Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

D.Gray-man - pokračování

Příspěvků: 310


Hraje se Dvakrát týdně  Vypravěč Arakanga je offlineArakanga
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Sue(ellen) Salyor je offline, naposledy online byla 05. září 2017 18:18Sue(ellen) Salyor
 Postava Komui Lee je offline, naposledy online byla 05. září 2017 18:18Komui Lee
 Postava Victoria Rosemary Priceton je offline, naposledy online byla 05. září 2017 12:11Victoria Rosemary Priceton
 Postava Kanda Yuu je offline, naposledy online byla 05. září 2017 18:18Kanda Yuu
 Postava Lavi je offline, naposledy online byla 07. října 2017 12:24Lavi
 Postava Aino Nevalainen je offline, naposledy online byla 07. října 2017 12:24Aino Nevalainen
 Postava Evelyne Chartreux je offline, naposledy online byla 05. září 2017 12:11Evelyne Chartreux
 Postava Bak Chan je offline, naposledy online byla 07. října 2017 12:24Bak Chan
 Postava Lisa Holmes je offline, naposledy online byla 24. října 2017 10:49Lisa Holmes
 Postava Allen Walker je offline, naposledy online byla 05. září 2017 12:11Allen Walker
 Postava Arystar Krory III. je offline, naposledy online byla 18. ledna 2017 21:11Arystar Krory III.
 Postava Eliade je offline, naposledy online byla 24. října 2017 10:49Eliade
 Postava Daisya Barry je offline, naposledy online byla 07. října 2017 12:24Daisya Barry
 Postava Komurin je offline, naposledy online byla 24. října 2017 10:49Komurin
 
Allen Walker - 05. září 2017 12:07
10626533_10204132348368047_796426629927782373_n2912.jpg
Konečně zas milá společnost

"Děkuji, i já se vyspal dobře." odpovím Sue a dám se do jídla. Jsem rád, že tu se mnou sedí, ale musím se přiznat, že se cítím trošku rozpačitě. Nejsem si úplně jistý, že mám nějaké téma na hovor, kromě zdvořilostních frází. Raději se dám do jídla a přemýšlím, o čem se bavit.

Nakonec mě něco málo napadne. "Jak dlouho už vůbec v řádu jsi? A pokud budeš ochotná mi to říci, jaká je tvoje innocence?" zeptám se doufajíc, že to nepochopí nějak špatně... Navíc se trošku zarazím, protože si nejsem jistý, že je to zdvořilé téma k hovoru, ale pokud spolu máme být na misích, možná to není špatné...
 
Kanda Yuu - 13. srpna 2017 22:00
scremies_kanda86418.png
Nedáváš pozor? Tu máš!

Kuře jedno vypelichané, ušklíbnu se když se vysápe na nohy a prohrábne si vlasy, dám jí torhcu času na vydechnutí a zaujetí bojového postoje, i když bych se do ní měl pustit znovu, v bitvě se na nikoho nečeká.

Na burácení jen zvednu obočí, co to Komui zase vyvádí? Kdo jiný by něco takhle hlasitého a destruktivního vytvořil. Lidi z Vědeckého bývají aspoň trochu rozumní, když tedy jsou vyspalí.

Aino se ale nechá vyrušit z tréninku a ještě si dovolí vykouknout ze dveří. Za to dostane ránu bokenem.
"Kdo řekl, že můžeš opustit matraci?" Zavrčím na ní zle a znovu se oženu bokenem. Tohle kuře stále neví, co je to pravá bitka a nechá se vyrušit pitomostma.
"Stejně je to něco, co ten magor Komui vytvořil. Dokud tě to nenapadne, tak se to ignoruje." Dám jí poslední radu, než se do ní pořádně pustím.
 
Temný řád - 28. července 2017 21:47
fic_dgrm4740.gif

2. týden je tu a s ním Kanda, Allen a Lavi. Upozorňuji, že konec herních týdnů se přesunul na neděle, takže máte čas až do příští neděle.

 
Bak Chan - 28. července 2017 20:53
462545957.jpg
Hrůza pokračuje

Nechci popisovat a ani vzpomínat na ty hrůzy, co prožívám ve vnitřnostech té Komuiovy obludy. Celé to kolem mě cinká, vrčí, skučí a když sem tam pronikne dovnitř paprsek světla, s hrůzou si uvědomím, že to cinkání vychází ze spousty chirurgických nástrojů. Přísahám, že v moment, co vylezu ven, Komuie nakopnu sám, i když žádnou Innocence nemám.

A pak najednou - světlo! Monstrum mě vyplivne na tvrdou podlahu a já náhle chápu, jak tvrdý je porod pro samotné dítě. Spousta zvuků, hlasů, světla a...ježišmarjá. EVELYNE.

Urychleně se posadím a jako krab se sonickou rychlostí odsunu k nejbližší zdi, pryč od robota, zvuků a Evelyne. Tedy pokusím se. Ale omylem se přikrabím přímo k Evelyne, která na mě...nezvykle mile promluví. I když věřím tomu, že v hlavě jí běhá stále ta samá písnička. "A...no...asi tedy..." vykoktám a pořád poulím oči na robota. "...sežralo mě...tamto...CO TO DĚLÁ?!" zavřísknu nakonec, když se ta věc začne sunout k Victorii. Co se tady děje? Komuii, cos to stvořil?!

Vyškrábu se na nohy a zoufale hledám, čím bych tu věc zastavil. Seberu svazek reportů hledačů a mrsknu s ním o robota. Tonoucí se stébla chytá.
 
