Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

D.Gray-man - pokračování

Příspěvků: 306


Hraje se Dvakrát týdně  Vypravěč Arakanga je offlineArakanga
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Sue(ellen) Salyor je offline, naposledy online byla 21. června 2017 21:31Sue(ellen) Salyor
 Postava Komui Lee je offline, naposledy online byla 21. června 2017 21:31Komui Lee
 Postava Victoria Rosemary Priceton je offline, naposledy online byla 20. června 2017 9:20Victoria Rosemary Priceton
 Postava Kanda Yuu je offline, naposledy online byla 21. června 2017 21:31Kanda Yuu
 Postava Lavi je offline, naposledy online byla 08. června 2017 21:47Lavi
 Postava Aino Nevalainen je offline, naposledy online byla 08. června 2017 21:47Aino Nevalainen
 Postava Evelyne Chartreux je offline, naposledy online byla 20. června 2017 9:20Evelyne Chartreux
 Postava Bak Chan je offline, naposledy online byla 08. června 2017 21:47Bak Chan
 Postava Lisa Holmes je offline, naposledy online byla 22. června 2017 22:52Lisa Holmes
 Postava Allen Walker je offline, naposledy online byla 20. června 2017 9:20Allen Walker
 Postava Arystar Krory III. je offline, naposledy online byla 18. ledna 2017 21:11Arystar Krory III.
 Postava Eliade je offline, naposledy online byla 22. června 2017 22:52Eliade
 Postava Daisya Barry je offline, naposledy online byla 08. června 2017 21:47Daisya Barry
 Postava Komurin je offline, naposledy online byla 22. června 2017 22:52Komurin
 
Komurin - 22. června 2017 22:52
staensoubor5009.jpg
ERROR...

Cílová osoba předána do bezpečné vzdálenosti od chráněné osoby. Scanning místnosti. Nalezen hrnek tekuté kávy. Pokus o analýzu. Vysunutí chapadla z jednotky a upití pro analýzu.
Zkrat. Error. Error. Error.
Scanning místnosti. Osoba po pravici: Victoria Rosemary Princeton. Scaning...zdravotní závady.
"Tahle žena potřebuje větší přídavek svalové hmoty."
Vysunutí kleští pro sebrání cílové osoby.
 
Victoria Rosemary Priceton - 20. června 2017 09:18
vikico3343.jpg
Komurin!
A je to tu zase... pomalu mi dojde, co se tu děje. Komui udělal další šílenost a ta donesla až k nám Bakua. Pravděpodobně se někde poblíž nacházela jeho sestra, a tenhle šílený robot ho donesl až sem k nám. Ale kdo ví, co se vlastně děje. Zděšeně se podívám na Laviho a pomaličku začnu couvat. "No ták, Evelyne-san... zabav Komurina, přestaň si všímat Bakua..." přeříkávám si tiše v duchu.
"Lavi-san...? Není nejlepší čas... utíkat?" zeptám se tichoučce. Už jsem pomalu jednou nohou pryč, ale nechci ho tu nechat v těžké situaci, kdyby se Komurin proti němu obrátil. Kdo tuhle stvůru zastaví?!
 
Komui Lee - 17. června 2017 12:03
150234.jpg
Koupel po ránu tuží charakter

Když se můj drahý Komurin probourá zdí a unese Bakua jen upiju kafe a předstírám, že nic nevidím a neslyším. Mám dojem, že jeho hlas dosáhl nových výšin. Nový rekord.
Upiju ze svého hrnku abych schoval pobavený úšklebek a neprovokoval všechny kolem sebe, jako normálně.

Přes všechen ten randál jsem neslyšel šplouchnutí, ale když jsem se obrátil zpátky na novicku tak jsem si všml, že se zrovna sápe z vodního kanálu. Jestli si lokla tak určitě má všechen ten bordel v ústech. Chudák.
Kdo bude mít to potěšení vyčistit vodu? Sue určitě ne, ta se tohohle místa bojí jako démon Kandy. Kandu k tomu nedonutím, Aino mě pošle někam. Lavi má povinnosti Bookmana a Victorie by si ztěžovala rodičům. Bookman je naprosto mimo a ostatním bych to nesvěřil. Allen je zatím hodný.
Vědecké oddělení. Bleskne mi hlavou a ušklíbnu se zase pobaveně.

