Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Strážci Času-Věčná bitva

Příspěvků: 24


Hraje se Denně  Vypravěč Belgefor je offlineBelgefor
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Angelius Crow je offline, naposledy online byla 30. května 2017 10:05Angelius Crow
 Postava Anita Stein je offline, naposledy online byla 27. června 2017 17:38Anita Stein
 Postava Síofra Cathasaigh je offline, naposledy online byla 23. března 2017 11:58Síofra Cathasaigh
 Postava Billie Piper je offline, naposledy online byla 29. června 2017 15:46Billie Piper
 Postava Nathan Sparks je offline, naposledy online byla 29. června 2017 15:45Nathan Sparks
 Postava Karen Blake je offline, naposledy online byla 27. června 2017 20:59Karen Blake
 Postava Rick Gyore je offline, naposledy online byla 28. června 2017 20:57Rick Gyore
 Postava David Garner je offline, naposledy online byla 27. června 2017 15:41David Garner
 Postava Alistair Grant je offline, naposledy online byla 20. června 2017 17:02Alistair Grant
 
Vypravěč - 27. dubna 2017 09:55
rodario33604.jpg
Citadela,přítomnost

Rick,David
Arkarian poslouchá poněkud dotčený proslov Ricka a Billie která se zřejmě snaží snížit napětí tím že se rozhodla vtipkovat,bohužel o něčem o čem se nevtipkuje.Aspoň podle Ricka,ale v minulosti s běsnící sopkou,nebezpečným zkušeným členem Řádu Chaosu a Rickem který se bude snažit spasit duše nováčků to bude ... no zajímavá mise.
„Přeji vám hodně štěstí ve zdraví se vraťte a zbytečně neriskujte.“popřeje vám Arkarian a odchází.Potom se zastaví a než odejde se ještě otočí:
„A neberte rukojmí nemělo by to smysl,úkolem toho kdo ty nováčky doprovází není je zase ve zdraví doprovodit zpět.“
Tohle je nejspíš určené Davidovi a Billie protože Rick se možnosti spasit jejich duše nevzdá a tak můžete jen doufat že si na to vybere vhodnou dobu.Pokud vás zajímá jak se do minulosti dostanete tak si všimnete že zeď před vámi se dalo by se říct rozpustí se vším co tam dřív bylo utvoří se jistý ovál ve kterém víří barevné chuchvalce.Když vstoupíte dovnitř ihned získáte pocit velké rychlosti a uslyšíte něco co se podobá šumění moře v obrovské mušli.Ale to už padáte dolů (nebo aspoň směrem kde by zde mohlo být dole) barevné chuchvalce nabudou konkrétní podobu různých událostí kroutí se okolo vás a mění.Opět vidíte přistání člověka na Měsíci,vzlétnutí prvního letadla,ulici na které se prohánějí parní vozy než je nahradí drožky.Nějaký hlas jako by něco odpočítával a potom pod sebou uvidíte šedý kužel ke kterému zřejmě směřuje vaše cesta.Zaplaví vás bílé světlo které vnímáte i když zavřete oči a zároveň ucítíte silné pálení na každém kousku svého těla.Obojí však rychle zmizí a vy opět stojíte na pevné zemi.Nacházíte se na pláži,slyšíte šumění moře i hřmění sopky která se právě probudila.Potom se ve vašem zorném poli objeví muž který na vás něco křičí:
„Spaste své duše,hora se probudila.Bohové nás trestají za naše hříchy.“
Muž doběhne až k vám a zastaví se,možná vám chce ještě něco říct nebo jen sbírá dech.
 
Nathan Sparks - 15. dubna 2017 22:00
timekeeper1419.jpg
Uuu, tak tady to vypadá zajímavě!
Angel Falls, centrum Úsvit, 16. května


