Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

D.Gray-man - pokračování

Příspěvků: 296


Hraje se Dvakrát týdně  Vypravěč Arakanga je offlineArakanga
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Sue(ellen) Salyor je offline, naposledy online byla 28. března 2017 20:17Sue(ellen) Salyor
 Postava Komui Lee je offline, naposledy online byla 28. března 2017 20:17Komui Lee
 Postava Victoria Rosemary Priceton je offline, naposledy online byla 28. března 2017 9:29Victoria Rosemary Priceton
 Postava Kanda Yuu je offline, naposledy online byla 28. března 2017 20:17Kanda Yuu
 Postava Lavi je offline, naposledy online byla 16. března 2017 22:24Lavi
 Postava Aino Nevalainen je offline, naposledy online byla 16. března 2017 22:24Aino Nevalainen
 Postava Evelyne Chartreux je offline, naposledy online byla 28. března 2017 9:29Evelyne Chartreux
 Postava Bak Chan je offline, naposledy online byla 16. března 2017 22:24Bak Chan
 Postava Lisa Holmes je offline, naposledy online byla 28. března 2017 22:37Lisa Holmes
 Postava Allen Walker je offline, naposledy online byla 28. března 2017 9:29Allen Walker
 Postava Arystar Krory III. je offline, naposledy online byla 18. ledna 2017 21:11Arystar Krory III.
 Postava Eliade je offline, naposledy online byla 28. března 2017 22:37Eliade
 Postava Daisya Barry je offline, naposledy online byla 16. března 2017 22:24Daisya Barry
 Postava Komurin je offline, naposledy online byla 28. března 2017 22:37Komurin
 
Kanda Yuu - 18. března 2017 18:27
scremies_kanda86418.png
Si myslí, jak je vtipná

Zvednu jedno obočí nad Aininým pozdravem a zvednu boken. Je trochu víc učesaná, nejspíš práce té poletuchy, protože Aino není ten kdo by se nad svým vzhledem zamýšlel, ale stejně vypadala jako kuře.
"Tsk. Když můžeš mluvit, můžeš uhýbat." Rozhodnu nakonec a zaútočím úderem zehora, když uznám, že je dostatečně rozcvičená a připravená na náš trénink.

Někteří v Řádu mi za zády šeptají, že je nelidské někoho s parazitickou Innocence nutit vstávat tak brzo a ještě před snídaní je podrobovat nelidskému tréninku. Já si myslím, že to jen tvrdí charakter.
Aino má možný potenciál, ale co mě baví nejvíc je zavřít tu její nevymáchanou pusu, která neustále odsekává. Její místo je na zemi u mých nohou.
 
Allen Walker - 13. března 2017 09:08
10626533_10204132348368047_796426629927782373_n2912.jpg
Jídlo!
S plnou náručí jídla se posadím ke stolu a dám se do toho. Po chvilce dojde ta exorcistka ze včera. Ta, co byla celkem milá. Hezky se na ni usměji, nemám důvod se mračit.
"Dobré ráno, Sue." pozdravím ji. Podívám se, co to má na talíři a přijde mi, že je toho trošku málo. Ale vzhledem k tomu jak je drobná to je asi v pořádku. Podle sebe nesmím soudit, protože já toho sním abnormálně hodně.

"Přeji dobrou chuť" popřeju jí a dám se do jídla. Rychle ve mně mizí a já se cítím hned lepší. "Jak jsi se vyspala?" zeptám se zdvořilostně. Nic jiného mě nenapadá a třeba to načne nový hovor. Chtěl bych se trošku skamarádit s co nejvíce lidmi. Tedy... s těmi, kdo nejsou jako Kanda. Přeci jen by nebylo příjemné vykonávat službu vedle někoho, kdo by na vás pořád vrčel.
 
Temný řád - 07. března 2017 01:26
fic_dgrm4740.gif
Řád žije!!! Druhý týden a s nimi Kanda, Allen, Lavi a Krory.
 
Bak Chan - 04. února 2017 22:19
462545957.jpg
Co. To. JE???

