Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

První hrdinové

Příspěvků: 748


Hraje se Denně  Vypravěč Able je offlineAble
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Cass Light je offline, naposledy online byla 20. ledna 2017 0:56Cass Light
 Postava Tim Mclaren je offline, naposledy online byla 19. ledna 2017 21:10Tim Mclaren
 Postava Isaac Coldson je offline, naposledy online byla 19. ledna 2017 23:42Isaac Coldson
 Postava Jan Hasan je offline, naposledy online byla 20. ledna 2017 0:43Jan Hasan
 
Cass Light - 20. ledna 2017 00:53
little_bird_by_fhrankee3681.jpg
Sbohem

Vox byla mimo hru, ale mě to nezajímalo. Vrhla jsem se k April a popadla jsem ji do náruče.
„April! April...“ Svezla jsem se s ní na zem a já ji držela v náručí.
„Jo... dostala. Jen díky tobě.“ Odpovím a hlas se mi chvěl. Ne, ne, prosím jen tohle ne.
„Trochu zima je. To bude v pohodě.“ Ujistím ji, když řekne, že ji je zima a přitáhnu si ji blíž k sobě.
April se snažila mluvit, po tvářích mi tekli slzy, ale dařilo se mi držet hlas, tak aby se netřásl.
„Pšššt. Šetři sílu. Řekneš mi to později, jo? Bude to v pohodě. Budeš v pohodě.“ Ujišťuji ji i sebe. Nemohla mě přece opustit. Potřebovala jsem ji. Vždy mi stála po boku, byla mi oporou, jen díky ní jsem se nezbláznila nebo nezabila.
„Ne... nemluv tak. Nikam přece nejd- nejdeš...“ teď jsem už hlas neudržela a začal se mi chvět.
„Neopouštěj mě.... April. Prosím...“ Skoro jsem přes slzy už neviděla.
„April a Cass navždy Nikdy to nebude jinak.“ Odpovím ji a už jsem nemohla zadržet vzlykot. „Ne... ne... April... April!“ Srdce mi krvácelo. Byla to ta nejhorší bolest, kterou jsem kdy zažila. Jako kdyby mi někdo vytrhl kus masa z těla.
„April... April.....“ Držela jsem ji v náručí a mírně se kolébala, jako kdybych se snažila utišit a ukolébat dítě.
Začala jsem hlasitě plakat, říká se že slzy přinášejí úlevu, ale mě to vůbec nepomáhalo. Proč se jen musela vždy do všeho hrnout? Kdybych byla silnější, rychlejší a ne jen teď jako Slayer. Ale už dřív, nemusela by mít takovou potřebu mě chránit.
Jak bez ní budu žít? Nedokázala jsem si představit byť jen jediný den bez ní.
To není fér. Není to fér. Tak moc jsem se snažila. Tak strašně moc a stejně jsem nedokázala ochránit ty kteří mi jsou nejdražší.
 
Vypravěč - 20. ledna 2017 00:24
thestaralightblue1963166.jpg
April
a
Cass


Music

Vox je okamžitě mimo pole. Jak s ní narazíš uděláš do podlahy menší díru, ale to ti je jedno. Marco poté upustil nůž a Mary se svalila na zem. Slyšela jsi, že venku ustal zvuk souboje.
April se mezitím taky svalila na zem, ale ty jsi k ní přiběhla a chytila jí.
“Dostala jsi jí?” zeptá se April. Když jí odpovíš objeví se jí na tváři úsměv.
“Zaběhnu pro pomoc. Vydrž,” řekne Marco a bleskově odběhne pryč.
Mezitím držíš svojí nejlepší kamarádku, ne, svojí sestru, v náručí. Ruce máš celé od její krve. Ta teče ze všech ran, které má.
“Moc mluvila to by…” April začne kašlat krev.”Je tady zima. Taky ti je zima?” zeptá se tě.
“Cass. Ty jsi..ty jsi opravdová hrdinka. Vždycky přináš…” následuje další krev.”Vždycky přinášíš naději a…” mluvit je pro ní očividně těžké, ale jako vždy April si jde za svým bez ohledu na následky. A jako vždy první myslí na tebe než na sebe. Vybaví se ti všechny ty časy, kdy tě ochraňovala, podporovala a rozesmála.
"Co chci říct, je že ty jsi silná. Ty to tady beze mě zvládneš, ale jsou ostatní, pro které můžeš být symbol naděje.” Její oči se začnou pomalu zavírat, ale ona využije ještě poslední kapky své vůle. Té samé vůle, která jí umožnila přežít všemožné tresty a bolesti, jen aby mohla bojovat po tvém boku. Posledními kapkami své vůle ještě řekne:”April a Cass navždy?”
Poté její oči ztratí svůj jas a její ruka padne bezvládně vedle jejího těla.
 
