Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

D.Gray-man - pokračování

Příspěvků: 293


Hraje se Dvakrát týdně  Vypravěč Arakanga je offlineArakanga
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Sue(ellen) Salyor je offline, naposledy online byla 23. února 2017 19:57Sue(ellen) Salyor
 Postava Komui Lee je offline, naposledy online byla 23. února 2017 19:57Komui Lee
 Postava Victoria Rosemary Priceton je offline, naposledy online byla 20. ledna 2017 19:45Victoria Rosemary Priceton
 Postava Kanda Yuu je offline, naposledy online byla 23. února 2017 19:57Kanda Yuu
 Postava Lavi je offline, naposledy online byla 08. února 2017 13:49Lavi
 Postava Aino Nevalainen je offline, naposledy online byla 08. února 2017 13:49Aino Nevalainen
 Postava Evelyne Chartreux je offline, naposledy online byla 20. ledna 2017 19:45Evelyne Chartreux
 Postava Bak Chan je offline, naposledy online byla 08. února 2017 13:49Bak Chan
 Postava Lisa Holmes je offline, naposledy online byla 23. února 2017 11:28Lisa Holmes
 Postava Allen Walker je offline, naposledy online byla 20. ledna 2017 19:45Allen Walker
 Postava Arystar Krory III. je offline, naposledy online byla 18. ledna 2017 21:11Arystar Krory III.
 Postava Eliade je offline, naposledy online byla 23. února 2017 11:28Eliade
 Postava Daisya Barry je offline, naposledy online byla 08. února 2017 13:49Daisya Barry
 Postava Komurin je offline, naposledy online byla 23. února 2017 11:28Komurin
 
Bak Chan - 04. února 2017 22:19
462545957.jpg
Co. To. JE???

Nepřiznal bych to, ale jsem vážně rád, že už jsme na místě. Než se vydám na cestu zpět do asijské pobočky, asi si dám jeden den relaxu, což vlastně znamená takovou menší deWongizaci. A srovnání papírování ohledně cesty, takže relax to je skutečně jen jménem.

Zvednu ruku na pozdrav Komuiovi, když tu náhle uslyším dusání naším směrem. Zamračím se a snažím se dohlédnout za nevinně se tvářícího Komuie, co se to tam proboha děje. Přemýšlím, co by to tak mohlo mít za původ, ale upřímně...ani Sokaro by nedělal takový hluk, a to je to dost vysoký hromotluk. Takže co se tady děje? A...proč to zní, jako kdyby se sem hnala hromada šrotu?!

A pak to přijde. To...prostě to. S baretkem. Polknu skrz strachy sevřené hrdlo a přemýšlím, jestli se mi jen zdá, že se ta věc kouká na mne.

Nope. Nezdá.

Vydám nepříliš mužné zapištění, když mě ta věc popadne a začne mě...svazovat? Proč? Proč?!

"Komuíííííííííííí!" zavřísknu a vzpouzím se proti provazům. "Žádné hlášení na tohle není dost dlouhé! Odvolej tu obludu!" V posledním slově můj hlas přeskočil oktávu. Ale komu na tom záleží, když můj život právě končí, že?

 
Victoria Rosemary Priceton - 20. ledna 2017 19:45
vikico3343.jpg
U Komuie

Konečně jsme na místě. Řád je vždy velmi impozantní, když se k němu přibližujeme. Vevnitř je chladný a místy děsivý, ale začínám si docela zvykat.
Vystoupíme a já si jen poslechnu o tom, že to ještě není hotové. To je možná i dobře, alespoň mu budu moci pomoct. “To je v pořádku, Lavi-san. Já chápu, že je i papírování důležité, takže se pokusím se to přiučit, kdyby mě poslali na misi samotnou. Takže nejen, že tu zůstanu hlavně kvůli Komuiovi, ale také pomůžu,“ řeknu rozhodně, tedy… rozhodně na mě.
Dojdeme až ke Komuiově kanceláři, ale on tu není. Zaklepu a vejdu dovnitř a tam je Evelyne-san. Pozdravím ji.
“Evelyne-san, nevíte, kde je Komui?“ zeptám se. A pak se přiřítí něco obludného. Vyděšeně vypísknu a zakryju si rukou ústa, protože to bylo až moc hlasité a stydím se za to.
“C… c… co to proboha je?“ vykoktám ze sebe a ukazuji na ten divný stroj.
 
