Andor.cz - Dračí doupě online

Nápověda? 

Úvod

Následující kapitoly jsou pro všechny, kteří si na Andor přišli zahrát či jen popovídat - ať už pro začátečníky či ty zkušené. Ne všichni totiž víme to, co právě vědět potřebujeme, a malá pomoc se vždy hodí.
Neváhejte se ozvat, pokud v této nápovědě nenajdete, co byste potřebovali či prostě k lepší orientaci na Andoru využili, nebo padnete na něco, co vám nebude připadat jasné; na vaše podněty se těší administrátoři a jejich poštovní schránky.

Na začátek...
Úplně prvním krokem je registrace. Registrací stvrzujete souhlas s uvedenými podmínkami, nezapomeňte si je proto přečíst. Jméno (nick), které si hráč zvolí, ho bude provázet po celou dobu pobytu zde, mělo by být proto zvolené tak, aby si za ním dokázal stát (neurážlivé, pravopisně správné, jemu samému příjemné). Budete potřebovat také heslo - dávejte si pozor na hesla triviální či snadno uhádnutelná, ať minimalizujete šanci, že se k vašem účtu dostane někdo cizí. E-mail, který uvedete, slouží pouze pro případ zapomenutí hesla (můžete si na něj nechat poslat nové vygenerované heslo, kdybyste náhodou zapomněli to staré) a není nikde veřejně viditelný.

Co dál...
Skrze nastavení přiřaďte svému účtu Vámi vybranou ikonku, která Vás (nikoliv Vaše postavy v jednotlivých dobrodružstvích) bude vizuálně charakterizovat. Nevíte-li, kde ikonky hledat, můžete zkusit tipy z rozcestníku.
Ještě než se vrhnete do hraní, vyplatí se trochu porozhlédnout po ostatních částech Andoru. Andor totiž neslouží jen k hraní. Lze si tu povídat - ať už jen tak či na různá konkrétní témata, lze tu vystavit nemilosrdnému oku veřejnosti vlastní psanou tvorbu nebo si jen počíst v knihovně článků již publikovaných jinými uživateli. Jste-li registrovaní uživatelé, můžete po přihlášení zjišťovat, zdali se ve vašem okolí nekoná zajímavá akce. Možná se někde poblíž dokonce nachází celá družina hráčů, kteří hrají RPG naživo a shánějí další do party.
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.081680059432983 sekund

na začátek stránky