Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

D.Gray-man - pokračování

Příspěvků: 291


Hraje se Dvakrát týdně  Vypravěč Arakanga je offlineArakanga
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Sue(ellen) Salyor je offline, naposledy online byla 17. ledna 2017 4:55Sue(ellen) Salyor
 Postava Komui Lee je offline, naposledy online byla 17. ledna 2017 4:55Komui Lee
 Postava Victoria Rosemary Priceton je offline, naposledy online byla 13. ledna 2017 19:27Victoria Rosemary Priceton
 Postava Kanda Yuu je offline, naposledy online byla 17. ledna 2017 4:55Kanda Yuu
 Postava Lavi je offline, naposledy online byla 15. prosince 2016 19:25Lavi
 Postava Aino Nevalainen je offline, naposledy online byla 15. prosince 2016 19:25Aino Nevalainen
 Postava Evelyne Chartreux je offline, naposledy online byla 13. ledna 2017 19:27Evelyne Chartreux
 Postava Bak Chan je offline, naposledy online byla 15. prosince 2016 19:25Bak Chan
 Postava Lisa Holmes je offline, naposledy online byla 16. ledna 2017 21:54Lisa Holmes
 Postava Allen Walker je offline, naposledy online byla 13. ledna 2017 19:27Allen Walker
 Postava Arystar Krory III. je offline, naposledy online byla 05. ledna 2017 18:35Arystar Krory III.
 Postava Eliade je offline, naposledy online byla 16. ledna 2017 21:54Eliade
 Postava Daisya Barry je offline, naposledy online byla 15. prosince 2016 19:25Daisya Barry
 Postava Komurin je offline, naposledy online byla 16. ledna 2017 21:54Komurin
 
Komurin - 13. ledna 2017 21:09
staensoubor5009.jpg
Primární nastavení: ochrana před stalkerem

Motory nastartovány, Systém spuštěn. Před druhotným nastavením papírování nutnost proskenovat místnost. Skenuji, skenuji, skenuji. V kanálovém tunelu objevena nahraná silueta. Vyhledávání. Silueta patří Bak Chanovi, velícímu Asijského oddělení. Kategorie: Nebezpečí pro chránění objekt Lenalee Lee. Alarm spuštěn. Nutnost vyplnit primární rozkaz ochrany objektu Lenalee Lee.
"Nebezpečí, nebezpečí."
Přesouvám se rychle k vodnímu tunelu. Vedlejší škody nejsou podstatné. "Nebezpečí. Nebezpečí."
Vstup do vodního tunelu příliš úzký. Nutnost probourat se. "Nebezpečí. Nebezpečí."
Skenování postav v prostoru, vysunutí mechanických chapadel a popadnutí cílové osoby. Nastavení: nijak vážně neubližovat. Nedbat na vzpouzení. Vsunutí cílové osoby do mého vnitřního prostoru. Spuštěn proces svázání. Dle dat je nejdále od chráněné osoby. Přesun do kanceláře mého otce a vyndání zabezpečené (svázané) osoby mého vnitřního prostoru. Ignorovat Exorcistku Evelyne Charteaux, nacházející se v prostoru.
 
Komui Lee - 13. ledna 2017 18:21
150234.jpg
bAktivace

Raději si pospíším ke kanálu, možná by se měl zase vyčistit, kdo bude zlobit, ten dostane to potěšení, abych přivítal nový přírustek. Jak si to tak ženu poklusem chodbama a vůbec se nesnažím vyhnout místům kde bych mohl narazit na Reevera, vzpomenu si, že s Lisou bude Bak.

Bak Chan, stalker mojí milované sestřičky.

Ryche vytáhnu jeden ze svých nových vynálezů, dálkové ovládání, které aktivuje hlídkového robota, Komurina, aby hlídal chodby a Bak se nedostal k Lenalee. Mému drahému světlu a smyslu života.

Spokojený dojdu k molu, kde by se ti dva měli objevit. Nezapoměl jsem ještě na něco?

...

Asi to nebylo tak důležité, když jsem na to zapoměl.

Kouknu na Bakua a upiju kafe místo odpovědi. Ona tam možná někde je... někde. Raději se otočím na tu novou a znovu upiju kafe.

