Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Battlestar Galactica: defiance II

Příspěvků: 41


Hraje se Jindy  Vypravěč Master17 je offlineMaster17
 

DružinaObnovit družinu

 Postava CO Hamis Candlles je onlineCO Hamis Candlles
 
CO Hamis Candlles - 28. října 2017 11:40
dannlfaytonni7978.jpg

Battlestar TheseusNevím na jak dlouho jsem se zasekl, ale chvíli jsem to potřeboval. Nechal jsem kolem sebe proudit myšlenky, zvuky a lidi. Snažil jsem se srovnat, jak se to vlastně všechno jenom tak stalo. Koloniální flotila zničená a zmařená během jediného úderu a pokud vše je tak jak to vypadá, tak i naše kolonie jsou v háji. Celé tohle je dost traumatizující pro mě, natož zbytek posádky a o civilistech na těch lodích ani nemluvím. Nakonec ke mě proniknou hlasy taktického a XO.

Děkuji pane Cardonesi. Omlouvám se, na chvíli jsem se zamyslel už jsem zase zpět.

Převezmu si souřadnice skoku, ale podívat se na ně ani nestačím. Po hlášení o civilní flotile mě začíná bolet hlava. Stále nedovedu pochopit proč jsou tak paličatí. Na stranu druhou musím dát, že jsou to civilisti a nejsou zvyknutí na stres a problémy. Hlavně pokud se tam někde nachází někdo z vlády.

Děkuji pane Precatore. Já vím, že nás civilní flotila nemůže následovat a taky je tam nehodlám tahat. Najdeme pro ně nějakou hezkou zašívárnu a potom skočíme sami.

Poděkuji komunikačnímu a pak už jsou moje slova jen pro XO, teda do doby než přestanu a vrhám na něj tázavý pohled při jeho prohlášení.

XO jsem rád, že sis to uvědomil, protože to žádá naše přísaha. Ano, taky bych je nejradši poslal do hvězdy, ale musíme je chránit. Zjisti od poškozených lodí jak na tom jsou a jakou nejlepší pomoc jim můžeme poskytnout. Následně jí deleguj jak jen to bude možné. Vím, že sami máme málo lidí, ale nemůžeme tady ty lodě pokud to jen trošku půjde. Já se zatím spojím s flotilou a zkusím je nějak ukecat. Jak já to nesnáším, to přece víš. Proto jsem asi u flotily a ne v politice.

Nechám si navázat spojení s civilní flotilou.

Hovoří komandér Candlles z Battlestar Theseus. Obdržel jsem nějaké dotazy z lodí a obecně informace od lodí flotily, rád bych Vám shrnul situaci a následně některé body vyřešil. Jak jsem řekl dříve, tak Kolonie byly napadeny Cylony a podle všeho se jedná o dost silný útok. Podle našich informací utrpěla flotila těžké ztráty. Nyní se snažíme zjistit jaké a jak se tomuto nebezpečí postavit. Je bezpodmínečně nutné, aby se všechny lodě držely pohromadě a Theseus s Kronem je mohli společně chránit. Pokud se rozhodne někdo letět ke Koloniím na vlastní pěst, je velice pravděpodobné, že už se nevrátí. Já hodlám opravit naše poškozené lodě, schovat tuto flotilu a zamířit na naše sběrná místa, aby jsme pomohli ostatním, kteří přežili tento útok.

V tuto chvíli můj výkonný důstojník koordinuje pomoc pro lodě, které jí potřebují. Žádám všechny ostatní, kteří mají ještě volnou kapacitu pro pasažéry, aby se spojili s námi a mohli jsme koordinovat přesun cestujících, kteří jsou na Queen Anně. Tato loď je téměř dvojnásobně přetížená, protože nabrala co nejvíce uprchlíků.

Jakékoliv další otázky nebo návrhy mi zasílejte přímo. Můj komunikační důstojník by Vám měl poslat nebo již poslal souřadnice náhradního skokového místa, pokud by jsme museli ustoupit.

Candlles konec.


Očekávám, že se spustí velká bouře a nevole, ale s tím nic moc neudělám. Musím všechno řešit postupně a bez informací od kapitánů stejně moc nemůžu dělat.
 
Vypravěč - 06. října 2017 14:23
space375.jpg

Battlestar TheseusMallory - Nav: "Průzkumný Raptor provedl FTL skok pane."
Týmy techniků a mechaniků pracovali po celé lodi na plné obrátky, aby byla lod' připravena do další akce. Piloti si dávali krátký breefing a odpočinek před dalším nasazením. Každý v CIC měl plné ruce práce, celá místnost připomínala mraveniště. Komandér stál s prázdným výrazem zapřený o svůj pult a byl ztracen v myšlenkách.

