Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Zachraňte trpaslíka!

Příspěvků: 2


Hraje se Jednou týdně  Vypravěč Torpe je offlineTorpe
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Petr kesen je offline, naposledy online byla 20. února 2017 19:33Petr kesen
 
Petr kesen - 15. ledna 2017 20:05
fox242619.jpg

Začátek nového příběhu, hospoda


Vejdu do hostince a rozhlédnu se po lokále. Na dubových lavicích u těžkých stolů sedí různorodá, ale nejspíše pochybná společnost. V lokále sedí tolik dobrodruhů, že je až s podivem, že tam zatím nevypukla, žádná bitka a na lokále je vidět, že různé bitky a souboje, v něm probíhají celkem běžně. Obrázek

Sám do této společnosti poměrně dobře zapadám. Jsem oblečený o čarodějnického šatu, který očividně zažil lepší časy. Teď je ze záplat a prachu vidět, že jsem už nějakou dobu na cestách. Velký zaprášený grimoár mne snadno identifikuje, jako učence a nebo mága. Malý meč u pasu, jasně říká, že mám nějaké zkušenosti i mimo svět knihovny. Stejně tak chladný a pronikavý pohled říká, že vím co hledám a kam jdu.

"Dal jsem to i na vývěsku, ale hledám dobrodruhy, co mi pomůžou zachránit trpasličího vyslance.
Neplatím předem, ale za to je odměna dvakrát taková. Trpaslíci zaplatí za svého vyslance v diamantech velkých jako vaše pěst!"
doufám, že moje slova přitáhnou pozornost všech hamižných v lokálu. Po informaci, že nedávám zálohu, spoustě lidem zájem opadne. Právě proto jsem zvolil slova, tak jak volil. Nestojím o osoby, jenž shrábnou zálohu a pak zmizí.

Zamíří k nějakému volnému stolu u kterého se usadím a čekám jestli někdo zareaguje na moji výzvu. Svůj grimoár položím na stůl před sebou a začnu jím číst. V odrbané knize by nikdo nehádal poslední střípek mého bádání, který zatím neshořel. Čtu si kouzla, jenž mi zůstali a trochu mne štve, že tucet kouzel je jediné, co zbylo s mnoha měsíců bádání.
 
Pan trpaslík - 09. ledna 2017 20:26
img_20170109_2030121474.jpg
Milí Andořané, vítám vás v zemi, kde je vše možné...tedy téměř vše. Nebráníme se však mezirasovému křížení, omamným látkám, děvkaření a podobně.
Zachraňte trpasličího vyslance ze skřetího vězení a bohatá odměna vás nemine. Je to totiž druhorozený syn krále a král milerád vyplatí tučnou odměnu. Je tu však malé varování, vyslance je trpaslík otravný až běda. Mnoho štěstí všem, kdo se ho pokusí zachránit!
 
 
1
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.043751001358032 sekund

na začátek stránky