Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Fairy Tail: Reborn

Příspěvků: 271


Hraje se Denně dle časových možností PJe  Vypravěč asasin je offlineasasin
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Veric Icebringer je offline, naposledy online byla 15. ledna 2021 17:55Veric Icebringer
 Postava Aileen je offline, naposledy online byla 16. ledna 2021 8:54Aileen
 Postava Oberon Stoneskull je offline, naposledy online byla 14. ledna 2021 10:01Oberon Stoneskull
 Postava Sora Tamaki je offline, naposledy online byla 14. ledna 2021 19:53Sora Tamaki
 Postava Akemi Rai je offline, naposledy online byla 14. ledna 2021 17:24Akemi Rai
 Postava Baltyr Urusai je offline, naposledy online byla 16. ledna 2021 2:44Baltyr Urusai
 
Baltyr Urusai - 02. prosince 2020 09:52
bbbb5581.jpg

Vesnice nedaleko MagnólieUtekl, ale jak? Je možné, že mu někdo pomohl. Sám by se odtamtud určitě nedostal. K tomu bude nejspíše zraněný. Pro jistotu se podívám na zem pod místo, kde jsem jej nechával. Pokud je tam nějaké krev, tak je naděje.
Do vesnice zamířili naši drazí strážci zákona a hlavní velitel si to šine ke mě. Jak jinak, chtějí vědět, kdo to má na svědomí.
"Bohužel ano. Jejich veliteli se povedlo mě zasáhnout a ztratil jsem kontrolu nad svou magií. Kdyby jsem se je nesnažil pochytat živé, tak by to dopadlo lépe."
Zamručím si spíše pro sebe. Opravdu tohle je na nic. Jsem zvyklý zabíjet. Odsekávat končetiny a hlavy. Tomu střelci jsem měl usekat ruce, ale pak by zas vykrvácel...
"Vidíte to mi připomíná, že by jsem měl cechu podat co nejdříve správu."
Na to nyní nemám moc energie.
"Nemáte sebou někoho, kdo by se mi na to podíval?"
Jdu se někam posadit a trochu si odpočinout. Díru po kulce ještě zadělat zvládnu, ale bude to chtít někoho, kdo mi to vyléčí a také si odpočinout.
 
Duch Minulosti - 02. prosince 2020 09:34
duchminulosti8405.jpg

Vzhůru do hor
Veric, Oberon, Aileen


"Fffchhhhhh máš jediný štěstí, že máš ty své kamarádíčky, jinak bys byl vyřízenej."
Odfrkl si váš poražený soupeř a odvrátil od vás pohled.
"Tak už běžte, než si to rozmyslím. Nahoru vás čeká ještě dlouhá cesta a její další části už nebudou tak jednoduché, jako doteď."
Ušklíbl se na vás škodolibě, pak si vrazil ruce do kapes a zamířil pěšourem někam mezi kamení.
"Nechat se porazit vod takového floutka, to je ale vostuda......zmetek jeden dyť ani nemá pořádné svaly."
Bručel si muž, když vám postupně odcházel z doslechu i dohledu.
Když jste nyní vzhlédli tyčila se před vámi hora, která končila až kdo ví kde. Výstup na ní, i když se zdálo, že tam vede jakási drobná pěšinka bude dost....náročný. A kdo ví, co vás čeká v další části zkoušky.
"Kolik ještě těch zkoušek bude?"
Mlaskla zamračeně a nespokojeně Vinry.
"A kde je Sora?! Já chci Soru! Fňuk.....musíme jí zachránit a ostatní taky!"
Pobrekával Styx, ale snažil se držet statečně a slzy zase zahnat. Jako první taky vykročil směrem k hoře.
"Tak na co čekáme?!"
Zahláholil s novým odhodláním.
 
Oberon Stoneskull - 14. listopadu 2020 15:51
22789055387725.jpeg
"Haaaaaa..." zařval jsem, když mi prasklo v koleni a já šel do pokleku. Ale náš záměr se povedl. Protivník to podělal. Doslova zahodil desku s balvany a vzteká se jak malé děcko. S vypětím všech sil jsem shodil desku s balvany za sebe, abych neohrozil Aileen a pak se postavil před ní, kdyby náhodou protivník začal útočit.
"Prohrál jsi, bod je náš." řekl jsem mu jasně a zřetelně. Kamenná krusta se ze mě začala pomalu odlupovat, až nakonec opadla úplně. Jde vidět, že toho mám dost. Zpocený, unavený, ztěžka dýchám. Ale vyhráli jsme.
Nakonec jsem se otočil k Aileen a vzal ji zase do náruče. "Děkuji," řekl jsem tiše a šel k Vericovi. "I tobě, bez vás by mě porazil. Díky," řekl jsem a přešláp, abych přenesl váhu na druhou nohu. To koleno celkem bolí.
 
