Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Noční Hlídka Plzeň

Příspěvků: 514


Hraje se Denně  Vypravěč Malevolent je offlineMalevolent
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Aneta Zoinaková je offline, naposledy online byla 02. července 2020 19:34Aneta Zoinaková
 Postava Jakub Zemánek je onlineJakub Zemánek
 Postava Pomocný Vypravěč je offline, naposledy online byla 02. července 2020 19:34Pomocný Vypravěč
 Postava Stela Součková je offline, naposledy online byla 08. února 2020 13:57Stela Součková
 Postava Ivan Šmíd je offline, naposledy online byla 04. července 2020 17:22Ivan Šmíd
 Postava Amélie Delacroix je offline, naposledy online byla 04. července 2020 19:51Amélie Delacroix
 Postava Julie Eislenerová je offline, naposledy online byla 04. července 2020 9:17Julie Eislenerová
 Postava Victoria Klein je onlineVictoria Klein
 Postava Pomocný vypravěč 2 je offline, naposledy online byla 04. července 2020 17:22Pomocný vypravěč 2
 Postava Pomocný vypravěč 3 je offline, naposledy online byla 04. července 2020 9:17Pomocný vypravěč 3
 Postava Ljuba je onlineLjuba
 
Vypravěč - 13. června 2020 12:46
s─îikonka7384639.jpg
Dům Ondřeje - Amélie

Ukážeš prstem na malý, rodinný domek, který je jen pár minut cesty od paneláku, kde bydleli Rieglovi. Místo, kde Ondřej pořádal již spoustu legendárních večírků. Ovšem z toho, co vidíš to tam vypadá, jako by se tu nedávno nějaký večírek odehrával. Nějaký, který se pěkně zvrhnul. Trávník před vchodem je spálený a v šeru jsou patrné stopy magie. Dveře jsou otevřeny dokořán. Gérard se na tebe podívá lehce otráveně. "Vypadá to, že jsme přišli trochu pozdě, Amélie. Pojď, měli bychom zkontrolovat, co se zde vlastně stalo." S tímto vystoupí z auta a očekává, že jej budeš následovat.
 
Bimba - 01. května 2020 09:50
800832774060.jpg
Od posledního herního příspěvku uplynulo 5 měsíců. Pokud se znovu dostanete do odpadu, dobrodružství bude ukončeno. Tentokrát vás ještě vytáhnu.

Bimba

 
Vypravěč - 22. dubna 2020 22:35
s─îikonka7384639.jpg
Ještě to tu nechte
 
Bimba - 19. dubna 2020 18:42
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Bimba - 18. února 2020 11:10
800832774060.jpg
Dobrodružství vytaženo z odpadu. Držím vám palce, ať tam znovu nespadnete a dovedete jeskyni ke zdárnému konci.
Nezapomínejte, že pokud uplyne 6 měsíců od posledního herního příspěvku, dobrodružství bude bez milosti automaticky ukončeno.

Bimba

 
Vypravěč - 10. února 2020 13:22
s─îikonka7384639.jpg
Bude se pokračovat, prosím nerušit.
 
Bimba - 10. února 2020 13:08
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Julie Eislenerová - 15. listopadu 2019 23:38
927225_98f_16589.jpg
Výpomoc - Ivan, Victoria?


