Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Strážci Času

Příspěvků: 12


Hraje se Denně  Vypravěč Taliesen je onlineTaliesen
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Angelius Crow je offline, naposledy online byla 30. ledna 2017 11:32Angelius Crow
 Postava Síofra Cathasaigh je offline, naposledy online byla 17. února 2017 17:25Síofra Cathasaigh
 Postava Elisa White je offline, naposledy online byla 26. února 2017 21:40Elisa White
 Postava Billie Piper je offline, naposledy online byla 27. února 2017 10:24Billie Piper
 Postava Nathan Sparks je onlineNathan Sparks
 Postava Jessica Jones je offline, naposledy online byla 23. února 2017 12:42Jessica Jones
 Postava Eleanor Lee je offline, naposledy online byla 31. prosince 2016 15:28Eleanor Lee
 Postava Karen Blake je offline, naposledy online byla 27. února 2017 11:47Karen Blake
 Postava Rick Gyore je offline, naposledy online byla 27. února 2017 6:30Rick Gyore
 Postava Mathias Coren je offline, naposledy online byla 22. února 2017 15:19Mathias Coren
 Postava David Garner je offline, naposledy online byla 25. února 2017 18:24David Garner
 
David Garner - 25. ledna 2017 17:59
magieuvnit47471621.jpg
Schůzka v Citadele - Billie, Rick

Stojím a poslouchám, co nám zase dávaj za úkol. První mise, na které se dozvím, jak to tady vlastně v praxi chodí. "Vesuv, zachránit nějakýho kluka. Doufal sem v něco zajímavějšího jako první misi, ale vybírat si nemůžu. Prohlédnu si Billie a toho Ricka co nám má velet, potom se otočím k Arkarianovi.
"Jasně, chápu, nikoho kromě toho kluka nemáme zachraňovat. Nejsme superhrdinové." Ne že bych z toho byl nějak hodně odvázanej, ale stále do mě hučeli, že celá pointa naší organizace je zabránit přílišnému narušení časové kontinuity. Protože z nějakého důvodu je to špatné. Zatím jsem nechápal přesně proč, ale snad mi to později někdo vysvětlí.
"Předpokládám, že i když nebudeme mít krycí identity tak tam nepůjdeme jen tak naprázdno. Při výcviku mi říkali něco o tom, že nám můžete po dobu mise propůjčit znalosti? Hodilo by se třeba umět ten jejich jazyk, latinu? A taky vědět, jak ten kluk vůbec vypadá a kde ho máme hledat." Když mi odpoví na tohle tak už jen mlčím a nechávám vše na Billie a Rickovi.
 
Rick Gyore - 24. prosince 2016 11:06
aa7529.jpg
Mise

Citadela, současnost
-David, Billie; Arkarian

Pozoruji dva nováčky svýma zlatavě žlutýma očima a s přívětivým úsměvem.
Pozvednu ruku a přátelsky zamávám a když mě představí a následuji Arkariana i s našimi novými členy. * Vypadají, že nejsou neschopní... Ne právě naopak: Vypadají, že leccos svedou a vydrží. * Zamyslím se stále se stejným výrazem
Cestou přemýšlím o misi, kterou nám právě vysvětluje a zamyslím se. Jeho poslední slova pro mě byly skutečně zklamáním. Nemůžeme a ani nesmíme... Kéž by jsem mohl pomoct všem... Občas je tato práce smutná a bolestná ale má pravdu. Musíme jen napravit chybu a nic víc... zamyslím se mezitím co se doobléknu " Jo..ehm... jak tohoto chlapce vlastně poznáme? Bylo by užitečné znát alespon hrubý popis. No... Protože chlapců tam jistě bude více... " promluvím váhavě a zamyšleně.
 
Billie Piper - 23. prosince 2016 22:54
urkno2803.jpg
Těžko na cvičišti,lehko na bojišti