Cass Light - 20. ledna 2017 00:00
little_bird_by_fhrankee3681.jpg
April!!!!!

Nechala jsem se vyfotit a zamračeně ji sledovala.
„Možná nejsem tak chytrá jako ty. Ale přinejmenším jsem dost chytrá na to, abych ti byla osinou v zadku. To mi za to docela stálo.“ Pronesu.
Najednou vytáhla zbraň a zamířila ji na mě. Ve své lidské podobě bych samozřejmě hned zemřela. Trochu se pohnu, ale jen nepatrně, bylo to spíš instinktivní jak se moje tělo chtělo dostat pryč od zbraně.
Vox by, ale nebyla Vox, kdyby se nemohla vypovídat. Chtěla mít poslední slovo.
Ale nedořekla to, protože April vyskočila na nohy a strhla na sebe její pozornost a Vox ji střelila, několikrát.

Srdce mi vynechalo. „April!“ vykřikla jsem. April pořád stála, ale.... bože... ona ji postřelila!
„Aaaaggrrrr!“ zařvu vztekle a zraněně, bleskově jsem se proměnila a skočila po Vox. Popadla jsem ji zezadu za hlavu a vší silou s ní praštila o zem. Chtěla jsem ji rozbít hlavu. Ať pukne jak vejce!
Proč jsem jen kdy s tímhle šílenstvím začala? Měla jsem se na to vykašlat. Kvůli mým schopnostem přicházejí lidé jen k úrazu. April, Rick, Mary, John, Marco, Máma, Taylor a to je jen zlomek lidí kteří kvůli mě a Vox přišli k úrazu. A teď... April je postřelená. Čtyřikrát. Přežije to? April mi byla víc sestrou než kdy by mi mohl být John bratrem. Nejlepší kamarádka. Sestra.
V očích mě zapálili slzy.
 
Jan Hasan - 19. ledna 2017 23:55
war24737908.jpeg
Přichází jezdec

Cítil jsem, jak se usmívám. Jak mě to baví. Jak si to užívám. Ta moc. Ta síla. Tohle byla pravá extáze. Jak se ten démon pod náporem mých pěstí svíjí. Jak z něj prchá energie. Jak jsem s každým úderem silnější.
"Promiň," zmohl jsem se na jediné slovo, když jsem si uvědomil, že se dívám Aluki do obličeje, který jsem ji mohl znetvořit tak, že by ji už nikdo nikdy nepoznal. Když jsem se podíval na zpět, zůstala po démonovi jen opálená skvrna a důlky po mých pěstích. Kdy zmizel? Nevím, ale bylo to parádní.
"Nic moc, ten démon" hlesl jsem. Těšil jsem se na něco víc. Nějaký velký souboj, při kterém se dozvím co umím. A ono stačilo jen pár ran pěstí. Vlak! Lidi! Jsou v pohodě? Zamířil jsem očima k vlaku. Jo jsou. A asi se objevím i na youtubu.
Pak Aluki přišla s tím, že máme zmizet. Jak? Jsem snad Copperfield? Jenže když pak zmínila slovo jezdec, došlo mi to. Válka musí na něčem jezdit. Rozhlédl jsem se po okolí a pomocí ohnivé ruky zapískal. Chvíli se nic nedělo. Pak jsem to slyšel. To zabublání. Zvuk mě tak známý. Kousek za mnou se otevřela země. Prostě pukla. Vyšlehly s zní plameny a řev nespoutané potvory. Hned na to vyjel můj
"Nasedej," řekl jsem a sedl si. Cítil jsem, že to není obyčejný stroj. Že je živá. Dychtí uhánět a vozit svého pána do jeho bitev.
 