Nepřiznal bych to, ale jsem vážně rád, že už jsme na místě. Než se vydám na cestu zpět do asijské pobočky, asi si dám jeden den relaxu, což vlastně znamená takovou menší deWongizaci. A srovnání papírování ohledně cesty, takže relax to je skutečně jen jménem.

Zvednu ruku na pozdrav Komuiovi, když tu náhle uslyším dusání naším směrem. Zamračím se a snažím se dohlédnout za nevinně se tvářícího Komuie, co se to tam proboha děje. Přemýšlím, co by to tak mohlo mít za původ, ale upřímně...ani Sokaro by nedělal takový hluk, a to je to dost vysoký hromotluk. Takže co se tady děje? A...proč to zní, jako kdyby se sem hnala hromada šrotu?!

A pak to přijde. To...prostě to. S baretkem. Polknu skrz strachy sevřené hrdlo a přemýšlím, jestli se mi jen zdá, že se ta věc kouká na mne.

Nope. Nezdá.

Vydám nepříliš mužné zapištění, když mě ta věc popadne a začne mě...svazovat? Proč? Proč?!

"Komuíííííííííííí!" zavřísknu a vzpouzím se proti provazům. "Žádné hlášení na tohle není dost dlouhé! Odvolej tu obludu!" V posledním slově můj hlas přeskočil oktávu. Ale komu na tom záleží, když můj život právě končí, že?

 
Victoria Rosemary Priceton - 20. ledna 2017 19:45
vikico3343.jpg
U Komuie

Konečně jsme na místě. Řád je vždy velmi impozantní, když se k němu přibližujeme. Vevnitř je chladný a místy děsivý, ale začínám si docela zvykat.
Vystoupíme a já si jen poslechnu o tom, že to ještě není hotové. To je možná i dobře, alespoň mu budu moci pomoct. “To je v pořádku, Lavi-san. Já chápu, že je i papírování důležité, takže se pokusím se to přiučit, kdyby mě poslali na misi samotnou. Takže nejen, že tu zůstanu hlavně kvůli Komuiovi, ale také pomůžu,“ řeknu rozhodně, tedy… rozhodně na mě.
Dojdeme až ke Komuiově kanceláři, ale on tu není. Zaklepu a vejdu dovnitř a tam je Evelyne-san. Pozdravím ji.
“Evelyne-san, nevíte, kde je Komui?“ zeptám se. A pak se přiřítí něco obludného. Vyděšeně vypísknu a zakryju si rukou ústa, protože to bylo až moc hlasité a stydím se za to.
“C… c… co to proboha je?“ vykoktám ze sebe a ukazuji na ten divný stroj.
 
Komurin - 13. ledna 2017 21:09
staensoubor5009.jpg
Primární nastavení: ochrana před stalkerem

Motory nastartovány, Systém spuštěn. Před druhotným nastavením papírování nutnost proskenovat místnost. Skenuji, skenuji, skenuji. V kanálovém tunelu objevena nahraná silueta. Vyhledávání. Silueta patří Bak Chanovi, velícímu Asijského oddělení. Kategorie: Nebezpečí pro chránění objekt Lenalee Lee. Alarm spuštěn. Nutnost vyplnit primární rozkaz ochrany objektu Lenalee Lee.
"Nebezpečí, nebezpečí."
Přesouvám se rychle k vodnímu tunelu. Vedlejší škody nejsou podstatné. "Nebezpečí. Nebezpečí."
Vstup do vodního tunelu příliš úzký. Nutnost probourat se. "Nebezpečí. Nebezpečí."
Skenování postav v prostoru, vysunutí mechanických chapadel a popadnutí cílové osoby. Nastavení: nijak vážně neubližovat. Nedbat na vzpouzení. Vsunutí cílové osoby do mého vnitřního prostoru. Spuštěn proces svázání. Dle dat je nejdále od chráněné osoby. Přesun do kanceláře mého otce a vyndání zabezpečené (svázané) osoby mého vnitřního prostoru. Ignorovat Exorcistku Evelyne Charteaux, nacházející se v prostoru.
 
