Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Institut čar a kouzel v Kruvalu

Příspěvků: 194


Hraje se Dvakrát týdně 1. září 1998  Vypravěč durmstrang je offlinedurmstrang
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Dolly Earl je offline, naposledy online byla 24. února 2017 9:57Dolly Earl
 Postava prof. Ulryk A. Sarwa je offline, naposledy online byla 24. února 2017 19:45prof. Ulryk A. Sarwa
 Postava Aleksander Radwański je offline, naposledy online byla 25. února 2017 0:30Aleksander Radwański
 Postava prof. Demyan N. Razuvayev je offline, naposledy online byla 08. února 2017 11:12prof. Demyan N. Razuvayev
 Postava Prof. Ilia Li Voti je offline, naposledy online byla 24. února 2017 22:46Prof. Ilia Li Voti
 Postava Thomas Flamel je offline, naposledy online byla 25. února 2017 1:01Thomas Flamel
 Postava Anastasie Ekatrerina De Smet je offline, naposledy online byla 24. února 2017 23:30Anastasie Ekatrerina De Smet
 Postava prof. Naglfari Dalgaard je offline, naposledy online byla 06. února 2017 19:10prof. Naglfari Dalgaard
 Postava Prof. Melissandra Alexandrovna Simm je offline, naposledy online byla 24. února 2017 9:57Prof. Melissandra Alexandrovna Simm
 Postava Erik Anton Petrenko je offline, naposledy online byla 25. února 2017 0:57Erik Anton Petrenko
 Postava James Percival Harkaway je offline, naposledy online byla 23. února 2017 10:00James Percival Harkaway
 Postava Joakim Mardh-Strömberg je offline, naposledy online byla 25. února 2017 0:04Joakim Mardh-Strömberg
 Postava prof. Syndra Albertsen je offline, naposledy online byla 25. února 2017 0:24prof. Syndra Albertsen
 Postava Alice Brucknerová je offline, naposledy online byla 22. února 2017 15:19Alice Brucknerová
 Postava Sebastian De Krevel je offline, naposledy online byla 25. února 2017 1:18Sebastian De Krevel
 Postava Junko Chyiuri je offline, naposledy online byla 24. února 2017 21:31Junko Chyiuri
 Postava Sebastian Johan Gruber je offline, naposledy online byla 24. února 2017 22:46Sebastian Johan Gruber
 Postava Aksana Fjodaravna Marozava je offline, naposledy online byla 22. února 2017 21:26Aksana Fjodaravna Marozava
 
Sebastian Johan Gruber - 18. února 2017 11:25
0904_taylor_kitsch2055.jpg

VEŽA MÁGIE MYSLEŠtudenti Mágie mysel a Profesorka AlbertsenZavrtím hlavou. To by nebol James. "Nechaj už Erika. On ten kľud a súkromie vyhľadáva, aj kvôli tebe. Už som ti vravel, že občas je ťa moc?" Poviem samozrejme s humorom. Jak ľahké je si Jamesa doťahovať. Rozpráva v jednom kuse. Kývnem Erikovi na pozdrav, ako zalieza do izby a s úsmevom sa otočím na Jmesa. Sebastian, Erik a profesorka sú už preč a tak si sadnem na gauč. "Pochybujem, že sa bude chcieť Seb pridať. Cestou sem sa hral na nemého, ale skúsiť to môžeš." Nie je šanca, že by to to nechal plavat. "Vieš, čo sú pri Juhomaerických vymretých indiánskych mestách stále živé magické? Písal som ťi v lete, že do jedného ideme. Bolo to fascinujúce. ich mágia je tak iná... No  a otec rozmýšľal, ako si tam vybudovať vplyv, keď Helly prišla nevdojak z riešením. Od momentu, čo Ikkiho stretla, neblo možné ich dostať od seba. Pravda, ešte sú pomerne malý, ale... Tak očarenú som ju ešte nevidel a povedal by som, že to má šancu na úspech. Otec si to tiež myslel  začal rovno s dohadovaním svatby. Mama ho skoro zabila." Zjavne za tím boli ďalšie veselé príhody, lebo mán na tvári priblblý úsmev...
 
Erik Anton Petrenko - 16. února 2017 21:35
who_71523.jpg
Obrázek

VĚŽ MAGIE MYSLI
Spolužáci magie mysliCopak jsem se dostal do koleje, kde jsou všichni altruisté? Nebo to je jenom těmahle dvěma? Možná bych se měl začít bát, zda to není nakažlivé.
Na druhou stranu, nad tím, že bych odmítl Gruberovu nabídku už tolik nepřemýšlím. Ano, stále mi není příjemné, že bych měl někomu něco dlužit ovšem zrovna u Grubera mi to tolik nevadí. Snažím se to vysvětlit si tím, že Gruber je z lepší rodiny a že dobré vztahy s ním jsou dobrým základem pro budoucí politiku, trochu se ale obávám, že skutečnost je v mé osobní pýše, což je vlastnost, která by mi časem mohla překážet.
"Dobře." Kývnu na jeho nabídku a Harkawayova slova nevnímám. Nebo alespoň dělám, že je nevnímám, bohužel nacvičené parciální sluch ještě nemám a stejně ten jeho optimistický hlas slyším.
Mávnu hůlkou a mé věci se přesunou do pokoje, který Gruber uvolnil. Ujistím se, že cestou nic neporazí, hůlku opět schovám a nakonec se na Harkawaye otočím, jeho slova mi přeci jenom nedají. "A nejsem tvůj přítel, Harkawayi. Vem to na vědomí." Bojím se, že to ale bude marné.