"Zdravím!"
 
Temný řád - 15. prosince 2016 19:22
fic_dgrm4740.gif
Řád se omlouvá, zdechl po cestě do zahraničí. První týden přichází a s ním Victoria, Bak a Komui. Komuii, pokud chceš, vypusť v tomto kole Komurina, my ti to možná odpustíme.
 
Aino Nevalainen - 15. prosince 2016 19:13
ainocopy5440.jpg
Ranní trénink

Tiše zavrčím a vrhnu na Kandu zlý pohled. Kuře tohle, kuře tamto...je to fakt pitomá přezdívka. Ale náladu mi nezkazí, to, co mi udělala na hlavě Sue, se mi zamlouvá, svým způsobem to je i praktické. "Dobré ráno i tobě, neschopný lovče vlasů," ušklíbnu se. Bez pobízení se začnu protahovat a rozcvičovat, abychom mohli co nejdřív začít. Samozřejmě, že to zas bude bolet jak mrcha, ale díky včerejší masáži od Sue se mi hýbe trochu líp.

Zatímco se snažím uvolnit zatuhlé rameno, konverzačním tónem prohodím ke Kandovi: "Slyšela jsem, že se ti dnes vrací tvůj králičí přítel. Těšíš se? Myslím, že se Lavi skutečně těší na to, až se ti zas vrhne na vlasy. Víš..." ztlumím hlas a můj úšklebek se ještě víc rozšíří, "...teď, když přišel o dalšího člověka, kterého může beztrestně česat." To samozřejmě není pravda, sahat na sebe nenechám téměř od nikoho a myslím, že Laviho by to stejně nenapadlo. Ale proč si nerýpnout.

Narovnám se a připravím se na jakýkoliv trénink, který na mě Kanda přichystá.
 
Sue(ellen) Salyor - 13. prosince 2016 16:25
371410(3)4854.jpg
Snídaně

Po tréninku se rychle osvěžím, obléknu si uniformu a pelerínu nechám na posteli. S vlasy sepnutými se vydám směrem jídelna, poklusávám a protahuju se cestou, abych nezatuhla a pomalu uvolňuji svaly z ranního tréninku.

Takhle dorazím do jídelny před ranním návalem a chvilku si postojím za novým exorcistou, je docela zajímavý. Když na mě přijde řada skloním se k okénku a zazubím se na Jerryho, zatímco ještě do protahuji nohy.
"Dobré ráno, Jerry. Prosím tě o vydatnou vaječnou omeletu se špenátem a čaj s medem, venku je trochu větrno." objednám si a chvilku čekám, než dostanu talíř větší než bych si normálně vzala pro sebe, ale co udělat. Ocením i bagetu po stranně a jen se pousměji. Jerry umí udělat divy.

S tácem v rukách se vydám směrem nový exorcista.
"Bonjour. Máte tady volné místo?" Usměji se na něj mile a počkám si na odpověď. Určitě potřebuje kamaráda.
 
Evelyne Chartreux - 13. prosince 2016 14:25
imgthing5879.jpg
Kde jen ten chrápal je?!

A tak se s tou příšernou kocovinou vydávám za Komuiem. Cestou moc ani nezdravím, mam hroznou náladu. To byl nápad... můj původní plán byla zábava s finderem, ale jsem ráda, že jsem si vzpomněla na příjezd nového člověka. Třeba bude zajímavější než finder a kdo ví, možná i svolnější?
Dojdu do kanceláře, mám tak blbou náladu, že ani neklepu. Rozhlédnu se a Komui nikde. Kde sakra vězí?! Nakonec se s překříženýma rukama přes prsa opřu o jeho stůl a sleduji všechny, kdo přijdou dovnitř. Snad brzo dorazí i on. Chci vidět tu novou, asi tuším, kdo ji má přivézt, ale jistá si nejsem… Kéž by to byl Bak.
 
