Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Black Lagoon

Příspěvků: 95


Hraje se Denně  Vypravěč Sathira je offlineSathira
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
Bimba - 19. února 2017 20:30
800832774060.jpg
Tvé dobrodružství jsem bohužel musel ukončit kvůli dlouhodobé neaktivitě. Aby se to příště neopakovalo, doporučuji přečíst si Pravidla pro dobrodružství a dodržovat je. Pokud budeš v budoucnu opět nucen(a) k dlouhodobé neaktivitě, napiš výrazně do jeskyně důvod a datum, kdy opět začnete hrát. Jestliže se ti nebude zdát reálné dobrodružství nadále zachovat, využij, prosím, svých možností Vypravěče a sám(sama) ho ukonči. V případě jakýchkoli nejasností se neboj zeptat mě nebo kohokoliv z online pomoci..

Bimba

 
Bimba - 04. února 2017 12:13
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Bimba - 05. prosince 2016 13:59
800832774060.jpg
Dobrodružství vytaženo z odpadu. Držím vám palce, ať tam znovu nespadnete.
Nezapomínejte, že pokud uplyne 6 měsíců od posledního příspěvku, dobrodružství bude automaticky ukončeno.

Bimba

 
Miláček - 02. prosince 2016 21:20
milcek2515.jpg
Bimbo, trpělivě na PJku čekáme, nemaž nás!
 
Bimba - 02. prosince 2016 20:12
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Lilu Stitch - 23. října 2016 18:45
6a2da199f1b3496a9f69d7fed79bc36f6705.jpg

Yay!„Nedělej mi tady bordel!“ houknu na ní s kyselým šklebem, když utíká z mé kajuty a nechává mi tu sniperku. Tohle není muniční sklad. Nicméně se ke zbrani ani nepřiblížím, proto je mým vysvobozením, když doráží Nico.
„Stáhla. Ale nejdřív musím na ten nákup.“ Připomenu mu, že doma nemáme nic k jídlu a mimoděk se tím vracím k naší ranní konverzaci. Sice domácí práce dělám ráda, ale neznamená to, že by mi při nich nemohl někdo pomoct. „A když už jsi tu, mohl bys to prosím uklidit?“ ukážu na zbraň a vyjdu z kabiny, abych došla k autu. Loď je samozřejmě velmi dobře zajištěná, což mi vykouzlí na rtech úsměv. Nicméně dlouhou mi to nevydrží, protože za mým volantem je nasáčkovaná Mimi. No to si dělá srandu… Mlčky se vsoukám na zadní sedadlo, připoutám se a chytím sedaček, jako bych se připravovala na smrt.
„Jestli to škrábneš, tak tě zabiju.“ Zavrčím jí do ucha. Bylo to nepsané pravidlo. O auto a všechny naše drahé hračky – kromě zbraní – jsem se starala já. Byla jsem to já, kdo normálně řídil. Proč? Protože řídit umím a to i v rychlém autě. Při Miláčkově jízdě mám oči navrch hlavy a ve tváři bolestný výraz. V několika případech dokonce i cítím, jak se kov našeho autíčka otírá o rohy domů nebo o telegrafické sloupy. Nadávám, snažím se jí do řízení mluvit a upozorňovat na překážky, ale copak mě tu někdy někdo poslouchá? Peru, žehlím, vařím, nakupuju a uklízím, a ona mi pak zničí mojí jedinou radost!
Po zastavení mi chvilku trvá, než rozpohybuji ztuhlé klouby na rukou, kterými jsem se křečovitě držela řidičova opěradla. Del a Mimi tak dostávají celkem náskok. Nakonec… první co udělám je, že vylezu z auta a začnu zjišťovat škody.
Škrábla ho! Ta šílená blondýna ho škrábla.“ Zaúpím nad chybějícím lakem na našem levém předním blatníku. „Zabiju jí. Fakt jí zabiju.“ Prskám, zatím co si sedám za volant, kterého se držím, jako bych ho nechtěla už nikdy pustit. „Jestli neumře vevnitř, tak jí prostě zadupu do země.“
 
Miláček - 21. října 2016 22:04
milcek2515.jpg

LET'S GO!


"Nemůžu uvěřit, že mě odsud vyhazuješ!" pronesu melodramaticky a odložím sniperku do rohu. "Až se vrátí tvůj miláček, řekni mu, aby tohle taky odnesl," rýpnu si do ní hravě, než vyjdu ven na palubu a skočím na molo. Lilu a Nico mě brzy následují a jsem to já, kdo tak neopatrně řídí ulicemi. Broukám si u toho nějakou neidentifikovatelno melodii a okýnko mám stažené na doraz.