Citadela,současnost
Rick,David,Arkarian

Ano jsme tu jsem zvědavá proč si Arkarian prohlíží zrovna mně.
Och ano Barry nebo Buddy?Je to můj první pokus a tak je to v současné chvíli jedno.
Je to má první mužská podoba a na určitou dobu zřejmě jediná.Vzniklo to náhodou byla jsem naštvaná na jejich pánskou jízdu a tak jsem se tam rozhodla vetřít.Jistě neměla bych to dělat,ale zde se jedná o jiný případ než v jistém nejmenovaném seriálu.
Já nemusím říkat volám sílu ninji,přijď sílo ninji.
Taky jsem se to rozhodla vzít jako jistou formu tréninku který byl jen o něco málo méně nepříjemný než ten zde.Ale mohlo být hůř zde mají pochopení pro slabost takže šlo jen o obrazné servání kůže.U Řádu jsi uznám způsobilým pokud přežiješ trénink,nenaštveš žádného nadřízeného ani si na tobě nebude chtít schladit žáhu.Následný rozhovor s Lathenii je jen formalita,ale i zde můžeš získat dobré body podle toho jak se budeš plazit.Ale pozor i když Řád potřebuje řiťolezce bez ambicí a touhy vládnout celému vesmíru se sotva dostaneš z pozice kanonefutru a to i když si vysloužíš ostruhy.
Ne to nevím spíš tuším a něco jsem si i odvodila.Jistě mohla bych se zeptat a zde by mi to i řekli,ale zatím na to nebyl čas.
Ale dost filozofování když zjistím co nás čeká usoudím že mohlo být hůř.Mohlo jít o dobu kdy v Evropě řádil mor nebo o Druhou světovou válku hezky do bitevního pole nepřítele.Ale na druhou když o tom tak přemýšlím tak žádná z těchto možností zase tak špatně nezní.
„Rozumím.Budeme mít štěstí když se nám podaří zachránit toho koho máme určeného.“odpovím na konec i když tohle není ten správný bojový duch.
Ale co mám říct?Kapla?
„Pokud budeme mít možnost můžeme učinit oběť v chrámu bohyně Tyché?Mám pocit že štěstí budeme rozhodně potřebovat.“
Řád na nás pošle ty kteří prošli jejich mlýnkem na maso,nemusí tam být ani ta sopka aby se mi začali potit ruce.
 
Nathan Sparks - 12. prosince 2016 12:10
timekeeper1419.jpg

Trénink


Škola a les poblíž Angel Falls
16. května

-Eleanor, Nathan, Síofra

Poslední hodina jim skončila před dvaceti minutami. Eleanor se na konc hodiny chemie podařilo vyhodit svůj aparát do vzduchu, bylo k popukání sledovat jak to všichni museli uklízet.
Síofřina výtvarka byla dnes dost 'kreativní': měli za úkol nakreslit krajinu při pohledu z okna. Na konci její hodiny jsem za ní přišel. Její výkres se mi moc líbil, a nevypadalo to že by to pro ni byla výzva. Umělecky nadaná? Zajímavé.. pomyslel jsem si. Mladí Strážci bývají často nějak nadaní-dívky obzvlášť. Znal její jméno, ačkoli jsme se snad nikdy nesetkali-Arkarian mi řekl koho mám hledat. Vytáhl jsem jí na školní dvorek, kde už čekala Ellie. "Tohle je Eleanor," představil jsem Síofře plavovlasou dívku. "Stejně jako ty je nováčkem u Strážců. Na Arkariana si jistě ještě pamatujete? Pověřil mě vaším výcvikem-jsem u Strážců dva měsíce, ale on to prej nestíhá. Má na práci nějakou výpravu," dokončím a významně se na ně podívám. pak pokračuju. "Půjdeme do lesa za školu-další hodiny nemáte, takže nebude problém. Jdeme."

Věděl jsem že na ně jdu zhurta, ale moc jsem to s holkama neuměl. Až na Maeve..soustřeď se. Priority! Ohlédnu se na obě holky. Ta bloncka je hezká, éterická. Arkarian povídal, že se bojí vody. Tím lépe, pomyslím si. Aspoň bude trénink zajímavější.
Ta druhá, Síofra, to je něco extra. Štíhlá, a kudrnatými vlasy-přesně můj typ. I když já radši zrzky..její schopnost se zdá být velmi zajímavou-těším se až ji uvidím v akci. Dojdeme na mýtinu. Slunce svítí, krásně hřeje-příslib teplého léta. Dny se prodlužují, noci a dívčí sukně zkracují, nádhera. "Vždycky jsem měl rád léto," mumlám si pro sebe s pohledem upřeným na oblohu. Pak si uvědomím že tu nejsem sám, a zrudnu. "No tedy, ehm..totiž.." zakoktám se. Paráda, idiote. Ještěže ani jedna z nich není Mozkovid, jinak bys byl za naprostýho blbečka. Nakonec se ale přinutím mluvit. "Tady budeme trénovat-nikdo sem nechodí a je tu klid. Občas budeme taky chodit k jezeru, ale to sem teďka nepatří. Takže," otočím se na Síofru "rád bych viděl rozsah vašich schopností, ať víme s čím pracujeme. Budeme zvyšovat vaši fyzickou, psychickou sílu i vaše schopnosti-Ark mi na to dal pár tipů." Usměju se při vzpomínce, jak nelibě nesl vysoký učitel přezdívku Ark. "Nejlépe asi zjistíme jak na tom jste v souboji-samozřejmě cvičném. Takže si navzájem moc neubližte, ano? Postavte se proti sobě. Tak, správně," postavím Eleanor naproti Síofře, asi deset metrů od ní. Pak poodstoupím. Brní mě ruka, rád bych si svou schopnost procvičil, ale vím že to bude muset počkat-na Arkariana nebo toho..Rocka? Rodricka? Ne, Ricka, tak se jmenoval. "No, směle do toho. Která z vás vyhraje, má ode mně slíbený zmrzlinový pohár s čokoládovou polevou," zazubím se na ně.
 
