Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Strážci Času-Věčná bitva

Příspěvků: 32


Hraje se Denně  Vypravěč Belgefor je onlineBelgefor
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Angelius Crow je offline, naposledy online byla 19. listopadu 2017 13:42Angelius Crow
 Postava Anita Stein je offline, naposledy online byla 19. listopadu 2017 18:34Anita Stein
 Postava Billie Piper je onlineBillie Piper
 Postava Nathan Sparks je offline, naposledy online byla 23. listopadu 2017 13:15Nathan Sparks
 Postava Karen Blake je offline, naposledy online byla 19. listopadu 2017 20:43Karen Blake
 Postava Rick Gyore je offline, naposledy online byla 15. listopadu 2017 4:34Rick Gyore
 Postava David Garner je offline, naposledy online byla 17. listopadu 2017 19:18David Garner
 Postava Alistair Grant je offline, naposledy online byla 17. listopadu 2017 21:31Alistair Grant
 
Billie Piper - 10. listopadu 2017 18:06
urkno2803.jpg
Už z hor zní zvon už tmí se kraj

Vesuv – Pompeje 79 n.l.

Rick
„Nejspíš se poslali přímo do města.Najít bezpečné místo není snadné,ale ne nemožné.Je to jen otázka ... schopností.“odpovím Rickovi.Je dobře že se toho konečně ujal zodpovědně a tak míříme k městu což je právě to místo kam se valí všechna ta láva a to nemluvím o tom že tam jistě narazíme na mnohem horší nebezpečí než je láva.
A pokud se vám to předtím zdálo málo obtížné počkejte až se Rick rozhodne spasit suše nováčků
„Andělé a sluhové boží ochraňujte nás.“pronesu s útrpným výrazem a pohlédnu k nebi.Během cesty se nás míjí lidé kteří si nás prohlížejí a zřejmě uvažují zda jsme tak odvážní nebo tak hloupí.
„Toto je příběh z dávných času.Z dob mýtu a legend kdy antičtí bohové byli malicherní a krutí a stíhali lidstvo útrapami.“poznamenám potom co dojdeme do města s pohledem k nebi a pak se rozhlédnu kolem jestli náhodou nebudeme mít štěstí a nenajdeme toho koho hledáme.
Já vím je to velmi nepravděpodobné,ale stát se to může.
„A – Ahoj nevíš kde je chrám Tyché?“oslovím prvního muže.Přát dobrý den mi teď nepřišlo vhodné,ale ten muž se na mně i tak dívá nějak divně.
„No chrám je tam,snad budou vaše modlitby úspěšné a bohové utiší tu horu.“
„Dobrá děkuji a neslyšel jste o někom kdo se jmenuje Julius Parum?“rozhodnu se využít situace a muž se zatváří ještě víc překvapeně než při mé první otázce.
„No řeknu vám to co jsme řekl těm třem před vámi.Ano to jméno mi něco říká,ale nevím kde teď je.“
 
Vypravěč - 05. listopadu 2017 10:01
rodario33604.jpg
Olymp,Řád Chaosu,přítomnost Pompeje 79 let před začátkem letopočtu

