Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Warcraft - What If? Král Lichů

Příspěvků: 18


Hraje se Domluvený termín  Vypravěč Fakes je offlineFakes
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Killunia Suntotem je offline, naposledy online byla 22. června 2017 23:55Killunia Suntotem
 Postava Halduron Mirthdown ♣ je offline, naposledy online byla 22. června 2017 22:42Halduron Mirthdown ♣
 Postava Vindicator Avelamon je onlineVindicator Avelamon
 Postava Käe je offline, naposledy online byla 07. června 2017 19:37Käe
 Postava Traffy je onlineTraffy
 Postava Arielle Croix je onlineArielle Croix
 
Bimba - 09. května 2017 14:51
800832774060.jpg
Dobrodružství vytaženo z odpadu. Držím vám palce, ať tam znovu nespadnete a dovete jeskyni ke zdárnému konci.
Nezapomínejte, že pokud uplyne 6 měsíců od posledního herního příspěvku, dobrodružství bude bez milosti automaticky ukončeno.

Bimba

 
Pantheon - 08. května 2017 12:13
291553aliya0674303868.jpg
Arielle Croix

Jakmile se předák trošičku vzdálí a ty se koukneš na Zyliatha, už si sbírá svých pár švestek ze země a ohlíží se kolem, kam byste se asi mohli zašantročit.
"Pf, prý počkejte. Nebudu čekat někde, kde mi to řekne on. Někde na nádvoří nebo v hospodě." Tímto se tvá domněnka vyvrátila, on chce jít rovnou do nějaké zasedací místnosti a tam počkat na vězně. Zajímavé, opravdu.

Rozhlížel se a po chvíli jste oba poznali budovu, kde se asi táhle záležitost bude konat. Je to ta největší z okolí, jak do šířky, tak do výšky. Má čtyři věže a ze zkušenosti víte, že jde o ubikaci vojáků a úřednické činnosti armády a někdy možná i vězení. Zyliath se jen tak rozešel směrem k té budově. Když bude mít štěstí, tak s jeho přístupem ho zmlátí a hodí do jámy.

Halduron, Käe, Traffy

Halduron

Jakmile ses otočil a mírumilovně začal odcházet, strážný si tě přestal všímat. Přihlížející pro tebe zprvu vytvořili menší prostor pro průchod, tenhle způsob ale za chvíli opadl, jelikož ti vzadu nevěděli, co se vlastně děje.

Aby sis zachoval výhled na šarvátku, vyhlédl sis menší uličku, ve které byl vůz se sudy, na který sis vylezl. Teď máš pěkný výhled na to, co se tam vlastně děje i přes těch několik desítek lidí před tebou. Docházíš tam vlastně v ten pravý okamžik, protože zrovna když se ti naskytne výhled, skládají muže v plné zbroji k zemi.

Käe

Rozhodla ses odejít... Nevíš kam, ale prostě jsi chtěla jít pryč. To se ti na chvíli povedlo... Než ti za asi pět metrů chůze zatarasili cestu přihlížející lidé. Poté ti došlo, že i kdyby tam nebyli, nepovedlo by se ti to. Uslyšela jsi kroky za tebou. Byl to asi ten voják, který ještě před pár chvilkami hlídal jednoho elfa. Když ses na něj otočila, pokýval hlavou. Asi nad tím, že jsi byla tak bláhová. Vzal tě za ruku a nasměroval tě směrem k šarvátce tak, aby tě měl před sebou a zároveň viděl samotnou bitku.

Traffy

Ať už jsi bojoval sebevíc, tihle tři byli dostatečně silní, mrštní a udatní k tomu, aby tě dostali na zem a provazem velmi, velmi pevně svázali. Jestli se chceš z těch pout dostat za pomocí sil, budě tě to stát pár pěkných zranění na zápěstí. Dva z nich se vítězně dost hlasitě pousmáli.
 
Arielle Croix - 07. května 2017 09:53
elizabeth17506.jpg
Prosím nerušit pokračovat se bude jen toho má PJ teď moc.
 
Bimba - 04. května 2017 15:11
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Käe - 14. března 2017 20:35
käecompressor4079.jpg

Stále otravní lidéNarušovatel se nyní pokusil přeprat mé čtyři strážné. Skoro by se mu to i podařilo, kdyby byl ork, obr nebo aspoň mág. Ale neuspěl. Jaké překvapení... Lidé se zdáli být čím dál hloupější. Nemyslím, že by si všimli, kdybych se prostě rozešla a odešla. Jednomu z nich by nejspíš poklesla brada tak nízko, že by o ni zakopl, druhý by nejprve začal přepočítávat všechny blood elfy v okolí, třetí by to šel zapít a čtvrtý nevypadá, že by ho zajímalo i něco jiného, než jeho nový kamarád.

Prostě se půjdu porozhlédnout po okolí, než si přestanou hrát. Zabiju nějaký ten čas, než budu muset do toho vězení. Co se asi tak může stát? Ublíží mi? Poslintají mě? Pff...

Vyberu si náhodný směr a jdu.
 
