Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Ve stínu draka

Příspěvků: 166


Hraje se Jednou týdně  Vypravěč Michiyo je offlineMichiyo
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Oli Grimrson je offline, naposledy online byla 26. června 2017 18:26Oli Grimrson
 Postava Ghoren Lion je offline, naposledy online byla 28. května 2017 18:30Ghoren Lion
 Postava Jeden z mnoha je offline, naposledy online byla 28. června 2017 20:21Jeden z mnoha
 Postava Skaði Valerean je offline, naposledy online byla 29. června 2017 15:33Skaði Valerean
 Postava Gráinne Oighrig je offline, naposledy online byla 25. května 2017 21:23Gráinne Oighrig
 Postava Malika "Mal" Daciana je offline, naposledy online byla 29. června 2017 10:15Malika "Mal" Daciana
 Postava Zaira Cillaer je offline, naposledy online byla 28. června 2017 12:53Zaira Cillaer
 Postava Ruthiel je offline, naposledy online byla 12. května 2017 13:05Ruthiel
 
Dračí hlas - 17. června 2017 18:21
dragon_by_chevsyd48brse7885.jpg

Boj


[/u]
Všichni

Ačkoliv vjemy útočící na všechny vaše smysly je více než dost, přichází další jakási informace z vás samotných. Něco, co vám našeptává, že chcete se mstít. Chcete pobít ty, co narušili váš rituál. Ty, co chtějí ublížit vaší Vereeně. Něco vám říká, že tohle je přesně to, co chcete. Skoro jako kdybyste měli vlastního trenéra v hlavě, co vám křičí povely. Samozřejmě jde je neposlechnout, ale tato slova jdou ruku v ruce s nutkáním přežít.

Oli


V ruce potěžkáš dobře vyváženou sekeru.

Tvůj křik probere Ghorena z jakého si zamrznutí. Začal se teprve zvedat, když se k němu přihnal jeden z těch tvorů, co tu útočili a silnou ranou jej nakopl do žeber. Tím jej ve vzduchu obrátil a donutil se dokutálet kousek od tvé trajektorie běhu. Obluda s radostí zařvala a pokračovala ve svém běhu vůči již ležícímu wyrmovi, aby jeho obsidiánové drápy dokončily to, co započala jeho neobvykle chlupatá a bosá noha.

Současně s nakopnutím si všímáš i toho, že samotný Alior vytasil meč a přidal se k ochrannému voji vaší milované věštkyně. Několik oblud se již díky dlouhým skokům dostalo až k nim a meče začali řinčet o sebe. Samotná spirituální vůdkyně se dívala omámeně a zmateně. Snad na ni působilo to přerušení stejně, nebo hůře než na vás samotné. A ty vidíš, jak se několik velkých oblud šine jejich směrem. Chtěl-li bys jim pomoci, musel bys ale změnit svou dráhu běhu.

Zaira, Mal


Ani vy nestojíte dlouho osamocené. Dvě obludy se řítily vaším směrem. Jedna byla jednou tak velká jako dospělý muž a běžela po všech čtyřech vaším směrem. Druhá připomínala více člověka. Jen měla dva páry rukou. Jedny z toho vypadaly jako černé stíny. Ovšem i tyto končetiny držely zbraně. Obě dvě stvůry se mohly pyšnit dalším společným znakem. Od úst (nebo spíše tlam) jim při řvu stékaly sliny a celkově připomínali psi se vzteklinou.

Na poslední chvíli, kdy už ta větší obluda se odrážela k poslednímu skoku přímo na vás se odkudsi ozvalo hlasité zvolání "K zemi!" Ovšem bylo těžké to zaslechnout a ještě těžší bylo určit, zda to bylo na vás. Takže stojíte se zbraněmi proti příšeře či uskakujete, nebo se skloníte? Bohužel na rozhodnutí máte jen zlomek vteřiny a obluda již vyskočila!

(Hodíte-li více než 54%, uhnuly jste včas, aby na vás příšera neskočila.)
 
Dračí hlas - 04. června 2017 18:21
dragon_by_chevsyd48brse7885.jpg
Velmi se omlouvám a stydím, že jsem to nechala zajít tak daleko. Ano, mám v úmyslu v jeskyni pokračovat a pevně doufám, že hráči (aspoň jeden či dva) budou mít chuť pokračovat. :)

Měla jsem teď trochu větší nálož povinností než obvykle (zkouškové, prezentování a stěhování), takže jsem naprosto nebyla schopná napsat a splnit, co jsem slibovala. Takže se všem moc omlouvám. Poslední zkoušku mám teď ve čtvrtek. Pokusím se o víkendu konečně něco spáchat, ale jak ještě renovujeme byt, do kterého se budu stěhovat, takže když to nebude přesně o tomto víkendu, tak ten další už určitě.

Ještě jednou se všem omlouvám. Brzy vám ukáži, že to stále s jeskyní myslím vážně. :)
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.073637008666992 sekund

na začátek stránky