Grace

Upřímně: nečekal jsem že budu dělat zrovna s Grace. Pohledy ostatních Strážců byly víc než jasné-budu to mít těžký. Grace je prý pedant jak prase. Ale zatím to vypadá že je to milá, sympatická holka. A hezká, dodám v duchu. Grace se do mě zavěsí, zatímco si to vykračujeme k centru Úsvit. Její otázka mě překvapí, ale odpovím. "Ale tak, normálka: miluju hudbu, hlavně K-pop, D'n'B a Trash metal. Taky docela rád pletu-nesměj se!" Napomenu Grace, když si všimnu jejího výrazu. "Kromě toho rád chodím do přírody-jsem rád sám. Občas pomáhám v rodinné hospodě. To je tak asi..no, jsem vegetarián, mám fobii z kočkovitých šelem a můžu se utlouct po Nutelle. To je asi vše. Co ty? Povíš mi něco o sobě?"
Graceiný zájmy jsou dobrý, ale nemáme moc společnýho-evidentně si v hudbě moc neporozumíme. Nic divnýho: většina lidí poslouchá Rock a Classic Metal, takže o hudbě se moc s vrstevníky bavit nemůžu. Kromě Maeve, samozřejmě. Zasněně se usměju. Dodnes si pamatuju, jak jsme spolu byli na koncertu skupiny Hell Froze Over a vyřvávali text píšně Down the line.

Netrvá to dlouho, než dojdeme k Centru. Až teď si všimnu že Alistair chybí. Předpokládám že na to šel z jiný strany. Je to fajn kluk, snad se mu nic nestane. Recepční mě vytrhne z úvah, ale než stihnu odpovědět, zapíše nás Grace jako nováčky na jógu. Hezký holky v legínách, paráda! Další otázka recepční mě dostane: „Preferujete spíš kursy nahé jógy?“

C-c-c-co to? COŽE?!! "Co myslíš?" zeptá se Grace. No to se podívejme, hotovej vlčí mák tohleto! Nakonec to nebude taková drsná pedantka jako mi ji vykreslovali.. Musím se ale zamyslet nad důležitějšími věcmi. Hezký holky v legínách, nebo hezký nahý holky? Těžká volba...dělám si srandu. "Já jsem klidně pro kurzy nahé jógy," odpovím rudnoucí Grace s úsměvem. Pak mě něco napadne. Nakloním se..a políbím ji. Krátce. Jen se odtáhnu, nenápadně na ni mrknu. "Tak jdeme zlato," pronesu tím nejsvůdnějším hlasem jakého jsem schopnej a doufám že nezním jako idiot. Chytnu Grace kolem pasu a jakmile nás recepční pustí, projdeme kolem ní. "Promiň za tu pusu-součást krytí; jako pár jsme méně nenápadní, a jako pár jsme logicky otevření možnostem jako je nahá jóga," špitnu Grace do ucha. Černé svědomí zakryju úsměvem. A s tím vejdeme dovnitř.
 
Karen Blake - 12. dubna 2017 10:06
icon4699440581872.jpg
Vrchol Olympu, přítomnost
- Angelius, Anita -


Jako odpověď by mi od Marduka docela dobře stačilo ano, ale on si neodpustí ještě jedno varování a pak nás nasměruje na místo, kde se máme setkat s Angeliem. Popravdě si myslím, že to je zbytečně složité a mohli jsme se všichni setkat rovnou v jedné místnosti nebo alespoň sousedících místnostech, ale nijak to nekomentuji. Nejspíš mu to prostě připadá zábavné. Z toho usuzuji, že času máme dost, mlčky přikyvuji a poklidným krokem se vydávám na dané místo. Za námi doléhá jeho nostalgické huhňání – kdo by to byl řekl, že je Marduk takový dědek? Jistě, věk na to má, ale čekala jsem od něj trochu víc. Ačkoliv musím přiznat, že výprava kupříkladu do Salemu by musela být zábavná; sebemenší pochybení, odhalení schopností nebo nutkání se zastávat nesprávné osoby by člověka mohlo dostat do lehkých potíží. A na šibenici.