Halduron Mirthdown ♣ - 28. února 2017 21:24
11aa4f1353c8931dc22f7663e8e62ce94213.jpg

Zábava na druhou


Sleduji, jak se lidská sebranka pouští do naprosto zbytečného boje mezi sebou. Tohle chování mi do hlavy nikdy moc nešlo, ale asi to měli někteří jedinci v krvi. Co mě však zajímalo víc byl fakt, že se to tu začalo nějak moc plnit a já si na davy ozbrojených stráží moc nepotrpěl. Bylo mi docela i jedno, co s elfkou v nesnázích bude, zřejmě nejsem takový gentleman. Sám jsem došel k jednoduchému závěru, že bezdůvodně v řetězech asi nebude, ale co? Nerad bych se ocitl ve vězení vedle ní, protože jsem si moc dlouho zahrával někde, kde jsem rozhodně neměl co pohledávat.
Pryč. Zaznělo mi v hlavě. Už jsem se neoháněl penězi. Nevyšlo to jednou, neobměkčí je to ani podruhé. Snad se jí dá pomoct jinak... jsi přeci dobrodruh. Plížení a krádeže jsou tvoje. Ujišťuji sám sebe, abych koneckonců dostál svému prvotnímu plánu jí pomoci. Nyní chci z davu pryč, co nejdál, abych unikl zrakům stráží a dalších kolemjdoucích.
 
Arielle Croix - 24. února 2017 14:42
elizabeth17506.jpg
Čekání na Godota vězně
Nakonec se potvrdí mé obavy když zjistím že veškeré informace nám mají přinést právě ti co vedou vězně a přitom se nejspíš musí zastavit všude možně.Jistě problém s komunikací byl vždy zvláště teď když už je válka vyhraná a ostatní si myslí že jsou zdržování od oslav.
Možná je tomu i teď,pokud to byl vážně jen druid tak toho jelena opeču a on ho bude muset sníst.Sice ne celého,ale bude si muset aspoň kousnout.A pokud ten dotyčný jenom přeháněl no jsem si jistá že předák mu vymyslí patřičný trest.
Snažím se zachovat zdvořilý výraz zatím co mně předák poučuje i když taky nemá tušení o tom co se zde děje.A vím že ho to štve a taky vím že ani jedno nechce připustit zvláště ne nám.A tak radši dělá že něco ví,vlastně to vypadá docela roztomile.I když nyní mi už ten hostinec nepřipadá tak špatně aspoň bych tam narazila na někoho kdo má ducha a s kým se dá mluvit.
A taky na úchylné muže kteří v hospodách obchytávají ženy a kterému bych pak podpálila kalhoty když by mně začal obtěžovat.
Nečekala jsem že tu něco uvidím možná bych se mohla zneviditelnit,ale to počká.Poděkuji předákovi za tyto „užitečné“ informace zdvořile se usměji a pokud (když) se má předák k odchodu otočím se k Zyalathovi.
„Asi bychom si měli sednout zřejmě tu budeme čekat hodně dlouho.Pokud jim ten vězeň neutekl a oni ho teď nehoní po městě.“
„Chyťte ho.“
Jeden muž zvedne ruku,složí prsty do určitého gesta a pronese slova po kterých se prchající muž změní v ledovou sochu.Ostatní to sledují a někteří nechápavě potřásají hlavou.Jen blázen (nebo někdo hodně odvážný) by kradl v městě magie.
 
Pantheon - 12. února 2017 21:00
291553aliya0674303868.jpg
Traffy, Käe a Halduron


Traffy

Prvního strážného se ti opravdu podařilo shodit na zem, protože tenhle byl naprosto nepřipraven a nečekal, že by se něco takového mohlo stát. Který blbec by si taky sám dovolil na čtyři strážné?
S druhým už to nebylo tak snadné. Jelikož jsi mířil na jeho helmici, bylo pro něj snadné se tvé tvrdé ráně vyhnout. Poté se natočil proti tobě a využil tvé výšky jako tvé slabiny. Celou vahou ti padl na pravou nohu a plnou silou se zapřením o zem se tě snaží převalit na zem. (Házel jsem si za tebe, ale pokud si teď nenahážeš na šestce 3x6, tak jsi prostě na zemi.)
Co se děje se třetím a čtvrtým členem hlídky nevíš, jsi poněkud zaneprázdněn.

Käe

Vidíš, jak se obrněnec pustil do jednoho a pak to zkusil na druhého po jeho pravici. Nemáš nejmenší ponětí, proč, ale je to tak. Že by se tě snad pro tvou krásu snažil zachránit? Sama nevíš, ale pokud je přemůže, tak to bude jedině dobře. V těch okovech, kvůli kterým jsi prakticky bezmocná, není zrodna nejpohodlněji.
Tvé naděje rázem vzrostou, když se mu jednoho podaří sundat na zem... Ale téměř ihned zmizí do pryč, když se druhý voják s téměř jistou elegancí vyhne jeho ráně a poté rychle přejde do útoku.