Vypravěč - 10. prosince 2016 19:03
rodario33604.jpg

Mise

Citadela, současnost
-Rick, David, Billie; Arkarian


"Tak jste tu," zhodnotí stav Arkarian. Jeho uhrančivé oči přejedou po každém z vás; o chvilku déle se zastaví na Billie. S úžasem si prohlížíte Citadelu, její velkolepost a majestátnost. "Davide a Billie, vy se už znáte, "poznamená a oba si vybavíte tvrdý trénink, kterým jste spolu pod jeho vedením v posledních týdnech prošli. Neustálé cepování, dření do úmoru, Arkarian z vás málem serval kůži. Stálo to ale za to: jste nyní silnější, odolnější a především zkušenější v boji. Arkarianovým schopnostem se ale zatím těžko můžete rovnat.
Vede vás dva do menší místnosti, jež vypadá jako maskérna nebo zákulisí divadla. Tam už stojí mladý kluk, s dost zvláštním vzezřením: oranžové vlasy i obočí, malý nos a tenká linka rtů. Jeho oči jsou veselé, přátelské. "Tohle je Rick-na vaší první misi vás bude provázet a sledovat. Je u Strážců půl roku, a je velmi šikovným mladým bojovníkem. Možná se vám bude zdát..zvláštní, ale můžete mu věřit."  Jak procházíte, Arkarian vám dává další ze svých lekcí: "Jakožto Strážci času cestujeme do minulosti, a snažíme se zajistit, aby se historie opakovala tak jak má. To bude hlavním údělem vaší první mise: vycestujete do roku 79, na ostrov Vesuv. V době, ve které se vyskytnete dochází zrovna k zániku Pompejí a Herculaneia. Je důležité zajistit, aby přežil jeden konkrétní chlapec-Julius Parum. Může se zdát nedůležitý, jedna z obětí, ale jako jeden z mála katastrofu přežil-navzdory tomu co říkají dnešní historikové. Stal se později římským generálem a v letech 105-106 významně přispěl k poražení Dácie. Toto vítězství mělo velký vliv na celou Římskou říši." Otočí se na vás. Zatímco mluví, všichni tři se už převlékáte do tradičních oděvů Pompejských občanů. Již dříve vám bylo vysvětleno že vzhledem k situaci nedostanete falešné identity-nebudou v nastalém zmatku potřeba. "Máme podezření, že Řád Chaosu chce chlapce zabít, podle všeho posílá tři bojovníky. Proto," Zadívá se na vás s úsměvem "půjdete i vy tři. Ricku dej na ty dva pozor. Cíl je jasný: najít a ochránit chlapce, za každou cenu. Ostatní," omlčí se Arkarian a zahledí se někam do zdi "nechte být-pro jejich záchranu nemůžete a ani nesmíte nic udělat. Rozumíte?"
 
Angelius Crow - 08. prosince 2016 13:14
s216_angelus43943612.jpg
Rande s bohyní
Podsvětí
- NPC Lathenie a Marduk -

Tma. Tohle místo naprosto nenávidím. Moje oči se jen těžko přizpůsobují a trvá až příliš dlouho, než jsem schopen rozeznat nějaké obrysy čehokoli a naberu alespoň trochu dobrý pocit z toho, že jsem v místnosti a ne jen v prázdném nekonečnu.
Neutěší mě ani pocit, že možná vidím stěny, protože na místě jako je tohle to vůbec nic neznamená. Rezignovaně se soustředím na kousky nábytku, které pomalu vystupují z temnoty, jak všudy přítomné tmě velice pomalu a obtížně přivykám.
Vyřezávané křeslo je to, co upoutá velkou míru mé pozornosti a tak i krátím čekání pozorováním nespočtu zajímavých výjevů, jež jsou na něm vyobrazené.

