Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Škola pro obvzláštně nadané.

Příspěvků: 8


Hraje se Dvakrát týdně  Vypravěč Denrit je offlineDenrit
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
Profesorka Amelie Routn - 16. ledna 2017 21:33
slza6274.jpg
John

Co myslíš, můžeme už jít? Snad ano. Jdeme celkem pomalu, každou chvilku se zastavuje, zdá se mi jako by s něčím bojoval. Johne uklidni se a dýchej, základem vzládání svých schopností je uklidnit se. Budu ubytovaný nějak jinak než ostatní, kvůli... Odmlčí se. Ne nebudeš, díky Meri zde budeš moct žít jako ostatní. Jak to myslíte. Uvidíš.

Meri a Joey už čekají ve vestibulu. Co ode mě potřebujete? Meri, budu k tobě naprosto upřímná, John je moc nebezpečný a ty jediná mu můžeš pomoci. Málem bych zapomněla Joey vy můžete už odejít. Takže Johne Meri dokáže kohokoli paralyzovat tak zabráníme tvým..teď nevím jak to nazvat dáme tomu výpadkům. Co John umí, že je tak nebezpečný. Zjednodušeně dokáže zjistit jak co funguje, proto jakmile se bude jen trochu divně chovat tak ho paralyzuj.Dobře. Mohla bys ho zavést na pokoj, je to ten naproti tvému, může se to zdát nepříjemné, ale je to praktické. Odcházejí do schodů.
 
prof. Joey Graceffa - 16. ledna 2017 21:10
graceffachildrenofeden–kopie4723.jpg

Vneste do svých příspěvků trochu úrovně tím, že ho udáte hezký, když už mne sakra musíte ovládat jako loutku, madam!

Všichni

Obrázek

,,Dítě jako ty by se mělo držet dudlíku." Vynadal jsem jí. Co si to dovoluje? Já jsem Joey Graceffa. Haloooo, mě zná spousta lidí. Ja vím, co mám udělat. Ale mám právo sedět. Vzhledem k tomu, že jsem k ní běžel přes celou školu! Chci sedět!

,,Vítejte ve škole pro obzvláštně nadané, milí nováčci. Někteří z nás mne možná znají. Jsem Joey Graceffa. Americká youtubestar a taky jeden z iniciátorů tajného projektu pro nadané děti. Budu vašim třídním. Teď pojďte se mnou." Řekl jsem jim a postupně je provedl po všech patrech školy. To jsem se tedy zapotil!

,,A zde jsou vaše pokoje. Dívky napravo, chlapci nalevo, prosím." Ukázal jsem jim pokoje a společně s Meri se vydal zpět k tomu nevrlému dítěti.

,,Ještě něco? Musím natočit video a Daniel má už jen hodinu času. Chpstick challenge ." Olízl jsem si rty.

Obrázek

 
Jacob Milligan - 16. ledna 2017 21:07
jacob125.jpg
Nemohu tomu uvěřit. Jsem tu. Že prý to tu pro mne bude dobré...Ale nevěřím tomu, že by se mne strýc s tetou chtěli zbavit. A hlavně Cody by to nedopustil. Můj milovaný bratříček, který se o mne vždycky postaral.

Je to tak. Jsem tu. Jsem tu. Údajně ve škole pro nadané. Jsem vážně nadaný nebo prokletý?
Stál jsem bokem. Koutkem jsem mysli jsem přejel po přítomných. Letmo jsem nahlédl do jejich myslí. Jen lehce jsem se jich dotkl, abych zjistil, zda se cítí stejně nejistě jako já.

Zaslechl jsem něco nezvyklého. Dva hlasy z jedné osoby. Nebo se mi to zdálo? Přeci není možné, aby jedno tělo obývaly dvě mysli. To je hloupost ne?
Ačkoliv někdo by mohl říct, že čtení myšlenek je hloupost.

Sledoval jsem dvě postavy. Dva dospělé.
Jak se ukázalo, jednou z těch osob byla ředitelka.
Ale mne více zaujala ta druhá osoba. Možná to bylo tím výstředním vzhledem, možná tím vřelým výrazem ve tváři.
Zavřel jsem oči a zaměřil se na jeho pocity a myšlenky. Nechtěl jsem výrazně narušit jeho soukromí, jen ji letmo přečíst, co je zač, jak se cítí. Jestli to, co z něj vyzařuje je totéž, co má v sobě...Rozhodně jsem jej nechtěl sondovat nebo pronikat hlouběji do jeho mysli.
 