Štít, který jsem si vyčarovala na svou vlastní obranu mi byl, zdvořile řečeno, k ničemu. Jen co se Ivan nechal položit na lopatky, narazilo do mě kouzlo od té … Aliny? Nevím. Ve chvíli, kdy jsem si potykala s podlahou a vyrazila si dech, mi bylo vcelku jedno, jak se ta kačena jmenuje.
„Doprdele!“ dostala jsem ze sebe mezi sípáním a přetočila se ze zad na břicho, načež se po čtyřech snažila doplazit ke schodišti, kde nahoře stála ta holčina.
Letmým pohledem v mezeře mezi židlemi a lavicemi jsem zkontrolovala Victorii a usoudila, že ta si z nás tří vede nejlíp.
Do mého mezismyslového vnímání narazila energie, díky které jsem zjistila, že můj slovníček nadávek, který jsem do té doby považovala za obstojný, je zcela na nic.
Temní. Z tohohle celí nevyjdeme.
Sebrala jsem veškeré síly a vyhoupla se na nohy. Kolena se mi trošku třásla a stále jsem neměla tak pevný dech, jako před jeho vyražením, ale už jsem alespoň byla opět schopná boje, znovu jsem vyčarovala štít. Otočila jsem se na Alanu, bojovně vystrčila bradu. Jenže pohled na ni mě zmátl. Netvářila se, že by si tuhle super akci užívala, jak jsem původně předpokládala. V jejích očích byl…strach?
Co se to děje?
Riskla jsem to, spustila pohled z nepřítele vyhledala objekt jejích obav. Pusa se mi mimoděk otevřela sama, když jsem viděla toho vlkodlaka, jak stojí nad Ivanem. O tomhle jsem slyšela na svém začleňování do hlídky. Starý způsob jak někoho, jak že to bylo, odhmotnit? Stála jsem jak socha neschopná pohybu, jen zírala na to představení před sebou. Naneštěstí zareaguje Vicki, která Ivanovi zachrání zadek, kdy ten vyšinutec skončí na druhém konci posluchárny.
Nově příchozí temní už jsou tady. Každou vteřinou jsme čekala, kdy se objeví jak kontrolor z Čojky v pochybné hospodě.
Pavel Stránský? To to celou dobu hrál, že je normální a ne psychopat? Dalšího jsem znala od pohledu při mé registraci na jejich hromadě, ale nemohla jsem k jeho tváři připsat jméno. Třetí na to, že je Temný vypadal sakra dobře, až jsem na opravdu kratičký okamžik zalitovala svojí světlé podstaty.
Ne, soustřeď se, je to fuj, ani koukat se na to nedá! V myšlenkách jsem samu sebe propleskla.
Překvapení za dnešní den evidentně nebylo dost, když jsme znovu údivem otevřela pusu a sledovala, jak jsou na naší straně.
Lukáš.
Ambrož.
Aha.
Po jeho slovech se daná situace změnila o 180°. A velmi rychle. Od splasknutí všech Temných krom Sebastiana a toho čokla, až po jejich grandiózní odchod.

"Parchant!" pronesl a bříšky prstů si promnul oči a posléze i kořen nosu. V té chvíli skoro zestárnul o 10 let. Rozdal rozkazy, které se vydali všichni okamžitě plnit. Takže velké zvíře. Uznale jsem protáhla tvář.
Udělala jsem krok směrem k holčině, ale než jsem stačila cokoliv říct, sesunula se na zem. Snad si bude myslet, že to přehnala na beer pongu s pitím. Ale někdo by ji měl dopravit domů.
Otočila jsem se zpět na ostatní, když na nás promluvil respektovaná část útvaru z druhé strany barikády.
„Co to, můžeme si vypomoct, obnáší?“
zeptala jsem se přímo, přičemž na konci mé otázky dramaticky zahřmělo. Hádám, že to nemá na svědomí matička země, když je prosinec a výskyt bouřek je neobvyklý.
 
Ljuba - 14. listopadu 2019 10:56
ljuba_ikona9134.jpg
Denní Hlídka - Ljuba

Nechápem, ako som sa mohla zapliesť do niečoho takéhoto. Povedala by som, že je to PNI. Jednoducho a jasne: problém niekoho Iného. Najmä keď nie som v službe. A už tobôž kým som neoznámila svoj príchod. Už sa teším ako toto budem vysvetľovať obom Hliadkam a Inkvizícii. Bohužiaľ ma tá mladá prizvala k spolupráci. A i keby nie, uvedomím si rozmrzele - nenechám kolegov zomrieť biednou smrťou z rúk temných, ktorí sa rozhodli rozpútať otvorenú vojnu. To by Iný nečakal. Vlastne, keď si spomeniem na stopy magického ohňa na budove Stanice tak vlastne možno i čakal. Veď to bol dôvod na setsakramenskú obozretnosť.
Mladá má okrem sklonov k hystérii i problém s mlčaním.
Myslím, že prikývnutie bude na odpoveď stačiť. Nech si to vyloží akokoľvek.

Slučka okolo nás sa zaťahuje, no stále máme možnosť dostať sa von. Ak pôjde všetko dobre, dostanem ich do bezpečia k ich šéfovi.
Starosť mi robia tí mocnejší temní. Našťastie vidím i svetlých. Nebudú tu však včas. Nie pre nás, ak sa nám nepodarí prekĺznuť.

Nápis na dverách ma vlastne pobaví, je to trošku irónia.
Mladá je bledá a vyzerá vyčerpane. Jej spoločník, ktorý nakoniec prežil tú kliatbu tiež nevyzerá najzdravšie. Keď sa vypotácajú zo Šera, tak sa k nim pripojím v krásnej farebnej realite.
Rozrazenie dverí si užijem. Čo môže byť väčšia sranda ako vtrhnúť niekam ako hurikán?
Vedma a mágyňa, obe slabé, sa očividne venovali nejakej vysoko užitočnej činnosti, pradepodobne klebeteniu.
Nestoja mi ani za pohľad. Len ku každej pošlem Freeze.
“Niečo je zle. Cítim katastrofu,” zamrmlem počas toho ako leziem von oknom.
Keď stojím bezpečne na ulici, pozriem sa, či je náš bosí spoločník za nami. Ustupoval smerom k oknu a tak som sa mohla vrátiť k tomu podstatnému.
Najprv som sa obzrela, či nie sú naokolo žiadni ľudia a keď som sa presvedčila, že nikde nie je ani nohy, otvorila som malú trhlinu v realite a strčila som mladú do nej. Sotva v nej zmizla, portál sa zatvoril. Vyhodí ju to pri ústredí Nočnej Hliadky. S jej kolegom sa môžeme pripojiť k tým Svetlým, čo sa blížia.
Znovu sa obzriem ale to, čo uvidím, mi vyrazí dych.
 
