si a dávám si to za úkol na dnešní večer.
 
Elizabeth (Líza) Greensback - 02. dubna 2016 13:22
elizabeth11309.jpg
Plavání
„Jo jsem si jistá že by to někdo i uvítal.“odpovím pak Anabel.Jsem si jistá že Thomas by byl nadšený z pohledu který by se mu zde naskytl i když ten profesor asi méně (nebo by možná předstíral spravedlivé rozhořčení).Pořád nevím jestli si předtím nedělal legraci,ale v těchhle věcech jsem se nikdy nevyznala.
A taky bych zde musela najít někoho kdo by se mi pro ty plavky potopil abych to nemusela dělat sama.
Potom se podívám na Sandru možná bych se mohla zeptat na její příjmení a pak bych jí jistě našla.Nebo by mi pomohly jiné program když bych využila to co jsem nahrála v jídelně.Ale je vážně dobrá,mnohem lepší než Leo.
Skoro bych jí uvěřila že není jednou z nás.Skoro ...
Když do bazénu skočí Thomas jenom vzhledem k jeho stavu si odpustím poznámky o berlích pro jeho pokulhávající humor.Rozhodnu se ignorovat i prohlášení Anabel a přitom se podívám na Sandru.
Jsem si jistá že ve slovníku by u slova stud byla její fotka.
Ale abych nezdržovala tak nohou nejdříve vyzkouším vodu když dostanu nápad.Co poněkud rozvést její nápad i když profesorovi se to zřejmě nebude líbit.
„Pozor,vodní bomba.“
Pak se rozeběhnu a při skoku obejmu rukama nohy aby to při dopadu pořádně šplouchlo.Doufám že to plavky vydrží,pro všechny případy ihned potom co se zvedne gejzír se pustím a snažím se vyplavat.Nad hladinou se potom nadechnu a vytřu si vodu z očí,
 
Aria Kido - 15. března 2016 10:39
ariakido7968.jpg

PokojKdyž jsem se dívala po škole našla jsem různé věci. Věci o kterých se mi jen mohlo zdát....Do doby než jsem to zde poznala. Bylo to neuvěřitelné. Když jsem se podívala na předměty co mám mít tak jsem si rozvrh schovala a dále prozkoumávala školu... Když v tom spatřím nějakého kluka co šel stejným směrem jako já.
Pozdravila jsem ho... Ale vypadal, že má na spěch. Nechala jsem jej tedy jít a sama si vytáhla klíče a šla na pokoj... Dala si tam kufr otevřela. Vzala nějaké věci a přenesla do skříně. Něco dala do koupelny a jak to bylo vše vybalené podívala sem se po pokoji.
Byl opravdu obrovský.... Snad ještě větší než u nás doma... vylezla jsem ven jelikož tam byl i balkon a dívala se z něj... A přemýšlela jelikož výhled byl opravdu úžasný.
 
Anabel Fox - 14. března 2016 22:54
kopietumblr_m1dwfci7gd1qksebko1_500_large2329.jpg
Plávanie

Na tobogán sa po mne odváži ešte Sandra a Elizabeth. Obe čakám mimo "pristávacej plochy" s riadne radostným výrazom na tvári. Obom plavky vydržali a nemuseli si nič prichytávať po dojazde. S úsmevom sledujem ako obe dojdu až dolu a Elizabeth sa vyjadrí práve k bikinám.
Na šťastie, som rada že nevyšla. Aj keď...keby sa niečo stalo, myslím že by sa z toho aj tak nerobila príliš veľká veda.
Na rozhovor ale nemáme zase veľa času, keďže prehovorí profesor. Obzriem sa keď sa spýta na neplavcov, ale nikto sa nehlási.
Takže to tu nikto neberie ako kurz plávania. To je super, budeme postupovať rýchlejšie.
Vyzve nás do vody a prvý skočí jediný mužský účastník hodiny. Keď nás popichne komentárom po tom, ako sa vynorí, nenechám na seba dlho čakať.
S úsmevom nasledujem jeho príkladu so šípkou, rukami rozrazím hladinu a vkĺznem pod vodu ako nič. Keďže som ovlažená z tobogánu, vlažná plavecká voda mi nerobí nijaký problém. Vynorím sa kúsok od neho a popri tom máchnem rukami a ošpliecham ho vodou rovno do tváre ako si tak pláva na chrbte, akoby mi nebol vlastne úplne cudzí.
Také slovo ako hanblivosť nepoznáme.
Vyhlásim sebaisto, ale milo za všetky prítomné dievčatá, aj keď je mi aj za ten krátky čas čo sme tu jasné, že pri niektorých to neplatí.
 
Johnny Collins - 13. března 2016 19:44
images49525.jpeg

Na škole


Pokoj


Na škole to vyzero celkom fajn. Riaditeľ ma uvítal na nej a podal mi kľúče od mojej izby. Tak som si to tu rýchlo prehliadol nejaké dôležité veci a utekal do izby. Á, tu je našťastie som ju našiel. Kľúče zacrngali a ja som sa dostal dnu, kde bol stolík, stolička, posteľ, okno a skriňa. Hmm povedal som si. Vyzeralo to tu celkom dobre na prvý pohľad. Položil som si tašku na posteľ a rozmýšľal som o úplne všelijakých veciach. Celkom normálna nálada, zvuk vtákov a slnko ktoré sveieti do izby, príjemný deň. Zabudol som ešte na jednu vec.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.072618961334229 sekund

na začátek stránky