Podal bych novému přírusku ruku, ale držím kafe. A ovladač ke Komurinovi a navíc mám papuče, kdybych si je namočil tak by si ostatní zase ztěžovali na moje nohy.

"Vítám Vás na Evropském velitelství. Jsem Komui Lee a jsem místní velitel. Určitě je Vám zima, pojďte, pojďte, dostaneme do Vás něco teplého. Třeba kafe, co myslíte?" Usměji se na ní zářivě a roztáhnu teatrálně ruce. Navíc už je můj hrneček prázdný a studený.
 
Temný řád - 06. června 2017 11:37
fic_dgrm4740.gif

První týden je tu a s ním Komui, Viki-chan a Bak, prosím! Na scénu!

 
Aino Nevalainen - 06. června 2017 11:35
ainocopy5440.jpg
Když tu náhle...

Vzdychnu a ještě jednou se prohrábnu svými mnohem kratšími vlasy. Špatně se na to zvyká, ale najednou už mi není takové horko, tak to možná má svoje výhody. Na Kandovu poznámku přikývnu. "To můžu a plánuju, neboj," poznamenám a zaujmu bojový postoj, zatímco se snažím psychicky připravit na další várku podlitin a modřin. Čekám na Kandův první výpad, když tu náhle...

Něco obrovského a hlasitého se prožene kolem tréninkové místnosti. I člověk s méně citlivým sluchem musel něco slyšet a cítit otřesy, ale mé Innocence zesílené smysly to úplně vyvede z míry. Bezděčně opustím bojový postoj a trhnu sebou směrem ke dveřím, i když otřesy už ustaly. "Co to sakra bylo?!" zeptám se nevěřícně a vykouknu ze dveří, jen abych viděla něco kovového mizet za rohem.

Otočím se zpět ke Kandovi a zamračím se. "Víš něco o něčem kovovém a sakra rychlém, co by tady mělo být?"
 
Evelyne Chartreux - 30. května 2017 10:24
imgthing5879.jpg
A kur...
Tak si tam znuděně postávám, nikde nikdo. Hroznej opruz... pak dojde Lavi a ta britská nafoukaná holka.
"Tak to fakt nevim, teď tu na něj taky čekám," řeknu Victorii. On bude vědět, kde se ta nová fláká a co je zač.
Jenže pak se něco stane. Jak uvidím ten příšernej baret, hned mi dojde, že Komui zas vymyslel geniálního, ale šílenýho robota.
"A dopr...!" řeknu hlasitě, ale protože se to k nám přihnalo, nedořeknu to. Co nám to asi chce?! Doufám, že ne zase ničit a magořit...
A pak to přistane u mně. Bak-san! Oči mi najednou zazáří a přestanu se tvářit znuděně. "Jste v pořádku?!" zeptám se a doufám, že mu nerozmačkal jisté... důležité části těla.
 
Sue(ellen) Salyor - 25. května 2017 21:03
371410(3)4854.jpg
Ale, to je gentleman

Usměji se na Allena a kývnu na něj, je dost milý a to je hodně příjemná změna po Lavim a Kandovi. Takový gentleman, dokonce se i zajímá jak na tom jsem... jen to jeho jídlo. Jak může sníst tolik? To je malá hostina, dobře velká hostina. Ale podle sebe bych asi neměla soudit, už se dlouho znám s Aino.

"Bonjour, Allen." Uvolím se použít svůj preferovaný jazyk. Krásný jazyk je Francouzština.
"Spala jsem dobře, krásný východ slunce." Poznamenám, když se usadím pohodlně a pustím se do jídla.
"A jak jsi se vyspal ty?"
 