Karen,Anita

Angelius se nakonec ukáže s kouřící cigaretou v puse,vyzpovídá vás (zjistíte že on a Marduk se zrovna nemusí) a na konec vašeho proslovu si všimnete jak se tvář na stěně před vámi roztahuje dokud nevytvoří ovál který vyplňuje černá barva. Portál má konzistenci krupičné kaše, ale sotva uděláte krok zjistíte že pod vámi není pevný podklad. Obklopí vás temnota a vy padáte do temného jícnu propasti. Kolem vás se stáčí chlad společně se spoustu hlasů připomíná to kostelní sbor který zpívá velmi truchlivou melodii. A pak se začne tma kolem vás projasňovat a váš pád sledují různé barevné chuchvalce, stáčejí se do podoby soch jste už před tím při vaši cestě chrámem viděli,ale tentokrát po vás chňapají,vrčí,vyjí či vydávají jiné zvuky než se i ony slijí do vizí které se před vámi objevují bez předem daného pořadí. Sledujete výbuch jaderné bomby, kroužíte nad Moskvou která hoří aby v další vizi byla nedotčená ohněm, ale zase je tu spousta šibenic. Šibenice však brzy vystřídají hranice a Marie I (která se snaží z Anglie vymýtit protestanty) nahradí Hitler se svou představou čisté rasy. Okolo vás se vytvoří ohnivý kužel, uslyšíte kovový zvuk a ucítíte ozón. Následně se prostor okolo vás opět potemní a smrští se jako by vás sevřela ruka nějakého obra s úmyslem vás rozmačkat. A pak pod sebou ucítíte pevnou zem, slyšíte hřmění které zní až moc blízko a všude kolem vás pobíhají lidé. Zřejmě jste na místě a bohyně vás poslala přímo do města, (možná nechtěla aby jste ztráceli čas) nebo věděla že Strážci se jistě objeví v bezpečnější zóně za městem.
„Spaste své duše bohové se na nás zlobí a probudily horu.“osloví vás muž který se náhle objeví ve vašem zorném poli a pak se zastaví aby se vydýchal.
 
Rick Gyore - 04. srpna 2017 11:12
aa7529.jpg
Řád chaosu je o krok napřed... Jejda...
Vesuv – Pompeje 79 n.l.

Billie

Zamyslím se " půjdeme k městu.... Tedy směrem odkud utíká... A tohle prozkoumá další možnosti kde by ten kluk mohl být... " Řeknu a s posledními slovy se mi na dlani utvoří dvě zářivě žluté kuličky které se rozletí do různých směrů. Tedy vlevo a vpravo. My pokračujeme rovně do města. " To že nejsme první kdo se ptá není bohužel dobrá zpráva... Znamená to, že nováčci řádu chaosu už jsou o trochu napřed... Měli by jsme přidat do kroku " Poznamenám nakonec zamyšleně
 
Billie Piper - 22. července 2017 12:20
urkno2803.jpg
Takže jsme na místě

Vesuv – Pompeje 79 n.l.

Rick

Protočím oči protože zjistím že Rick je stejný pošuk ehm ... milý,obětavý kluk jak jsem si myslela.Zřejmě postrádá smysl pro humor nebo je aspoň přesvědčený že o tomhle se nežertuje (radši se teď budu vyhýbat výrazu brát to smrtelně vážně).
Takže ta sopka,nebezpečný člen Řádu Chaosu (a to nemluvím o těch dvou) a Rick který se bude snažit spasit jejich duše no budeme mít štěstí pokud to vůbec přežijeme.
I Arkarian si to myslí a předtím než odejde mi potvrdí to co jsem si už předtím myslela,dobrá to redukuje náš problém jen na jednoho z nich.I když on vydá za všechny tři,ale skleslost nám v ničem nepomůže.
No tak my jsme ti dobří,být to film stačilo by to k vítězství.Bohužel tohle není film jen si vezměte skutečné seriály s běžnými problémy.
A potom přišel čas vydat se do minulost,představa jak nás něco vrhne napříč časoprostorem je děsivé a úžasné zároveň.Čas ubíhá zpátky a náš neviditelný průvodce odpočítává kolik nás ho dělí do doby kdy Pompeje zmizí a budou na velmi dlouhou dobu zapomenuty.K transformaci dojde až nakonec když se ocitneme v tom šedém kuželu.
Its Morphing Time.
Tuším co řekne Rick ještě než sem přiběhne ten vyděšený muž s naprosto zřejmou zprávou a Rick jde hned na věc.
„Dobře uklidni se,dýchej.“pronesu k tomu muži a potlačím pocit položit mu ruku na rameno protože by si to mohl vysvětlit jinak.
Říká se to tak ne?Neříká se v této době val který se nezboří?Nebo síly zla nám strojí osidel?Ne to je později.
Muž se vydýchá,ale potom řekne:
„Lituji to jméno mi nic neříká,ale nejste první kdo se na něj ptá.“
Muž potom vrhne na Ricka vyděšený pohled a pak se dá na útěk tentokrát směrem od nás.Ne že bych ho nechápala on se stále usmívá jako by tohle byla nějaká hra,být tu nějaký strom či něco jiného už bych o to bušila hlavou.
„No tak to bychom měli.“dodám zatímco sleduji jak muž odbíhá.
Co teď o náš neohrožený vůdče?
„Dobrá kterým směrem se vydáme?“
 
