Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

První hrdinové

Příspěvků: 950


Hraje se Denně  Vypravěč Able je offlineAble
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Cass Light je offline, naposledy online byla 21. února 2017 1:05Cass Light
 Postava Tim Mclaren je offline, naposledy online byla 20. února 2017 20:50Tim Mclaren
 Postava Isaac Coldson je offline, naposledy online byla 17. února 2017 13:57Isaac Coldson
 Postava Jan Hasan je offline, naposledy online byla 21. února 2017 1:01Jan Hasan
 
Vypravěč - 20. února 2017 17:26
thestaralightblue1963166.jpg
Konec souboje, město zachráněno
Jan

Jen co říkáš své podmínky, cítíš jak tebou začíná proudit síla. Válka souhlasí.
Tvoje tělo se začne hýbat téměř samo od sebe. Teď už má kontrolu Válka a ty jsi jen ářpozorovatel.
“Co tam tak stojíš,” začne tě provokovat Daimmal, “To se mě s…” Nestihne to doříct, jelikož v té chvíli se Válka vezme brokovnicí, dá do ní část svojí síly a vystřelí s ní za sebe. Poté použije sílu výstřelu, aby je odhodil přímo k Daimmalovi. Tímhle stylem, proletěl kolem lidí, které Daimmal ovládal a přímo k němu. Avšak ukázalo se, že i tenhle Daimmal, byl iluze to však Válce nijak nevadilo. S naprostým klidem zapískal. V tu chvíli přes zeď pokoje vletěla motorka a narazila přímo do Daimmala, který se snažil zůstat neviditelný.
Démon odletěl několik metrů dozadu a kola motorky mu vybily několik zubů.
“Z-z-zabíte ho,” rozkáže Daimmal všem svým následovaníkům. Jeho hlas se třepe šokam a strachem. Šokem, že ho někdo dokázal uhodit a strachem z toho kdo to proti němu stojí.
Zbytku města se podaří vyškrábat se nahoru do hotelového pokoje, který se stává čím dál tím přeplněnější. Válka je však stále naprosto v klidu. Položí levou ruku na podlahu, která začne zářit a následně celá vybuchne, výbuch je však směřován dolů, takže nikoho nezraní. Pád lidi z města, jež jsou posílení Daimmalovou krví, nezraní, ale zdrží je na dost dlouho, aby to Válka mohl s Daimmalem ukončit.
Poté co se celé patro zhroutí, avšak ještě než se stihne prach usadit Válka vezme brokovnici a rozejde se s ní k Daimmalovi. Ten mezitím přiběhne k nejbližší osobě a dá jí před sebe jako lidský štít. Ta osoba je Aluki.
Adikce na Daimmalovi krev už na ní začíná, být znatatelná, ale ještě se stále drží.
“J-jestli nechceš, abych tady tvé kamarádce zlomil vaz, tak polož svojí zbraň a udělej krok dozadu, j-jasný?” varuje Daimmal. Aluki se však nezdá, ani trochu vystrašená.
“Jane, nevím jestli mě slyšíš, ale potom co tohle skončíš musíš najít mojí vesnici. Je tam šaman, který ti pomůže. Orifiel ona…,” Aluki už dál nestihne nic říct, jelikož Válka vystřelí. Výbuch černého plamene vyjde z pistole a oba pohltí. Když se plameny rozplynou, vidíš jen hromádku prachu a tělo spálené do morku kostí. Celé město omdlí.
“Nezničil jsem město a nezabil nikoho z obyvatel, přesně jak jsme se dohodli,” řekne ti Válka tvými ústy a poté ti předá zpátky kontrolu.
 
Jan Hasan - 19. února 2017 20:08
war24737908.jpeg
Nastane Apokalypsa?