ObrázekCardones - TAC: "Pane, souřadnice skoku. Pane?"
Eden - XO: "Hamisi. Hamisi! ... Komandére Candllesi!"
Zorničky nejvyššího důstojníka Thesea se prudce roztáhly, když s sebou trhl a uvědomil si, že byl nějakou chvíli mimo.
Cardones - TAC: "Pane, zde je návrh souřadnic pro další skok flotily. Je to dostatečně blízko Ircanios."
Převezmeš dokumenty a než se stihneš nadechnout příjde další hlášní.
Pescatore - Com: "Pane, je třeba něco udělat s civilní flotilou. Nemohou nás následovat na Ircanois. Velká část lodí má lehká či střední poškození. Dvěma lodím nefunguje FTL. Fregata Queen Anna je podle posádky těžce přetížena a lidi si tam navzájem šlapou na hlavu, situace je prý neúnosná. TX Midas a Dardanos Pride si opět vyžadují další informace, jinak se prý odpojí od flotily."
Eden - XO: "Civilisti, zachráníš jim prdel a ještě si stěžují. Je třeba situaci kolem civilní flotily nějak lépe řídit, současný stav dlouho nevydrží."
Xo se ujal iniciativy a vydal několik rychlých rozkazů a poté se vrátil ke komandérovi.

Pří pohledu do navržených souřadnic je jasně vidět, že jsou navrženy tak, aby se na ně mohla snadno přesunout civilní flotila ze své současné pozice. V dosahu jednoho FTL skoku je to na souřadnice i z pozice Ircaniosu. Pouze od PX-36A je to opět na dva skoky. Raptor bude sice schopný při cestě zpět udělat dva skoky rychle, totéž se ale nedá číct o případných zachráněných civilních lodích, které bude mít s sebou.

Xo stojí přímo vedle tebe a hledí ti přes rameno do dokumentů, dá se ale říci že jeho pohled jde skrze papíry, nikoliv na ně.
Eden - XO: "Theseus se dokáže k Adamovi dostat rychle. Pokud s ním spojíme síly, můžeme bojovat, ne jen utíkat. Civiliové nás jen brzdí, s nimi se tam nikdy nedostaneme."
Eden s sebou trhl, když si všiml tvého zkoumavého pohledu. Uvědomil si, že přemýšlel až moc nahlas.
Eden - XO: "Já vím, nemůžeme je tu nechat, máme vůči nim zodpovědnost, i když si toho neváží."
 
CO Hamis Candlles - 05. června 2017 19:03
dannlfaytonni7978.jpg

Battlestar TheseusLoď vydala ne zrovna příjemná zaskřípání, když jsme skočili. Doufal jsem, že nemá nějaké strukturální škody, o kterých jsme nevěděli. Pokud by je měla, tak tohle mohl být ještě velký problém.
Vydrž holka ještě chvíli.
Mluvím v duchu k lodi, protože jí budeme opravdu potřebovat. V současné situaci budeme potřebovat všechno co lítá a může střílet. Jenom jsem pokýval hlavou a více svým důstojníkům do jejich práce nemluvil. Sami ví co je potřeba udělat. Poslouchal jsem výčet lodí, o které jsme přišli. NA chvilku jsem zavřel oči a vybavoval si tváře posádek a tvary lodí. Spoustu z nich jsem znal osobně a byli to mí přátelé. Zase jsem otevřel oči a začal se věnovat velení.

Mallory-NAV: Vyšlete na PX-36A jeden náš Raptor. Dejte mu souřadnice záložního stanoviště, kde nás najde, kdyby se něco stalo. Ať zmapují tamní situaci a pokud tam budou nějaké naše lodě, ať je přivedou za námi. Ať se vrátí co nejdříve.

Rád bych letěl okamžitě i na Ircanios, ale Theseus musí provést základní opravy a stíhači jsou ve stavu velmi rozbitém. Kronos je můj velký trumf, ale nemůžu ho tam poslat samotného. Pokud je stanice pod útokem, je tam minimálně jedna basestar a na tu je Kronos krátký.

Iavarone - Kronos CO: Riskantní nebo ne. Vyšlo to a teď Vás tady máme. Nevím jak moc se nám podaří civilisty udržet v jednom kuse. Jsou tady nějaké protesty, ale zatím se drží s námi. Hodlám ochránit ty, které budeme moci. Vysílám průzkum na PX-36A. Theseus potřebuje vydechnout a dát dohromady svoje stíhače. Až budeme aspoň trochu připravení společně skočíme na Ircanios. Nějaké otázky? Nápady?

