Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Afterworld

Příspěvků: 36


Hraje se Denně  Vypravěč Kloboučník je offlineKloboučník
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
Bimba - 17. dubna 2017 10:46
800832774060.jpg
Tvé dobrodružství jsem bohužel musel ukončit kvůli dlouhodobé neaktivitě. Aby se to příště neopakovalo, doporučuji přečíst si Pravidla pro dobrodružství a dodržovat je. Pokud budeš v budoucnu opět nucen(a) k dlouhodobé neaktivitě, napiš výrazně do jeskyně důvod a datum, kdy opět začnete hrát. Jestliže se ti nebude zdát reálné dobrodružství nadále zachovat, využij, prosím, svých možností Vypravěče a sám(sama) ho ukonči. V případě jakýchkoli nejasností se neboj zeptat mě nebo kohokoliv z online pomoci..

Bimba

 
Bimba - 01. dubna 2017 09:07
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Bimba - 04. února 2017 22:38
800832774060.jpg
Dobrodružství vytaženo z odpadu. Držím vám palce, ať tam znovu nespadnete a dovete jeskyni ke zdárnému konci.
Nezapomínejte, že pokud uplyne 6 měsíců od posledního herního příspěvku, dobrodružství bude bez milosti automaticky ukončeno.

Bimba

 
Reydein - 04. února 2017 14:09
th_nepojmenovan552994681152444.jpg
Nerušiť, díky.
 
Bimba - 04. února 2017 12:13
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Luis Carl - 16. prosince 2016 07:50
3f512284b8_76396087_o22049.jpg

Novy zpusob utoku

GGPozorne GG posloucham a pote pohlednu na dost dezorientovaneho Santora. Pohlednu na ostatni a kdyz prijde ke me tak ji vyslechnu.
Dobre neni to spatny napad. Ale priste vice v klidu ano? odpovim razne a ztezka vydechnu. Citim se dost nesvuj a slabe.
Tak jo. Jestli rozumeli vsichni dame se na to. Odpovim a pripravim se. Vsichni mohou citit studeny vitr, ktery znacne sili. Zacnu odvadet to, co se po me chtelo a uz jen cekam na to az se zapoji ostatni.
 
Georgia "GG" Hayden - 15. prosince 2016 21:41
18949.jpg

Nový způsob, lepší plánOpětovala jsem mírný úsměv modrovlasé dívce, ačkoli její poznámka nám v této situaci moc nepomohla. Proč se vlastně ptám ostatních? Asi jsem si moc zvykla na spolupráci se spolehlivými lidmi, kdežto teď nemám ponětí, co od těch troubů očekávat. Tak vlastně... Co je jeho slabina? Upřela jsem oči na jeho tělo. Je žhavý... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Přemítala jsem, co o nich vlastně vím. Má sopečné srdce, co vysílá do celého těla teplo. To bude nejžhavější... Tam bude teplo nejpatrnější. Zavřu oči. Moc dobře vím, jak funguje termovize. Vždyť jsem to využívala již tolikrát... Jen to přenést na svůj vlastní zrak. Otevřu je. Přelétnu prostor okolo sebe. Chvíli mi dělá problém se zorientovat, kvůli vysoké teplotě všude okolo, která dost zkreslovala. Pak upřu pohled na Santora. Nejdříve vyhledám jeho zdroj. Jeho srdce. Jak jinak něco takového zabít, než zásahem do srdce? Najednou se mi začnou v hlavě promítat nápady někoho jiného. Ach bože...
Pronesu ke všem ostatním pomocí kabelů. "Tady je jeho srdce." Ještě vyšlu obraz toho, kde se nachází. Je na nich, jak s tím naloží.

Pak mou pozornost ale upoutají místa, která mají větší žár, než všechno okolo. Nejsem si úplně jistá proč tomu tak je a ani nemám v úmyslu se tím zabývat. Jsou to slabá místa. Nemá tam tolik ochranné vrstvy. I tento obraz jsem sdílela s ostatními i s vysvětlením. Ať si s tím poradí, jak chtějí.