Vypravěč - 19. ledna 2017 23:43
thestaralightblue1963166.jpg
....
Cass

“Neuvěřitelně,” řekne Vox. Poté si vytáhne mobil a vyfotí si tě. Poté ještě chvíli na mobilu něco dělá, než se ti zase začne věnovat.
“Srabáctví? Ne, ne, ne. Zatímco ty používáš svoje pěsti já využívám svůj mozek. Promiň, využívala” řekne Vox a poté začne chodit tam a sem.
“Jelikož fakt, je že už jsem tě jednou ovládala a něco mi říká, že podruhé už to nepůjde. Takže, aby jsem mohla tvé tělo znovu použít, budu tě muset, no, zabít. Což je škoda, protože jsem tě vážně chtěla udržet naživu. Toho druhého, bych měla jako svaly a ty by jsi byla můj domácí mazlíček,” vysvětlí ti Vox svůj původní plán.
Poté hluboce zavzdychá, jakoby vážně něčeho litovala a řekne:”Ale bohužel, ty jsi to musela zkazit. Musela jsi to tělo znehodnotit a teď,” Vox vytáhne šesti kulkový revolver a namíří ho na tebe. “Teď tě budu muset zabít,”
Vox namíří zbraň na tvé srdce. Vidíš hlaveň revolveru, jak se ani o milimetr netřese.

“N-n…” vydá ze sebe Marco. Využívá všechnu svojí vůli, aby znovu získal kontrolu nad svým tělem. Jen na vteřinu. Na dost dlouho, aby přestal být přítěží. Nevěřil, že mohl tak lehce spadnout do její pasti. Chtěl tak moc zachránit Cass, že nakonec způsobí její konec. NE, to nemohl dopustit. Znovu zapojil všechnu svojí vůli, aby ovládl své tělo.

Taylor se jen bezmocně dívala na scénu před sebou. Snažila se, ale nemohla vydat ani hlásku. Neví sice kam jí to Vox trefila, ale nemohla říct ani píď. Přišla sem, aby pomohla. Aby zaplatila za to co provedla pod vlivem Ruby, ale místo toho byla naprosto zbytečná.

“Pamatuješ co jsem ti řekla, když jsme se poprvé potkali?” zeptá se tě Vox klidně. Očividně se v téhle situaci vyžívá.
“Nemyslím, jako když jsi mě potkala naživo, ale když jsi poprvé potkala tady Mary,” ujasní se Vox.
“Řekla jsem ti, že mě nikdy nepřestaneš ohromovat a víš co…” Vox chtěla něco říct, ale nedostala šanci. April totiž vstala na nohy jako kočka a vyskočila na ní. Vox se v obraně otočila. April chytla koutek její pistole.”Drž už hubu, ty mrcho,” řekla poté.
Vox vystřelila. Dvakrát. Třikrát. Čtyřikrát. Pokaždé se do strefila, ale April se pořád držela. Vox byla k tobě otočená zády. Měla jsi perfektní otevření.
 
Cass Light - 19. ledna 2017 23:11
little_bird_by_fhrankee3681.jpg
Hop nebo trop

Marco se mě lekl a hned na to mi poradil co mám udělat. Vox se zastavila a když mě viděla, zařvala a mě tím jen potvrdila, že jsem se rozhodla správně. Utrhla jsem bratrovi hlavu. Nebylo mi z toho dobře. I když byl mrtev. Tohle.... asi dlouho ještě uvidím ve svých nočních můrách.
April se snažila Vox zastavit, ale Vox nebyla tak slabá jak jsem si myslela.
Marco se postavil vedle mě a v krátkosti mi řekl co se stalo. „Už mi tohle nikdy nedělej.“ Řekla jsem mu na to jen tiše. Ví co myslím. Umírání.

Vox byla naštvaná. Docela dost. „To ty jsi si hrála Vox. Já to celou dobu brala vážně.“ Odpovím ji. Řekla že si vezme mé tělo. Zamračím se. Proč to neudělala dávno? Chtěla druhého nejsilnějšího? Proč?
A najednou mě zase měla v šachu. Ovládla Marca a taky zajala Mary. Věděla jsem, že o Mary jsem se neměla starat. Ta byla již mrtvá, ale Rick to nevěděl. Prosil mě ať ji zachráním. Pokud to neudělám... neodpustí mi. A kdybych mu řekla teď, že už byla mrtvá, tak by mi nevěřil. Nejspíš bych si udělala z mého přítele dalšího nepřítele.
A Marco.... nemohla jsem ho nechat umřít kvůli už mrtvé.
Podívám se na Vox. „Fakt nesnáším tu tvou schopnost. Je tak... srabácká. Neumíš nic jiného než se skrývat za jiné.“ Zvednu ruku. Přála bych si mít nějakou super sílu co bych mohla použít na dálku, nějakou kterou bych ji hned mohla urazit hlavu. Sundala jsem si brýle.
„Je mi jasné, že odhalit svou pravou podobu není ve skutečnosti jen nevinná ukázka jak tvrdíš.“ Zadívám se na ní znechuceně.
Nebyla jsem dost rychlá. Ji by stačila pouhá myšlenka, aby dala rozkaz. Zadívám se na brýle ve své ruce.
Kéž by se April probudila nebo Taylor zase získala hlas.
Vzdychnu a proměním se zpátky do své lidské podoby. „Tak co? Spokojená?“ zeptám se.
 