Halduron

Přes rameno vojáka, který tě měl na starost, vidíš, že ten velikán se pustil do hlídky. Po chvíli jsi uslyšel zařinčení, to asi spadl ten první. Vidíš, jak se perou a navzájem se vyhýbají. Voják ale evidentně začíná mít převahu, protože vyvádí obrněnce z rovnováhy a další už mu přichází na pomoc. Nepotrvá dlouho a zpacifikují i jeho. Tvůj strážný se jenom tak po očku kouká přes rameno tak, aby tě neztratil ze zorného pole. K útoku bys toho ale za určitých okolností využít mohl.


Arielle

Předák už se chystal k odchodu, ale tvá otázka ho zjevně přerušila. "Paní, jsou věci, které nevím ani já. Není jich moc, ale pořád tady jsou." Říká to, jako by se tě snažil poučovat. "Podle zpráv by se ale mělo jednat snad o špeha, nebo tak něco. Kdoví ale, jak to ve skutečnosti je. Prostým vojáčkům ve zbroji se nikdy nedá moc věřit v jejich popisech a úvahách, jestli víte, co tím myslím." Pousměje se a přestane se svou pěknou gestikulací.
V okolí není nic moc k vidění. Je toho asi tolik, kolik bys očekávala od pevnůstky vojska. Vojáci si čistí zbroje, koukají na hradbách po nebezpečí, zvuky z kovárny se rozléhají po celém nádvoří, dokonce i zvuky tréninku jdou slyšet opodál.
 
Arielle Croix - 06. ledna 2017 09:59
elizabeth17506.jpg
Na místě poněkud dřív
Sesbíraní mých věcí mi potrvá o něco delší dobu a mezitím Zyliath navrhne že bychom si o nocleh mohli říct přímo u vojáků když nás sem pozvali.No ono to dává i smysl aspoň to budeme mít všechno po ruce i když nejspíš se budeme muset potýkat s vojenským myšlením.
A pak ti je ještě jedna věc... ale nejsme tu na soukromé návštěvě.Navíc ...
Zavrtím hlavou a společně se vydáme po hlavní cestě,mezitím se rozhlížím kolem vypadá to zde působivě jen kdyby tu nebyla taková zima.Zyliath se rozhodne začít rozhovor nejspíš aby nám cesta rychleji utekla,nebo aby zmírnil napětí.Otočím se a jsem zvědavá co asi ví o mně nebo co mu aspoň o mně řekli.Možná později se budeme moci o sobě poněkud víc dozvědět.
„Asi to bude jenom druid a tohle bude jeden z jeho rituálu pro dobu kdy se příroda chystá ke spánku.“odpovím mu a svůj názor že by to mohlo být něco víc si nechám pro sebe.Pořád si tím nejsem jistá,ale to se uvidí až tam dorazíme.U vnitřní brány jsme zastaveni poněkud zvědavou stráží kterou buď nikdo neinformoval nebo mají pocit že jsou obětí čisté buzerace nadřízených (ostatní si slaví konec války,ale oni tu musí mrznout).Svoje věci můžeme si složit v hlavním stanu,ale potom je nám řečeno že vězeň tu ještě není.
No jsem zvědavá co je zdrželo,ale s tím jsme musela počítat.
„Dobrá a nevíte aspoň o co se jedná?“zeptám se předáka kasáren a mile se na něj usměji.Doufám že bude aspoň trochu informován a ne že všechny informace nám mají podat vojáci kteří mají teprve dorazit s tím vězněm.Mezitím se rozhlížím kdo všechno tu vlastně je (tedy pokud tu kromě vojáků nejsme se Zyliathem sami).
 
Traffy - 05. ledna 2017 23:33
traffywarrioravatar7136.jpg

Šašek a smíšci“Spíš aby si do toho nespadl ty, šašku jeden.” Zasměju se a podrazím mu nohy. “No koukám, že si do toho opravdu spadl.”
To už se ale napřahuji na pravý hák a udeřím ho tak aby smíšek po mé pravé ruce spadl na toho vtipálka. Pořádná rána do helmice by jej měla omráčit. Výsměšným tónem povím:
“Jejda další.” a vyblokuju útok druhého smíška, který se mě pokusil udeřit tupou stranou jeho meče. Ten mu po bloku vypadne z ruky. Tu mu následně chytnu a použiju ho jako lidský štít.

Následně pokřiknu na elfa, který stojí u jednoho ze strážných. “Hej ušáku nestůj tam tak a pomož mi. Nějakej ten zlaťák z toho určitě kápne.”
Mezitím už vstane vtipálek, který se netváří zrovna mile. I přesto se ho pokusím ještě více vyprovokovat.
“A vy máte být jako místní hlídka jo? Neřekl bych že jste zrovna schopní, když jsem vám tři zvládl sám. Raději řekni mi kam ji máte odvést a odvedu ji tam sám. Nechtěj aby vám ublížil ještě víc. Jak asi vidíš stále držím tvého kolegu, který se mi příliš nelíbí, protože jeho smích nezněl jako smích, ale spíše jako gnoll, kterej se právě udělal.”
Hlasitě se nad svým vtipem zasměju.

 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.079920053482056 sekund

na začátek stránky