Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Boruto: Nový svět

Příspěvků: 628


Hraje se Denně  Vypravěč Mayu je offlineMayu
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Chisay je offline, naposledy online byla 23. ledna 2017 5:51Chisay
 Postava Naara Shikamaru je offline, naposledy online byla 23. ledna 2017 6:22Naara Shikamaru
 Postava Uchiha Sasuke je offline, naposledy online byla 23. ledna 2017 6:22Uchiha Sasuke
 Postava Uzumaki Naruto je offline, naposledy online byla 21. ledna 2017 17:50Uzumaki Naruto
 Postava Uchiha Sakura je offline, naposledy online byla 14. ledna 2017 21:39Uchiha Sakura
 Postava Uzumaki Hinata je offline, naposledy online byla 04. ledna 2017 19:03Uzumaki Hinata
 Postava Uzumaki Boruto je offline, naposledy online byla 21. ledna 2017 17:50Uzumaki Boruto
 Postava Uchiha Sarada je offline, naposledy online byla 21. ledna 2017 17:50Uchiha Sarada
 Postava Kakashi Hatake je offline, naposledy online byla 19. října 2016 20:04Kakashi Hatake
 
Naara Shikamaru - 22. ledna 2017 08:22
shikamarus6321.jpg
Sleduju jak Naruto odchází jdu pomalu ke stolu. Pohlédnu na svitek který nám tu zanechal Sasuke a uvažuju nad jeho zprávou. Nakonec ho položím vezmu malý svitek a napíšu na něj právu pro Saie týkající se ochrany vesnice a jejímu zabezpečení.

"Ahoj Sai potřebujeme hlídky kolem vesnice. Sestav týmy po 5ti ANBU aby hlídkovali za branami vesnice. Je pravděpodobné že hrozí útok ale nevíme od koho ani kolik jich je. O dalších zpráach mě informuj s pozdravem Shikamaru."

Malý svitek sroluji a vytáhnu další malý svitek. Nyní pro dešifrovací tým kterému hodlám předat Sasukeho neznámy svitek. Kdoví co v něm je.

"Mám tu pro vás svitek se kterým si nevím rady. Rád bych aby jste co nejdřív zjistily o co jde."

Pošlu obě zprávy doručovatelum a pohlédnu na Narutova klona.

 
Uchiha Sasuke - 22. ledna 2017 08:13
sasuke6502.png
Zase s rodinou.:
Sleduju Saradu jak se rozzářila a vzala nás oba za ruce s tím že pujdeme domu. Mírně se zamyslím navrhnu.

"Dostal jsem hlad, co kdyby jsme se zašli naobědvat?"

Mám celkem hlad, navíc jsem ještě dneska nejedl a tak by mi přišlo vhod se někde najíst. NAvíc můžeme u jídla jako rodina popovídat. Sarada má nejspíš plno otázek, Sakura asi bude též zvědavá jak dlouho tu budu a co se týče mě taky bych rád věděl několik věcí.

 
Vypravěč - Aki - 20. ledna 2017 18:14
12473608_582160115267497_3941156346328304038_o2310.jpg
Hinata

Naruto co jak dokončil svojí práci co na ten den měl zařídit se zvedl ze své kancelářské židle a vydal se konečně domů. jak se dostal na ulici Konohy hned se zamyslel, co by měl dělat... Nakonec se rozhodl, že něco vezme cestou než dojde domů.
Zastavil se v jednom krámku a vzal pár věci aby udělal radost jak svým dětem tak i Hinatě...

Jak to nakoupil rozešel se opět domů. Trvalo mu to asi půl hodiny, což se i sám divil. Pak jak tam konečně došel trvalo než vylovil klíče a následně se otevřel dveře..
"Jsem doma?? Je tu někdo?" Zavolá a pomalu se konečně i sezuje s taškama v rukou
 
Uzumaki Hinata - 18. prosince 2016 22:35
sunshine_family_by_fu_reijid98fq8v235.jpg

Doma
Poté, co jsem se v předsíni zula jsem se rozešla do domu a nakonec jsem ša do obýváku, kde jsem usadila na pohovku a na chvilku jsem se opřela a přivřela jsem oči. Snažila jsem se chvilku relaxovat, ale myšlenky mi mezitím utekly k mým dvěma chlapcům, kteří jsou teď oba někde pryč. Chyběly mi ty doby, kdy jsme trávily mnohem více času společně jako rodina... a bylo mi jasné, že já nejsem jediná, kdo to takhle cítí.

Po několika minutách jsem zaslechla cupitání, které mohlo patřit jen mé dceři. Pomalu jsem k ní stočila pohled, když se objevila v obýváku a mlčky jsem sledovala, jak se posadila. Nemusela jsem být detektiv na to, abych z ní poznala, že se něco děje... že není tak veselá jao vždycky. Himawari byla vždycky naše sluníčko. Trápilo mě ji takhle vidět. Na chvilku jsem se zamračila, zvedne jsem se ze svého místa a popošla jsem blíže ke své dceři, abych se mohla posadit vedle ní a poté jsem si ji posadila na klín. Svoje ruce jsem dala jemně kolem ní, abych ji držela a nespadla mi.

