Andor.cz - Dračí doupě online

Hostinec? 

Hledám dobrodružství

Správci stolu

Saphiro

zde nemáte právo psát

Castiel - 22. listopadu 2020 07:56
czy_huaz_400x4008939.jpg
Zdravím všechny,

Mám tu postavu Elí, která by se mi velice hodila do nějakého "milého" dobrodružství, které by zahrnovalo nějaký "fešný" příběh. Nebráním se ani hře ve dvojici :)

Hledám tedy buď nějakého šlechtice, nebo přímo člověka, pro kterého byla Elí stvořena a má být jeho osudovou láskou :)

Pro více informací neváhejte napsat :)

Děkuji, hezký den :)
 
Matisek123 - 28. června 2019 11:57
avatar pro postavy4412.jpg
Nějaká skupina co hraje v Brně podle Traveler Systému?
Chtěl by jsem si zkusit hru ideálně přes nějakou jednorázovku.
 
Grigorij - 02. června 2019 19:57
328_753248.jpg

RP / PVE / PVP / 18+ Server:

Hledám hráče, spoluhráče, ale i protihráče protivníky do báječného světa Sword&Sorcery epicky ztvárněného sandboxovou hrou s RPG prvky Conan: Exiles. Konkrétně pak ty, jenž jsou ochotní zkřižit s námi meče na serveru The Harrowing s báječnou komunitou zběhlou v RP a nelačnící po bezohledném mlácení do všeho, co po tom řekne "Au!", popřípadě vyloudí "Břink!"

Sword&Fantasy? Conan? Jednoduše podžánr fantasy, kde za hrdinu mluví naolejované svaly a zakrvácené meče, jak to známe z filmů jedinečného posledního akčního hrdiny Arnolda. Vydat se ovšem můžete i zcela jinou cestou, než je testosteron a ocel.


Potřebujete vědět víc?

Budu mít v tom světě co dělat?
Nemluvím anglicky.
Jak se připojím?
Rád si stavím bábovičky na pláži, co když mi je někdo rozkope?
Proč bych se měl přidat?
Myslím si, že tato hra propaguje násilí.

Neváhejte tedy a piště!

 
Minnie - 22. března 2019 21:08
mickey_and_minnie_by_sakura_joker-d86ukul7857.jpg

Veles - školní ostrov (+18)


Každý patnáctiletý puberťák už se nemůže dočkat až udělá závěrečnou zkoušku a vypadne na školu. Svoboda! Žádná otravná matka z jejíž dcerky bude lékařka nebo věčně nabručený otec, který chce mít ze svého synka mocného gardistu. Tady jsi sám za sebe. Tady se prožívají školní lásky, obrovský pařby, a šprtání celou noc na zkoušku... Tady se ty rozhodneš co z tebe jednou bude!

Obrázek

Jde o odpočinkový příběh, který se odehrává v alternativním světě, kde vládnou vyšší bytosti a lidé fungují jen jako mazlíčci, otroci nebo pracovní síla.
Jeskyně
Verbíř
 
Rion! - 02. října 2018 22:43
bez nzvu2895.png

Liga přeživšíchObrázek

Virus, který napadl planetu, pomalu ale jistě zabíjel dítě za dítětem. Až na pár výjimek.
Ti, kteří přežili, získali nadpřirozené schopnosti. Pro racionální svět dospělých velice děsivé schopnosti. Nakažení museli být odsunuti do pozadí a ideálně zlikvidováni, zvláště ti hodně nebezpeční.
Začali vznikat speciální tábory, kde byli děti shromažďovány a v hrozných podmínkách nuceny k pracem a týrány pod neustálým dohledem vojáků.
Občas se ale přeci jen podařilo někomu utéct a nebo se v ideálním případě do tábora ani nedostal... Takové děti měli několik možností.
Někteří se snažili přežít mimo jakékoliv společenství v menších skupinkách, kradli jídlo a věci po opuštěných obchoďácích.
Druzí se přidali k Mstitelům, kteří své schopnosti používali pro získání moci a nadvlády nad ostatními. Bohužel ne jenom nad dospělými ale i nad mladšími a slabšími dětmi, které zneužívali.
A nakonec tu byla Liga. Ti, kteří se snažili v tichosti přežívat a pomáhat ostatním, zlepšovat se ve svých schopnostech. Většina z nich doufala v mír. Ale co vždy předchází míru?


Nazdar,
tak po dvou měsících by se nám hodilo doplnit dobrodružství o nějaké ty nové tváře!
Jeskyně je dost aktivní a momentálně se zaměřuje především na navazování vztahů mezi novými členy.
Sháníme primárně klučičí postavy ale i nová slečna se nám hodí. Více informací o postavách je k dispozici ve verbíři nebo pište dotazy přímo mě.
Těšíme se na vás! :)

Verbíř
Jeskyně
 
Mortiss - 12. srpna 2016 19:43
blood_raven_bits_49f64152e9cde5812.jpg
Sháním někoho, na soukromé dobrodružství. Co se témat týká, myslím, že není problém se dohodnout. Jako hráč jsenm myslím shopná obsáhnout vcelku pestrou škálu témat. Jsem spíš pro hraní mimo andorské vody třeba po skypeu, ale i to je předmětem domluvy.

Těším se na vaše odpovědi do andorské pošty.
Mortiss :D
 
Kong Bao-tan - 27. července 2015 15:44
waaxquie80614485.jpg
"Dobrý den a pozdrav vám,
já jsem Waaxquie z rodu Wai"

Malý excentrický gnómí technik a obchodník (zloděj-iluzionista) vzniknuvší ve světe Fearunu (ADnD 2 a 3E), ale nebránící se libovolnému světu hledá hledá příležitost, jak oprášit své (ne)schopnosti a vyrazit vstříc novému dobrodružství. Waax není "ultra macho" postava. Má pár svých much a není zrovna prototypem odvážného hrdiny.
Budu rád, když se najde nějaká skupina, kam by zapadl.
 
Mortiss - 17. dubna 2015 20:19
blood_raven_bits_49f64152e9cde5812.jpg
Dobrý podvečer, mno spíš večer. Obracím se na vás s prosbičkou. Možná spíš přáním. Moji maličkost nedávno opustil osobní PJ, tak moje maličkost shání nového neokoukaného, ochotného hrát mimo vody andorské. (Myšleno po Skype nebo ICQ) Pokud by se zde někdo takový našel, prosím pište do pošty.

A pokud sem tento postík nepatří, prosím smažte. 
Děkuji 
M.
 
1
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2021 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.059029102325439 sekund

na začátek stránky