Komurin - 13. ledna 2017 21:09
staensoubor5009.jpg
Primární nastavení: ochrana před stalkerem

Motory nastartovány, Systém spuštěn. Před druhotným nastavením papírování nutnost proskenovat místnost. Skenuji, skenuji, skenuji. V kanálovém tunelu objevena nahraná silueta. Vyhledávání. Silueta patří Bak Chanovi, velícímu Asijského oddělení. Kategorie: Nebezpečí pro chránění objekt Lenalee Lee. Alarm spuštěn. Nutnost vyplnit primární rozkaz ochrany objektu Lenalee Lee.
"Nebezpečí, nebezpečí."
Přesouvám se rychle k vodnímu tunelu. Vedlejší škody nejsou podstatné. "Nebezpečí. Nebezpečí."
Vstup do vodního tunelu příliš úzký. Nutnost probourat se. "Nebezpečí. Nebezpečí."
Skenování postav v prostoru, vysunutí mechanických chapadel a popadnutí cílové osoby. Nastavení: nijak vážně neubližovat. Nedbat na vzpouzení. Vsunutí cílové osoby do mého vnitřního prostoru. Spuštěn proces svázání. Dle dat je nejdále od chráněné osoby. Přesun do kanceláře mého otce a vyndání zabezpečené (svázané) osoby mého vnitřního prostoru. Ignorovat Exorcistku Evelyne Charteaux, nacházející se v prostoru.
 
Komui Lee - 13. ledna 2017 18:21
150234.jpg
bAktivace

Raději si pospíším ke kanálu, možná by se měl zase vyčistit, kdo bude zlobit, ten dostane to potěšení, abych přivítal nový přírustek. Jak si to tak ženu poklusem chodbama a vůbec se nesnažím vyhnout místům kde bych mohl narazit na Reevera, vzpomenu si, že s Lisou bude Bak.

Bak Chan, stalker mojí milované sestřičky.

Ryche vytáhnu jeden ze svých nových vynálezů, dálkové ovládání, které aktivuje hlídkového robota, Komurina, aby hlídal chodby a Bak se nedostal k Lenalee. Mému drahému světlu a smyslu života.

Spokojený dojdu k molu, kde by se ti dva měli objevit. Nezapoměl jsem ještě na něco?

...

Asi to nebylo tak důležité, když jsem na to zapoměl.

Kouknu na Bakua a upiju kafe místo odpovědi. Ona tam možná někde je... někde. Raději se otočím na tu novou a znovu upiju kafe.

"Zdravím!"
 
Temný řád - 15. prosince 2016 19:22
fic_dgrm4740.gif
Řád se omlouvá, zdechl po cestě do zahraničí. První týden přichází a s ním Victoria, Bak a Komui. Komuii, pokud chceš, vypusť v tomto kole Komurina, my ti to možná odpustíme.
 
Aino Nevalainen - 15. prosince 2016 19:13
ainocopy5440.jpg
Ranní trénink

Tiše zavrčím a vrhnu na Kandu zlý pohled. Kuře tohle, kuře tamto...je to fakt pitomá přezdívka. Ale náladu mi nezkazí, to, co mi udělala na hlavě Sue, se mi zamlouvá, svým způsobem to je i praktické. "Dobré ráno i tobě, neschopný lovče vlasů," ušklíbnu se. Bez pobízení se začnu protahovat a rozcvičovat, abychom mohli co nejdřív začít. Samozřejmě, že to zas bude bolet jak mrcha, ale díky včerejší masáži od Sue se mi hýbe trochu líp.