Zeptám se kapitána Krona. Potom se ozve Prescator a mě srdce poskočí.

Pescatore - Com.: Výborně! Zkoušejte se s nimi dále spojit. Pokud by jsme spojili dohromady dvě battlestar, tak už by jsme měli slušnou šanci! Díky za dobré zprávy.

Věřím ,že tohle pozvedne náladu. Všichni jsme potřebovali něco co nás trošku vzpruží.
 
Vypravěč - 01. června 2017 10:15
space375.jpg

Battlestar TheseusLoď po dokončení skoku ještě několikrát mohutně zaskřípala, ale držela a dostála svému svému označení Battlestar. Svou posádku nezklamala a prokázala, že jim bude na jejich dalších cestách oporou. Posádka ještě v tuto chvíli ani neví jak moc jí budou ještě dlužit...

Mallory - Nav. "Yellow letka venku pane, spolu s vipery z Kronose drží CAP."
Eden - XO "Ostatní letky jsou nyní v rukách mechaniků. Pošleme také někoho na příď. Mám tu také hlášení, že jedna z hlavních baterií Thesea je vyřazena z boje."

Přípravy dalšího FTL skoku už XO nijak nekomentoval, vyměnil si přísný pohled s dalšími důstojníky v CIC a pustili se společnými silami do přípravy a výpočtu dalšího skoku.

Pescatore - Com. "Snažím se na všech frekvencích pane, dostávám jen automatické zprávy o škodách a zničení z mnoha našich Battlestar. Columbia, Atlantia, Cerberus, Triton. Seznam pokračuje pane."

Na obrazovkách se otevřela mapa okolí.

Mallory - Nav. "V okolí jsou další dvě nouzová shromaždiště pane. Měsíc u PX-36A a zásobovací stanice Ircanios. Od stanice máme nouzové signály a zprávy o útoku Cylonů, z PX-36A žádné zprávy."

Podle informací na obrazovkách je vidět, že Theseus by byl schopen na jeden skok cesty k oběma místům. Pro civilní flotilu by to už byl problém. Raptory to mají k PX-36A 1 skok, k zásobovací stanici dva skoky.

Iavarone - Kronos CO "Děkuji pane, děláme co můžeme. Shromažďovali jsme tam civilní lodě podle bezpečnostního protokolu pane, pak došlo k útoku Cylonů, který skoro všechny zničil a nám se podařilo uniknout. Po návratu jsme zjistili, že loď Queen Anna měla problémy s FTL a selhaly jim systémy, což je zachránilo. Když měli vypnutou elektroniku a pohon, Cyloni je díky té radiaci a všem těm troskám okolo prostě považovali také jen za vrak a nechali je být. Od té doby jsme všem lodím co dorazili na shromaždiště následně nařídili vypnout všechny systémy. Nahodili jsme je až když jsme viděli vás. Zbytek už znáte. Bylo to riskantní, ale vyšlo to."

Theseus obdržel data z Kronose, důstojníci na obrazovkách ukazují záběry z přvního útoku na shromaždiště, než Kronos provedl nouzový skok pryč.

Pescatore - Com. "Pane podařilo se mi zachytit zprávu z Battlestar Galacticy. William Adama prý přebral vzhledem ke ztrátám v řadách admirality vedení nad flotilou. Přímý kontakt se mi zatím nepodařilo navázat, ale odeslal jsem zprávu o našem stavu a situaci."


 
CO Hamis Candlles - 07. dubna 2017 21:32
dannlfaytonni7978.jpg

Battlestar TheseusSkočili jsme konečně. Byl jsem upřímně rád, že jsme odtamtud skočili. Theseus dostával příliš moc zásahů a začínali nás přečíslovat. Mám rád boj takový, kdy já si vyberu čas a místo. Tady jsme opravdu byli dost v nevýhodě. Rychle vstřebávám informace, které se na mě řinou. Podle DRAIDISu tady byla kompletní flotila, což bylo velice pozitivní. Negativní bylo, že dvě lodě měly FTL mimo provoz, čímž se opět opakovalo něco co už jsme zažili. Protesty teď vůbec nehrají roli. Těmi se hodlám zabývat až nakonec.

Daddy pošli ven Yellow letku. V posledním boji nebyli tak ostře a jsou nejméně unavení. Potřebuji venku další stíhače. Pokud má někdo tak rozmlácený stroj, ať si vezme jiný. Potřebuju Vás v plné síle.