Vrz. Klap. Klap. Klap...
Na rtech se mi mihne pousmání. Tyhle kroky bych poznal kdekoli na světě. Jaká škoda, že s každým úderem podpatku o zem se odráží do atmosféry i, ne příliš dobrá, nálada jejich majitelky.
Jen lehce natočím hlavu k rameni, abych ji mohl spatřit - v ten moment mě míjí. Maličký kousíček schází abych se jí mohl dotknout, jak toužím léta. Nepohnu se však a nechám ji ladně proplout až k umělecky ztvárněnému křeslu. Vím, proč si ode mě nikdy nenechá políbit ruku, proč se vyhýbá mému doteku, ale také vím, že až bude sama chtít, tak to prostě udělá. Má černá duše touží po jejím pohlazení. Ona to ví. Hraje si se mnou, tak jako nyní, zkouší mě, a já věřím že uspěji. Jen nepodlehnout pokušení milimetrů, nebýt zbrklý nebo ukvapený. Trpělivost je klíč k vítězství, stejně tomu je i při mých experimentech, kde se nesmí nic uspěchat.

S Její přítomností jako by to místnosti vplulo více světla, ačkoli vím, že je to čistě a jen pocitové.
"Má paní..."
Nechám zaznít z mých úst ještě než ona sama promluví a s rukou na srdci se lehce pokloním. Toho gesto je pro mě stejně samozřejmé jako dýchání. Šepot z jejích nádherných rtů je jako vábivá píseň mořských sirén a záhadnost jejích činů mě nepřestává udivovat. Kdo ví, odkud vytáhla cigarety, ale nepoložím si jedinou otázku, ani ve svým myšlenkách. Zvědavost zabila kočku, či jak je to pořekadlo.
Nechávám svou paní mluvit, informace a řečnické otázky... Zatím není důvod abych promluvil.
Chceš?
Její otázka mě příjemně překvapila a krabičku chytím.
"Děkuji převelice."
Je jediné, co nechám zaznít a přivlastním si jeden kousek z obsahu krabičky. Z kapsy vytáhnu vlastní zapalovač a připálím si, během její další otázky, na kterou není radno odpovídat bez rozmyslu. Taková věc však nejspíš nedošla nově příchozímu Mardukovi, který okamžitě spustí svou ohranou písničku.

Volným krokem dojdu ke stolku, na který odložím balíček hozených cigaret a mlčky opět zacouvám pár kroků zpět ke svému původnímu místu, kde si stoupnu tak, abych měl na očích jak Lathenii tak Marduka.
Věnuji se své cigaretě a pobaveně se zašklebím, když je monolog přerušen ostrou ranou biče.
Pozor na jazyk, brachu.
Vyčkám, než si milenci vyříkají svoje a ačkoli by se mohlo zdát, že pozoruji cigaretový kouř, tak moc dobře dávám pozor, co se děje. Slova naší paní a doprovodné gesto ruky mi dají znát, že teď přijde řada na mě. Naše pohledy se na krátkou chvíli střetnou, než oči pokorně skloním k jejím ústům.

Dvě mláďata, 79, katastrofa se sopkou...
Vypichuji důležité body z Jejího informačního proudu. V mé nečitelné tváři se objeví upřímný úsměv po vtipu vyřčeném božskými ústy.
Přikývnu. Tuším o co jde, ale nejsem si zcela jist, jaké povahy bude náš úkol.
Vesuv.
Zazní mi hlavě současně s tím, kdy jméno místa vysloví nahlas. Cítím jak mě její oči propalují a tak své zvednu, abych opětoval přímý pohled. Její úšklebek je nakažlivější, než by jeden řekl, avšak ten můj mizí hned jak začnu mluvit.
"Vím o jakou katastrofu se jedná, ale... Jak přesně si představujete výsledek naší práce, má paní?"
Tón mého hlasu je klidný a není podbarven prakticky žádnou výraznou emocí, možná jen maličko zamyšlený.
 
