Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Whoniverse

Příspěvků: 382


Hraje se Jindy  Vypravěč Myrrage je offlineMyrrage
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
T.A.R.D.I.S. - 10. prosince 2020 17:45
tardis_in_space___wallpaper_by_mrarinnd79vzhu797.png
Mico omlouvám se, ale Jack nám nějakou tu dobu už nereaguje a Jerry toho má v poslední době moc, takže tento příběh ukončím. Kdybys měla zájem hrát z Whoniversu soukromku, klidně mi napiš do Andor pošty a něco bychom vymyslely.

Pro zatím se ale tedy loučím. Přeji mnoho múzy a šťastné vody andorské!
 
Bimba - 09. prosince 2020 11:30
800832774060.jpg
Dobrodružství vytaženo z odpadu. Držím vám palce, ať tam znovu nespadnete a dovedete jeskyni ke zdárnému konci.
Nezapomínejte, že pokud uplyne 6 měsíců od posledního herního příspěvku, dobrodružství bude bez milosti automaticky ukončeno.

Bimba

 
T.A.R.D.I.S. - 02. prosince 2020 22:08
tardis_in_space___wallpaper_by_mrarinnd79vzhu797.png

Zkusím nějak dokopat Jacka aby napsal. Když tak to zruším sama. Prosím ještě nerušit.
 
Bimba - 02. prosince 2020 20:04
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
The Doctor - 09. prosince 2019 11:03
14th6.jpg
Kancelář

Dovnitř vlítne mladík, z kterého to tak nějak křičí. Nafackuje mi to všemi smysly. Mladý, čerstvě probuzený... Když to Jack komentuje jako překvapení. Otevřu pusu, jako kdybych chtěl něco říct, ale zase si to rozmyslím a zavřu ji. Jerry...?

Příchozí okomentuje situaci venku, tak nějak, jak jsme čekali. Je jen otázkou času, než ty dva získají dost odvahy a vletí sem tak s kanonem. Ještě více zmateně a nechápavě se po Jerrym podívám, když se přiblíží. Při jeho slovech, jak je blízko, tak natáhnu druhou ruku, abych mu ji mohl položit na hruď.
"Jenny...?" špitnu mezi napůl sevřenými rty. Nějak jde úplně kolem mne, že tu vlastně krvácím na podlahu. Nebo naše situace. Dokonce i Micy otázku nějak úplně přeslechnu.

Až její slova o rodinném shledání mne dokáží vytrhnou z téměř tranzu. Spustím ruku, abych se mohl Jerryho chytit za rameno a se zapřením o něj se posadit.
"Máte něco, čím bychom to mohli hacknout?" při tom se podívám na Jacka, protože většinou ten nosí takové serepetičky po kapsách, "jaksi jsem šroubováku prostý..." povzdychnu si.
 
T.A.R.D.I.S. - 09. prosince 2019 10:53
tardis_in_space___wallpaper_by_mrarinnd79vzhu797.png

Ředitelova kancelář
celá skupinaJake se snaží tvářit neutrálně na pozitivnost Mici, sám to však tak nevidí a to je na něm znát na první pohled. Na žvanění Doctora se taky moc nadšeně netváří, takže se v podstatě snaží reagovat především na Jackova slova.

Když však Doctor prohlásí, že by to mohli hacknout, povytáhne obočí a tázavě přejede pohledem mezi Jackem a Doctorem.
"Myslíte tím, jako že naskáčeme do výstupního boxu?" nakrčí čelo jak se snaží pochopit, jak by něco takového bylo vůbec možné.

Do místnosti proběhne Jerry a Jake viditelně znervózní, když se začne tak důvěrně chovat k Doctorovi. Možná si dokázal zvyknout, že mu Doctor neukousne hlavu, ale dva...

"Konečně rozumné slovo..."
pronese Jake potom, co Mica všechny popožene k činnosti.
 
Mica Davies - 01. září 2019 19:05
aad2331.jpg

Ředitelova kancelář – všichni pohromadě
Ooo..kay…, náramek se nedá použít, box je tedy v tuhle chvíli úplně zbytečný a protože nemáme čas ztrácet čas, ztratím o něj pro teď zájem.
Jake nám osvětlí plán budovy a jako by se nám to hodilo, laborky jsou při cestě do skladiště, kam zaparkovali Doktorům cestovní prostředek.