Zatímco se snažím uvolnit zatuhlé rameno, konverzačním tónem prohodím ke Kandovi: "Slyšela jsem, že se ti dnes vrací tvůj králičí přítel. Těšíš se? Myslím, že se Lavi skutečně těší na to, až se ti zas vrhne na vlasy. Víš..." ztlumím hlas a můj úšklebek se ještě víc rozšíří, "...teď, když přišel o dalšího člověka, kterého může beztrestně česat." To samozřejmě není pravda, sahat na sebe nenechám téměř od nikoho a myslím, že Laviho by to stejně nenapadlo. Ale proč si nerýpnout.

Narovnám se a připravím se na jakýkoliv trénink, který na mě Kanda přichystá.
 
Sue(ellen) Salyor - 13. prosince 2016 16:25
371410(3)4854.jpg
Snídaně

Po tréninku se rychle osvěžím, obléknu si uniformu a pelerínu nechám na posteli. S vlasy sepnutými se vydám směrem jídelna, poklusávám a protahuju se cestou, abych nezatuhla a pomalu uvolňuji svaly z ranního tréninku.

Takhle dorazím do jídelny před ranním návalem a chvilku si postojím za novým exorcistou, je docela zajímavý. Když na mě přijde řada skloním se k okénku a zazubím se na Jerryho, zatímco ještě do protahuji nohy.
"Dobré ráno, Jerry. Prosím tě o vydatnou vaječnou omeletu se špenátem a čaj s medem, venku je trochu větrno." objednám si a chvilku čekám, než dostanu talíř větší než bych si normálně vzala pro sebe, ale co udělat. Ocením i bagetu po stranně a jen se pousměji. Jerry umí udělat divy.

S tácem v rukách se vydám směrem nový exorcista.
"Bonjour. Máte tady volné místo?" Usměji se na něj mile a počkám si na odpověď. Určitě potřebuje kamaráda.
 
Evelyne Chartreux - 13. prosince 2016 14:25
imgthing5879.jpg
Kde jen ten chrápal je?!

A tak se s tou příšernou kocovinou vydávám za Komuiem. Cestou moc ani nezdravím, mam hroznou náladu. To byl nápad... můj původní plán byla zábava s finderem, ale jsem ráda, že jsem si vzpomněla na příjezd nového člověka. Třeba bude zajímavější než finder a kdo ví, možná i svolnější?
Dojdu do kanceláře, mám tak blbou náladu, že ani neklepu. Rozhlédnu se a Komui nikde. Kde sakra vězí?! Nakonec se s překříženýma rukama přes prsa opřu o jeho stůl a sleduji všechny, kdo přijdou dovnitř. Snad brzo dorazí i on. Chci vidět tu novou, asi tuším, kdo ji má přivézt, ale jistá si nejsem… Kéž by to byl Bak.
 
Lisa Holmes - 03. prosince 2016 11:21
p7040002412.jpg
At' už je to za mnou

Přestože na obličeji není nic znát, člověk, který mě zná, by poznal mou nervozitu díky tomu, jak si hraji s medailonkem. Hrozný zlozvyk. Vyhoupnu se z lod'ky a mezitím, co velící mluví, letmo se rozhlížím kolem.
"Jistě," přikývnu k němu, ale spíš jen proto, abych dala najevo, že jsem vnímala. Setkám se tu s dalšími exorcisty. Možná by mi to pomohlo při tréninku, nebo bych někoho mohla požádat o radu, jak se lépe sesynchronizovat. Na druhou stranu, nejsem zvyklá pracovat s jinými exorcisty na misi, když nepočítám Nine. Ale snad nebude tak těžké si zvyknout. Jenže to velící začne mluvit k někomu jinému. Podívám se tím směrem a ...trochu se zarazím. Už totiž chápu Bakův výškový komplex. Pokud je na tom stereotypu, že asiati jsou malý, něco pravdy, tak evropský velící zjevně bude ta vyjímka potvrzující pravidlo. Pustím medailonek, pomalu se postavím vedle asijského velícího, a s obezřetným výrazem čekám, co bude dál.
 
Temný řád - 26. listopadu 2016 14:19
fic_dgrm4740.gif
I zde nastává další týden, týden č. 3. Na scénu vyrazí Sue, Evelyne, Aino a Lisa.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.065412044525146 sekund

na začátek stránky