Duch Minulosti - 05. listopadu 2020 10:59
duchminulosti8405.jpg

Úkol od mistra
Akemi


Arek k tobě slétl očima a zářivě se na tebe usmál.
"Vlastně ano, chápeš to přesně a správně. Cestou pochopíš, že jsi na to ta pravá."
Zazubil se, jak se zdálo o svém rozhodnutí ani v nejmenším nepochyboval.
"Nezapomeň si vzít zásoby na cestu, bude to delší cesta. A co se týče tvé magie. Že jsi nezabila žádného draka neznamená, že nevládneš drakobijeckou magií. Nepodceňuj se."
Mrknul na tebe a pak s rukama v kapsách se otočil a zamířil k výčepu. Po pár krocích se ještě zastavil a ohlédl přes rameno.
"Dávej na sebe pozor Akemi, spoleháme na tebe."
Usmál se a pak zmizel bočním vchodem někam dál do gildovní budovy a nechal tě tam jen s tvou katanou, která zase něco bručela, ač tentokrát spíše pro sebe.


Vesnice nedaleko Magnólie
Baltyr


Skrz prostorové okno jsi se podíval na místo, kde byl onen magický pistolník, i z větší dálky jsi ke svému překvapení zjistil, že kde nic tu nic. Nikde jsi toho šmejda neviděl, jako by se po něm slehla země. Se zbytky svých sil ses tedy jal toho, aby ti zbytek lapků neutekl a tys je zajistil. Během toho, jako na zavolanou jsi uslyšel dusot bot a zahlédl jak se k vesnici blíží početná skupina vyzbrojených mužů ve stejnokroji království, kteří se rychle dali do zatýkání přeživších a odklízení mrtvol. Jeden z nich, nejspíše jakýsi důstojník se zastavil pohledem na tobě. Bedlivě si tě přeměřil pichlavýma očima.
"Ten bordel tady je tvá práce? Hmmm......dobře alespoň jsme se toho gangu zbavili. A co jsi zač ty? Patříš k cechu?"
Zkoumavě si tě prohlížel, nejspíše se snažil vypozorovat jestli náhodou nejsi jen zrádce banditů, nebo příslušník jiného gangu, který se s nimi tady porval.
V hlavě ti hučelo, pohled jsi měl mírně zakalený, stále ses ještě potil a cítil ses dost slabý. Nedostatek magické energie se na tobě podepisoval.
"Nezdáš se zrovna dvakrát v dobrém stavu."
Odtušil a nakonec si tě přestal všímat a zamířil koordinovat své muže.
 
Baltyr Urusai - 25. září 2020 19:38
bbbb5581.jpg

Co se děje na kopci?Proč já se vlastně musím vždy předvádět? Možná proto, že to celé pokládám za umění a z tohoto prostého důvodu jsem jakožto umělec podvědomě doháněn k šílenějším a náročnějším věcem.
Šílené na mé tvorbě naštěstí nic není, ale pracné to je a velice.

Co to ksakru? Rána? Byl jsem zasažen, ale odkud..
Počkat, není to to místo, které předtím označil ten mág?
Magie už moc nemám, ale měl bych se postarat, aby žádný z nich neutekl.
"Byl bych velice rád, kdyby se zdejší právní síly dali do práce a dali se do zatýkání těchto neřádů."

Pronesu, načež se pomocí malého prostorového okna podívám, jak je na tom střelec. Koukám se z trochu větší vzdálenosti, aby mě případně nezaregistroval.

Ty na útěku snadno dostanu, ale ten střelec bude v jejich vedení a byla by škoda o něj přijít.
 