Tím jsem zajistil první obranu naší flotily.

Chiefe Warrene, potřebuji od Vás jako vždy to nejlepší. Potřebuji dát dokupy Vipery a podívejte se na příď, kde jsme utrpěli největší škody. Některé lodě mají problém s FTL, možná budou potřebovat pomoc našich techniků.

Tím by bylo o Thesea postaráno.

XO připravte loď na další FTL skok. Vypočítejte další skok a buďte připraveni ho poslat zbytku flotily. Rád bych skočil ještě jednou, než budeme mít jistotu. Projděte další místa, kde byly naše nouzová shromaždiště. Projděte dál všechny frekvence. Musíme zjistit něco o flotile.

Tady ta šance nebyla moc velká, už jsme to zkoušeli, ale musím doufat. Potřebujeme jakékoliv informace. Dal jsem si zařídit spojení s flotilou.

Hovoří kapitán Candlles. Je nutné si opakovaně říct, že jsme byli napadeni Cylony. Já osobně nevím v jaké síle a ani v jakém stavu je flotila. Ovšem podle toho co zatím víme není situace pro nás dobrá. Podle zpráv, které odvysílala Penelope jsme pravděpodobně minimálně u Piconu utrpěli porážku a Kharnak také nedopadl dobře. Prosím Vás o maximální pomoc ve zvládnutí této situace. Rád bych provedl s flotilou ještě jeden skok, na tom místě setrváme do zjištění dalších informací. Lodě, které potřebují asistenci personálu flotily, ať kontaktují přímo Thesea. Udělám vše co bude v mých silách, abych Vás ochránil, ale musíme spolupracovat, aspoň do doby než zjistíme ucelenější informace.

Tím vypnu spojení a vyžádám si spojení s Kronem.

Tohle moc nepomůže. Musíme zjistit více kdo ještě přežil. Děkuji, že jste se tu postaral o flotilu. V rychlosti mi prosím povězte co se stalo u Kharnaku. Musíme vědět všechno.
 
Vypravěč - 07. dubna 2017 12:34
space375.jpg

Battlestar Theseus


Integrita trupu
Výzbroj
Pohon
Hangáry
Letky
Piloti – zkušenosti
Piloti – přidelení k letkám
Munice / Suroviny
Posádka
DRADIS a mapa
Kronos (Escort ship)
Flotila

Hlášení:
- FTL: Provedli jsme skok na místo setkání.
- Flotila:Kompletní flotila je přítomna.
- Problémy s FTL: Penelope a Rising Atlas hlásí problémy s FTL.
- Kronos: Kronos hlásí, že nebyl žádný kontakt s Cylony, jeho stíhače drží CAP.
- Protesty flotily: Obdrželi jsme protesty z lodí TX Midas a Dardanos Pride. (2 lodě s nejnižší morálkou) Vyžadují infomrace o tom, co hodlá Hamis Candlles dělat dál.
 
CO Hamis Candlles - 04. prosince 2016 08:24
dannlfaytonni7978.jpg

Battlestar TheseusKdyž z DRAIDISu zmizely symboly Rising Atlasu a Phoebeus Carrieru, tak jsem si znatelně odlehl. Teď už nesu zodpovědnost, jenom za vojenské síly a Ty se umí postarat sami o sebe. I tak naší obrannou prochází moc raket a i když je Theseus stavěný na takovouhle nálož, tak i tak mě to trošku znepokojuje. Vybuchující raidery jsou krásným bonusem.
TAC: Výborně pane Cardonesi! Pokračujte v palbě ať jí zřídíme jak jenom můžeme.
Potom se ke mě dostane zpráva o připravenosti letek.
XO: Ať se letky stáhnou. Koordinujte Raptory, pokud bude rychlejší jejich samostatný FTL skok, ať skočí samostatně a nečekají na nás.
Teď už jenom dostat všechny stíhače v bezpečí na palubu. Dobře vím, že tohle je nejnáročnější úkol ze všech.
Okamžitě, jak budou všichni na palubě proveďte skok!
 