Lisa Holmes - 03. prosince 2016 11:21
p7040002412.jpg
At' už je to za mnou

Přestože na obličeji není nic znát, člověk, který mě zná, by poznal mou nervozitu díky tomu, jak si hraji s medailonkem. Hrozný zlozvyk. Vyhoupnu se z lod'ky a mezitím, co velící mluví, letmo se rozhlížím kolem.
"Jistě," přikývnu k němu, ale spíš jen proto, abych dala najevo, že jsem vnímala. Setkám se tu s dalšími exorcisty. Možná by mi to pomohlo při tréninku, nebo bych někoho mohla požádat o radu, jak se lépe sesynchronizovat. Na druhou stranu, nejsem zvyklá pracovat s jinými exorcisty na misi, když nepočítám Nine. Ale snad nebude tak těžké si zvyknout. Jenže to velící začne mluvit k někomu jinému. Podívám se tím směrem a ...trochu se zarazím. Už totiž chápu Bakův výškový komplex. Pokud je na tom stereotypu, že asiati jsou malý, něco pravdy, tak evropský velící zjevně bude ta vyjímka potvrzující pravidlo. Pustím medailonek, pomalu se postavím vedle asijského velícího, a s obezřetným výrazem čekám, co bude dál.
 
Temný řád - 26. listopadu 2016 14:19
fic_dgrm4740.gif
I zde nastává další týden, týden č. 3. Na scénu vyrazí Sue, Evelyne, Aino a Lisa.
 
Lavi - 26. listopadu 2016 14:18
lavi3803.jpg
Cestě tam a tam už zůstaneme, protože tam máme HQ

I když jsem sám docela unavený, zůstanu po cestě vzhůru a sleduju Viki-chan. I když jsem podle ní určitě samá blbůstka, svůj úkol na ni dávat pozor beru hodně vážně. Komui by mi nepoděkoval, kdybych dopustil, aby se naší nové exorcistce něco stalo, a kromě toho je vážně roztomilá. Ne že by se mi nezamlouval i zbytek našeho ženského osazenstva, ale Sue je taková poletucha, že občas člověk neví, co s ní...ale skvěle se s ní plánují žertíky. Lenalee má status nedotknutelné, hádejte proč...a Aino...řekněme, že Yuu konečně našel rovnocenného oponenta v tvrdohlavosti. No a Evelyne...podvědomě se otřesu. Brrr. Ještě, že nejsem vědec.

Když dojdeme k věži, provinile se zazubím a zavrtím hlavou. "To ve vlaku nedělám. Protože moje hlášení kontroluje panda, a panda si velmi potrpí na čistý, pěkný rukopis. Což s tím kostitřasem moc nejde, a já bych rád žil. Takže to vyplním teď. Řekl bych ti, ať si jdeš odpočinout, ale Komui určitě bude chtít vidět, jak jsi uspěla."

Jenže když přijdeme ke Komuiově kanceláři, nikdo tam není. Probodnu vražedným pohledem dveře a zamyslím se. "On určitě zase usnul," prohlásím, abych ospravedlnil svůj plán. "Co kdybychom na něj počkali vevnitř?" Ideálně schovaní někde za knihovnou. Ale to nedodám. Zatím.
 
Arystar Krory III. - 10. listopadu 2016 14:58
730503285.jpg
Snídaně

Dojdu do jídelny a hned jsem ohromen množstvím lidí, kteří zde snídají. Já... chci zpátky svůj klid a osamocené snídaně... s Eliade.

Chvilku nejistě stojím ve dveřích a snažím se zjistit, jak to tufunguje. Objednává se? Mám si sednout? Po chvilce však vypozoruji, že si lidé chodí pro snídani k jednomu pultíku. Stoupnu si tedy do fronty a nervózně se rozhlížím kolem. Ani si nevšimnu, že na mne přišla řada.
"Cože? Co si dám? Já... ermmm... "

_______

Našel jsem poloprázdný stůl celkem v koutě jídelny. Samozřejmě jsem si sednul k té volné polovině stolu. Potřeboval bych mluvit s Lenalee, ale nikde jí tu nevidím. Dloubu vidličkou do svých míchaných vajec a nepřítomně popíjím čaj, myšlenkami stále u výdejního pultu. Jak dlouho jsem tam stál? Určitě jsem svým zdržováním naštval všechny lidi za sebou. Teď mne budou všichni nensášet! Zachmuřeně svěším hlavu. Proč jsem jen nezůstal doma?
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.055995225906372 sekund

na začátek stránky