Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Charmed - New generation

Příspěvků: 290


Hraje se Jindy  Vypravěč g.mess je offlineg.mess
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
Ayyub "Chris" Ghazzawi - 27. listopadu 2019 15:23
ayy021052.jpg

Někdo to tu vážně neumí

San Francisco; Chestnut Street 272 (doma)

Cpal jsem burgerem jako bych nejedl týden. Své schopnosti používám průběžně a vím, jaký na mě mají účinek, ale ta žena a její útok spolu s celou strastiplnou cestou, která byla vlastně obyčejným útěkem, mě vyčerpala. Odrazilo se to na zdánlivě neukojitelným hladem.
Po tom sexuálním fiasku jsem se neobtěžoval ani oblíkat, jen jsem si přes sebe zase uvázal ručník. Rozhodně se chci najíst, to je priorita, i kdybych měl zdrhat nahý. Navíc, na rozdíl od Lucy, v sobě nemám dostatek slušnosti a vzhledem k tomu, že jsem ho do ní už vrazil před sebou nemusíme už nic moc skrývat a napínat se. Zbývají osobní touhy, tajemství a prdy.

“Tak co, jak to jde?“ nevydržím to její kyvadlování nad mapou. I laik vidí, že je to k ničemu, ale kámen tahaný magií na stranu není jen tak.
“Nejde ti to. Mám to zkusit? Nebo co myslíš, že to znamená? Může ta z tvé vidiny být mimo město?“ olíznu si umaštěné prsty.
 
Zdroj Zla - 27. listopadu 2019 15:23
0034645.jpg

Magie

San Francisco
Lucy Westgaard, okrajově Ayyub "Chris" Ghazzawi


Lucy si otevřela pivo a Ayyub se i s jídlem uvelebil na gauči, stále nahý. Hlad přebil zájem o magický rituál, ale přihlížel a sem tam také přiložil ruku k dílu. Naštěstí nebylo moc co chystat a jeho přítomnost měla spíš podporující funkci, protože samotné hledání bylo na čarodějce.

První pokus byl úplně lichý. Při druhém se kyvadlo vychýlilo do strany, směrem k východu. S další snahou čarodějky se výsledky opakovaly.
 
Lucy Westgaard - 21. listopadu 2019 16:54
luc7401.jpg

To není tvoje starost

U Ayyuba doma

Ačkoliv jsme byli oba dospělí, právě jsme se chovali jako dva nadržení puberťáci. Žádné zdržování s nějakou velkolepou předehrou. Šup na opěradlo gauče a jedem. Bohužel se stalo přesně to, co jsem říkala, že se stane. Jidlo přivezli.
Jak dlouho to vydrží ignorovat?
Pravda, že jakmile se domem ozýval šílený zvuk zvonku, nemohla jsem si to plně užít ani já. A tak jak rychle to začalo, tak to zase skončilo. No, takové pošimráníčko nebude dlouho stačit ani jednomu z nás.

Odtáhl se ode mne a já jen protočila očima s kyselým úšklebkem na tváři. No co, radost z toho fakt nemám, ale nadávat mu za to nebudu. Ten poslíček to taky klidně mohl položit za dveře a vypadnout. A ne zvonit jak na lesy. To už je jedno.
Nechala jsem ho odejít pro objednávku zatímco já se natáhla pro tričko a následně hledala ještě spodky. Když přišel zpátky, měl akorát tak výhled na ten můj výstavní zadek. O dvě vteřiny později už byl schovaný za tenkou látkou spodního prádla, kterou jsem pečlivě zarovnala. Tak zas někdy příště.

"Fajn, tak já teda dojdu pro ty věci."
Neobtěžuji se s nějakým dalším oblékáním. Ani ne před pěti minutami viděl všechno. Moje promenáda v tričku a spodkách ho nemůže rozházet.
Prošla jsem kolem něj pro telefon, mapu, ten šutr co nám.ma pomoci najít tu holku z vidiny a.. to je vlastně všechno. Mužem jen doufat, že to zabere.
Jakmile jsem se vracela, první po čem jsem se rozhlížela bylo objednané pivo.
 
Ayyub "Chris" Ghazzawi - 21. listopadu 2019 00:22
ayy021052.jpg

Kdo najímá tyhle lidi?

San Francisco; Chestnut Street 272 (doma)

“Co ty o tom můžeš vědět, zpoceňoure,“ štěknu po něm nasraně a místo dýška prásknu dveřma. Kouknu dolů a vidím dvě věci – je po akci, ale nacpeme se k prasknutí!
 
Zdroj Zla - 21. listopadu 2019 00:19
0034645.jpg

Donáška

San Francisco
Lucy Westgaard, okrajově Ayyub "Chris" Ghazzawi


"Uhm. Eh. Neměl byste, eh, to dělat, když si vobědnáváte jídlo. Um. Jako. To. Myslím…,“ kroutí se nervózně chlapík. Třeba fakt čekal aspoň dolar do kapsičky?
“Děkujeme. Eh, děkujeme za nákup. Jsme tu vždy pro vás. Vždy, rychle, až domů,“ zahlásí profesionálně naučenou podnikovou větu roztřeseným hlasem.
 
Ayyub "Chris" Ghazzawi - 21. listopadu 2019 00:15
ayy021052.jpg

Tohle je za trest!

San Francisco; Chestnut Street 272 (doma)

“Fajn!“ zavztekám se jako dítě, kterému sebrali oblíbenou hračku, “fájn! Kurva doprdele, vždyť už jdu,“ tohle mě fakt dopálilo. Chci si tady užít, ale ten magor se za dveřma může posrat. Proč to tam prostě nepoloží a neodjede? Zaplacený to dávno je.
Odtrhnu se od Lucy, ale pak se zarazím a vlepím jí na tvář docela kamarádskou pusu.
“Promiň, kotě, ale objednalas‘ jídlo,“pokrčím rameny ve stylu, že je to vlastně celé její vina, tak ať nekouká ani jako nešťastné štěně, ani jako nasraná saň.
Dračice to docela je.

Olíznu si vlhké rty a zamířím spěšně ke dveřím, které prudce otevřu a stanu v nich v rouše Adamově. Maníka to docela vyděsí. Nedivím se mu. Doručuje si takhle burgery, žebírka a kdo ví co všechno čarodějka objednala, hezky v klídku a pohodě uspěchaného dne, a najednou před ním stojí týpek s klesajícím pérem. Nechtěl bych.
“Dejte to sem a vypadněte.“
 
Zdroj Zla - 21. listopadu 2019 00:05
0034645.jpg

Konečná, vystupovat!

San Francisco
Lucy Westgaard, okrajově Ayyub "Chris" Ghazzawi


CrrrrrRRRRRRrrrRrRRRRRRRRRRR!

“Haló?! Je někdo doma? Nemám na to celý odpoledne! Lidi čekaj! Haló!“
Sotva chlapík z donášky domluví, hlasitě zabuší na dveře. Být vratší, možná by vypadly z pantů. Na poslíčka s jídlem je dost netrpělivý, možná proto, že z platby kartou online nemá dýško a tak nemá ani důvod být milý. Málokdo v dnešní době očekává, že dostane ještě něco na ruku. Jde to od desíti k pěti.

Crr.

CRRR!

CrrrrrRRRR!!
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2019 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.10042190551758 sekund

na začátek stránky