Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Warcraft - What If? Král Lichů

Příspěvků: 22


Hraje se Domluvený termín  Vypravěč Fakes je offlineFakes
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Killunia Suntotem je offline, naposledy online byla 24. října 2017 9:51Killunia Suntotem
 Postava Halduron Mirthdown ♣ je offline, naposledy online byla 24. října 2017 5:46Halduron Mirthdown ♣
 Postava Vindicator Avelamon je offline, naposledy online byla 24. října 2017 12:35Vindicator Avelamon
 Postava Käe je offline, naposledy online byla 14. října 2017 18:39Käe
 Postava Traffy je offline, naposledy online byla 24. října 2017 12:31Traffy
 Postava Arielle Croix je offline, naposledy online byla 23. října 2017 21:21Arielle Croix
 
Bimba - 14. září 2017 13:40
800832774060.jpg
Dobrodružství vytaženo z odpadu. Držím vám palce, ať tam znovu nespadnete a dovete jeskyni ke zdárnému konci.
Nezapomínejte, že pokud uplyne 6 měsíců od posledního herního příspěvku, dobrodružství bude bez milosti automaticky ukončeno.

Bimba

 
Arielle Croix - 05. září 2017 15:18
elizabeth17506.jpg
Prosím nerušit pokračovat se bude,děkuji.
 
Bimba - 01. září 2017 06:45
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Arielle Croix - 25. června 2017 11:23
elizabeth17506.jpg
Krocení horké hlavy
No nejsem jediná kdo zde není ochotná čekat až ho milostivě přivede stráž která svůj úkol vede jako výsledek buzerace nadřízených která je odvádí od oslav.Ovšem Zyliath zřejmě není ten typ který je rád přehlížen.
Ne že by to u mně bylo jinak,ale zde má jistě co dělat ještě mužská ješitnost.
Nebo se na mně pokouší udělat dojem?Pokud ano tak tohle mně rozhodně neimponuje,vzklíčí ve mně ještě jedna myšlenka kterou však potom zavrhnu.
Možná nás dali dohromady protože máme něco společné.
Hlavní budovu zde není těžké najít a Zyliath se k ní rovnou vydá.Zajímavé opravdu a to se o nás říká že jsme arogantní.
Za jiných okolností by to možná vyšlo,ale i tehdy by záleželo na dotyčné osobě.
Podívám se na své věci a pak na Zyliatha a pronesu na jeho adresu ne zrovna lichotivou poznámku.Mluvím polohlasem a tak pochybuji že mně slyšel a potom se rozhodnu nejdřív domluvit jemu.
„Počkej,hej slyšíš?“unikne mi další nadávka s rozhodnu se to vyřešit jinak.Soustředím se a po pronesení kouzla se odrazím.Protože zde nejde o let jako takový,ale spíš o určitý skok musím se soustředit jen omezenou dobu potom se otočím a dopadnu asi půl metrů před Zyliatha.Udělám několik kroků a pokusím se ho zastavit.
„Počkej a co chceš dělat až tam dojdeš?Vytvoříš si ledový trůn na kterém budeš čekat?Tak aspoň nech mluvit mně.“spustím ruce složím si je na hrudi a čekám na odpověď.
 
Bimba - 09. května 2017 14:51
800832774060.jpg
Dobrodružství vytaženo z odpadu. Držím vám palce, ať tam znovu nespadnete a dovete jeskyni ke zdárnému konci.
Nezapomínejte, že pokud uplyne 6 měsíců od posledního herního příspěvku, dobrodružství bude bez milosti automaticky ukončeno.

Bimba

 
Pantheon - 08. května 2017 12:13
291553aliya0674303868.jpg
Arielle Croix

Jakmile se předák trošičku vzdálí a ty se koukneš na Zyliatha, už si sbírá svých pár švestek ze země a ohlíží se kolem, kam byste se asi mohli zašantročit.
"Pf, prý počkejte. Nebudu čekat někde, kde mi to řekne on. Někde na nádvoří nebo v hospodě." Tímto se tvá domněnka vyvrátila, on chce jít rovnou do nějaké zasedací místnosti a tam počkat na vězně. Zajímavé, opravdu.

Rozhlížel se a po chvíli jste oba poznali budovu, kde se asi táhle záležitost bude konat. Je to ta největší z okolí, jak do šířky, tak do výšky. Má čtyři věže a ze zkušenosti víte, že jde o ubikaci vojáků a úřednické činnosti armády a někdy možná i vězení. Zyliath se jen tak rozešel směrem k té budově. Když bude mít štěstí, tak s jeho přístupem ho zmlátí a hodí do jámy.