Renji - 16. ledna 2017 20:55
zk480.jpg
jdu jako poslední. Stále tady tomu místu nevěřím. * Moc lidí... * pomyslím si trochu kysele důvod proč jdu jako poslední je ten aby sem viděl na ostatní. Vidím že někdo tady stejně jako já nevěří ostatním a má strach. naštěstí já ho umím potlačit. Ten za mnou je bud slabý a nebo si prošel něčím opravdu špatným. nechám pro prozatím být. nemám důvod se o něj více zajímat a tak následuju zbylé 3 studenty s profesorem * Velké... to je fajn... hodně míst kde se dá schovat.... Hodně stínů... * přemýšlím
* bráško neměj strach. Spolu to tady zvládneme. nikdo nám přece nesmí ubližovat.... *
ozve se mi v hlavě
* jo... samozřejmě... už sme si tím prošli... vyřešíme to jako dřív... nenecháme si ubližovat *
odpovím hlasu už klidněji a následuju dál ostatní.
Pokud je v okolí nějaký senzibil nebo telepat tak nejspíš muže být překvapený. Hlas v hlavě není stejný. Hlas je jiný, temnější a hlubší avšak přesto vychází z té stejné hlavy...
 
Profesorka Amelie Routn - 16. ledna 2017 20:47
slza6274.jpg
Příchod nováčků

Joey postav te se, ty nohy vám neupadnou. Se znatelnou nelibostí se postaví. Tak to je lepší. Otevřu dveře. Za nimi stojí malá skupinka pěti nováčků. Vítejte, jsem Amelie Routn ředitelka této školy a srdečně vás tu vítám. Doufám, že se vám zde bude líbit. Všichni pomalu vejdou dovnitř, až na jednoho chlapce. Myslím, že se jmenuje John. Přistoupím k němu on však sebou ucukne. Co se děje. Nechci vám ublížit. Vzpomenu si na jeho složku a pochopím jeho strach. Co s tím uděláme. Joey odveď zbytek do školy a ukaž jim to tam, pak je pošli na pokoje. Pak budu potřebovat tebe a.. Jak se sakra jmenovala. Meri. A Meri ve vestibulu, já tu mezitím počkám s Johnem, dobře. Něco zamručí a odvádí nováčky.
 
prof. Joey Graceffa - 16. ledna 2017 20:29
graceffachildrenofeden–kopie4723.jpg

Pokec s ředitelkou

Její výsost

Obrázek

,,Bude mi potěšením, slečno." Usmál jsem se na mladičkou ředitelku. Uznávám, je sice docela poživatelná, ale prostě... Nemám ji rád. Je to velice podivná žena. Profesorka, přitom bych ji klidně taky mohl učit. To nesnáším! Měl Buch k ní snad vzhlížet? No ani náhodou.

Posadil jsem se na lavičku a vyčkal až ta skupinka nadaných přifrčí. To bude zajímavé!

Obrázek

 
Profesorka Amelie Routn - 16. ledna 2017 20:05
slza6274.jpg
Nováčci

Sedím ve své kanceláři ve tmavém křesle a prohlížím si přihlášky nových studentů. Jeden nebezpečnější než druhý, to mi tu ještě scházelo. Uklidním se opřu si hlavu a zaposlouchám se do tikotu hodin.

Vyruší mě klepání na dveře. Dále.Dveře se otevřou a vyjde z nich Joey. Potřebujete něco? Já nic, jen vám chci oznámit, že právě dorazili. Konečně. Napadlo mě nechcete je jít přivítat se mnou?
 
Vypravěč - 08. ledna 2017 20:28
default.jpg
Mezi námi jsou lidé o kterých byste nevěřili, že existují, volně chodí mezi námi a mi si jich nevšímáme. Jsou to lidé kteří jsou v něčem jiní, mají dary které je od normálních lidí odlišují. Naneštěstí své dary ne vždy ovládají, někdy se totiž stává, že ony ovládají je. Proto Amelie Routn založila školu. Založila školu, kde se tito lidé mohou naučit své schopnosti ovládat.
 
 
1
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.046918153762817 sekund

na začátek stránky