Komurin - 22. června 2017 22:52
staensoubor5009.jpg
ERROR...

Cílová osoba předána do bezpečné vzdálenosti od chráněné osoby. Scanning místnosti. Nalezen hrnek tekuté kávy. Pokus o analýzu. Vysunutí chapadla z jednotky a upití pro analýzu.
Zkrat. Error. Error. Error.
Scanning místnosti. Osoba po pravici: Victoria Rosemary Princeton. Scaning...zdravotní závady.
"Tahle žena potřebuje větší přídavek svalové hmoty."
Vysunutí kleští pro sebrání cílové osoby.
 
Victoria Rosemary Priceton - 20. června 2017 09:18
vikico3343.jpg
Komurin!
A je to tu zase... pomalu mi dojde, co se tu děje. Komui udělal další šílenost a ta donesla až k nám Bakua. Pravděpodobně se někde poblíž nacházela jeho sestra, a tenhle šílený robot ho donesl až sem k nám. Ale kdo ví, co se vlastně děje. Zděšeně se podívám na Laviho a pomaličku začnu couvat. "No ták, Evelyne-san... zabav Komurina, přestaň si všímat Bakua..." přeříkávám si tiše v duchu.
"Lavi-san...? Není nejlepší čas... utíkat?" zeptám se tichoučce. Už jsem pomalu jednou nohou pryč, ale nechci ho tu nechat v těžké situaci, kdyby se Komurin proti němu obrátil. Kdo tuhle stvůru zastaví?!
 
Komui Lee - 17. června 2017 12:03
150234.jpg
Koupel po ránu tuží charakter

Když se můj drahý Komurin probourá zdí a unese Bakua jen upiju kafe a předstírám, že nic nevidím a neslyším. Mám dojem, že jeho hlas dosáhl nových výšin. Nový rekord.
Upiju ze svého hrnku abych schoval pobavený úšklebek a neprovokoval všechny kolem sebe, jako normálně.

Přes všechen ten randál jsem neslyšel šplouchnutí, ale když jsem se obrátil zpátky na novicku tak jsem si všml, že se zrovna sápe z vodního kanálu. Jestli si lokla tak určitě má všechen ten bordel v ústech. Chudák.
Kdo bude mít to potěšení vyčistit vodu? Sue určitě ne, ta se tohohle místa bojí jako démon Kandy. Kandu k tomu nedonutím, Aino mě pošle někam. Lavi má povinnosti Bookmana a Victorie by si ztěžovala rodičům. Bookman je naprosto mimo a ostatním bych to nesvěřil. Allen je zatím hodný.
Vědecké oddělení. Bleskne mi hlavou a ušklíbnu se zase pobaveně.

Podal bych novému přírusku ruku, ale držím kafe. A ovladač ke Komurinovi a navíc mám papuče, kdybych si je namočil tak by si ostatní zase ztěžovali na moje nohy.

"Vítám Vás na Evropském velitelství. Jsem Komui Lee a jsem místní velitel. Určitě je Vám zima, pojďte, pojďte, dostaneme do Vás něco teplého. Třeba kafe, co myslíte?" Usměji se na ní zářivě a roztáhnu teatrálně ruce. Navíc už je můj hrneček prázdný a studený.
 
Temný řád - 06. června 2017 11:37
fic_dgrm4740.gif

První týden je tu a s ním Komui, Viki-chan a Bak, prosím! Na scénu!

 
Aino Nevalainen - 06. června 2017 11:35
ainocopy5440.jpg
Když tu náhle...

Vzdychnu a ještě jednou se prohrábnu svými mnohem kratšími vlasy. Špatně se na to zvyká, ale najednou už mi není takové horko, tak to možná má svoje výhody. Na Kandovu poznámku přikývnu. "To můžu a plánuju, neboj," poznamenám a zaujmu bojový postoj, zatímco se snažím psychicky připravit na další várku podlitin a modřin. Čekám na Kandův první výpad, když tu náhle...

Něco obrovského a hlasitého se prožene kolem tréninkové místnosti. I člověk s méně citlivým sluchem musel něco slyšet a cítit otřesy, ale mé Innocence zesílené smysly to úplně vyvede z míry. Bezděčně opustím bojový postoj a trhnu sebou směrem ke dveřím, i když otřesy už ustaly. "Co to sakra bylo?!" zeptám se nevěřícně a vykouknu ze dveří, jen abych viděla něco kovového mizet za rohem.

Otočím se zpět ke Kandovi a zamračím se. "Víš něco o něčem kovovém a sakra rychlém, co by tady mělo být?"
 
Evelyne Chartreux - 30. května 2017 10:24
imgthing5879.jpg
A kur...
Tak si tam znuděně postávám, nikde nikdo. Hroznej opruz... pak dojde Lavi a ta britská nafoukaná holka.
"Tak to fakt nevim, teď tu na něj taky čekám," řeknu Victorii. On bude vědět, kde se ta nová fláká a co je zač.
Jenže pak se něco stane. Jak uvidím ten příšernej baret, hned mi dojde, že Komui zas vymyslel geniálního, ale šílenýho robota.
"A dopr...!" řeknu hlasitě, ale protože se to k nám přihnalo, nedořeknu to. Co nám to asi chce?! Doufám, že ne zase ničit a magořit...
A pak to přistane u mně. Bak-san! Oči mi najednou zazáří a přestanu se tvářit znuděně. "Jste v pořádku?!" zeptám se a doufám, že mu nerozmačkal jisté... důležité části těla.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.07224702835083 sekund

na začátek stránky