Rick Gyore - 15. července 2017 12:38
aa7529.jpg
Vesuv - Pompeje
Rok 79 n.l


Billie,David


poslouchám toho škarohlída. Samozřejmě že se té možnosti nevzdám! A tím spíš ne když vím, jak chladně s těmi chudáky zachází... Co bych to byl za posla božího kdyby jsem jen přihlížel?
Následně se začne tvořit portál. Ta podívaná při průchodu portálem mě dokáže vždy nadchnout a po průchodu silné bílé světlo vnímám vždy jako boží dotek. Takový ten dotek na rameno při slovech
" Hodně štěstí, budu tě znovu provázet "
Poté se rozhlédnu. Je to tady v celku hezké a tak se pousměji a zhluboka se nadechnu " Tak jo... Jdeme spasit toho klu-... " Než to stihnu doříct přeruší mě nějaký hulákajicí chlápek. * A hele.. Kající se duše. * Bleskne mi potěšeně hlavou a když se u nás zastaví tak se na něj zvědavě podívám " Jestlipak máš nějaké zajímavé informace o Juliusi Parumovi? "Zeptám se ho a pousměji se Zánik který se odehrává ani chaos ke mě nijak nedoléhá. Stále se usmívám jako by jsem byl jen v nějaké dětské hře
 
Vypravěč - 27. dubna 2017 09:55
rodario33604.jpg
Citadela,přítomnost

Rick,David
Arkarian poslouchá poněkud dotčený proslov Ricka a Billie která se zřejmě snaží snížit napětí tím že se rozhodla vtipkovat,bohužel o něčem o čem se nevtipkuje.Aspoň podle Ricka,ale v minulosti s běsnící sopkou,nebezpečným zkušeným členem Řádu Chaosu a Rickem který se bude snažit spasit duše nováčků to bude ... no zajímavá mise.
„Přeji vám hodně štěstí ve zdraví se vraťte a zbytečně neriskujte.“popřeje vám Arkarian a odchází.Potom se zastaví a než odejde se ještě otočí:
„A neberte rukojmí nemělo by to smysl,úkolem toho kdo ty nováčky doprovází není je zase ve zdraví doprovodit zpět.“
Tohle je nejspíš určené Davidovi a Billie protože Rick se možnosti spasit jejich duše nevzdá a tak můžete jen doufat že si na to vybere vhodnou dobu.Pokud vás zajímá jak se do minulosti dostanete tak si všimnete že zeď před vámi se dalo by se říct rozpustí se vším co tam dřív bylo utvoří se jistý ovál ve kterém víří barevné chuchvalce.Když vstoupíte dovnitř ihned získáte pocit velké rychlosti a uslyšíte něco co se podobá šumění moře v obrovské mušli.Ale to už padáte dolů (nebo aspoň směrem kde by zde mohlo být dole) barevné chuchvalce nabudou konkrétní podobu různých událostí kroutí se okolo vás a mění.Opět vidíte přistání člověka na Měsíci,vzlétnutí prvního letadla,ulici na které se prohánějí parní vozy než je nahradí drožky.Nějaký hlas jako by něco odpočítával a potom pod sebou uvidíte šedý kužel ke kterému zřejmě směřuje vaše cesta.Zaplaví vás bílé světlo které vnímáte i když zavřete oči a zároveň ucítíte silné pálení na každém kousku svého těla.Obojí však rychle zmizí a vy opět stojíte na pevné zemi.Nacházíte se na pláži,slyšíte šumění moře i hřmění sopky která se právě probudila.Potom se ve vašem zorném poli objeví muž který na vás něco křičí:
„Spaste své duše,hora se probudila.Bohové nás trestají za naše hříchy.“
Muž doběhne až k vám a zastaví se,možná vám chce ještě něco říct nebo jen sbírá dech.
 