Chodby jsou dlouhé, ale stejně zajímavé jako ty, kterými jsme procházely předtím. Napodruhé už takové kouzlo mít nebudou. Místnost se také příliš nevymyká, vybavení se neliší od těch, které jsem už viděla. Za zmínku ale stojí stěna proti dveřím. Napadá mě, jestli se tohle Lathenii prostě doopravdy líbí nebo jestli měla tahle výzdoba původně trochu jiný význam, ale pak se zarážím. Zlehka se mračím a znovu se rozhlížím. Cigarety. Troufám si říct, že cítím Marlbora. Pravděpodobně si každý zapálit v paláci nedovolí. Sice netuším, jestli je Angelius kuřák, ale pokud ano, znamenalo by to, že tady ještě před chvílí byl – nebo stále je. Kenneth se zmínil, že se Angelius umí zneviditelnit, a pokud vtipem srší kromě Marduka i další výše postavení členové Řádu, ani bych se nedivila, kdyby tu stál a bavil se pohledem na nás.
Otáčím se na Anitu a vesele se zubím. „Tak půjdeme samy, když se nám schovává, co říkáš?“

 
Vypravěč - 11. dubna 2017 10:35
rodario33604.jpg
Angel Falls,centrum Úsvit,16.května

Nathan
Když vyjdete ven tak se do tebe Grace zavěsí a ty přemýšlíš co jsi o ní slyšel.Arkarian říkal že to je milá dívka,ale zvláštní podobně jako Rick.Víš o kom mluví jedná o kluka který se snaží spasit duše protivníků často až s fanatickým zápalem.U Grace to je opak pokud jsi už u Řádu tak je na záchranu pozdě a nezáleží na tom zda jsi nováček nebo ne.Padla i slova jako inkvizitor a Torquemada a když zjistili že ti byla přidělena vrhali na tebe často soucitné pohledy.
„No a pověz mi něco o sobě,co tě baví co obvykle děláš a tak“zřejmě záměrně se vyhnula otázce jak dlouho ji u Strážců.Buď to ví nebo to teď nepovažuje za tak důležité.Grace tě poslouchá a pokud se jí na něco zeptáš tak ti odpoví a cesta vám tak poněkud rychle uteče.Nakonec se ocitnete před centrem Úsvit,všimneš si že Alistair s vámi není,ale už předtím jsi zjistil že vy se budete vydávat za běžné zákazníky zatímco Alistair si zvolil jinou cestu.Neřekli ti jakou,ale zřejmě bude lepší když se rozdělíte a prozkoumáte to tam ze dvou stran.Uvnitř se setkáte s dívkou která poslouchá nějakou hudbu a vrtí se v jejím rytmu.Když si vám všimne sundá i sluchátka a osloví vás:
„Dobrý den.Vítejte v centru Úsvit,mohu vám nějak pomoct?“
„Rádi bychom se zapsali na kurzy jógy.“ujme se slova Grace.
„Jste začátečníci nebo s tím už máte nějaké zkušenosti?“zeptá se dívka stylem kterým se zřejmě ptá každého zákazníka.
„Začátečníci.“
„Preferujete spíš kursy nahé jógy?“
Grace zrudne v obličeji a pak se otočí na tebe.
„Co myslíš?“
Grace zřejmě čeká na tvé vyjádření zatím co dívka čeká s pohledem upřeným k počítači až jí odpovíte.
 
Nathan Sparks - 02. dubna 2017 17:51
timekeeper1419.jpg
Setkání u šálku kávy a plátku zmatenosti

Angel Falls,bistro Modrá svině,16.května

-Alistair, Grace

Neseíme tu dlouho, a popravdě by mi ani nevadilo kdybych tu měl sedět..třebas hodinu. Je krásně, slunce svítí, kolem bistra prochází hezké holky v minišortkách, nádhera. Usrknu ze svýho kafe - dvojitý irský je nepřekonatelný! - a zbystřím, když kolem bistra proběhne bloncka odpovídající popisu Grace. Moc jsme toho neprohodili, vlastně si nepamatuju že bychom spolu kdy mluvili. Na první pohled ale vypadala mile. A já na první dojem dám.
Proto když se seznámím s někým novým, snažím se potlačit svoji upovídanost. A skrýt svoji schopnost. Vzpomínám že jsem ji ukázal jedné holce z našeho ročníku, Coraline se jmenovala. Milá holka, pořád tak veselá a roztomile ztřeštěná. Připomínala mi Maeve. Při myšlence na ní se zachmuřím, skoro nevnímám stížnost ženy vedle ohledně jejího jídla. Chybíš mi Maeve.. Je to moje nejlepší kamarádka, ale neviděli jsme se už tři měsíce. A ani jí nemůžu říct co jsem zač. Coraline prý ještě z léčebny nepustili; nemůžu riskovat že se pomátne i Ona. Arkarian mi pomohl: ovládat to, brát to tak jak to je. Dívat se na svět i sebe z té lepší stránky. Je skvělém. Akorát smysl pro humor mu trochu chybí.