Halduron, Käe, Traffy

Halduron

Jakmile ses otočil a mírumilovně začal odcházet, strážný si tě přestal všímat. Přihlížející pro tebe zprvu vytvořili menší prostor pro průchod, tenhle způsob ale za chvíli opadl, jelikož ti vzadu nevěděli, co se vlastně děje.

Aby sis zachoval výhled na šarvátku, vyhlédl sis menší uličku, ve které byl vůz se sudy, na který sis vylezl. Teď máš pěkný výhled na to, co se tam vlastně děje i přes těch několik desítek lidí před tebou. Docházíš tam vlastně v ten pravý okamžik, protože zrovna když se ti naskytne výhled, skládají muže v plné zbroji k zemi.

Käe

Rozhodla ses odejít... Nevíš kam, ale prostě jsi chtěla jít pryč. To se ti na chvíli povedlo... Než ti za asi pět metrů chůze zatarasili cestu přihlížející lidé. Poté ti došlo, že i kdyby tam nebyli, nepovedlo by se ti to. Uslyšela jsi kroky za tebou. Byl to asi ten voják, který ještě před pár chvilkami hlídal jednoho elfa. Když ses na něj otočila, pokýval hlavou. Asi nad tím, že jsi byla tak bláhová. Vzal tě za ruku a nasměroval tě směrem k šarvátce tak, aby tě měl před sebou a zároveň viděl samotnou bitku.

Traffy

Ať už jsi bojoval sebevíc, tihle tři byli dostatečně silní, mrštní a udatní k tomu, aby tě dostali na zem a provazem velmi, velmi pevně svázali. Jestli se chceš z těch pout dostat za pomocí sil, budě tě to stát pár pěkných zranění na zápěstí. Dva z nich se vítězně dost hlasitě pousmáli.
 
Arielle Croix - 07. května 2017 09:53
elizabeth17506.jpg
Prosím nerušit pokračovat se bude jen toho má PJ teď moc.
 
Bimba - 04. května 2017 15:11
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Käe - 14. března 2017 20:35
käecompressor4079.jpg

Stále otravní lidéNarušovatel se nyní pokusil přeprat mé čtyři strážné. Skoro by se mu to i podařilo, kdyby byl ork, obr nebo aspoň mág. Ale neuspěl. Jaké překvapení... Lidé se zdáli být čím dál hloupější. Nemyslím, že by si všimli, kdybych se prostě rozešla a odešla. Jednomu z nich by nejspíš poklesla brada tak nízko, že by o ni zakopl, druhý by nejprve začal přepočítávat všechny blood elfy v okolí, třetí by to šel zapít a čtvrtý nevypadá, že by ho zajímalo i něco jiného, než jeho nový kamarád.

Prostě se půjdu porozhlédnout po okolí, než si přestanou hrát. Zabiju nějaký ten čas, než budu muset do toho vězení. Co se asi tak může stát? Ublíží mi? Poslintají mě? Pff...

Vyberu si náhodný směr a jdu.
 
Halduron Mirthdown ♣ - 28. února 2017 21:24
11aa4f1353c8931dc22f7663e8e62ce94213.jpg

Zábava na druhou


Sleduji, jak se lidská sebranka pouští do naprosto zbytečného boje mezi sebou. Tohle chování mi do hlavy nikdy moc nešlo, ale asi to měli někteří jedinci v krvi. Co mě však zajímalo víc byl fakt, že se to tu začalo nějak moc plnit a já si na davy ozbrojených stráží moc nepotrpěl. Bylo mi docela i jedno, co s elfkou v nesnázích bude, zřejmě nejsem takový gentleman. Sám jsem došel k jednoduchému závěru, že bezdůvodně v řetězech asi nebude, ale co? Nerad bych se ocitl ve vězení vedle ní, protože jsem si moc dlouho zahrával někde, kde jsem rozhodně neměl co pohledávat.
Pryč. Zaznělo mi v hlavě. Už jsem se neoháněl penězi. Nevyšlo to jednou, neobměkčí je to ani podruhé. Snad se jí dá pomoct jinak... jsi přeci dobrodruh. Plížení a krádeže jsou tvoje. Ujišťuji sám sebe, abych koneckonců dostál svému prvotnímu plánu jí pomoci. Nyní chci z davu pryč, co nejdál, abych unikl zrakům stráží a dalších kolemjdoucích.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.051716089248657 sekund

na začátek stránky