Lisa Holmes - 08. května 2017 13:11
p7040002412.jpg
Přivítání za všechno kafe

Když jsem vyrážela se Severoamerického, v duchu jsem si přehrávala veškeré možnosti, co by se mi tu mohli stát, protože že jsem nevěděla, co tu mám čekat. Ale TOHLE jsem nečekala. Když jsem uslyšela ten hluk, zamyšleně jsem se zamračila, ve snaze přijít na jeho původ, dokud ten původ neprobourao zed'.
Co to, sakra je? Probleskne mi hlavou. A proč to, proboha, má ten směšný baret? Stála jsem tam, zmateně na to hleděla, a s rukou rukou na minikuši přemýšlela, co mám dělat. Je tohle tady normální? Velící asijského vypadal, jako by nevěděl, jestli se rozkřičet nebo utéct, mezitím co Velící evropského vypadal, že se k tomu staví docela flegmaticky. Ale co se čeká ode mě. Nebezpečné to asi nebude, protože jinak by to tady jen tak nepobíhalo...myslím.
Jenže pak se z té věci vysunula chapadla směrem k Changovi. Rychle jsem, kdyby náhodou, dala minukuš do drážky, a pokusila se ho strčit za sebe. Ale ta věc byla rychlejší. Ucítila jsem tupý náraz do břicha, a pode mnou zmizela pevná podlaha. Než jsem se nadála, ocitla jsem se pod vodní hladinou, bez vzduchu v plicích. Trvalo mi to chvíli než jsem se zorientovala a vyplavala na hladinu. Co se dělo dál, jsem neviděla, protože ve chvíli, kdy jsem se vynořila u mola ta věc odcházela za doprovodu hysterického křiku nějaké holky...Divné. Žádná tu s námi dole nebyla. Napůl se vyhoupnu na molo, abych mohla vykašlat vodu, které jsem se při pádu nalokala. Pachut' mi sice zůstala v puse, ale aspoň jsem mohla normálně dýchat. Skvělé. Druhá uniforma mokrá, rozhodně jsem se dvakrát nepředvedla, a navíc jsem od rána neměla kafe.
 
Temný řád - 06. května 2017 00:45
fic_dgrm4740.gif

Sue.
Evelyne.
Aino.
Lisa.

Čtyři dívky svázané (zatím jen, ale kdo ví, protože Komurin) osudem se sešly v Temném řádu, aby zahájily třetí týden. Čekaly dlouho, ale nečekaly marně. Jejich víra, naděje, láska, to vše bylo odměněno, když se objevila temná postava zvaná Řád, aby pronesla magickou formuli:

"Tak abychom asi pokračovali, né?"[/b][/center]

(Protože Řád spal. Slovy nejmenované osobnosti: "Sorry jako.")

 
Lavi - 06. května 2017 00:44
lavi3803.jpg
Konečně něco děsivějšího než Panda! ...možná.

Usměju se na Viki-chan. "Papírování bude ten nejmenší z vašich problémů, drahá dámo," řeknu jasně žertovným tónem. "S tvým vzděláním to bude hračka, to jen Panda je..." ztiším hlas a rozhlédnu se, kdyby náhodou. Není v dohledu. Ale stejně mě poslouchá. I kdyby byl v Egyptě, tak mě poslouchá. Zagestikuluji na Viki-chan, aby přišla blíž, a důrazně zašeptám: "...on je VÝJIMEČNÝ." S mnohovýznamovým pokývnutím pokračuji v chůzi. "V naší práci je mnohem horší být připravený na všechny eventuality. Typy démonů se neustále mění. A vezmi si třeba toho našeho na téhle misi. Kdyby šel sám jakýkoliv mužský exorcista, je po něm. Takže nikdy nevíme, do čeho jdeme."

Jo, skutečně nevíme, do čeho jdeme. "Ahoj Evelyne!" pozdravím nečekaného návštěvníka Komuiovy pracovny. Jenže pak se to stane. Ta hrůza. Ten horor. Ehm. Trošku jsem si zapřeháněl.

Zarazím se, když uslyším několik ran a ječení. Že by něco oživilo mou rutinu? Že bych byl ušetřen papírování? Alespoň jednou?!

Nebo taky ne. Když uvidím to obrovské monstrum, jednou rukou zastavím Viki-chan. Tou druhou se rozhoduji mezi přípravou na boj a gestem dlaň-v-mé-čelo. Jenže když ta věc vyflusne velícího asijského oddělení, situace se trochu změní. Ač to Viki-chan určitě bude považovat za absolutně nevhodné, vyprsknu smíchy. "Podívej, Evelyne! Přineslo ti to dárek!"
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.081115961074829 sekund

na začátek stránky