Mně už se v hlavě rýsoval plán. Ale nezvládnu to sama. Pohlédla jsem na informace na obrazovce. Snad to bude stačit... Znovu jsem mrkla a opět jsem viděla normálně. Zamířila jsem k chlapci, co se myslím jmenuje Carl. Také se pokusím upoutat pozornost té rusovlasé dívky, co ovládá led. Mé, ač téměř neslyšené, kroky, úplně tlumí výbuchy. Dobrý plán, jen doufám, že ho to nerozdráždí. Stoupnu si před ně, ruce složím za záda a mám přímý pohled směřující jim přímo do očí, zatímco k nim pomocí kabelů hovořím. Jen k nim dvěma, ale mou řeč mohou zaslechnout i ostatní. "Zdravím, jsem vojín Haydenová. Jestli tu máme chcípnout, můžete mi říkat jen GG, je to rychlejší," odmlčím se a dám jim prostor na reakci. Poté pokračuji.
"Mohli jste vidět jeho slabá místa. Chci se ho pokusit zranit, co to půjde. Pokud to vyjde, zhebne. Pokud ne, snad dáme ostatním dost prostoru, aby ho zneškodnili sami," říkám, možná až příliš rychle, ale bůhví, kolik času máme, než Santor zareguje? "Hodlám použít lávu ze samotné sopky. Nemusím k tomu umět používat živel, vytáhnu ji pomocí telekineze. Vše se pokusím zrealizovat nad lávou, kdyby to Santor zaregistroval a pokusil se nám plán znemožnit. Stane-li se tak, spadne dovnitř. Doufejme, že je dost dezorientovaný na to, aby tento fakt opomněl. Co potřebuji od vás je, abyste použili schopnost větru a ledu, abyste tu lávu co nejvíc ochladili. Sleduji jejich tváře. Vím, že je to riskantní, ale je to to nejlepší, co v dané situaci dokážu zrealizovat. "Poté potřebuji po tobě," zavrtám do Carla oči, jako bych mu ty slova chtěla vštípit až do duše, "abys obrousil hrany obsidiánu. Pokusím se o to pomocí telekineze, ale potřebuje co nejostřejší hrot. Aby mu pronikl přímo do srdce," setrvávám na něm očima, možná vyvolám až dojem, že mu myšlenky čtu. Nepatrně jsem se do jeho hlavy zatoulala. Co on na to? "Rozumíš?" řeknu rázně, protože na tom záleží mnoho.

Počkám na reakci a potom se obrátím k nim oběma, možná i ke zbyteku, poslouchá-li mě někdo. "Souhlasíte? Jsem ochotná přijmout i jakýkoli jiný návrh, uznám-li ho jako lepší. Přihlédněte ale prosím k faktu, že nemáme moc času," obrátím se i k ostatním, zda-li můj návrh někoho zaujal. Nerada spolupracuji s blbci, které neznám, ale teď si musím zahrát na humanistku a dát jim možnost se trochu přičinit. Snad nic neposerou.
 
Liam - 14. prosince 2016 21:56
0721022966.jpg

Oslepený protivníkÚtok se vůbec nevyvíjel podle mých představ a dát s těmito lidmi dohromady nějaký smysluplný plán se zdál být tvrdý oříšek. Nakonec jsem se k druhému útoku nedostal a pouze jsem pozoroval celé dění okolo útoku s orlem. Ten dopadl podle mého celkem dobře, sice nic nerozhodl, ale zase kousek postrčil misku vah v náš prospěch. Vypadalo to, že se budeme muset bránit Santorovu útoku, ale k ničemu nedošlo. Dřív než cokoliv udělal, vstoupil do dění neznámý muž. Všiml jsem si ho už chvilku před tím a jsem si docela jistý, že na začátku s námi nebyl.
Muž se zdá být velmi dobře obeznámen s protivníkovými slabinami, možná až moc dobře, na to aby mohlo jít o jeho první střet s tímto tvorem. Nemá při boji žádné problémy a patrně by ho dokázal zabít úplně sám. Teď vypadáme jak banda pitomců. Sleduji zaujatě celý souboj a vůbec mě ani nenapadne, že bych mu šel pomoct. Muž by Santora nejspíš i zabil, kdyby nedostal zásah.
A sakra.

