Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Doctor Who: Odkaz Gallifrey

Příspěvků: 130


Hraje se Dvakrát týdně  Vypravěč Belgefor je onlineBelgefor
 

DružinaObnovit družinu

 Postava The Doctor je offline, naposledy online byla 22. ledna 2020 20:21The Doctor
 Postava Cassandra je onlineCassandra
 Postava Jenny je offline, naposledy online byla 20. ledna 2020 0:17Jenny
 Postava Davros je offline, naposledy online byla 23. ledna 2020 12:11Davros
 Postava Sarah je offline, naposledy online byla 14. prosince 2019 11:45Sarah
 
TARDIS - 21. prosince 2019 20:52
tardis5567.jpg
Jenny

Tajemné podivné místo
„Roopis je fotbalový klub.“dostane se ti vysvětlení od Rity. Po cestě minete další u stolu sedí dva muži, první má už od pohledu vzezření dravce zatímco ten druhý vypadá jako z reklamy na zubní pastu. A ten druhý muž právě namáčí cukrovinky do čokolády za mohutného skandování davu.
„Gumový medvídky přidat, přidat! Gumový medvídky přidat, přidat! Gumový medvídky přidat, přidat! Gumový medvídky přidat, přidat!“
Dav zmlkne po tom co se na ně jeho oponent podívá vezme něco se podobá sushi a začne to pojídat taky.
„Protože se tak rozhodli, třeba já chodím raději nahá protože to považuji za příjemné a pohodlné.“odpoví ti potom Claire na otázku ohledně nahoty a později se dozvíš že ostatní dívky to mají podobně nebo to považují za nový druh módy.
„Ta mlha se nikdy nerozplyne protože to není běžná mlha, co se týká lidí tak se tam ztratili pouze ti kteří se tam vydali.“
Pokud se pokusíš zjistit něco víc dozvíš se tohle:
Planina Sekery je místo na Bronzových pláních kde se během války Zapomnění odehrály ty největší boje, místo nestabilní magické energie které je věčně zahalené mlhou. V tomto místě se potulují ty nejpodivnější stvoření a nacházejí se bludná místa. Ovšem nejhorší jsou prokletá bojiště, to jsou místa pokrytá kostmi těch kteří zde bojovali a padli. Ten kdo sem zabloudí zešílí a zemře aby se jeho duše přidala k těm kteří nikdy nedošli klidu a jsou donuceni bojovat věčnou bitvu.
 
TARDIS - 17. prosince 2019 22:35
tardis5567.jpg
Doctor

Sam, bordel a pokleslá zábava
Nápis není původní ostatně celé tohle místo které se nazývá Pall Mall a asi ani tento název není původní. Vypadá jako by zde jao by jste bylo na nějakém smetišti, to co zde prodávají rozhodně nepochází odsud ovšem jak se to sem dostává? Když dorazíte na místo a vstoupíte do pochybné hospody najdete Sam. Sam je ráda že vás vidí, tedy vypadá to že Sam je ráda že našla Alici a i Alice je ráda že našla Sam takže by se dalo říct že můžete odejít. Možná tady žádné nebezpečí nečeká aspoň zatím to tak vypadá.
„Měla jsme takový strach, co tě to napadlo?“
„Byla to jen náhoda.“
"Mami jsem ráda že tě vidím, měla jsem strach."
"Sama bych to nezvládla, to Doctor."
Alice si svou potom dceru prohlédne a potom co se ujistí že je v pořádku tak jí obejme, tak že se Sam musí ohradit že ten stisk stačí. Pak se ukáže chlapík s umaštěnými vlasy a stejně mastnou zástěrou a zvednutýma rukama.
„Vážení hosté, mám tu pro vás něco co posune zábavu na novou úroveň. Už se vám nechce poslouchat skřehotání pěvců? Tomuto se říká kinematograf.“
Můžeš si všimnout že hostinský má v ruce něco co se podobá dálkovému ovladači mezi 21. až 22. stoletím. Potom se ukáže že to bude spíš 22. století protože se na zdi vytvoří virtuální plátno a na něm se objeví ... no něco co by jsi tu možná nečekal.
„A pokud chcete trochu akce.“
Ano tak si zde představují zábavu, Alex i Sam jsou překvapené a i když asi chápu o co se tam jedná tak přesně nerozumí co se tam odehrává. Ovšem hosté jsou nadšení a zvedne se mohutný potlesk. Jedna dívka blond nakadeřenými vlasy které už předtím nebyla poznámka hostinského moc po chuti se náhle zvedne a odejde.
 
The Doctor - 12. srpna 2019 11:51
davidtennanthdrdavidtennant14376402226829.jpg

Hle tu Sam v hospodě...
...jinými slovy bordel.Kelther. Dobré si zapamatovat. Ať už je to město nebo oblast. Jeden působí hned mnohem důvěryhodněji, když zná nějaká skutečná slovíčka neznámého místa. A kdo ví, co tady vlastně budeme provádět.

Stánku s rybami si pomalu ani nevšimnu, jak jsem soustředěný kudy musíme jít, dokud tedy Alice nevypadá, že zůstane zaskočeně stát. Lehce do ní úmyslně strčím a poté se na ni omluvně usměji a pokynu jí, ať pokračuje v cestě. Trhovci ať si své problémy řeší sami. Pokud se je tedy nesnaží sežrat vesmírná potvora z mezidimenzionálního prostoru, že.

Když dorazíme do prostoru před pajzl a já jen letmo zkontroluji, že jsme všichni, vypadne před nás malá osoba. Při pohledu na scénu i jméno místa povytáhnu obočí tak vysoko, že to snad muselo být slyšet. Dobře. Budeme doufat, že nedělají čest svému jménu.

Když se malá osoba podívá na nás, usměji se na ni, ale pokud nás sama neosloví, nechám ji jít. Mále momentálně jiný cíl, i když by mne dost věcí zajímalo a měl tedy spoustu otázek, co bych mu mohl položit. Třeba... Proč je považuje za rasisty, když kromě vzrůstu vypadají na jeden... druh.

Nakonec se do dveří opřu jako první. Není to zrovna paráda pro můj citlivý čich. Potlačím chuť nakrčit nos a zakuckat. Rozhodně bych nikomu ze zdejších i příchozích nedoporučil si zde něco dát k jídlu. Stačí jedno přejetí pohledem po místnosti a najdu Sam. Nevypadá to, že by byly poblíž její kamarádky. Za to je kolem ní až nebezpečně blízko několik týpků.

"Ale no tak pánové! Copak takhle se zachází s dámou?" Neodpustím si hlasitou poznámku, když si všimnu co provádějí a jak se na to Sam tváří. Když si nás všimne a na její tváři se objeví směsice překvapení a úlevy, povzbudivě se na ni usměji a vejdu více do místnosti, aby mne mohl následovat zbytek družinky.

Vypadá to, že Sam je zvyklá chodit bosa a není nikterak viditelně zraněná. Podívám se na Alici, jak to nese ona.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2020 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.064404010772705 sekund

na začátek stránky