Andor.cz - Dračí doupě online

Nápověda? 

Jak začít hrát

Hry se účastníte dvojím způsobem - buď jako postava, nebo jako Vypravěč. V jednom dobrodružství můžete (i když to není obvyklé) mít i více postav, stejně tak lze mít vlastní postavu v dobrodružství, jehož jste Vypravěčem.
Postav v různých dobrodružstvích může mít každý kolik chce, kolik si myslí, že časově i herně zvládne. Nejsou tu žádné nastavené limity počtů - omezuje Vás pouze vlastní soudnost a ohledy k ostatním hráčům, kteří pak na nestíhajího šílence se spoustou jeskyní musí čekat.
Rozhodnete-li se stát se Vypravěčem, myslete také na to, že z Vámi vedených dobrodružství si budujete určitou pověst. Pokud máte na kontě hromadu nefunkčních, odfláknutých dobrodružství, těžko budete do svých her lákat nové účastníky.

Jak dostat postavu do hry?
1) Kliknutím na "Verbíře" v Herním menu si zobrazte seznam všech dobrodružství, která právě nabírají postavy. Necítíte-li se příliš jistí v kramflecích, zkuste vybírat spíše dobrodružství, která zrovna začínají (s cca 1-100 příspěvky), mají méně (1-5) postav a jsou určena pro postavy na 1.úrovni
Tip pro začínající hráče: Určitě se podívejte, není-li volné místo v některém z oficiálních dobrodružství pro nováčky. Jsou to speciální dobrodružství vedená zkušenými Vypravěči, určená pro všechny nové příchozí, včetně naprostých začátečníků - výuka se týká jak samotného hraní, tak i orientace na Andoru obecně.

2) Zaujme-li Vás dobrodružství, přečtete si podrobně požadavky, které Vypravěč ve verbířské kanceláři popsal. Podívejte se případne i dovnitř samotného dobrodružství, pročtěte si Homepage, existuje-li. Zamlouvá se vám, co vidíte?

3) Vytvořte novou postavu, nebo vyberte vhodnou mezi těmi, které už máte. Ve verbířské kanceláři daného dobrodružství pak tuto postavu vyberte v roletce (najdete ji na konci textu od Vypravěče), dopište případně zprávu pro Vypravěče a klikněte na "Naverbovat postavu".

4) Dále nezbývá než čekat, až (jestli) Vás Vypravěč do svého dobrodružství přijme. Máte-li o něčem pochybnosti, nebo pokud na sebe chcete z nějakého důvodu upozornit, můžete kontaktovat Vypravěče poštou. Čekací fázi bohužel neurychlíte, a tak můžete jen průběžně kontrolovat, zda byl Vypravěč od doby podání přihlášky online a zda Vás neodmítl. Pokud k odmítnutí dojde, můžete od Vypravěče zkusit zjistit důvod - možná zjistíte, že problém se dá napravit a vaše postava bude po opravném zásahu přijata. Samozřejmě, někdy nemá smysl se ptát a je lépe rovnou se poohlédnout v jiných verbířských kancelářích.
Pokud by nastaly nějaké větší problémy, napište někomu z Online pomoci; pomůžou Vám najít příčiny neúspěchu či přímo vhodné dobrodružství.

5) Jste-li přijati do dobrodružství, informuje vás o tom zpráva v poště. Vybrané dobrodružství se automaticky přidá do vašich "Oblíbených" záložek. Jak se zapojit do samotného hraní, o tom by Vám měl poté říci sám Vypravěč. Buď napíše úvodní příspěvek, na který již můžete reagovat, nebo každému řekne, čím by měl začít. Pokud se k tomu nemá, neváhejte se ho zeptat.

Hodně štěstí a dobrou hru! :-)
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2024 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.07219409942627 sekund

na začátek stránky