Do reality mě vrátí hluk v bistru. Kouknu po Alistairovi. "Promiň, říkals něco?" V tu chvíli z kuchyně vyšlehnou plameny a kluk-zřejmě kuchař-tam začne máchat obracečkou nebo pánví nebo čím. Nevím, fakt nevím co to je! Neumím vařit, nikdy mě to nelákalo. Naleju vám pivo, zatančim si s vám a a proberu místní drby, ale svíčkovou ani dušenou koroptev ode mě prostě nečekejte!
Zběsilej úprk lidí v bistru byl docela vtipnej; transformaci kuchtíka v mladou holčinu bych definoval spíš jako..šokující. Tohle jsem fakt nečekal. Ona neumí kuchtit! Máme toho tolik společného! Usměju se. "Jo jo, Nathan Sparks v živé podobě. Těší mě Grace," pronesu zvesela a teatrálně se ukloním.

Poslechnu si zadání ukolu, celou dobu mlčím a jen přikyvuju. Infiltrace? Spíš investigace..tohle mi ale nepřijde zas tak divný. Dobře, ozbrojený jednotky okolo lektora jógy, to je divný. Ale třeba si jen chrání svoje oblíbený holky. Jä taky Maeve jednou zamkl u sebe doma, když chtěla na párty nějakejch vysokoškoláků. No tak, na tón není nic divnýho! Ale rozkazy shora zbochybňovat nebudu-ti určitě mají dobrý důvod proč nás tam posílají. Při Graceiině zmínce o mé schopnosti po ní hodím významnej pohled. Hlavně ať nic neříká. Nemusí hned každej vědět co jsem zač ne?
 
Rick Gyore - 02. dubna 2017 15:22
aa7529.jpg
Billie

Citadela, současnost


-David, Billie


" Kam tím míříš? Každá duše si zaslouží spasit a pokud ti nováčci ještě nejsou prolezlí zlem uplně mají taky naději na to aby se dostali na správnou cestu. A s každým spaseným nováčkem je dobro silnější a zlo o trochu slabší. V každém případě to stojí alespoň za pokus jinak bych si neodpustil že jsem nedal těm lidem šanci. To je moje cesta jako díky za to co mi bůh daroval a navíc se o to pokusím i sám, po vás to chtít nebudu " odpovím trochu dotčeně
 
Billie Piper - 02. dubna 2017 13:00
urkno2803.jpg
Naše první (a doufám že ne i poslední) mise

Citadela,současnost


Rick,David

Ráda bych k tomu pojala pozitivní přístup,ale zde si můžu dovolit pochybnosti,obavy či jiné další myšlenky které jsou u Řádu považované za slabost.Přesto mé důvody proč jsem se přidal ke Strážcům nebyly zrovna altruistické jako tomu bylo třeba u Ricka.Pokud bych odmítla našel by si mně Řád a oni by nebrali ne jako odpověď.
Najednou film o Kmotrovi zní jako pohádka na dobrou noc.
A ostatní jsou už natěšeni já však poněkud méně.Vlastně mám co dělat abych nedošlo k jisté trapné situaci.Potom nás však Arkarian uklidní s tím že tam budou dva nováčci jako u nás.Ono to dává i smysl navíc jejich doprovod je nebude vodit za ručičku,pokud uspějete možná z vás něco bude a pokud ne tak vás nebude škoda.Ne že bych měla něco proti vodění za ručičku,ale obávám se že Rick je ten typ který trpí spasitelským komplexem.Ono by mně to nevadilo pokud se nebude snažit protivníka spasit i když se to nebude hodit.
Jinak nám pomáhejte všichni bohové Olympu protože to bude potřeba.
Vysvětlení ohledně narušení času chápu,dalo by se říct že to je to jediné co naprosto chápu protože o tom bylo napsáno a natočeno spoustu věcí.S časem nemůžeš pohazovat jako s tenisovým míčkem nemuselo by to dopadnout dobře.Důkazem je třeba film Lovci dinosaurů kde zašlápnutí jednoho malého motýla způsobí v budoucnosti naprosto jiný vývoj.
„Ech,takže pokud to správně chápu tak k transformaci dojde při cestě do minulosti.A našim úkolem je pouze zachránit toho chlapce,nebude po nás nikdo chtít abychom spasili něčí duše?“protírám si rukama čelo a přitom nejspíš působím dojmem ztraceného nebo nakopnutého štěněte.
„Tedy nemám nic proti tomuto ušlechtilému záměru,ale aby to pak nedopadlo tak že místo spasení jejich duší budeme rádi když se nám podaří spasit sami sebe.“
Přitom se rozhlédnu a můj pohled nakonec skončí na našem neohroženém vůdci který na mně působí jako dostatečně velký cvok aby ho to napadlo.
„Tedy pokud se našim spasitelem nemá stát ten kdo nás spase.“
Ano ostatní se už těší až svého protivníka nakopou do koulí (případně do zadku u těch kteří koule nemají a teď nemyslím oběti ošklivé nehody),ale já budu ráda pokud se to nestane naopak.
 