Vypravěč - 13. listopadu 2019 15:40
s─îikonka7384639.jpg
Denní Hlídka - Ljuba

S léčením moc nejde (2) a i když to nejhorší vyléčit dokážeš, mrháš energií ostošest a jde to pomalu. Není jasné, jestli tě tak rozhodila zdejší situace nebo je tu na ústředí Denní Hlídky nějaká magická interference (což by tě nepřekvapilo) nebo máš prostě smůlu. Rozhodně jsi již předvedla o mnoho lepší výkony, kdyby tu teď byl Einar, nejspíš by ses propadla hanbou až do těch nejhlubších koutů šera.

Tvé Freeze ovšem jsou účinné (8), dodělají práci načnutou Blizzardem a Jaroslav i přes svůj zesláblý štít ztuhne v ledovou sochu. Linda s Tadeasem neváhají a následují tě první hladinou šera, svou světlou auru neskrýváš a i kdyby ano, nemají teď moc jiných možnosti. Tadeas využije tvůj štítový amulet a zatímco běžíte chodbami Denní Hlídky, úspěšně přečká tři výboje kletby Fulmen.

"Vás taky přeřadili sem do Plzně do Noční Hlídky jako ostatní?" zeptá se za běhu Linda, která je na tom díky pomoci od tebe už lépe. Její tón naznačuje, že to považuje za vysoce pravděpodobné. "Musíme odsud pryč a varovat u nás Hlídku, nevím co s Jakubem udělali, ale sami ho nezachráníme."

Pravděpodobnostní linie tě neomylně vedou na místo, kde by měl být slabý bod obrany a tedy i možný únik z budovy. Temné body se sbíhají ze všech stran jako švábi a někdteré jsou dost silné, takže je jasné, že příliš mnoho času nemáte. Jestli ale pravděpodobnostní linie čteš dobře, v případě, že budete pokračovat po této cestě vás čeká střet s několika dost silnými světlými. A to by mělo znamenat dobré zprávy.

Po cestě nahlížíš jako do hlubších hladin šera, tak do reálného světa. Vběhnete do chodby, kde je nad jedněmi dveřmi i v šeru nápis "Registrace Pobytu Světlých Jiných". Podle toho, co jsi vyčetla z linií by zrovna tahle místnost vaším cílem, uvnitř cítíš dvě velmi slabé temné, jednu mágyni a jednu vědmu. Linda už vypadá po tom běhu šerem dost vyčerpaně, tak vystoupí z Šera do reálného světa a Tadeas ji následuje. Ty po chvíli taky, koneckonců, jste na místě. Vrazíš do dveří do kanceláře a ihned najdeš to, co jsi hledala. Otevřené okno, nejspíš si tu temné zrovna větraly v tomhle parném, skoro-letním dni. A jelikož jste v přízemí, je to jasná cesta ven. Temné, které očividně zrovna něco probíraly z vašeho zjevení ovšem nejsou tak zcela nadšené.

"U šera! No tak, taky můžete zaklepat! To se dělá, vlítnout sem jako vichřice?" oboří se na tebe temná vědma s drdolem. Slabé temné. Pochybuješ, že mají vůbec ponětí o tom, co provádějí jejich nadřízení a kvůli tomu, jak byly zaneprázdněné nejspíš ani nekontrolovaly šero. S trochou pobavení si uvědomíš, že kdybys ve vstupní hale nenarazila na bitvu mezi denní a noční hlídkou, nejspíš by ses tu byla přihlásit pro svůj cejch. Teď na to ale jaksi nemáš čas.

Linda na nic nečeká a začne lézt oknem ven, Tadeas čeká vzadu a prohlíží šero pro případ, že někdo zaútočí. "No tak počkat, co to děláte, okamžitě přestaňte! Co má tohle znamenat!" zařve blonďatá mágyně a spolu se svou kolegyní s drdolem tebe a Lindu propalují pohledem. Z linií můžeš vypozorovat, že jak světlé, tak temné body se už blíží. A taky něco, co nedokážeš přesně určit...
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2020 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.10366415977478 sekund

na začátek stránky