Vypravěč - 03. prosince 2016 14:50
space375.jpg

Battlestar Theseus


Integrita trupu
Výzbroj
Pohon
Hangáry
Letky
Piloti – zkušenosti
Piloti – přidelení k letkám
Munice / Suroviny
Posádka
DRADIS a mapa
Kronos (Escort ship)
Flotila

Hlášení:
- Flotila: Rising Atlas a Phoebus Carrier provedli FTL skok na místo srazu.
- Dogfight: Tři naše stroje obržely zásah. (Mk.II-02 - 37%, Mk.VII-02: 64%, Mk.II-14: 71%), Našim pilotům viperů se podařilo sestřelit 5 Raiderů. Další 4 sestřely Raiderů z Cylonské letkdy D zaznamenala dvojice raptorů 01 a 03 pomocí taktických hlavic. ři Raidery rovněž byly zničeny bodovou obranou Thesea. Celkově zneškodněno 12 raiderů.
- Theseus vs BS: Theseus uštědřil BS-A sérii zásahů a podařilo se vyřadit z provozu několik jejích odpalovačů raket. Obranou flaku Thesea prošlo celkem 6 raket, množství raket odpálených na Thesea se dramaticky zvedá. Pokud mají Basestar příležitost pořádně zaměřit všechny své zbraně, jejich schopnost chrlit taktické rakety je děsivá. Vliv má také fakt, že přečíslují Thesea dvě ku jedné. (Theseus: 94%, Basestar A: 68,6%)
- Letky - skok: Velitelé všech letek hlásí připravenost na bojové přistání na rozkaz.
- FTL: náš FTL pohon je připraven k okamžitému bojovému skoku. 
CO Hamis Candlles - 08. listopadu 2016 07:42
dannlfaytonni7978.jpg

Battlestar TheseusCOM: Sdělte Phoebusu, že až bude jejich FTL funkční ať okamžitě skočí. Dostaňte na Rising Atlas souřadnice skoku, ať okamžitě skočí.
Jsem strašně rád, že Rising má funkční vysílače. Nevěřil jsem už ani, že se to neobejde bez dokování a já nevím čeho všeho.
XO ať se Yellow letka a zbytek Oranžových připraví na připojení k Theseovi. Phoebeus za chvíli skočí a já bych rád měl všechny děti doma co nejdřív. S tím flakem dobrá práce!
Ještě to neskončilo, stále se může stát mnoho věcí, ale většina civilistů je už pryč a to je to hlavní a důležité co mě v tuhle chvíli zajímá. Grasshoper je taky doma a všichni ostatní se drží. Nárazy raket do Thesea jsou nepříjemné, ale stále se dají vydržet a Theseus je dobrá loď co něco vydrží.
 
Vypravěč - 07. listopadu 2016 05:54
space375.jpg

Battlestar Theseus


Integrita trupu
Výzbroj
Pohon
Hangáry
Letky
Piloti – zkušenosti
Piloti – přidelení k letkám
Munice / Suroviny
Posádka
DRADIS a mapa
Kronos (Escort ship)
Flotila

Hlášení:
- Dogfight: Sestřeleno 12 Raiderů. (10 sestřelů naše Vipery, 2 sestřely bodová obrana Thesea) Cyloni zasáhly 2 naše piloty. Alli a Fatman dostali sérii zásahů. jejich stroje jsou stále bojeschopné. (MK.II-04: 49%, Mk.II-13: 51%)
- Phoebus Carrier: Obdrželi jsme zprávu, že FTL už nabíhá, loď bude schopná do 1 minuty skočit.
- Grasshopper: Viper Mk.II-03 se úspěšně dostal na palubu Thesea. Stroj je takřka na odpis, ale Grasshopper dokázal díky svým zkušenostem přistát.
- Rising Atlas: Podařilo se nám zachytit útržky radiového signálu z R. Atlase. Zdá se, že kapitán žádá instrukce, jejich FTL je pravděpodobně vpořádku, jen nevím akm skočit.
- Pole flaku: XO v koordinaci s Daddym vymysleli skvělý plán. Theseus vytvořil obranné pole flaku tak, aby pokryl současný souboj stíhačů a odřizl okamžitý přistup dalším letkám Raiderů. Zároveň tento tah umožnil bodové obraně Thesea podpořit naše Vipery. Tato výhoda zároveň naše poloty podpořila na morálce a dočasně zlepšila jejich bojovou efektivitu.
- Podpora Raptorů: Raptory zaujaly pozici po boku Thesea a zaměřují své taktické rakety na Cylonskou letku Raiders D. Podařilo se sestřelit 2 Raidery. Zároveň se snaži zaměřovat nepřátelské rakety Cylonů, kterým se potencionálně daří projít polem flaku. (úspěšně zastavené 2 rakety, které prošly)
- Theseus vs BS: Theseus obdržel 4 zásahy s minimálním poškozením a pokračuje v útoku na Basestar A. Tento tah bohužel s nízkou přesností našich kanónů. (Theseus - 95,1%, BS A - 80,6%, BS B - 100%)
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.058583974838257 sekund

na začátek stránky