Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Wuxia: Desolate Era

Příspěvků: 796


Hraje se Denně  Vypravěč Zajda!!!! je offlineZajda!!!!
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Jing Chen je offline, naposledy online byla 05. května 2020 7:11Jing Chen
 Postava Lixue Huan je offline, naposledy online byla 04. července 2020 20:49Lixue Huan
 
Lixue Huan - 24. června 2020 12:11
wuxia_by_rororeid8v5q1k8245.jpg
Strážce pevnosti

Cai Fu mě nechá promluvit skrz krystal, ale upozornil mě, že tím ztrácím čas. No... dopustila jsem se už i větších chyb.
Přistoupila jsem k jednomu ze zrcadel a promluvila.
„Tady Lixue. Velitelka Filth Squad. Všem k mým lidem, naše priority se změnili. Nyní není naším úkolem toto místo dobýt, ale ochránit.“ Mluvila jsem klidně a rozhodně. „Tímto promlouvám i k ostatním skupinám. Pokud zanecháte snahy toto místo dobít a vyplenit, tak budete náležitě odměněni. Ti co se rozhodnou s Filth Squad spolupracovat ať se přidají na jejich stranu... v opačném případě.... jste naší nepřátelé a živí odtud neodejdete.“ Odmlčím se. Jing to také uslyší, snad to pochopí a nebude se snažit bojovat proti nám. Ale možná bude lepší, když ho nebudu oslovovat přes zrcadlo.
Pak poslední příkaz. „Filth Squad! Zabíjte všechny co se k nám nepřidají!“ s tím jsem se odvrátila od zrcadla, ale Cai Fu sebou trhne, že přichází další. Položil mi ruku na rameno a já viděla několik osob... a neměla jsem z toho dobrý pocit. Tohle jistě byli členové sekty.
Pomohla jsem Cai Fu je rozházet, bohužel jsem netušila co umí a tak jsem je nemohla rozdělit nijak strategicky, ale snažila jsem se je rozházet tak, aby jich bylo pospolu co nejméně a nemohli se tak moc podporovat.
Když bylo hotovo, tak jsem se zamračila. „Tihle jsou velmi nebezpeční. Určitě jsou ze sekty Thousand Death Sect. Jejich likvidace bude velmi složitá.“ Promnu si spánek.
„Dobrá. Pusťme se do práce.“ Řeknu a chci ve vydat zpátky cestou kterou jsem přišla. Chtěla jsem ještě do prstenu posbírat ze dna pár orbů než se vrátím ke svým lidem. Odtamtud budu postupně pokračovat a likvidovat všechny co se k nám nepřidají.... a snad Madam Xie bude mít pro mě nějaké náhradní oblečení.
 
Vypravěč - 22. června 2020 13:59
wuxia_symbol5016.jpg

Jing - Černý Hrad


Pod bublajícím vztekem seřadíš své vojáky i společníky a vrhnete se do mohutného útoku. Síly žlutých vás následují.
Vřítíte se do překvapených zadních řad medvědích bestií a začne masakr.

Medvědí válečníci se pokouší zorientovat, ale váš útok je nesmírně agresivní a zdrcující a bestie na Earth Realmu vás nedokáží zastavit.
Jenže vzápětí ti nad hlavou proletí několik koulí z duševní energie, které dopadnou do vaší formace. A vybouchnou! I protivníci, kteří jsou na Sky Realmu a poletují vám nad hlavou se zapojili do bitvy. A tvoji vojáci i vojáci žlutých létají vzduchem. Zkrvavení či roztrhaní na kusy.

Vzápětí k tobě sletí ten největší a nejstatnější medvědí válečník. High-Sky Realm. Zřejmě vůdce celé této podzemní armády. V rukou drží převeliké ledové válečné kladivo a vaše zbraně se střetnou v hrozivém úderu. I přes všechny své aktivní techniky a svůj vztek, tak cítíš, jak medvědovo kladivo zadrželo tvůj meč a jak ti zarezonovali obě paže! A oba dva jste od sebe na krok poodstoupili.
Jste si snad rovni?
Zobrazit SPOILER


Je zřejmé, že toto by už nebyla rozhodně jednoduchá bitva. A i ve tvých řadách by už byli znatelné ztráty.
Jenže sotva váš útok započal, tak se ozve ohromné zatroubení z mocného rohu. HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚMMM
Medvědí válečníci přestanou s útokem a rozeběhnou se do stran, aby unikli vašemu sevření a začnou prchat nejrůznějšími tunely pryč. Stahují se! Oni utíkají!
Ale rozhodně to není, protože by z vás měli strach. Vidíš jak na vás vrhají škaredé pohledy. Medvěd-vojevůdce jenž tě zadržel s kladivem je mezi posledními a hlídá ostatním záda. Když se, ale setkají vaše pohledy, tak cítíte jen sílu a vzdor toho druhého!