Akemi Rai - 22. září 2020 18:10
drfx1110.jpg

Speciální úkol?! Pro mě?!Slova Sayuriho jsem se pokoušela ignorovat a zrovna když jsem se chtěla nadechnout byla jsem pobídnuta, ať Mistra následuji a následně se tedy naproti němu usadila u stolu a překvapivě zamrkala svými kukadly.
,,OoO! Slyšíš to ?! Speciální úkol - Ty!..Teda my, jak jinak, ale víš jaká je to výzva?! Hned to ber! Ber to! Ber to! Ber tooooo!
Na sucho jsem polkla a jazykem přejela své rty. Prozatím jsem mlčela nechtěla jsem Areka přerušovat.
Na ostrov?! Úúúúúúplně sama... A já mám nabírat nové členy, pokud nějaké potkám? Nebouchl se do hlavy on?
,,Vím co si myslíš, ale podle mě je to dokonalá příležitost ukázat jak jsi silná a schopná..Teda jak jsme schopní oba dva, ale ponechám ti tvou osobní chvilku slávy, která nyní právě skončila - gratuluji. Uvědom si kolik důvěry do tebe vložil. Opravdu na tobě asi něco vidí nemyslíš? Možná vidí víc než ty samotná."
,,Emm.. Takže potom co jsem na své první misi byla totálně neschopná, omdlela a několik dní spala mě chcete poslat na ostrov kde je poslední Strážce Moudrosti, protože někdo jako já by ho mohl přesvědčit. Vím, že jsem se bouchla do hlavy, ale hluchá nejsem - tedy snad.." pošeptala jsem poslední slova pro sebe. ,,Ale prostě.. jen to totálně nechápu." podívala jsem se na něj upřímně a zoufale. ,,Sama jsem tady nová, ale přesto pokud někoho potkám mám ho vzít s sebou. I když mám nějakou magii neřekla bych že jsem..emm bleskový drakobijec? Blesky ano, to je moje, ale drakobijec? " sklopila jsem hlavu a zavrtěla s ní než jsem s úsměvem vzhlédla.
,,Shrnutí: úkol beru půjdu sama na ten ostrov a toho Strážce, ať to bude kdokoli a cokoliv - jen doufám že ne ještěr, nebo drak - sem dovedu." naklonila jsem nevinně hlavu do strany a usmála se.
,,Víš že se chováš jako totální magor, že ano?"
 
Aileen - 05. září 2020 11:11
aleera2751.jpg

Druhé kolo v Crocusu


Ležela jsem pod Oberonem a tou deskou plnou kamenů, když se jeho soupeř snad zbláznil. Zařval a vyhodil svou desku do vzduchu, načež mu začala padat zpátky. A ne jen na něj. Schoulila jsem se do klubíčka, jako by mi to snad mohlo pomoct, kdyby nás Oberonova deska zaplácla, slyšela jsem dopadající šutráky a také praskání. Křupání v jeho kostech.
„ Oberone, zahoď to!“
Vyhrkla jsem poplašeně. Bylo po souboji, Oberonův soupeř zahodil svou desku a prohrál a taky strašně nadával, ale pořád ještě hrozilo, že to mě i Oberona zabije.
 
Duch Minulosti - 29. srpna 2020 13:31
duchminulosti8405.jpg

Oheň a Písek
Sora


Dívka tě přelétla bystrým pohledem a zářivě se usmála.
"Ymmm ne nebylo. Nikdy nepodceňuj svého soupeře."
Mrkla na tebe ale rozhodla se být alespoň trošku hodná a tak tě ve skle položila na břicho, abys měla dobrý přístup klackem k nakreslenému obrázku. Pak sáhla někam mezi kameny a vytáhla suchou větev, tu olámala trochu jí odrbala kůru usmála se na tebe a tlustším koncem k tobě se k tobě začala blížit.
"Tááák udělej ááááá!"
Názorně ti to ukázala a pak ti prostě klacek narvala mezi zuby a sedla do písku a prachu naproti.
"Tak začni."
Ukázala rukou na schéma, které bylo 3x3 čtverečky.


Ráno s nevrlým mečem
Akemi


Mistr ti věnoval úsměv a kývl. Pak tě vybídl mávnutím ruky, abys jej následovala a zamířil k volnému stolu, tam usedl. Znovu k tobě vzhlédl, pak se pomalu nadechl a vydechl.
"Jsi bleskový drakobijec. Chtěl jsem, abys zůstala v cechu, aby ses mohla zotavit a měla možnost se naučit a ovládnout onu prastarou magii, o které Natsu mluvil. Aby nás bylo pět při otevírání toho portálu, ale když jsem nad tím přemýšlel.....myslím, že tě tu neudržím a budeš chtít jít na výpravu s ostatními.....To nic my ostatní to zvládneme. Ale tím pádem nemáme pátého, proto dostaneš speciální úkol."
Rozvinul mapu Fióre před tebe na stůl.
"Bohužel nikdo nemůže jít z nás zbylých s tebou, ale chci abys šla sem......tenhle ostrov. To je Tenroujima. Ostrov Fairy Tailu. Říká se, že na tom ostrově přebývá poslední Strážce Moudrosti Fairy Tailu. Najdi ho a požádej ho, aby nám pomohl otevřít portál, on na to bude mít dost moci. Pokud cestou potkáš nějaké schopné mágy, bez cechu....bude se hodit každá pomocná ruka. Chystáme se na válku."
Díval se pevně na tebe a čekal na tvou odpověď.