Vypravěč - 01. dubna 2017 22:11
rodario33604.jpg
Angel Falls,bistro Modrá svině,16.května

Alistair,Nathan
Je polovina května a venku už je příjemné léto,přichází doba kdy dívky odhazují spodní prádlo aby si lépe užili současného teplého počasí a do parku se stahují bezdomovci kteří vyspávají na lavičkách.Právě sedíte v novém bistru s poněkud zvláštním jménem které bylo jistou dobu zavřené když na předchozího majitele přišla hygienická kontrola.Pak se toho ujal menší chlápek s řídnoucími vlasy jménem Passarelli který se to rozhodl pojmout v retro stylu osmdesátých let.Máte se zde setkat s jednou dívkou a společně pak probrat okolnosti vašeho úkolu.Dívka se jmenuje Grace a oba víte jak vypadá protože oba jste jí už viděli i když Alistair častěji protože spolu často pracovali.Oba doufáte že si vás vyhledá sama protože s její schopností může být kdokoliv v této místnosti.Alistair by možná tušil jak jí poznat,ale ani tento způsob není zaručený.
„Slečno ten hamburger divné páchne."postěžuje si žena u jednoho stolu.Dívka s blond vlasy k němu přičichne a pak poněkud udiveně řekne:
„To bude ten sýr,je ještě zabalený do umělé hmoty ...“
Následuje naštvaný výraz ke kuchyni kde se z výdejního okýnka vyvalí dým a pak z něj vykoukne kluk v bílém oblečení,kuchařské čepici a plastových pracovních brýlích a vykřikne:
„Hoří!Ale nebojte mám vše pod kontrolou.“
Aby všechny uklidnil pokyne jim obracečkou ovšem lidé začínají panikařit.Jenom dívka s blond vlasy s nevěřícným pohledem zůstane stát na místě,ale když začnou z okýnka šlehat plameny i ona se dá na ústup.Kluk se mezitím s plameny popere pomocí hasicího přístroje a potom vykoukne ven.
„Říkal jsem že se nemáte čeho bát.“
Když zjistí že jste tu jen vy dva tak se na vás podívá a pak dodá:
„Ahoj,takže jste přišli ty budeš Nathan že?Hned se vám budu věnovat.“
Kluk vyskočí z okna a rychlými kroky se vydá ke dveřím kterými vykoukne ven aniž by je otevíral a zároveň zhasne nápis Otevřeno.Potom se postaví vedle dveří aby na něj zvenčí nebylo vidět a jeho vzhled se začne měnit.I když víte co Grace umí tak Nathan to vidí poprvé,kluk se začne zmenšovat a zároveň se mu mění i hlava a obličej.Vlasy se prodlužují a stávají čím dál tím víc světlejší,ovšem kromě těla se mění i oblečení.Nakonec před vámi stojí dívka menší postavy s blond nakadeřenými vlasy které jí spadají až na záda.Jejímu obličeji dominují poněkud větší brýle a na sobě má kostým který se skládá ze saka a kalhot z šedohnědého gabardénu a blůzu bílé barvy s krajkami v oblasti límce a vepředu kde jsou knoflíky.Na hlavě má pořád kuchařskou čepici která jako jediná zůstala proměnou nedotčena a zatímco dívka čeká až si tuhle situaci vstřebáte tak nakonec řekne:
„Takže já jsem Grace,ale to jste už asi poznali a ten oheň nebyl úmyslně jenom se mi to trochu vymklo z ruky.“
Grace se vydá k vašemu stolu židle se odsune sama od sebe a dívka se na ní posadí.
„Takže přejdu rovnou k věci slyšeli jste o tom centru na kraji města kde se cvičí jóga a někteří lidé tam i žijí?“

