Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Honor for All

Příspěvků: 14


Hraje se Domluvený termín  Vypravěč Dreamr je offlineDreamr
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
Bimba - 16. března 2017 19:32
800832774060.jpg
Tvé dobrodružství jsem bohužel musel ukončit kvůli dlouhodobé neaktivitě. Aby se to příště neopakovalo, doporučuji přečíst si Pravidla pro dobrodružství a dodržovat je. Pokud budeš v budoucnu opět nucen(a) k dlouhodobé neaktivitě, napiš výrazně do jeskyně důvod a datum, kdy opět začnete hrát. Jestliže se ti nebude zdát reálné dobrodružství nadále zachovat, využij, prosím, svých možností Vypravěče a sám(sama) ho ukonči. V případě jakýchkoli nejasností se neboj zeptat mě nebo kohokoliv z online pomoci..

Bimba

 
Bimba - 01. března 2017 07:22
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Ryelle Escubrial - 08. ledna 2017 17:38
default.jpg
Užuž otevírám ústa, abych jí poděkovala, hnědovláska mi však ušetří jakákoli slova jakmile zmizí za regály překypujícími knihami. Ledabyle pokrčím rameny a zasednu na dubovou lavici, takže prakticky zmizím za hromadou knih, důkladně zvolených knihovnicí. Začnu se jimi probírat a přerovnávat je podle důležitosti, hlavní jsou ty o probádaných krajinách za Medvědími horami a stvořeních je obývajících. Přeci jen dosud nejsou probádána všechna zákoutí těch končin... Náhle se zarazím. Něco mi tu nesedí. Co má ta mladičká knihovnice v úmyslu za Medvědími horami? Jakou cestou se hodlá vydat v takto nebezpečných krajinách? Tato myšlenka mne však provází po pouhých několik krátkých okamžiků. Za pár chvil jsem plně ponořena do studia o neznámých částech země, do nichž se za ranního kuropění hodlám vypravit. Dychtivé oči mi ovšem každou volnou chvíli, po kterou je jim to umožněno, sklouznou k prastarému hřebenu svazku popsaném umně zakřiveným písmem. Magický průvodce do neznáma mne láká čím dál tím více.
 
Gaia - 07. ledna 2017 20:11
rsz_001422597dc1cd0cff32cd5824e4e7da0101414988.jpg
Mladá žena nevypadá moc sdílně, nejspíš má dost práce a nemá potřebu vykládat cizím lidem kdeco. Nevadí, stejně mám dost své práce a před odjezdem se musím ještě stavit za otcem do pracovny. Usměju se. To chápu. Také se tam chystám. Už vás ale nebudu rušit. Vyskládala jsem vám všechny knihy, které v sobě mají užitečné informace o živoucím nebezpečí tamějších krajin. V každé z nich jsou unikátní informace, takže se nemusíte bát, že bych vám dala knihy, které se opakují. Támhle vpravo jsou dvě knihy o dosud prozkoumaných oblastech, v obou najdete i mapky, každá je vyvedená trochu jinak - záleží, která bude pohodlnější pro vás. Říkala jsem si, že by se vám také mohly hodit. Já už půjdu, řeknu o vás ale nějakému knihovníkovi, takže kdybyste cokoli potřebovala, můžete se na něj obrátit. Přeji vám štěstí na cestách, nashledanou. S tím se otočím a vydám se za otcem.
 
Ryelle Escubrial - 06. ledna 2017 14:41
default.jpg
Z hloubání nad velice zajímavě vyhlížejícím svazkem nesoucím titul Magický průvodce do neznáma mě vytrhne dívčina otázka. Na tu knihu nesmím zapomenout...Jen co budu o samotě, projdu si ji. Obrátím se k hnědovlásce a pokusím se mile pousmát. Ano, už je tomu tak. Příroda mne obdařila nadmíru zjitřelými smysly - jakmile zavětří sebemenší náznak dobrodružství, nedopřejí mi klidu. Snad se nebude déle vyptávat... Oči mi sklouznou ke hromadě knih, nakupené na starém dubovém stole. Nebýt jeho mohutnosti, jsem si naprosto jistá, že by ten nápor nevydržel. Vypadá to, že mi tahle mladá knihovnice naložila, co jen mohla. Doufám, že tam najdu skutečně potřebné věci...vyhlíží jako nováček, snad ví, co skutečně potřebuji. Moc času nazbyt nemám - musím vše ještě oznámit matce, než odejde na jarní rituál Kruhu Vědoucích.
 
Gaia - 04. ledna 2017 23:06
rsz_001422597dc1cd0cff32cd5824e4e7da0101414988.jpg
Mile se usměju na ženu a tlumeným hlasem odpovídám. Samozřejmě, pojďte prosím se mnou. Zamířím mezi vysoké police plné knih a vedu ženu do patřičného oddělení. Po cestě ještě sáhnu po pár knihách, které by se jí mohly hodit, ale z toho či onoho důvodu jsou zařazeny v jiných sekcích. Opět tlumeným hlasem nadhodím otázku. Takže vy se chystáte za Medvědí hory? Usměju se a položím hromádku knih, které se nakupily cestou, na dubový stůl určený k tichému, nerušenému studování knih v této části knihovny. Takovýchto i větších stolů je knihovna plná, ale tento jsem vybrala kvůli jeho nerušenému umístění a menší používanosti. Pokud bude chtít, může tu v osamění strávit hodiny. Tak se podíváme na ty knihy... Hmmm... Přízraky Plání, Bestiář nových krajin, to by šlo... Manuál na vynášení odpadků? Co to proboha dělá tady?... Průzkmníkův deník...
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.047435998916626 sekund

na začátek stránky