Komui Lee - 13. ledna 2017 18:21
150234.jpg
bAktivace

Raději si pospíším ke kanálu, možná by se měl zase vyčistit, kdo bude zlobit, ten dostane to potěšení, abych přivítal nový přírustek. Jak si to tak ženu poklusem chodbama a vůbec se nesnažím vyhnout místům kde bych mohl narazit na Reevera, vzpomenu si, že s Lisou bude Bak.

Bak Chan, stalker mojí milované sestřičky.

Ryche vytáhnu jeden ze svých nových vynálezů, dálkové ovládání, které aktivuje hlídkového robota, Komurina, aby hlídal chodby a Bak se nedostal k Lenalee. Mému drahému světlu a smyslu života.

Spokojený dojdu k molu, kde by se ti dva měli objevit. Nezapoměl jsem ještě na něco?

...

Asi to nebylo tak důležité, když jsem na to zapoměl.

Kouknu na Bakua a upiju kafe místo odpovědi. Ona tam možná někde je... někde. Raději se otočím na tu novou a znovu upiju kafe.

"Zdravím!"
 
Temný řád - 15. prosince 2016 19:22
fic_dgrm4740.gif
Řád se omlouvá, zdechl po cestě do zahraničí. První týden přichází a s ním Victoria, Bak a Komui. Komuii, pokud chceš, vypusť v tomto kole Komurina, my ti to možná odpustíme.
 
Aino Nevalainen - 15. prosince 2016 19:13
ainocopy5440.jpg
Ranní trénink

Tiše zavrčím a vrhnu na Kandu zlý pohled. Kuře tohle, kuře tamto...je to fakt pitomá přezdívka. Ale náladu mi nezkazí, to, co mi udělala na hlavě Sue, se mi zamlouvá, svým způsobem to je i praktické. "Dobré ráno i tobě, neschopný lovče vlasů," ušklíbnu se. Bez pobízení se začnu protahovat a rozcvičovat, abychom mohli co nejdřív začít. Samozřejmě, že to zas bude bolet jak mrcha, ale díky včerejší masáži od Sue se mi hýbe trochu líp.

Zatímco se snažím uvolnit zatuhlé rameno, konverzačním tónem prohodím ke Kandovi: "Slyšela jsem, že se ti dnes vrací tvůj králičí přítel. Těšíš se? Myslím, že se Lavi skutečně těší na to, až se ti zas vrhne na vlasy. Víš..." ztlumím hlas a můj úšklebek se ještě víc rozšíří, "...teď, když přišel o dalšího člověka, kterého může beztrestně česat." To samozřejmě není pravda, sahat na sebe nenechám téměř od nikoho a myslím, že Laviho by to stejně nenapadlo. Ale proč si nerýpnout.

Narovnám se a připravím se na jakýkoliv trénink, který na mě Kanda přichystá.
 
Sue(ellen) Salyor - 13. prosince 2016 16:25
371410(3)4854.jpg
Snídaně

Po tréninku se rychle osvěžím, obléknu si uniformu a pelerínu nechám na posteli. S vlasy sepnutými se vydám směrem jídelna, poklusávám a protahuju se cestou, abych nezatuhla a pomalu uvolňuji svaly z ranního tréninku.

Takhle dorazím do jídelny před ranním návalem a chvilku si postojím za novým exorcistou, je docela zajímavý. Když na mě přijde řada skloním se k okénku a zazubím se na Jerryho, zatímco ještě do protahuji nohy.
"Dobré ráno, Jerry. Prosím tě o vydatnou vaječnou omeletu se špenátem a čaj s medem, venku je trochu větrno." objednám si a chvilku čekám, než dostanu talíř větší než bych si normálně vzala pro sebe, ale co udělat. Ocením i bagetu po stranně a jen se pousměji. Jerry umí udělat divy.

S tácem v rukách se vydám směrem nový exorcista.
"Bonjour. Máte tady volné místo?" Usměji se na něj mile a počkám si na odpověď. Určitě potřebuje kamaráda.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.051215887069702 sekund

na začátek stránky