Andor.cz - Dračí doupě online

Hostinec? 

Experimentální funkce

Slouží jako diskuze nad novými možnostmi, jenž ještě nejsou globálně nasazeny.

Stůl využijte jako místo, kde je možnost se vyjádřit k daným funkcím a tím je buď posunout do fáze, kdy budou nasazeny globálně všem a nebo budou smazány jako naprosto nevyhovující. Zároveň se prosím držte tématu a snažte se být konkrétní. Co funguje, co nefunguje, případně jak vylepšit.

Označení důležité budiž vyhrazené informacím o nových funkcích, vyřešených problémech a nebo pokynům k využívání funkcí.

Doufám, že se myšlenka veřejného testování chytí a bude fungovat.

Správci stolu

Alexandra Alex Gary

zde nemáte právo psát

Alexandra Alex Gary - 28. října 2021 22:28
iko8294.jpg
Ve čtvrtek 28.10.2021 byla přidána další funkce

3) Pop-up okno pro text nového příspěvku.
Kliknutím na ikonku v pravém horním rohu editoru se otevře pop-up okno jenž se zrcadlí s obsahem editoru. Cokoliv člověk napíše do tohoto okna, promítne se v hlavním editoru. Funguje s editory krom vizuálního. Zavřením okna/tabu andoru se pop-up okno zavře též. Rozepsaný příspěvek se automaticky ukládá stejně jako v případě základního editoru.
 
Alexandra Alex Gary - 22. října 2021 16:07
iko8294.jpg
Ve čtvrtek 21.10.2021 byly nasazeny první experimentální funkce.
Jejich povolení a případné zakázání se dělá přes ikonku v info liště.

Shrnutí přidaných funkcí:

1) Ukládání rozepsaných příspěvků
pokud máte rozepsaný příspěvek, měl by se automaticky během psaní ukládat do cookies. Co to znamená? Dám příklad, píšu za postavu A do dobrodružství. V půlce se rozhodnu, že chci radši psát příspěvek do jiného dobrodružství za postavu B. Napíši za postavu B a znovu si vyberu postavu A. Tadá, objeví se rozepsaný koncept. Zkoušejte, když to bude fungovat pište kladné ohlasy, když to nebude fungovat, pište negativní ohlasy.

2) AndorTools syntax
Druhou funkcí je přidání tlačítka AndorTools syntax pod formulář příspěvku. Nejspíš to funguje jen pro ty, co nemají aktivovaný vizuální editor. Přináší to částečnou podporu rychlého formátování, na kterou si část z nás zvykla v aplikaci AndorTools. Tedy mezera na začátku řádku znamená podtržení celého řádku. Automatické ztučnění přímých řečí v uvozovkách (kdo chce text v uvozovkách bez tučnosti, využije apostrofů, jenž se převedou na uvozovky). Lomítko před a za slovním spojením, pak dělá kurzívu. To jsou asi základní formátovací možnosti.

Známé chyby: AndorTools syntax nefunguje na Safari verze nižší než 13.2 (například na iPhone 6)
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2022 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.059525012969971 sekund

na začátek stránky