Vypravěč - 19. ledna 2017 22:50
thestaralightblue1963166.jpg
Rozhodnutí
Cass

Když se zvětšíš u Johnova těla, Marco překvapení uskočí. Netrvá mu však dlouho a uvědomí si co chceš udělat.
“Zbav se hlavy. Vox musí mít ke kontrole mozek,” zařve na tebe.
Vox které chtěla utéct se otočila a v očích si jí viděla hrůzu.
“Ne!” zařvala a rozeběhla se k tobě. April jí však zkřížila cestu a dala ti tak čas udělat co bylo nutné. Jedním letmým pohybem jsi urvala hlavu z těla svého bratra.
Mezitím April se snažila Vox zneškodnit, ale ona jí jedním úderem do zátylku poslala do země snů.
Jelikož Taylor stále nemohla najít svůj hlas a April teď byla v bezvědomí stála jsi už jen ty, Rick a Marco.
“La Calavers. Našli mě poté co jsi mě zachránila a použili Zázrak, aby mě vyléčili. Nebylo to sice zadarmo, ale...ale o tom se pobavíme později. Rick chtěl nutně jít se mnou, aby jí zachránil,” vysvětlí ti rychle situaci Marco a ukáže na Ricka, který se stále snažil Mary probrat. Musel ti situaci vysvětlit rychle, jelikož před vámi stála rozzuřená Vox.
“Nechala jsem tě si hrát, nechala jsem tě si vyskakovat, ale už je konec. ON BYL MOC DŮLEŽITÝ…” Vox se hluboce nadechne, aby se uklidnila.
“On byl moc důležitý, než aby jsi ho jen tak zničila. Ale co, jestli nebudu mít jeho tělo tak si vezmu tvoje,” řekne ti Vox.
“Ani na ní nesáhneš,” odpoví jí Marco a vytáhne celkem velký nůž. Vox se na něj usměje.
“Tebe ještě neznám,” řekne mu.
“Rukojmí,” zařve poté. Poté, jako by to měli už mnohokrát nacvičené, Marco vezme svůj nůž a přiloží si ho ke krku. V tu samou chvíli Mary vytáhne z kapsy pistoli a přiloží si jí k hlavě.
“A už jsme zase v naší prekérní situaci,” řekne Vox, už mnohem klidnější.
“Takže máš tři možnosti. Buď zachráníš tady pana gentlmena a necháš, aby panička vymalovala zdi svými neurony. Nebo zachráníš paničku a necháš, aby tvůj chrabrý rytíři vykrvácel jako prase. A nebo,” u téhle možnosti se Voxin úsměv teprve rozšíří.
“ ukážeš svojí podobu. Nic víc. Jen nevinná ukázka tvé pravé tváře.”
Když se otočíš na Mary vidíš Ricka jak se na tebe podívá. Jeho oči jsou neskutečně červené od slz a jsou pod nimi pytle, jako by několik dní nespal. Jeho kůže má nemocně nažloutlou barvu.
“Prosím, prosím zachraň jí. Prosím. Udělám cokoliv, jenom jí zachraň,” začne Rick škemrat o život své matky.”Prosím,”
 
Cass Light - 19. ledna 2017 22:25
little_bird_by_fhrankee3681.jpg
Zmatek

Dohodly jsme se a tak jsme se zmenšila a postavila jsem se April na rameno. Když jsme byli u laboratoře tak jsem seskočila na zem a nechala ty dvě jít první a já pak proklouzla dovnitř co nejméně nápadně.
To co jsem viděla bylo... matoucí. Marco?!
Srdce se mi rozbušilo rychleji, radostí, že ho vidím a láskou, ale pak se musím zarazit. Mary, to je v pořádku, ale kde se tu vzal Rick?
Polknu když uvidím na stole rozpitvaného Johna. Něco uvnitř mě se pohnulo. Možná už dlouho pohřbené city, které jsem ke svému bratrovi chovala. Byl mrtvý? Jistě byl... bože co řeknu mámě? Tu to zničí! Ať už byl John jakýkoliv, tak matka ho milovala a on ji. Asi jediná žena, kterou kdy doopravdy miloval a nikdy by ji neublížil byla máma. Proto neviděla jaký je. Přesto...
A co Marco? Když jsem ho viděla naposledy, tak přece měl polámané kosti. Zázrak?
Taylor chtěla zařvat, ale Vox ji hodila tác do krku a rozběhla se k východu. Vox a utíká? Bez Mary?
Něco se mi nezdálo, rozhodně se mi něco nezdálo! Těkám očima sem a tam. Spíš mi to připadalo jako, že se snaží nás odlákat pryč, aby měla čas tu něco dodělat.
Přimhouřím oči. Mohla by ovládat Marca? Zlomené kosti nebo ne, donutila by ho i tak chodit.
Proč sem šla? Jediné kvůli čemu sem mohla jít je John. Co chce dělat s mrtvým tělem?
Polknu..... ona přece může ovládat i mrtvé.
Rozběhnu se k Johnovi a když jsem u něj tak se zvětším a popadnu ho pod krkem. Vox s takovým tělem... to by bylo... zlé. John byl napůl šílený. Ale Vox by jeho schopnosti jistě zvládla využít lépe. Nerada to říkám, ale musím bratrovo tělo zlikvidovat.
 