Gruber začne hrát na klavír, což mě obtěžuje méně, než jsem čekal a tak to tedy nijak nekomentuji. Pomalu se chystám do svého nově získaného pokoje, abych udělal to, co De Krevel. Zavřel se tam a nevylézal dokud to skutečně nebude nutné. Ti dva zbylí si stejně vystačí spolu a já mám spoustu věcí na vybalení.
Nakonec ale zaslechnu své jméno a tedy i otázku, která je na mě mířena. Přes tvář mi přelétne drobný, skoro nepostřehnutelný úsměv. Tedy alespoň doufám, byl bych nerad, kdyby Harkaway měl zjistit mou slabinu. "Ano, Viktorie. Plně od ní ale očekávám vhodné chování." Opět další marné očekávání, Vik je horší než Ivan. Bohužel. Nebo naštěstí.
Harkaway si opět začne něco mumlat, teď už ho ale skutečně nevnímám a zamířím si to do svého pokoje. Dveře ale nechávám otevřeny, je možné že se za námi ještě zastaví profesoři a nechci být mimo obraz.
 
James Percival Harkaway - 13. února 2017 20:26
38071.jpg
Obrázek

VĚŽ MAGIE MYSLI
Spolužáci Magie mysli, profesorka AlbertsenJá z toho kluka jednou vážně vyrostu. Copak musí neustále ve všem hledat nějaký chyták a past? Copak nemůže uvěřit, že existují lidé, kteří něco dělají bez vidiny ve vlastní prospěch?
Ale my ho to naučíme. Ukážeme mu, že se nemusí jenom obávat a přemýšlet na život jako na obchod, výměnu.
Chci se ozvat a říci mu, že za to nic nechci, když ze dveří vykoukne Seb a přijde s nabídkou podobné té mé. Nemohu si pomoci a musím si povzdechnout, tohle je přesně ta situace, do které jsem se dostat nechtěl. Kvůli mě se teď musí omezovat Sebastian.
Jenže je to asi jediné řešení tohohle problému. Fakt nechápu, proč mě Erik nemá tak rád.
"Bojím se, že Erik nezná význam slova laskavost." Otočím se na Seba, který si sedá k piánu a začíná hrát.
Můj pohled ale hned zase putuje k Erikovi, kterému se snažím věnovat skutečný, laskavý výraz. "Ale byl bych rád, kdyby se to změnilo, příteli." Prosím, ať se tím hned nepošle do háje. "Takže domluveno? Takhle budeme všichni spokojeni." Jen pak ještě musím prohodit pár slov se Sebem, jestli mu to vážně nevadí. Vždyť si ten pokoj můžeme vyměnit i my dva, že.

"Hey, ty neustále překvapuješ!" Mou pozornost má opět můj kamarád sedící u piána. "Proč si se nepochlubil dříve, že umíš hrát? Mohl si nám zpříjemnit chvíle, když jste byli na návštěvě." Hmm, co se týče produktivnosti prázdnin, měl bych k tomu sám co říci. Knut našel vhodného ženicha pro sestru a i když bych měl být rád, že je to vlastně někdo, s kým mohu souhlasit, tak z toho mám stále trochu rozpačité pocity. Maličká by měla mít šanci se sama rozhodnout, koho bude milovat a koho si vezme a i když je Sebův bratranec docela v pohodě, s předem domluvenými sňatky nesouhlasím už z principu. Jenže co s tím nadělám?
"Opravdu? To jsem nečekal, Hel působí jako mladá dáma, co se jen tak s něčím nespokojí." Ale tak pokud to byla její svobodná volba, tak proč ne. "Někdo koho znám?" Promerlina, jen ať to není žádný pitomec, nikoho takového bych jí vážně nepřál.

"Mimochodem, Eriku, nenastupovala tento rok do Kruvalu tvá sestra?" Možná nemám rád celý ten humbuk kolem čisté krve a důležitosti rodin, zase se ale orientuji v tom, který z mých spolužáků má které sourozence. "Pokud bude jako tvůj bratr, tak se máme docela na co těšit, co?" Zasměji se. Ani nepočítám s tím, že by mi Erik nějak rozumně odpověděl, je ale slušnost se snažit ho zapojit do konverzace. Navíc tohle mě fakt docela zajímá, Erikův bratr je jeho naprostý opak, kluk co jedná spíše srdcem než rozumem.
"Hey, neřekneme druhému Sebovi, ať se k nám přidá? Aspoň můžeme pokecat. Tedy, za předpokladu že taky někdy zmlknu, sorry, pánové, asi už to zase přeháním, co?"
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.060036897659302 sekund

na začátek stránky