Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Chirurgové

Příspěvků: 4


Hraje se Denně 6×01  Vypravěč Kuči je offlineKuči
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
Bimba - 19. února 2017 20:31
800832774060.jpg
Tvé dobrodružství jsem bohužel musel ukončit kvůli dlouhodobé neaktivitě. Aby se to příště neopakovalo, doporučuji přečíst si Pravidla pro dobrodružství a dodržovat je. Pokud budeš v budoucnu opět nucen(a) k dlouhodobé neaktivitě, napiš výrazně do jeskyně důvod a datum, kdy opět začnete hrát. Jestliže se ti nebude zdát reálné dobrodružství nadále zachovat, využij, prosím, svých možností Vypravěče a sám(sama) ho ukonči. V případě jakýchkoli nejasností se neboj zeptat mě nebo kohokoliv z online pomoci..

Bimba

 
Bimba - 04. února 2017 12:13
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Shonda Rhimes - 13. července 2016 12:22
img_20160710_2251061007.jpg

Pět stupňů zármutku

Wade in the water


,,Podle Elizabeth Kubler-Rossové si v okamžiku blízké smrti nebo při utržení katastrofické ztráty všichni procházíme pěti různými stádii zármutku. Nejdříve přijde Popírání, protože je naše ztráta natolik nemyslitelná až nám přijde, že to vůbec není pravda. Následuje Vztek na všechny kolem nás, všechny, co přežili, Vztek na nás samotné. Poté započne Smlouvání. Prosíme a žadoníme…nabízíme vše, co máme…nabízíme vlastní duše výměnou za jediný další den. Jestliže se Smlouvání nevydařilo a Vztek už se také nedá vydržet, upadáme do Deprese…zoufalství, až nakonec musíme přijmout fakt, že jsme udělali, co bylo v našich silách a posunout se dál. Uděláme krok dál a přejdeme ke Smíření."

Meredith GreySál se zdál přeplněný. Chirurgové se mačkali vedle sebe a vytřeštěné oči upírali na operační stůl. Kolem něj stáli Meredith, Derek a Owen. Na samotném stole bojoval o život George O'Malley.
Meredith v pravidelném rytmu mačkala fialový ambuvak, který pokaždé vehnal Georgovi do plic štědrou dávku kyslíku. Derek se tyčil nad otevřenou lebkou a operoval Georgův mozek, Hunt asistoval. Všechno by mohlo být v pořádku, kdyby přístroje kolem zběsile nepípaly a neukazovaly tak, že pro George už je příliš pozdě.

O pár pokojů vedle se tísnili Webber, Baileyová a Cristina. Každou chvíli bylo slyšet zapraskání, když se Webber pokoušel šoky vrátit zpět Izziinu srdeční sinusoidu. Elektrody zapraskaly a Izziino ochablé tělo nadskočilo několik čísel nad postel. Dopadlo zpátky bez viditelné změny. Protivný, hrůzu nahánějící zvuk přístroje EKG nevykazoval žádné změny, žádnou srdeční činnost. Rovná čára a nepřerušovaný zvuk byla nejhorší noční můra chirurgů.
Alex zděšně a žalostné sledoval celou situaci. Obličej měl skřivený strachem, lehce se leskl slzami.
,,Podejte další ampulku kalcia!" Zvolal Webber a znova nabil elektrody. Cristina bezradně pozorovala, jak dlouho už se rovná čára na přístroji ukazuje.
,,Pal!" Vykřikl Webber, ozvalo se známé zapraskání a Izziino tělo znova nadskočilo.

Na sále s Georgem zatím nastaly komplikace. Tachykardie.
,,Zatraceně, O'Malley. No tak žij. Žij!" Zavrčel Derek, když se podíval na monitor.
,,Vnitrolebeční tlak je na 30," řekl anesteziolog sedící opodál. ,,Podejte 70 jednotek manitolu a začněte s ventilací", přikázal Hunt. ,,Krvácí do mozkového kmene," řekl Shepherd a snažil se krvácení zastavit.
,,Je ještě čas na steroidy?" Zeptal se okamžitě Hunt, odpovědi se mu ale nedostalo. ,,Dostává otok!" Vykřikl Shepherd.
Callie vykulenýma očima sledovala monitor. Obočí v šikmé poloze napovídalo, jak moc zoufalá je.

Izzie mezitím dostala další šok. Rovná čára ale setrvala ve stejné poloze. Všechny hlavy se otočily k monitoru, který zatvrzele ukozoval to samé. Alex měl obličej celý smáčený slzami, Cristina s Baileyovou vyjeveně sledovaly monitor, zatímco Webber se odhodlal k poslednímu nabití elektrod.
,,PAL!" Zařval, vložil do toho slova všechnu svou naději... Uběhla vteřina a půl... Rovnou čáru nahradila pravidelná sinusoida, nepřerušovaný zvuk utichl a nahradilo jej příjemné, rytmické pípání. Izzie Stevensová otevřela své hnědé oči.
,,Stevensová!" Vyžbleptl Webber úlevně a odložil elektrody. Cristina znova zkontrolovala monitor, pohledem pak sklouzla na Izzie a mysl jí zaplavila vlna úlevy. Alex jen zaraženě civěl, s pusou otevřenou a z očí se mu stále řinuly slzy.
,,Slyšíte mě?" Zeptal se Webber. Izziiny oči bloudily z jedné tváře na druhou. Nijak ale nedala najevo, že by Webberův hlas registrovala. ,,Stevensová, podívejte se na mě!" Přikázal Webber, v hlase mu zazněl podtón paniky. Ale Izzie se nepodívala.

George byl tak rozmašírovaný a zkrvavený, že jeho obličej vypadal jako steak. Nikdo by ho nepoznal.
,,Zatraceně!" Zaklel Dereck a stáhl ruku se skalpelem dolů. Georgův mozek vyhřezl. Nastala mozková smrt.
Všichni nehybně stáli kolem, upírajíc oči na to, co zbylo z jejich kamaráda. Několik vteřin mrazového ticha protrhl Hunt.
,,Neví někdo, jesltli je registrovaným dárcem orgánů?"
V tom okamžiku se Callie téměř zlomila v pase. Nahlas začala přerývavě dýchat, z vytřeštěných hnědých očí jí tekly slzy. Jakoby se nemohla nadechnout....

Díl ke shlédnutí on-line

Hráči, napište své reakce. Skupinky na jiných místech, jsou na sobě nezávislé. Nevšímejte si NPC postav, ty psát nebudou (Derek, Hunt, Webber, Bailey, Izzie).
Pište po pořadě. Jestli máte otázky, v diskuzi je zodpovím :)
 
Shonda Rhimes - 11. července 2016 08:59
img_20160710_2251061007.jpg

Dobrodružství na motivy amerického seriálu z pera nadané scenáristky Shondy Rhimes - Grey's Anatomy, pod českým názvem Chirurgové.
Začínáme od šesté řady tohoto skvělého seriálu a postupně se prokoušeme všemi strastmi i radostmi, třeba až do dvanácté řady. Dobrodružství začíná teď.
,,It's a beautiful day to save lifes."
,,Ten blade, please."

 
 
1
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.047246932983398 sekund

na začátek stránky