Medvědí bestie během pár okamžiků opustí podzemní bojiště. A vám se tak dostane chvilka odpočinku. Jenže, co to mělo znamenat? Proč utekli? A kdy se vrátí?Lixue - Strážce Pevnosti


Cai Fu přikývne. "Východ je zablokovaný, nikdo se odtud nedostane, dokud nezničí nebo neobejdou runu. Bohužel, ale nedokáži zablokovat vstup. Čím déle nám bude trvat obrana, tím je větší šance, že se do pevnosti dostanou další nepřátelé."

Cai Fu se na tebe podívá a pokrčí rameny. "Dobře, jak se chceš. Odvolám nyní bestie z útoku, ale zbytek bude na tobě. Skrz zrcadla a Soul Keys můžeš promluvit ke všem živým bytostem v pevnosti. Ale nedokáži bestie ovládat natolik, abych jim vysvětlil na koho mají a nemají útočit. Budeš si svoje podřízené muset sama seskupit.
Jen doufám, že si uvědomuješ, že takhle ztrácíme čas. A příležitost."

Cai Fu se soustředí a ty skrz zrcadla vidíš, že bestie přestávají útočit a stahují se. Ikdyž většina z nich dosti neochotně. A lidé tak mají čas si oddechnout, rozhlédnout se a přeživší se začínají spojovat do skupinek. Máš nyní možnost ke všem promluvit, stačí když budeš mluvit do jednoho zrcadla a uslyší tě všichni. Všichni. Lidé. I bestie.


Jen co domluvíš tak s sebou Cai Fu trhne. "Další útočníci procházejí branou! Rychle! Pomoz mi je rozdělit!"
S tím ti položí ruku na rameno a ty uvidíš bílý tunel a v něm několik osob. Nemusíš nic dělat. Stačí si jen představit jedno místo z šesti v této pevnosti. A nové útočníky. A Cai Fu už je přesune do patřičného místa.
Pokud tedy budeš dost rychlá a všechny stihneš. Momentálně nevíš nic o jejich síle, kultivaci, stylu boje ani odkud jsou. Vidíš jen jak vypadají. A rozhodně z nich nemáš dobrý pocit.
Zobrazit SPOILER


Nebo mu nepomůžeš a i s nimi si budeš chtít promluvit?
 
Lixue Huan - 08. června 2020 10:32
wuxia_by_rororeid8v5q1k8245.jpg
Ochranný příspěvek před smazáním :D
 
Jing Chen - 24. dubna 2020 13:02
wuxia_test5729.jpg
Jing - Černý Hrad

Ma Fan nás vede podzemím až dojdeme do veliké jeskyně, kde se právě schyluje k větší bitvě. Uvidím mezi neznámými tvářemi, ale i ty známé. Dokonce je mezi nimi i moje sestřička Shu a já si oddechnu, že jsem ji konečně našel. Živou. Jenže pak se mi zatmí před očima, když spatřím, že Shu patří ke zraněným a sotva se drží na nohou!
"UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!" Vykřiknu a napřáhnu vztekle meč. "Do formace! Do formace! ÚTOOOOOK!"

Své podřízené svolám do formace, Demon Rising Formation a zavelím do útoku. Vedu tak své lidi vppřed s cílem rozsekat ty zatracené medvědí bestie!
Aktivuji rovněž svoji Bloodline! A pomocí techniky Tiger Warrior Slash se vrhnu do útoku!
*TI ŠMEJDI! Zaplatí mi svou krví za to, že vztáhli ruku na moji malou sestřičku!*
 
Lixue Huan - 20. dubna 2020 18:49
wuxia_by_rororeid8v5q1k8245.jpg
Strážce Pevnosti

K mé smůle, tak Korál se nedá ukrýt a jeho přesun je pro tuto chvíli nemožný. Tentokrát si promnu čelo já. Složitější by to být už nemohlo? Obávám se, že mohlo. Navíc všech těch Soul Crystal Key je víc. Šest. Jak chce abych ochránila všechny? Problém byl v tom, že stačilo aby jediný byl narušen a všechno půjde do háje.
Prohlédnu si zrcadla, která ukazovala oblasti, kde se krystaly nacházelo. Viděla jsem tam samozřejmě i ostatní co sem přišli. Jak mé lidi tak Jingovi a další.