"Tomu se neříká iluze," usmál jsem se a otřepal ze sebe zdivo. "To jasně vypovídá, jak seš ubohej. Skrývat se za něco co neexistuje. Prázný a levný. Jako ty" vycenil jsem na něj zuby a pustil se do další skupinky těch Závisláků. Tihle ale byli nějací křehcí. Docela snadno podlehli náporu mých pěstí a brokovnice.
Padl poslední s roztříštěnou hlavou a přede mnou stál už jen Daimmal. Jenže Válka si chce taky hrát.
Pustím tě. Ale s pár podmínkami. Město a jeho obyvatelé musí přežít. Ne, že je tady všechny zmasakruješ. Co ty na to?
Díval jsem se na Daimmala, jak tam stojí a kření se. Tohle musí rychle skončit, jinak bude tisíce mrtvých. Čím dýl to budu protahovat, tím horší to bude. A kdo jiný má víc zkušeností, než Válka?
 
Cass Light - 19. února 2017 20:00
little_bird_by_fhrankee3681.jpg
Plánování

Nalila jsem si Whisky a přidala si trochu ledu, pak jsem se znovu posadila a napila se.
„Aaaahhh...“ Pronesla jsem spokojeně a pak poslouchala.
Ale nápad využít vězně a obelstít je se mi moc nelíbilo. „Nemyslím si, že by nám pomohli. Obelstít je? Jak? Oni neuvěří, že je necháme na pokoji, když nám pomůžou. A mě rozhodně to věřit nebudou. A taky jim nehodlám slibovat, že se je nebudu pokoušet zastavit pokud začnou zase páchat zločiny.“ Ozvu se a mračím se.
„Nemluvě o tom, že některé z nich jsem do vězení dostala. Ti nejspíš nenávidí hlavně mě.“ Poznamenám. Promnu si bradu a přemýšlela jsem kde sebrat armádu. Ale neměla jsem nápad.
„Uh... ale ne že bych měla lepší nápad.“ Vzdychnu. „Jako asi bych neměla problém jim lhát, ale jak říkám. Nemyslím si, že mě by věřili.“ Dodám.
 
Vypravěč - 19. února 2017 19:16
thestaralightblue1963166.jpg
Plánování
Cass, Tim

“Sakra. To nasere,” řekne Paolleti, když Tim řekne o svém otci. Konverzace se poté stočí k Atlasu a k tomu, jestli je vila bezpečná.
“Ale přesně tohle budeš muset udělat, pokud chceme Atlas porazit,” řekne Paolleti, potom co se ozve Val.
“Předtím, než jsme vůbec věděli, že Black bat existuje Nill vymyslela plán, jak získat Perlu. To je největší Atlaská základna na světě. Každý kontinent má svojí hlavní základnu. Amerika měla Letní Sídlo, Evropa má Starý dům a tak dále, ale Perla je místo, které jim je všem nadřazené. Je v Grónsku,” jen co to řekne ukážou se holografický snímek základny (viz. Hp). Val vám řekne, že se jí podařil získat z databáze Sídla, ale nic jiného tam o Perle nebylo.
“Teď, když je Letní Sídlo pryč, všechny vězně, včetně Nill, pošlou tam. A Nillin plán, by nám umožnil se tam dostat. Poté by jsme mohly osvobodit jí, získat Atlaskou databázi a udělat jí veřejnou. ZA bez svých tajemství, by už Atlas nemohl operovat. Zjistily by jsme přitom i co je projekt RX a tam by jsme nejspíš našli i tu skupinu. Ale k uskutečnění plánu potřebujeme dvě věci, které nemáme. Někoho vevnitř základny a armádu,” řekne Paolleti a podívá se na vás, jestli nemáte nějaké nápady.
Avšak dřív, než vy se ozve Val a zeptá se jestli by se 47 lidí se schopnostmi, kteří Atlas nenávidí počítali jako armáda.
“Nejspíš, ale nevím kam tím...vězni?!” zeptá se Paolleti překvapeně.
Val řekne, že se jí podařilo většinu vězňů najít a že většina z nich se spojila do skupinek po sedmi, až desíti.
“I kdyby se nám je podařilo přesvědčit, jsou to vrazi a zabijáci. Jedině, že by jsme je nějak obelstili, aby potom co zaútočíme na Perlu nešli ven mezi lidi,” řekne Paolleti.
 