Vypravěč - 07. prosince 2016 17:25
rodario33604.jpg

PlánPodsvětí
současnost-blíže neurčitelná

-Angelius

Stojíš v prázdné 'místnosti', pokud se dá prázdno v Podsvětí nazvat místností. Cítíš pod nohama podlahu, i když není vidět, vnímáš neviditelné stěny. Utápíš se ve tmě, přesto nějak záhadně vidíš vše okolo sebe. Ne že by toho bylo moc k vidění: malý stolek, na něm černá vázička s černou růží. A křeslo-impozantní skoro jako trůn. Výborné umělecké dílo, jeho tvůrce byl zjevně nadaný..a pošahaný. Je zdobené brutálními výjevy smrti. Zrovna pozoruješ řezbu vpravo nahoře, znázorňující nahou ženu, nabodávanou na kůl, když uslyšíš otevírání dveří. Zpoza tebe se ozývá klapot vysokých podpatků. jejich zvuk poznáš-i jejich tempo. Nositelka rudých střevíčků je rozmrzelá.

Projde neslyšně okolo tebe, téměř se tě dotkne, minete se o pouhé milimetry. Stojí k tobě zády, ruku na opěradle křesla. "Už je čas..oh ano..je nejvyšší čas.."zašeptá a vytáhne neznámo odkud krabičku cigaret. "Můj milý bratříček Lorian se rozhoupal: chce sehnat ty svoje Vyvolené, a poštvat je proti mě. To opravdu věří těm povídačkám, tomu Proroctví?" pronese teatrálně žena. Otočí se k tobě. Její dlouhé rudé vlasy ti připomínají krev nepřátel, oblečena je ve vkusných šatech stejné barvy s rozparkem nad koleno. Vypadá mladě, ačkoliv víš že současnosti žije pouze jedna osoba stará tak jako ona. Jako tvá paní, Lathenie. "Chceš?" zeptá se nevinně a hodí ti balíček cigaret. sama si potáhne. Výdech. "Proč jsme ty Strážce neporazili už dávno?" zeptá se jemně.

"Možná proto že jsme vždy posílali jen zbabělé, nerozhodné bojovníky. Vstoupí muž, učiněný obr-skoro dva metry, široká ramena. Nápadnější už je na něm jen zohavená polovina tváře. "Kdybyste poslala m-" Šleh! ozve se a obr se překvapeně drží za zdravou tvář, zatímco ty sleduješ Lathenii, jak drží v jedné ruce dohořívající cigaretu, ve druhé bič. "NEPŘERUŠOVAT DÁMU je dovednost, jíž ses zatím pořád nenaučil, Marduku." Předměty v obou rukou zmizí. "Posledně jsem tě poslala, bylo to tak snadné, a ty jsi mi přinesl tu holku-tu malou couru! Ale kluk nikde! A teď je z něj profesionální a velmi nadaný Strážce a cvičí tu holku. Oba jsou adepti na Vyvolené. Ne Marduku, tentokrát se neředvedeš," zchladila svého oblíbence Lathenie a mávnutím ruky ho poslala pryč. "V jednom má ale velikán pravdu: naši bojovníci jsou měkoty. Proto se o ně postaráš ty, Angelie" otočí se na tebe s úsměvem Paní. "Vezmeš naše dva nové rekruty do roku 79, na jeden pěkný ostrov. Toho roku se tam jednoho srpnového dne udála katastrofa, jenž vymazala obyvatele ostrova z map a zapsala se jako jedna z nejničivějších v dějinách lidstva. Vsadila bych se, že tamní soptili vzteky," zasměje se svému vtipu Lathenie. "Už víš o čem mluvím?" a ty už opravdu tušíš. Lathenie si zapálí další cigaretu. Pak se ti zahledí s ďábelských úšklebkem do očí. "Vesuv."
 
Bimba - 05. prosince 2016 14:54
800832774060.jpg
Dobrodružství převedeno na nového vypravěče - Taliesen.

Bimba

 
Bimba - 05. prosince 2016 14:32
800832774060.jpg
Dobrodružství vytaženo z odpadu. Držím vám palce, ať tam znovu nespadnete.
Nezapomínejte, že pokud uplyne 6 měsíců od posledního herního příspěvku, dobrodružství bude automaticky ukončeno.

Bimba

 
Billie Piper - 03. prosince 2016 12:32
urkno2803.jpg
Prosím nerušit řešíme nového PJe.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.063452005386353 sekund

na začátek stránky