Druhé kolo
Veric, Oberon, Aileen


Kamenná zbroj, kterou na sobě Oberon utvořil zpevnila jeho těla a posílila, jeho konstrukci. Kameny se zdály hned o něco snesitelnější. Se žducnutím padly další kameny na vaše desky, ale tentokrát byl Oberon připraven. Jeho soupeř běsnil. Magie z něj sálala a vířila. Všiml si toho, jak se Oberon drží.
"Hrrrrrráááááááá já vám ukážu, kdo je nejsilnější vy zatracení zmetci!"
Zařval na celé kolo, magie vytryskla všemi směry a pak muž vyhodil desku i kamení vysoko nad sebe a těžce oddechoval.
"Hrrrrhhhh! Háááááá vidite, já jsem nejsilnější já! A......doprdele...."
Vzhlédl, když viděl, kamení padající zpět. Udělal několik odskoků, aby se kamení vyhnul a přistál na dalším z balvanů úplně bokem. Oberonovi přibyla na desce asi polovina toho, co měl jeho sok. Ucítil nepříjemné a bolestivé prasknutí v koleni, které mu pokleslo a bolestně jej v něm bodlo. Další křupání se ozvalo v ramenou, Oberon cítil, že jeho slupka se pomalu láme a povoluje a s ní i jeho unavené tělo. Vyčerpal dost magie. Ten druhý ještě oddechoval, ale už byl klidnější. Mračil se a v podřepu vás sledoval.
"Sakra......prohrát s takovým šupákem. To nebylo čestný, určitě porušili pravidla."
Bručel pro sebe a dál se na vás mračil.


Vesnice nedaleko Magnólie
Baltyr


Vytvořil sis v hlavě plán a pak jsi jej vzápětí začal realizovat. Vše mohlo jít rychle a jednoduše. Zmapoval sis vesnici, pak začal tvořit své vězení a už během toho, jsi začal ničit zbraně mágských banditů. Trvalo jim, než našli útočníka, ale zmohli se jen na slabý odpor, navíc jakékoli pokusy o zásah tvé osoby jsi dokázal relativně snadno vykrýt pomocí čtverců.
Pak začali mágové mize do vězení a ti zbývající panikařit. Dávat se na útěk. Rozhodl ses, že je utéct nenecháš. Začalo na tebe doléhat vyčerpání tvé magie. Spotřeboval jsi jí dost v souboji s oním pistolníkem a na to vězení jsi vynaložil také více, než bylo zapotřebí, celkově jsi se chtěl trošku předvést a být impozantní, to sis musel přiznat a to jsi také byl. Avšak díky tomu jsi vynaložil více energie, než jsi plánoval a tak se několika banditům podařilo utéci a tvé vězení se začalo pomalu ale jistě bortit. Únavou ti vyrašil na čele pot a pak......ostrá bolest, která ti prošla najednou ramenem a zůstala v ní pulzovat, jako oheň. Trhlo to s tebou a srazilo na kolena. Nevěděl jsi, co se stalo. Když jsi se ohlédl nikoho jsi neviděl, ale byl sis jistý, že v rameni ti žhne kulka. Přesně v místě, které předtím označil ten pistolnický bandita. Ztratil jsi koncentraci a tvé vězení se kompletně rozpadlo, uvěznění bandité začali padat s křikem k zemi. Mnozí se vážně zranili, nebo je pád zabil. Jen málo z nich z toho vyvázlo dobře, mimo ty, kteří utekli už předtím. Sám jsi cítil, že jsi skoro na pokraji svých sil, na druhou stranu udělal jsi snad dostatečný dojem, aby netoužili po dalším boji a odporu.
 
Sora Tamaki - 15. srpna 2020 20:47
7c61e78bc756fe0434a0ac4eaac9b429(2)4912.jpg
Ta holka,,Nemýlím..."
Pozoruji jí a pak pozvednu obočí nad piškvorkama.
,,Nebylo by lepší mě pustit z toho skla abych měla volné ruce? Jen ruce?"
Zeptám se jí...
,,Ale budu začínat..."
Zasměju se a doufám že nesletím
 
Oberon Stoneskull - 13. srpna 2020 06:48
22789055387725.jpeg
Ta ledová vrstva musela být Vericova práce. Jsem rád, že na mě myslel a udělal tam i zábrany, abych se nerozplácl na zemi. K mému protivníkovi tak hodný nebyl. Dostalo ho to do kolen. A taky ho to pěkně naštvalo. "No tak! Je tady slečna!" napomenul jsem ho. Ty šutry začínají být fakt těžké. Nebýt sloupů. už ležím na zemi a balvany na mě. A Aileen pode mnou. Musím rychle přijít na to, co používá za magii, jinak jsem v háji. Ale...teď mám docela šanci tím, že magie z něj přímo sálá...Zkusím jej ještě naštvat. Zavřel jsem oči a soustředil se. Najednou po mě začaly stoupat kameny a za chvíli jsem vypadal jako hrubě opracovaná socha. Aileen co ležela pode mnou si mohla všimnout, že ty kameny a kakamínky se hýbou dokud nenajdou ideální místo (tj je vyplněné každé místo na zbroji)
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2021 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.10805916786194 sekund

na začátek stránky