Když zastavíme, mrknu dozadu na Nica a Lilu. "Buďte tu hodní, zatímco rodiče budou pryč!" poučím je a vylezu z auta. Následuji Delores, a když se mě zeptá, jestli mám u sebe zbraň, musím protočit oči. "Já tohle dělám poprvé, víš?" řeknu a odhrnu košili. Pořád tam mám podpažní pouzdro s dvěmi zbraněmi. .
 
Nico Hawk - 19. října 2016 17:37
brantnoelkahn1821255070010506369.jpg

VýpalnéAno! Přesně na tohle jsem čekal! Nahlas samozřejmě tu svoji úlevu nepřiznám, ale ve tváři je určitě vidět. Se zbraněmi nejsem úplnej kamarád, tak více než ochotně odnesu granátomet zpátky na místo. A teprve když jsem od něj trochu dál, tak si oddechnu úplně. Alespoň tahle hrozba je z krku.
A vypadá to, že možná projde i ta další, Del zavelela k cestě pro peníze! Konečně… už se těšim na večer, na pivko a nějakej pěknej film.

Během těch krásných myšlenek vyskočím na molo a pevně zajistím loď. Kdo jiný, že? Del a Mimi si připravují bouchačky a Lilu by měla zůstat nahoře, aby se jí něco nestalo. Však já se gentelmansky vydám za ní, zaprvé aby tam nebyla sama, pak ji taky někdo musí bránit, kdyby něco!
Sice holkám věřím, ale vždycky mě trochu svrbí v prstech. Vždycky se může něco stát. Sice neznám nikoho, kdo by to se zbraní tak dobře uměl, ale… no, bude to lepší, až se vrátí i s kořistí a my se poklidně vydáme zpátky!
To ticho tady je trochu nepříjemné. Zírám ven na holky a… čekám. “Nestáhlas zase nějakej dobrej film na večer, Lil?“ zkusím prolomit to nervózní mlčení.
 
Vypravěč - 19. října 2016 16:19
blacklagoon7715.jpg

VýpalnéDelores už byla dávno mimo loď, když zaslechla ve sluchátkách zprávu od Lilu, na kterou jen spokojeně zamručela.
"Tak bando, jedeme," trochu zabušila na střechu auta, sedla si na místo spolujezdce a počkala na ostatní. Nezáleželo na tom, kdo sedl za volant a kdo na zadní sedadla. Jakmile se sedělo, Del si hodila nohy na palubku, stáhla okýnko, zapla rádio a zapálila si cigaretu.
"Jdeš tam se mnou, Mim?" zeptá se, zatímco auto se žene vysokou rychlostí městem (inu, zákony ohledně silniční dopravy dodržuje málokdo). Netrvá proto dlouho a za chvilku už skupinka brzdí u klubu, kde se nachází mexikánci. Jen co vůz zabrzdil, Delores si to už šinula z auta. Z palubní desky vzala dvě šňůry s ušima a zamířila do klubu, ať už ji Mimi následovala, nebo ne.

"Kdo je a co chcete?" ozval se dveřmi tlumený hlas se silným mexickým přízvukem. Nutno podotknout, že velmi otrávený.
"Black Lagoon. Jdeme obchodně za panem DeLavego," odpoví Del. Za dveřmi jde slyšet jen dusot a pak nic.
"Nejdeš nahá, že ne?" zeptá se jen tak mimochodem Del Mimi (čti: "Vzala sis nějakou zbraň, že jo?").
 
Lilu Stitch - 17. října 2016 14:26
6a2da199f1b3496a9f69d7fed79bc36f6705.jpg

VýpalnéBalalajka se ozve v podstatě hned. Krátce mě informuje a opět zavěsí. Chňapnu po vysílačce.
„Balalajka nám poslala svoje lidi. Kdyby byly problémy, máme jim dát znamení.“ Oznámím já ostatním. Fakt, že nám budou krýt záda, je více než jasný a taky to, co se bude dít, když vše proběhne hladce. A já si nechci představovat ani jednu z těch možností. Do mé komůrky vleze Mimi, které krátce se na ní usměju. Poslední dobou se z toho stával zvyk, ale nijak to nekomentuji. Není to jenom můj člun, takže si mohou chodit kamkoli chtějí. Pokud mi tu neudělají bordel, tak budu mlčet.
Člun zpomaluje a následně zastavuje. Nico bude nejspíš touhle dobou už člun přivazovat. Nechce se mi vylézat ven. Sedím na místě a vyčkávám, co se bude dít. Del se samozřejmě ujímá slova. Nemusím se na ní ani dívat a je mi jasné, že se usmívá. Někdy mi přišlo, že má mírně psychopatické sklony.
„Neměla bys být nahoře?“ zeptám se Mimi. Ne, že bych jí chtěla vyhánět, ale obvykle stojí vedle Del a se mnou se tu krčí spíš Nico.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.060011863708496 sekund

na začátek stránky