***

Během následujících chvil zjistíte že váš současný úkol se týká místa které se jmenuje Úsvit lidé zde chodí cvičit jógu a někteří i žít zdravý život který se skládá z meditací a zdravé stravy skrz kterou se snaží dosáhnout osvícení.
„Ovšem ne všechno je tak jak se zdá duchovní vůdce Sensej Matta je zalezlý ve svém sídle za městem které je však (stejně jako okolí) zabezpečené jako vojenská základna.Zde ve městě vyřizuje všechny jeho věci jistá Alison,buď se jedná o jeho pravou ruku nebo o bílého koně který nemá tušení co se vlastně za městem děje.Jistě se tam něco děje protože ti co to tam hlídají rozhodně nejsou jogíni nebo pacifisté.Naším úkolem je zjistit co vlastně mají v úmyslu a jak je situace vážná.Jistě je to velmi nebezpečný úkol proto jsme byli vybráni právě my tři.Ty Nathane pro tvou schopnost která se nám rozhodně bude hodit.“
Grace domluví a potom počká až jí položíte své otázky.Sotva to však stihnete udělat dovnitř vnikne majitel tohoto bistra nasledovaný blonďatou dívkou.
„Kde je ten pyroman?“zeptá se Passarelli a on i dívka se podívají na kuchařskou čepici na stole.Grace se na ně mile usměje,vstane a řekne:
„Dobrý den pane Passarelli ten kluk vyběhl ven hned za ostatními.Podařilo se mi však uhasit požár a s přáteli jsme se rozhodli že vám to tu pohlídáme.“
Passarelli je dojatý a Grace obejme zatím co jí děkuje.
„Můžu pro vás něco udělat?“
Grace si posune brýle pak odpoví:
„Přestal by jste mi prosím mačkat prsa?“
Passarelli jí pustí pak jí opět poděkuje,slíbí vám že u něj máte oběd zdarma a vyprovodí vás ven.
 
Vypravěč - 01. dubna 2017 14:55
rodario33604.jpg
Podsvětí a Olymp,čas předminulý a současný

Angelius

„Na to nezapomínám,dokud nekřičeli Moronoš,upalte ho zaživa nebo na mně aspoň nevzali vidle a pochodně necítil jsem se vítaný.“odpoví Marduk s úsměvem na obou tvářích.Ano oba jste měli svůj úkol a oba jste na něj patřičně hrdí.Marduk se na tebe chvíli zkoumavě podívá a možná že jsi na jeho zdravé tváři spatřil údiv který potom vystřídá úsměv na obou jeho tvářích.Kdo ví co ho napadlo teď,ale to že pro tebe už nic nemá poznáš že se otočí a beze slova odejde i když je pryč ten zápach je tu pořád.Když si potom ve volném čase pročítáš novinky všimneš si fotky jednoho bezdomovce který drží kartonový nápis Armaggedone odstup.Dozvíš se že se jedná o vyšinutého cvoka který přednáší Zjevení Janovo aby tím lidi varoval před blížící apokalypsou.Vždy přijde policie a odvede ho,ale následující den je tam znova.Potom je tam článek o rvačce v jednom bistru kvůli jednomu tématu,ohnisko sporu bylo zda je lepší knižní předloha nebo seriál a bistro je nyní zdemolované.Následuje přednáška muže na téma kterým je chamtivost.
„Chamtivost je věčná a jak se říká i o hlouposti nezničitelná.Chamtivost nepřemůžeš sebelepšími ani sebevznešenějšími idejemi.Dokud bude existovat chamtivost v jakékoliv podobě nemá žádná představa o altruistické společnosti kde všichni zcela nesobecky slouží lidstvu šanci ...“
Přednáší muž na svém projevu který zde však není uveden celý,neboť je poněkud dlouhý a zbytek je pro laiky velmi odborný.Ale už přišel čas seznámit se s nováčky snad je Marduk nasměruje na správné místo,víš že jedním z jeho vtípků je nechat je zde bloudit.Dorazíš k místnosti kde je vstup lemovaný tvářemi staženými do bolestivých či vyděšených výrazů,místnost je však nyní prázdná až na obrovskou hlavu muže s hustými vlasy a vousy vytesanou skoro přes celou jednu stěnu.Ta hlava se nachází před tebou a muž má klidný,odevzdaný výraz.Podaří se ti vykouřit celou cigaretu než dovnitř vstoupí obě dívky,blondýnka a zrzka.Víš že se jmenuji Anita a Karen a Marduk o nich v jedné sdílnější chvilce řekl:„Přežily výcvik a tak z nich možná něco bude,pokud přežijí první misi.“