Co se stalo s tím mužem nevím, ale znovu jsem ho už nezahlédl. Možná to přežil. Normálně bych ho šel okamžitě hledat, ale stále tu máme jeden velký problém. Santor se má stále čile k světu a dokud to nevyřešíme s ním, tak se nikam nedostaneme. Jediným pozitivem je, že se tomu muži podařilo ho připravit o další oko a tím ho úplně oslepit. Teď je to na nás.

Když se situace uklidní, rozhostí se ticho. Santor se nehýbe a vyčkává. Stejně tak i ostatní. Netuším, co se jim honí hlavou, ale řešit další plán útoku už nehodlám. Pochybuji, že by to mělo nějaký smysl.
Tak vzhůru do toho.
Necítím se zrovna moc nadšeně, ale i přesto to udělám. Udělám krok kupředu a zamířím směrem k nepříteli. Následuje exploze nedaleko něj. Po chvíli vytvořím další bomby a nechám je explodovat v jeho blízkosti. Není to dost, aby ho to zabilo, ale stačí to na to, aby byl zmatený.
Takže je slepý, jeho slabinou je bolest, není moc rychlý a souboj na blízko není nejvhodnější.
Se získanými informacemi mám jasno o svých dalších krocích. Vytvořím si dvojici pistolí a pokračuji dál v pohybu. Můj přesun doprovázím výbuchy, kterými se snažím zmást jeho sluch a zamaskovat svůj pohyb.
Pozvednu zbraně směrem k Santorovi a hledám vhodný cíl. Zároveň sleduji pozorně jeho pohyby, abych co možná nejvíc střel našlo svůj cíl. Tak ještě to chce jednu věc. S obyčejnými pistolemi bych toho moc neudělal, ale mám dobrou představu, jak je vylepšit. Nejsem si jistý, kolik mám ještě sil v zásobě, ale myslím, že by to mohlo stačit. Vzápětí vypálím a z pistolí vyletí zářící střela, která se nepodobá žádné běžné munici. Následuje nepřetržitá palba, občas střídaná s výbuchem poblíž Santora. Tak a teď to bude chtít utíkat.

Zatím co útočím na obra, zkusím se s ostatními spojit s pomocí vlákna, které k nám bylo připojeno. Netuším přesně, jestli to bude fungovat, ale nehodlám na sebe upozorňovat hlasem. Posílám představu znehybněného santora, nemohoucího pohnout zmrzlými nohami. Tato představa je určená především Scarlett, ale možná někoho napadne něco lepšího. Další představa se týká větrného víru, který by také dokázal protivníka zaměstnat. Všechno jsou to ale pouze nápady a je na nich, jestli se do boje hodlají zapojit a jak.
 
John Fletcher - 13. prosince 2016 20:41
2015newthevampirediariesfontbianbfontfontbsomerhalderbfonttv415.jpg
Jak se dalo čekat. Jakmile si mě všiml, hned to nabralo jiného postupu. Povolení obrany, všechny schopnosti převedeny do síly. Nejvyšší čas na protiútok.

Při svém běhu zpět, kdy mířím ke stěně, jako k odrazovému můstku vykřiknu na ostatní "Stačí když mi získáte pár sekund k dobru. ať odvrátí pohled. jeho slabina je bolest všeho druhu a tahle fáze, kdy neovládá svou obranu. Hlavně ho nezasáhněte mezi trup a končetiny!" Jednu svojí jednotku jsem zabil. Tihle v sobě mají kus ze mě. Nenechám je jen tak umřít.

"Hlavně se k němu nepřibližujte!" vykřiknu ještě před výskokem, kdy už se mi na těle formuje manévrovací výstroj. z klasického civilního oblečení se stala hnědá stažená uniforma, kolem pasu pásek a na něm přidělané dvě nádoby s plynem a harpunami. Vybavení je řízené pohybem boků. Používám ho už několik let, chytli mě jen jednou.

Zahodím klobouk směrem k ostatním a vyskočím jak vysoko do vzduchu to jen jde. po výskoku škubnu bokem a z nádoby vystřelí lanko, které se zachytí o stěnu sopky. Postupně vypouštím a stahuji lanka, abych se dostal co nejvýš. Zabralo to jen pár sekund, to už santor prokoukl iluzi obrovské jámy a pokračoval v jeho běhu.