"Zlatíčko," vydechla jsem. Přišlo mi hrozně těžké vysvětlovat ještě dítěti všechny důvody, které její otec má proto, aby zde spolu s námi nebyl... navíc sama jsem nedokázala odpovědět na všechno. Občas jsem si přála, aby jim to alespoň jednou vysvětloval Naruto, protože mě samotné již pomalu začaly docházet argumenty a vysvětlení... obzvlášť při rozhovorech s Borutem, které ne vždycky končily zrovna hezky.
"Taky mi hrozně moc chybí... oba dva, doufám, že se oba již brzy vrátí domů,"
šeptla jsem. Ano. Přátala jsem si to, ale nevěděla jsem jestli to náhodou v Narutově případě přáním taky nezůstane. "Přeci jsi tam byla... tvůj táta sliboval, že si na nás zkusí udělat více času..." usmála jsem se na ni povzbudivě a jemně jsem ji pohladila jednou rukou po tváři, na které měla stejné čáry jako i Naruto.


Na chvilku jsem se poté odmlčela než jsem se opět nadechla a dala jsem se do vysvětlování:
"Víš přece, že jsme se o tomhle bavily již mnohokrát... není to jednoduché. Váš táta má velmi důležité postavení. Nemůže se starat jenom o nás... je Hokage což znamená, že má na starosti celou naši vesnici a každého občana a shinobiho v ní víš. Musí dohlížet na to, aby se všichni měli dobře a aby nebyly žádné problémy... taky čas od času musí mít různé schůzky s ostatními... není to jednoduché," vydechla jsem. "Naruto si tohle vždycky hrozně moc přál... byl to jeho sen... Ale jestli je něco co má rád ještě více tak jsi to právě ty a Boruto," řekla jsem vážně a podívala jsem se přitom na svou dceru.

"Musíme to ještě chvilku vydržet a potom uvidíš, že si uděláme společně nějaký výlet... kamkoliv jenom budeš chtít, ano?" navrhla jsem jí. Sama bych šla kamkoliv jenom pokud by to znamenalo, že budu mít celou rodinu pohromady.

"Jsem si jistá, že tvůj bráška se vrátí o něco dříve... co by si mezitím chtěla dělat? Chceš mi pomoct s večeří nebo?" zeptala jsem se, protože jsem viděl, že se očividně dost nudí. Nyní mě ovšem nenapadlo co jiného bychom tak mohly dělat.
 
Vypravěč - Aki - 15. prosince 2016 13:56
12473608_582160115267497_3941156346328304038_o2310.jpg
chisay

V chatrči do které si šel si nakonec přečkal bouřku ale nebyla to nějaka obyčejna bouřka jaké znáš. Tahle byla dost ti hlasitá. Jak ale bylo klid a nepršelo tak bylo už ráno a mohl ses vydat dál pro to co tě vyslal hokage.
Cesta ti trvala zhruba dva dny a jak si došel na místo jen ses rozhlížel a žel tam a za osobou co tě poslal hokage jelikož toto si mohl předat čistě jen jemu a nikomu jinému..

Kazekage si zatím dělá své potřebné věci a i nad tím co vše se bude muset ještě zlepšit aby nebyly utoky vesnic tak časté a i nebezpečné pro lidi.
 
Vypravěč - Aki - 15. prosince 2016 13:50
12473608_582160115267497_3941156346328304038_o2310.jpg
Sasuke, Sakura Sarada

Rodina po hromaděKdyž vám Sasuke řekl že bude s vámi tak se Sarada usmála a i se na vás dva podívala. "Myslíš to vážně, že budeš s námi? Opravdu?" Zeptá se. Pak vezme i táta za ruku a z druhé mamu.¨
"Tak půjdeme?" Zeptá se a chce se rozejít domů.
Sasuke jak se s tebou bavil tak si mohla vidět jak se zatvářil když ses zmínila o nemocnici.
Víš že nemocnice moc nemusí a ty ses přesto zmínila o věcech které moc nemusí

Hinata

Když Himawari přiběhla domů tak se rozběhla i do domu kde se sezula a utíkala si zase hrát jelikož bylo ještě málo hodin a chtěla si hrát, ale nelíbilo se jí to jelikož to není ono. Proto seběhla schody a šla za tebou a mohla sis všimnout že není moc vesela.
Mami kdy bude bráška s tátou už doma? Chybí mi tady oba ale táta nejvíc..
"Proč není s námi táta mami?" Smutně se zeptá a pak i sedne a kope trošku nožkami jeikož jí nic nenapadá a i se nudí..

"Proč si táta nevezme volno a nejde s nami někam na nějaký výlet jako to rodiny dělají.." A dál si kope nožkami ve vzduchu
 
Chisay - 23. října 2016 16:16
beznzvu4939.jpg
Zaběhnu se schovat do chaty, když se nebe zatáhne. Připadám si zvláštně, být na misi sám. Jistě, samota je něco, na co jsem zvyklý, navzdory mému chování ve společnosti. Všichni nosíme masku. napadne mne, když si vzpomenu na jednotky Anbu. Koneckonců, i to by mohla být jedna z cest, kterou se vydat. Možná je i to důvod, proč jsem teď tady sám? Chtějí vidět, jak si poradím na solo akci?