Nathan Sparks - 15. dubna 2017 22:00
timekeeper1419.jpg
Uuu, tak tady to vypadá zajímavě!
Angel Falls, centrum Úsvit, 16. května


Grace

Upřímně: nečekal jsem že budu dělat zrovna s Grace. Pohledy ostatních Strážců byly víc než jasné-budu to mít těžký. Grace je prý pedant jak prase. Ale zatím to vypadá že je to milá, sympatická holka. A hezká, dodám v duchu. Grace se do mě zavěsí, zatímco si to vykračujeme k centru Úsvit. Její otázka mě překvapí, ale odpovím. "Ale tak, normálka: miluju hudbu, hlavně K-pop, D'n'B a Trash metal. Taky docela rád pletu-nesměj se!" Napomenu Grace, když si všimnu jejího výrazu. "Kromě toho rád chodím do přírody-jsem rád sám. Občas pomáhám v rodinné hospodě. To je tak asi..no, jsem vegetarián, mám fobii z kočkovitých šelem a můžu se utlouct po Nutelle. To je asi vše. Co ty? Povíš mi něco o sobě?"
Graceiný zájmy jsou dobrý, ale nemáme moc společnýho-evidentně si v hudbě moc neporozumíme. Nic divnýho: většina lidí poslouchá Rock a Classic Metal, takže o hudbě se moc s vrstevníky bavit nemůžu. Kromě Maeve, samozřejmě. Zasněně se usměju. Dodnes si pamatuju, jak jsme spolu byli na koncertu skupiny Hell Froze Over a vyřvávali text píšně Down the line.

Netrvá to dlouho, než dojdeme k Centru. Až teď si všimnu že Alistair chybí. Předpokládám že na to šel z jiný strany. Je to fajn kluk, snad se mu nic nestane. Recepční mě vytrhne z úvah, ale než stihnu odpovědět, zapíše nás Grace jako nováčky na jógu. Hezký holky v legínách, paráda! Další otázka recepční mě dostane: „Preferujete spíš kursy nahé jógy?“

C-c-c-co to? COŽE?!! "Co myslíš?" zeptá se Grace. No to se podívejme, hotovej vlčí mák tohleto! Nakonec to nebude taková drsná pedantka jako mi ji vykreslovali.. Musím se ale zamyslet nad důležitějšími věcmi. Hezký holky v legínách, nebo hezký nahý holky? Těžká volba...dělám si srandu. "Já jsem klidně pro kurzy nahé jógy," odpovím rudnoucí Grace s úsměvem. Pak mě něco napadne. Nakloním se..a políbím ji. Krátce. Jen se odtáhnu, nenápadně na ni mrknu. "Tak jdeme zlato," pronesu tím nejsvůdnějším hlasem jakého jsem schopnej a doufám že nezním jako idiot. Chytnu Grace kolem pasu a jakmile nás recepční pustí, projdeme kolem ní. "Promiň za tu pusu-součást krytí; jako pár jsme méně nenápadní, a jako pár jsme logicky otevření možnostem jako je nahá jóga," špitnu Grace do ucha. Černé svědomí zakryju úsměvem. A s tím vejdeme dovnitř.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.057045936584473 sekund

na začátek stránky