Shlédnu znovu k Doktorovi, který se i přes zranění snaží žertovat. Inu, co jiného taky?
"Pokud ví, že jsme všichni dorazili na párty, nebylo by na škodu pustit se do akce "Elvis práve opustil budovu. Jak to provedeme? Jeden bude podpírat doktora a dva budou hlídat vpředu a vzadu?" navrhnu.

Vypadá to však, že Doktor nevěnuje pozornost ani jednomu z nás tří, ale spíš dveřím...ne, počkat, Jerry nás našel. Ale proč je sám?
"Kde máš parťačku?" nemůžu se prostě nezeptat.
Ne, že by nás nebylo už tak moc na úspěšný útěk, ale přesto.

Venku do moc dobře, podle Jerryho slov, nevypadá, ale přesto se mi stále nejeví nejlepší nápad, abychom zůstávali tady, jako sedící kachny.
Dříve nebo později nás stejně najdou a dříve nebo později Doktor...ne, na to teď myslet nebudu.
"Pozitivně, Davies, pozitivně," napomenu se v duchu.

"Pánové, nechci přerušovat rodinné shledání, ale nepočkalo by to? Měli bychom asi pohnout zadkem."
Trochu nervózně se nadechnu, můj pohled přejede po všech přítomných, přešlápnu a doufám, že nebudu jediná, která pro tohle bude hlasovat.
 
Jerry - 07. srpna 2019 13:18
04e457ad4c5a8f867d86c93c88ed654d47ac360c47ead5dd62f9c7058e7210779433.jpg

Jupí jupí je, bingo!
Jsem uvnitř, nikdo si mě nevšiml a naštěstí jsem je našel všechny.
Dívám se na Jacka, který křikne překvapení a představí mě.
Mávnu rukou jakože "ahoj", ale všimnu si Doctora, jak leží na zemi, dívá se na mě a má pod sebou krev.
"Je to tam rušno, všichni blázní, běhají sem a tam." přejdu k Doctorovi a klenku si k němu.
"Co se ti proboha stalo tati?" dívám se mu do očí a pak pohlédnu na Jacka.
"Co se tu děje?" podívám se na Micu, která nevypadá moc zdravě teda.
Poté se znovu podívám na otce a uchechtnu se. "Mohl jsi mě varovat, že se můžu stát chlapem, to bylo překvapení teda." založím si ruce na prsou, jsem lehce uražen, ale potom si povzdychnu a zkoumám jeho zranění. "Co se ti stalo?" chci mu pomoct.
 
T.A.R.D.I.S. - 31. května 2019 08:27
tardis_in_space___wallpaper_by_mrarinnd79vzhu797.png

Ředitelova kancelář
celá banda a JakeJerry se přiblíží ke dveřím a dokáže rozpoznat, že jsou to ty správné dveře. Nicméně jak se přiblíží ke dveřím, které jsou nyní pod dohledem, i když ne zrovna přísným, několik vojáků si ho všimne a sleduje, co se tam snaží dělat, když se pokouší dveře otevřít. (68%) Když si toho ale všimne, postaví se jen vedle dveří a začne se zmateně rozhlížet, jak kdyby někoho hledat. Dokáže tak zmást všechny podezřívavé pohledy a přestanou si ho všímat. (46%)

V okamžik, kdy se nikdo nedívá, se mu podaří proklouznout dovnitř, ke skupince s Jackem v čele. Nikde neviděl nikoho nepřátelského, takže ho nemělo co odradit.

Skupinka uvnitř - prvně však Doctor, který na dveře hledí s překvapeným výrazem - si všimne, jak se dveře pootevřeli, zavřeli, pak se pootevřeli více a dovnitř vklouzl Jerry a rychle za sebou dveře zavřel.

Jerrymu se tak naskytne pohled na vnitřní katastrofu. U nějakého výklenku u zdi stojí Jake s Micou. Nedaleko stojí Jack, vypadá tak nějak, že celou situaci řídí. A na zemi, před pracovním mohutným stolem... Leží Doctor na zemi, momentálně nadzvednutý na jednom lokti. Druhou rukou si drží rameno a Jerryho bystrý zrak si jistě všimne, několik loužiček krve poblíž. Momentálně se Doctor dívá rovnou na Jerryho, jak již před jeho příchodem na dveře hleděl.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2021 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.11671900749207 sekund

na začátek stránky