Tim Mclaren - 19. února 2017 16:53
5d77e0d1728afd12c9319b3917c591953814.jpg
Doma

Promnul jsem křišťálovou sklenku v rukou.
"Klidně si nabídni..." svolím, když se mě zeptá, zda-li si taky může dát.
"...je to ale velmi stará a velmi mocná, takže bych byl opatrný... led je kdyžtak uvnitř..." dodám a odejdu se svou skleničkou od baru a posadím se do svého oblíbeného křesla tmavě modré barvy.
"Atlas ví moc dobře, kdo jsem... ještě, pokud by mě vyzradily veřejnosti, vědí a to moc dobře,že bych veřejnosti přiznal vše co jsem dělal pro ně a jejich existenci..." řeknu.
"...a, že mám na to důkazů více, než-li dosti..." dodám ještě a trochu si znovu loknu. Nemínil jsem se opít, ale prostě jsem to potřeboval.
"Jak pán řekl, Atlas má hodně es v rukávu, ale tím, že se pan Tim vymanil z jejich kontroly, ztratily jednu ze svých důležitých figurek na šachovnici, kterou buďto budou chtíti zpátky, či mrtvou..." ozve se i Val, kterou oba mohou normálně a velice dobře zřetelně slyšet.
 
Cass Light - 19. února 2017 16:20
little_bird_by_fhrankee3681.jpg
Vila

Podívám se na Tima, který nám prozradil, že jeho otec z něj udělal obětního beránka.
„Au...“ Syknu soucitně. Není nad to, když vás vlastní rodina zradí. To jsem taky znala. I když pro mě to tenkrát nebylo takové překvapení.
„Můžu taky dostat Whisky?“ zeptám se, když si všimnu, že ji má. Jeden nebo dva loky by mi taky bodli. Nedá se říci, že bychom v poslední době měli moc štěstí.
„Hm... ale je tedy dobře, že jsme tady? Chci říci, Atlas ví co jsi zač? Tak nebudou tě tady hledat?“ zeptám se pak zmateně.
„A i kdyby to nevěděli, tak tvůj táta jim to asi poví ne?“
 
Tim Mclaren - 19. února 2017 15:44
5d77e0d1728afd12c9319b3917c591953814.jpg
Vila

Poněkud mě překvapilo, že souhlasil s tím, že půjdeme ke mě.
Nicméně jsem to neřešil a prozatím jsem se tím příliš nezabýval a byl jsem poněkud i rád, že se podívám domů. Což bude poněkud příjemná změna.
Cestu jsem nějak neřešil. Spíše mě trochu zaráželo, že i přes moje první varování, ona znovu použila telefon. A je jedno, jestli to byl nějaký supr telefon nebo zničitelná kraksna. Atlas má určitě ve složce její číslo a nezáleží na tom, kam tu simku nacpe, pořád to bude jisté nebezpečí.
Doma naštěstí fungují rušičky, takže to asi řešit nebudu.
"Chovejte se tu jako doma, jenom prosím nic nerozbít, díky." pronesu, když jako první vejdu dovnitř.
Dovedl jsem je do své dílny/laboratoře/pracovny, kde jsem vystoupil z obleku a ponechal jej, na dobíjecím podstavci. Přešel sjem k minibaru.
"Jo vynechal..." pronesu tam.
"...asice to, že můj tatík, zřejmě už od samého počátku pracuje pro Atlas... zkusil mě jim předhodit, když si mě zavolal k sobě..." řeknu a dám si loka whisky.
 
Vypravěč - 19. února 2017 12:05
thestaralightblue1963166.jpg
Důstojný protvník
Jan

Music

Horda se na tebe rozeběhne, jejich prsty už se tě dotýkají, ale to už skáčeš nahoru. Odrazíš se od země a necháš za sebou rozbitý chodník a hromadu závislých, kteří tě chtějí roztrhnout na kusy. Podaří se ti vyskočit do okna a strčíš brokovnici do Daimmalova obličeje a vystřelíš. Střela z černých plamenů vyletí z brokovnice, ale místo toho, aby Daimmala usmažil za živa, tak proletí skrz něj a vybuchne při nárazů do nejbližší zdi. Mezitím Daimmal se rozplyne v kouř.
Hned potom ucítíš jak tě někdo uchopí za krk a vrhne tě přes zeď do kuchyně.
“Tomu se říká iluze. Nemysli, že já jsem ten slaboch Rogg. Mě jen tak neporazíš,” varuje tě Daimmal.
A pošle další skupinku závislých, aby se na tebe vrhla. Rychle se ti podaří dostat se na nohy v pár úderech, je skupinka rozdrcená, ale to pořád nechává Daimmala, který jen tak stojí před tebou a dívá se přímo na tebe. Na tváři má namyšlený úsměv a horda, která byla venku se začíná dostávat dovnitř.
V pozadí své mysli slyšíš šepot. Jemný hlásek, který ti říká, ať se naprosto podáš. Ať necháš Válku postarat se o tuhle nicku.
 