Konečně jsem našel místo, odkud by to šlo. bylo to dost vysoko v zúženém místě sopky, kde se dalo postavit na nohy. V ruce se mi objevila ostřelovací puška a zamířil jsem na nepřítele, který právě ničil stěnu. Času mi získali až až. Podíval jsem se do hledí pušky směrem k santorovi a zaměřil jsem se na místo v oku, kam narazil ten orel. Jak se dalo čekat, první ochranná vrstva byla porušena. Následovalo stisknutí spouště. Ozval se zvuk, jako když se sype sklo a nepřítel přestal ničit zeď. Víčko se mu začalo pomalu zavírat a to z této potyčky udělalo jednostranný boj s naší výhodou. Pušku jsem si přehodil s popruhem přes záda a místo ní se mi v rukou objevily 2 pistole s červeně svítícími zásobníky.

Znovu jsem vyskočil a harpuny vystřelil naproti sobě do stěny sopky přímo nad Jeffersona. Možná se na něj nasypal nějaký prach. Ještě, než jsem se odrazil od další zdi, otočil jsem tělo zpět ke skupině a znovu vystřelil lanka zpět. Nechal jsem je uvolněná, abych stále klesal a lanka se natahovala a nenesla mě v oblouku. Počkal jsem skoro až na úplný limit délky drátků a nechal je se zaseknout. Nesl jsem se dlouhým obloukem nad Santora, který už znovu bušil do zdi, která se začla rozpadat. 'právě včas'

Ještě než jsem byl přímo nad ním, uvolnil jsem konec harpun a lanka se začla vracet. Přesně nad ním jsem škubl celým tělem a to mě otočilo jeho směrem. Byl jsem tak 3-4 metry od něj. nemohl stihnout zareagovat. Lanka vystřelila do jeho ramen a přitáhla mě k němu, zatímco jsem mu zamířil pistolemi na zbývající fungující oko, kterému se víčko zavíralo moc pomalu na to, aby to stihlo. následovalo několik výstřelů do posledního místa, kterým nás viděl. Náboje se při nárazu roztříštily a vybouchly.

Hned na to jsem ucítil silný náraz jeho ruky do mého trupu.

Nevím, jestli jsem v simulaci napůl, nebo jestli jsem zmizel, ale teď jsem v posteli a zase cítím zpocená těla kolegů z jiných cel ve vězení. Snažil jsem se vstát, ale bolest v boku mi to nedovolila. Moc dlouho jsem s nimi nepobyl, ale myslím, že by to mělo stačit. Nepřítel je nemůže vidět, jen cítit a slyšet. Nemělo by mu to stačit na to, aby chytil kohokoliv z nich. Na zbytek už musí přijít sami. Já tu dál budu ležet, dokud z vesmíru nepřiletí ten šutr, co tu má vše zničit. Pochybuji, že četli noviny a že vědí, kde mám vězení, aby mě šli zachránit.
 
Mave - 13. prosince 2016 13:54
01513upr2128.jpg
Mladík mi neodpověděl, což by mě i mrzelo, kdyby ovšem nemluvil Santor. A hlavně, kdyby se na nás nerozeběhl.

"Můžu něco zkusit, ale nevím, nakolik to bude fungovat," a protože pistolí bych toho moc nesvedla, rychle jsem přeběhla před ostatní (mimo vyčarovanou iluzi propasti), připravena trochu zakřivit prostor a čas, abych jim dala ještě trochu času.
Jestli to nebude fungovat, bude ze mě placka.
"Tak by bylo dobré, pokud nemáte ještě něco v rukávu, no.. asi prostě utéct," na rozdíl od většiny se nikomu nesnažím rozkazovat, jen navrhuji. Klidně do té míry, nakolik zůstává v klidu můj hlas – a ten se rozhodně netřese, ale jisté pochybnosti v něm jsou.

"Jeho slabina je asi jen jeho noční můra," zašklebila jsem se na Johna, protože nemůžu s jistotou vědět, že ho tolik zneklidnila už GG, ale každopádně odpověď byla určena jí.

Se samotným použitím schopnosti vyčkávám, dokud neuvidím, že se Santor chce zase pohnout.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.049849987030029 sekund

na začátek stránky