,,Někdo tady přebývá?" zeptám se sám sebe, když obhlédnu interiér stavení. Skoro by to tak vypadalo. Prozatím se tedy ničeho nedotýkám, počkám zda přestane pršet, pohostinství cizího obydlí případně využiji až na večer, pokud se neukáže někdo, kdo by si na něj dělal nárok.
 
Uzumaki Hinata - 03. října 2016 20:58
sunshine_family_by_fu_reijid98fq8v235.jpg

Návat domůU svého otce jsem spolu se svou dcerou strávila několik příjemných hodin. Nakonec jsem byla skutečně ráda, že jsme jej šli navštívit a vypadalo to, že Himawari se cítí úplně stejně. Byla jsem ráda už jen za to, že vidím, jak nadšená je z toho, že mohla jít navštívit svého dědečka, jediné, co mě ovšem mrzelo bylo, že se k nám nepřidal i Boruto, který poslední dobou trávil čím dál tím víc času mimo domov, stejně jako jeho otec. Moc dobře jsem chápala, že oba dva se musí věnovat svým věcem, protože můj muž nemůže své povinnosti jako Hokage jen tak na někoho hodit a Boruto zase nemůže vynechávat tréninky... i tak se mi stýskalo po časech, když jsme spolu trávili mnohem víc času jako rodina.

Po nějaké době jsem se pomalu zvedla z pohovky, kde jsem doposud seděla a věnovala jsem svému otci ještě jeden milý úsměv než jsem natáhla ruku k Himawari.
"Už pomalu půjdeme domů, brzy zase přijdeme," ujistila jsem jej. V duchu jsem doufala, že příště nás na tuhle návštěvu bude mnohem více a já tak nebudu muset vypavovat, jak se mají i ostatní dva zbylý členové rodiny.

Počkala jsem než se i Himawari rozloučí s dědečkem a následně jsem spolu s ní odešla do předsíně, kde jsem si obula boty a s posledními slovy na rozloučenou jsem vyšla ven z domu, ve kterém jsem vyrůstala. Ráda jsem sem zde chodila... vždy jsem si přito vzpomněla na doby, kdy jsem byla ještě mladá dívka, která se honila za svý snem a usilovně trénovala, aby se stala silnější a stoupla tak v očích svého otce alespoň o kousek. Bohužel na tenhle dům jsem neměla jen ty hezké vzpomínky... nad ostatními jsem ovšem jen zavrtěla hlavou.

Cestu domů jsem zvolila pokud možno co nejrychlejší abychom byly rychle doma. Neměla jsem sice důvod spěchat, protože jsem nepředpokládala, že by byl již Boruto doma, ale i tak. Po celém dni, kdy jsem spolu s Himawari chodila z jednoho místa na druhé mi nepřišlo špatné si na chvilku sednout v obýváku než budu muset začít chystat něco k jídlu. Po zbytek cesty jsem se zabývala hlavně tím, co všechno budu doma dělat a taky co udělám k jídlu abych se tím zavděčila i Borutovi, který, jak jsem doufala, na večeři stihne přijít domů.

Netrvalo dlouho a již brzy jsem měla náš dům již na dohled, a tak jsem nechala Himawari, aby běžela napřed zatímco já jsem došla o něco pomaleji, odemkla jsem dveře a pomalu jsem vešla do předsíně, kde jsem si zula boty a následně jsem se rozešla dovnitř do domu.
 
Uzumaki Naruto - 03. října 2016 12:50
narutouzumakihokage57704.jpg
"Hmm pravda, myslíš že to bude stačit. Hinata by byla určitě rada.."
Udělá klona a uhne. "Fajn jdu za nimi určitě budou rádi..
Snad to tu zvladnes. Dej vědět Saiovi určitě tu někoho da

Vyjde s kanceláře a jde domu
 
Naara Shikamaru - 02. října 2016 19:15
shikamarus6321.jpg
"Tk se běž věnovat Borutovi a zde nech klon, pro začátek to postačí."

Dodám a zamyslím se nad ochranou vesnice. Odpověď je jednoduchá. A pohlédnu na Naruta. Otázka týkjící se obrany vesnice je lehká. Anbu centrála musí nyní kypět ANBU členy, kteří jsu momentálně bez mise. Proč je nepoužít k vytvoření 3-5 členných týmu, které by hlídkovali v okolí vesnice. Měli by jsme tak více informací o dění kolem vesnice a také by jsme nemuseli nikoho obětovat. Dostat se do vesnice když kolem ní jsou všude hlídky je těžší než jedna hlídka.

"Dej vědět Saiovi zda by neposlal na ochranu více jednotek ANBU. Stejně neehrozí nebezpečí z žádne větší vesnice tak tu máme skoro všechny."

 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.061838865280151 sekund

na začátek stránky