Olymp,Řád Chaosu,přítomnost

Anita,Karen

„Dobrá tak si to pamatuje,hodně Strážců má v plánu spasit svět tím že ho očistí od zla po vzoru inkvizice.Ano můžete jít,jděte chodbou za mnou pak rovně,vpravo,vlevo,vlevo a znovu vpravo až narazíte na dveře kolem kterých jsou vytesané vyděšené obličeje.“
Pokud už nemáte co říct ztratí o vás zájem,možná je to tím že on už si své odbyl a nechce vám věnovat ani chvíli času navíc.Zvlášť když tu jsou jiní nováčci kteří si ještě neužili jeho milé přítomnosti.Když odcházíte a Marduk vzpomíná na své oblíbené období potvrdí se vaše podezření,pokud uspějete dokážete že ve vás něco je a pokud se nevrátíte tak vás nebude škoda.
„Nemám nic proti ničivé síle vulkánu,ale doby kdy jsme nováčky posílaly do doby když řádil mor měly taky něco do sebe.Tehdy Evropa přišla o polovinu obyvatel,nebo doba temna,inkvizice upalování čarodějnic a kacířů.“
Mardukův zápach se za vámi nese dlouhou dobu a jeho popis zrovna přesný není,ale možná jeho dalším vtípkem je nechat vás zde bloudit.Přesto nakonec najdete místnost kde jsou podél vstupu vytesané tváře stažené do bolestivých či vyděšených výrazů,místnost je však prázdná.Nejspíš jste tu brzo a Angelius ještě nedorazil,nejspíš si dává na čas a tak se zatím můžete rozhlédnout kolem.Přímo před sebou si všimnete obrovské hlavy muže s hustými vlasy a vousy a klidným až odevzdaným výrazem vytesané skoro přes celou jednu stěnu.
 
Anita Stein - 21. března 2017 23:12
tumblr_n7di9yhlvo1spqz35o1_50069196.jpg
Olymp, Chaosáci, přítomnost
Karen

Se zjevným zaujetím si prohlížím výzdobu a o pár kroků zaostávám za Karen. Nejradši bych se tady zdržela a pořídila nějaké fotky, nebo aspoň skicy, ale je mi jasné, že takové štěstí mít nebudu. Minimálně křídla bych si ráda prohlédla blíž, musí to být úžasné, vznášet se v oblacích...
Ke konci chodby popoběhnu ke Karen a nasadím nezaujatou tvář. Nemůžu si pomoct a vyšlu na Marduka široký úsměv. Nebylo by trochu kontraproduktivní pozabíjet nováčky ještě ve výcviku? I ty neschopné bych poslala na misi, třeba by měli štěstí... Neodpustím si pochybovačné myšlenky, ale rty držím sevřené.
Pozorně naslouchám monologu, ale prakticky neřekne nic důležitého, jen že nám vše řeknou pak. A k tomu lekci historie. Upřímně mi je jedno, co by z té osoby bylo, v mých očích je již mrtvý...
„Vždy jsem měla pocit, že my jsme ti dobří...“ Zamumlám jen pro sebe a vrhnu rychlý pohled na Karen, jestli má co říct. I jí je vše jasné, což je skvělé, začínám mít pocit, že mám štěstí na společnici.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.081357002258301 sekund

na začátek stránky