Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Avengers: New Enemy

Příspěvků: 697


Hraje se Denně  Vypravěč Uni.Co-Dealer je offlineUni.Co-Dealer
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Wanda Maximoff je offline, naposledy online byla 28. března 2017 21:24Wanda Maximoff
 Postava Janie Doe je offline, naposledy online byla 28. března 2017 21:56Janie Doe
 Postava Bucky Barnes je offline, naposledy online byla 28. března 2017 21:56Bucky Barnes
 Postava Pepper Potts je offline, naposledy online byla 28. března 2017 23:44Pepper Potts
 Postava Wolverine je offline, naposledy online byla 28. března 2017 21:43Wolverine
 Postava Natasha Romanoff je offline, naposledy online byla 21. ledna 2017 16:43Natasha Romanoff
 Postava Loki je offline, naposledy online byla 29. března 2017 1:08Loki
 Postava Steven Rogers je offline, naposledy online byla 29. března 2017 1:08Steven Rogers
 Postava Antony Tonny Stark je offline, naposledy online byla 19. března 2017 11:14Antony Tonny Stark
 Postava Bruce Banner je offline, naposledy online byla 29. března 2017 1:10Bruce Banner
 
Pepper Potts - 28. března 2017 23:00
pepper_14347.jpg

Před pokojem Wandy a následně uvnitřInformace, na kterou jsem si konečně vzpomněla - a ano, měla jsem si vzpomenout dříve, Stevea docela překvapí, možná i vyděsí. Začínám si říkat, že jsem možná měla mlčet, co se týče Buckyho je Steve poněkud impulzivnější a dělá až příliš unáhlená rozhodnutí. Jenže někdo to vědět musel. Někdo, kdo to může řešit - a kdo jiný než Steve by to měl být? Vždyť tihleti "superhrdinové" normálně fungují i sami (a někdy i možná o něco lépe než v týmu) a my potřebujeme, aby se řešilo více věcí zároveň - Janie a Bucky a všechny ty organizace, které se do toho pletou, možný konec světa...
"Kde? Já nevím..." Ale víš, Pep. Už jsi o tom slyšela, Tony si to nechával zjišťovat. Co se stalo s Buckym Barnesem po té neblahé události?
"Poslední informace, které jsem dostala, říkají, že se pan Barnes sám rozhodl nechat se zmrazit někde ve Wakandě a to dokud se nenajde lék na jeho nestabilní stav." Jenže já tomu nerozumím a mohu se mýlit. "Ale hledá ho i ta organizace, která měla mě a Natashu. Chtěli ho dostat skrz..." Hope. Chtěli ho dostat skrz Hope, která se možná napojila na Janieninu jinou umělou inteligenci. Ale... Tomu nerozumím a vážně mě bolí hlava. "umělou inteligenci. Ale zatím tomu moc nerozumím." Pokrčím rameny, paměť mi vážně neslouží tak, jak by měla. A mohu se mýlit. Vždy se mohu mýlit. Třeba mi něco nedošlo, třeba jsem něco pochopila špatně.

Maximálně ho pošlu někam, kde mu nebude nic hrozit.
Teď ale zpět k hlavnímu současnému problému. Wanda. Jakmile se rozloučím se Stevem, zmáčknu kliku a vstoupím. Tedy, spíše dohupkám až dovnitř. "Omlouvám se, že ruším..." Stačí mi jediný pohled a vím, že dívka není úplně v psychickém pořádku a že použila část své magie na...úpravu zdejšího pokoje a výbavy. Nevadí. Tohle je maličkost.
"Mohu se posadit?" Ukážu na jednu z neporušených židlí - snad neporušených a sedám si dříve než mi k tomu dá svolení. Věřím, že to přeci jenom pochopí, nemohu se na své jedné noze udržet příliš dlouze.
"Je mi to moc líto, Wando. Opravdu moc." Dobře, šla jsem uklidňovat naši čarodějku, ale - ale co jí mám říci? Jak jí mám pomoci? Já nikdy o Tonyho nepřišla - a ano, několikrát jsem si myslela, že ano, on se ale vždycky někde objevil, žil, zachránil se. Třeba tehdy, úplně poprvé, kdy zmizel na několik měsíců a -
Co musí prožívat ona, když ví, že Vision zmizel nadobro? "Mohla bych ti nějak pomoci?
 
Wolverine - 28. března 2017 17:56
wolverine5121.jpg-1-
Stark Tower - zasedačka

Když jsem promluvil, tak se na mě jenom podívali. Řekl bych, že s pohrdáním, protože na to skoro nikdo nezareagoval. Teda nemůžu to říct na jisto, protože jsem se jejich stranou nedíval. A v poslední řadě mi to taky bylo u prdele. Já tu nejsem ten neschopnej, kterýho furt nakopávaj do řiti a kdo tu kňučí, že se stalo tohle a tam to.
Kašli na to, Logane. Oni ji najdou a ty to vyřídíš podle svýho. Žádnej Rogers a jeho kecy tě nezastaví, pomyslím si a potlačím ušklíbnutí, aby jim to nebylo divný. Zamaskoval jsem to tak, že jsem si řádně upil ze sklenky.
Sakra dobrej utrejch. Žádný sračky z baru, pomyslím si spokojeně a podívám se na dvojičku, co teď přišla. Rogers a Starkova jednonohá roštěnka, kterou přines v náručí.

Pak se toho semlelo trochu hodně najednou. Kapitán Sluníčko začal shrnovat situaci a nejspíš se dotkl nějakýho citlivýho místa, protože Magnetova dcera se složila. Fláknula se sklenkou a utekla skoro s brekem pryč.
Celej tatíček. Stabilní jak Izraelsko-Arabskej mír, zabručím si pod vousy, takže mě nemusel nikdo slyšet. Zase jsem si upil a poslouchal dál. Jen tak na půl ucha. Nikdy jsem nebyl myslitel. Mě stačilo ukázat cíl a já se za ním hnal klidně přes celej svět.
Zpozorněl jsem až když kapitán Dokonalej řekl mý jméno. Podíval jsem se jeho směrem a poslech si, že bych měl požádat Charlese o další ruce k práci.
Chm. Nerad ti kazím náladu, ale nikoho k ruce nedostaneš. Nikdo není volnej a tuším, že po tom zemětřesení to tam bude ještě horší. Proč si myslíš, že poslali rekrutovat do školy zrovna mě? Hm?, odpovím Stevovi trochu ironicky a pak se usměju, Budeš si muset vystačit se mnou.

Veskrze to tak nějak tímhle skončilo. Krom Lokiho ubytování se pak řešilo jen to, že budem čekat než udělaj první krok naši nepřátelé. Frankenstein odešel s olejovým účesem a Rogers odnesl Starkovu roštěnku za Magnetovou dcerou, aby si hodili řeč.
Pokrčil jsem rameny a počkal až všichni odejdou. Hodím do sebe zbytek obsahu svý sklinky a odejdu zpátky na bar, kde si sklenku doplním a v klidu dokouřím ten kvalitní doutník. Na něco takovího nejsem zvyklej, ale rád si dopřeju.

Když dojdu k baru, tak zapnu televizi a posadím se. Zase si doleju sklenku a udělám si takovou menší flákárnu.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.080732107162476 sekund

na začátek stránky