Cass Light - 19. února 2017 11:51
little_bird_by_fhrankee3681.jpg
Vila

Paolleti mi dal stařičký telefon s tím, ať ho pak vyhodím.
Poděkuji, strčím do něj svoji simku a začnu obvolávat příbuzné. Ujišťovala jsem je, že jsem v pořádku a s tím, že jsem nezavolala dřív, protože mi rozšlápli mobil a já obcházela bazary a hledala nějaký telefon, který bych si mohla dovolit. Pokud by se zeptali proč jsem nezavolala z automatu, rozpačitě jsem tvrdila, že si nepamatuji telefonní čísla.
Pak jsem zavolala Marcovi, abych mu řekla kde teď jsem. A že se tu nejspíš zdržím. Samozřejmě, pokud by nabídl, že sem za mnou dorazí, tak bych neodmítla.

Jakmile jsem skončila hovory, tak jsem zase svoji simku vytáhla a mobil po cestě vyhodila.
Mezitím jsme dorazili do Timova domova. Že je to vila mě ani moc nepřekvapilo.
Sešli jsme se pak všichni a začali probírat naši situaci.
„Jo. Řekla bych, že jsi nic nevynechal.“ Odpovím mu a vzdychnu. „Po pravdě pokud jde o mě, tak nemám momentálně vůbec žádný nápad. Já jsem zvyklá bojovat s jednotlivci a ne s organizací.“ Pokrčím rameny.
 
Vypravěč - 19. února 2017 11:35
thestaralightblue1963166.jpg
Vila
Cass, Tim

Paolleti hrábne do kapsy a vytáhne z kapsy staře vypadající mobil s tlačítkami a černobílou obrazovkou. T
“Tenhle je bezpečný. Věř mi, ale potom co skončíš, tak ho vyhoď,” řekne Paolleti Cass, potom co jí ten mobil podá.
Zanedlouho už jste poblíž Timovi vily. Je to na okraji New Yorku a kolem nejsou žádní sousedi, ani jiné stavby, takže luxusní vila tady působí jako zlato mezi uhlím. Potom co Tim zneškodní všechny ochranné systémy vily, přijedete dovnitř.
Mezitím Cass stihla zavolat všem členům rodiny a ujistit je, že je v pořádku. Jestli chtěla mohla zavolat i Marcovi a říct mu o její nynější pozici.
“Než začneme chci vám jen říct dvě věci. Za prvé, já nejsem plánovač. To nikdy nebyl můj úkol ve Znovuzrozených, ale samozřejmě jsem byl s něma, když se o plánech mluvilo, takže něco vím. Ale když se někde naskytnou nějaké mezery nebo něco, tak na mě spolíhat nemůžete. A za druhé, chystáme se jít proti největší špionážní organizaci na světě, která se už desítky let setkává s věcmi, jež normální lidi považují za sci-fi.Nemůžeme je porazit přímo, budeme muset hrát jako oni. Takže lži a zrady, budou následovat, ale budou muset být z naší strany,” upozorní vás Paolleti, když už se všichni sejdete na jednom místě.
“Co všechno se tedy stalo?” zeptal se Paolleti.
“Takže jestli to chápu. Atlas má Nill. Atlas jde po Timovi, ale jde i po té trojici. Trojice jde po Projektu RX, cokoliv to je, a má Cassinu kamarádku. A do toho všeho unikla hromada vězňů se schopnostmi. Zapomněl jsem na něco?” zeptá se Paolleti, potom co zopakuje vaší situaci.
Tim zatím nikomu neřekl o videu, které dostal od Veronici a je na něm, jestli to udělá.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.10025095939636 sekund

na začátek stránky