Vypravěč - 19. ledna 2017 22:05
thestaralightblue1963166.jpg
Znovu shledání
Cass

“To zní jako plán,” řekne April. Poté se zmenšíš a společně všichni tři rozběhnete do laboratoře. Všichni tuhle školu znáte, takže netrvá dlouho a jste na místě. Čím blíž jste laboratoři tím více nacházíte těla mrtvých členů La Calaveras, policistů a agentů Atlasů, kterým se podařilo dostat, až sem. Vypadá to, že Vox se s nikým nepárala.
April i Taylor se zhluboka nadechnou a poté otevřou dveře do laboratoře.
“Kde je Ms. Slay…” April začne řvát překvapeně, ale když vstoupí dovnitř vidí, že Vox už je zaneprázdněná. Zrovna s ní bojuje totiž Marco. Nebo spíš Marco útočí a ona se s lehkostí a smíchem vyhýbá všem jeho útoků. Mary mezitím stojí v rohu a vedle ní je Rick, který se jí snaží probrat s transu.
“Marco? Co tu děláš? A jak to, že můžeš chodit?” zeptá se April. p
“Je to zázrak,” odpoví jí Marco a potom odskočí od Vox, aby získal trochu prostoru na přemýšlení.
Když odskočí všimneš si o co vlastně bojovali. Vidíš jak na stole leží Johnovo tělo. Vox ho rozpitvala a vypadá to, že jej celkem důkladně studovala.
“Neplýtvejte čas tady a běžte jí najít,” řekne Marco.
“Tohle sice byla sranda, ale je čas to ukončit. Maminka už měla dost,” řekne Vox a otočí se na Taylor a April připravena utéct.
Taylor se chystá zařvat, ale Vox vezme železný tác na kterém normálně pitváte žáby a hodí jí ho do hrtanu dřív, než stihne cokoliv udělat. Taylor začne nekontrolovatelně kašlat a svalí se na zem. Poté se Vox rozeběhne k východu. April se jí postaví do cesty.
Nevypadá to, že by si tě všimla a tohle je tvá šance zaútočit.
 
Cass Light - 19. ledna 2017 21:48
little_bird_by_fhrankee3681.jpg
Co dál

April se na mě vrhla a já ji objala zpátky. Je mi jasné, že musela mít hrozný strach. Pořád je to přece moje ochránkyně. Později se ji musím zeptat, jak věděla kde mě najít.
„Co? No podle toho co jsem viděla, tak si vedete dobře i beze mě.“ Pronesu.
Taylor se mi znovu začala omlouvat, mávnu nad tím rukou. „V pohodě. Nebyla jsi ve své kůži. Jsem ráda, že jsi zase v pořádku.“ Řeknu ji.
Ale April má pravdu. Pořád tu byla práce co jsme museli udělat.
„Tajná zbraň, jo?“ zamračím se. „To se mi moc nelíbí. Vox nemyslí zrovna v malém.“ Promnu si zátylek.
„Původně jsem si myslela, že využiji toho, že neví, že jsem se osvobodila. Možná to pořád neví, tak by jsme to mohli zkusit.“ Obejmu holky a dám naše hlavy k sobě, jako kdybychom se domlouvali na strategii při fotbalovém zápasu.
„Zase se zmenším a vydáme se do laboratoře. Pořád předstírejte, že mě hledáte. Třeba to spolkne. Zatím co bude zaměřená na vás, já se zkusím dostat k ní a omráčit ji. Dobře?“
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.095577955245972 sekund

na začátek stránky