Vysvětlil mi co po mě chce. Pomohla bestiím, ubránit pevnost a pokud šlo o můj problém, tak měl snadné řešení. Všechny zabít. To se mu to snadno povídalo. Nejsem tak chladnokrevná, jak by si možná přál. Jenže jaká by byla další možnost? Tohle místo bude zničeno a já ztratím příležitost získat opravdovou sílu pro svůj klan.
Zamnu si bradu, řekla bych, že tohle je jedna z těch věcí o které by mistr řekl ať to beru. Však co bych udělala špatně? Každý jiný by bez váhání přijal. Nezajímali by ho ztráty na životech. Takový je přece teď svět, že? Udělat cokoliv pro své dobro, klidně i pozabíjet desítky lidí.
„Hm...“ Vydám zamyšlený zvuk. „Dá se nějak zablokovat východ? Nerada bych, aby mi někdo proklouzl.“ Pronesu nakonec. Pokud to má vyjít, tak to musí být uděláno pořádně. „Ale mám podmínky.“ Ozvu se a zadívám se na Cai Fu.
„První se budu snažit je přesvědčit, aby se přidali na mou stranu. Klidně si myslete, že jsem měkká, ale hodlám jim dát na vybranou mi pomoci tohle místo ochránit a získat za to odměnu. Pokud odmítnou pak je zabiji. Stejně počítám s tím že většina odmítne. Také potřebuji, aby bestie neútočili na mou skupinu. Jsou to bojovníci pod mým velením, mám za ně odpovědnost a budu je ochraňovat děj se co děj. A pak je tu ještě jedna skupina kterou vede můj dobrý přítel.“ Odmlčím se. „No můžu jen doufat, že se rozhodne spolupracovat. Nechtěla bych bojovat s někým kdo je skoro mým bratrem.“ Vzdychnu.
Rozhlédnu se. „A poslední věc. Nemáte nějaké šaty?“ zeptám se. „Jinak vrátím se stejnou cestou kterou jsem přišla. U jezera na mě čekají mí lidé. Odtamtud se vydám dál.“
 
Vypravěč - 19. dubna 2020 14:16
wuxia_symbol5016.jpg

Lixue - Strážce Pevnosti


Cai Fu si promne čelo. "Ano i ne. Korál nejde skrýt ani přemístit. V jezeře je umístěn a jakákoliv manipulace s ním je velice náročná. Pokud by jsi jej zkusila uvolnit, pravděpodobně by jsi jej jen zničila. Ani já jsem to neuměl. Ale je tu něco jiného co po tobě chci. Chci, aby jsi ochránila celou pevnost!
Pamatuješ na fialový krystal uprostřed jezera, kterého jsi se dotkla a on tě přenesl sem? To je Soul Crystal Key a je jich šest v celé této dimenzi. Pevnost je rozdělena na šest oblastí, přičemž ve středu každé oblasti je jeden Soul Key. Pakliže by byl některý z těchto krystalů poškozen, tak bude narušena i celá pevnost a může se zhroutit, čímž by došlo i ke zničení Gold Iron Coral stejně jako mnoha dalších pokladů.
Po tobě tak chci, aby jsi ochránila všech šest Soul Crystal Keys."


Cai Fu ukáže na zrcadla na stěnách. "To jsou vyobrazení pomocí Soul Crystal Keys a ukazují oblasti v nichž se nacházejí. Jak jsem už říkal, je jich zde šest. Všechny oblasti k něčemu sloužili, přičemž nyní jsou většinou zamořené bestiemi, které naše sekta chovala. Ty samozřejmě zdivočeli, ale jejich vůdci stále chápou, že já jsem pánem tohoto místa a že je musí bránit.
Bohužel, většina bestií nemůže své oblasti opustit.
Oblast Blackwater Lake kde je Gold Iron Coral už znáš.
Naštěstí zde není žádný nepřítel, ti co utekli se dostali do Black Castle."

Cai Fu ukáže na další zrcadlo, kde právě nějací vojáci bojují o své holé životy se záplavou medvědích bestií. Bohužel, mezi těmi vojáky zahlédneš i pár svých mafiánů!
A následují další zrcadla.
Grand Soul Forest. Obrovský les kde právě vidíš na zrcadla pár Jingových kamarádů! Lin Ming a Kun Lun právě prchají před hordou vlčích bestií. A v dálce lze vidět ohromný prastarý strom v jehož koruně je Soul Crystal Key.

Sun Grass Sea. Obrovská kopcovitá pláň zalitá sluncem a jejíž všude rostoucí tráva jsou ve skutečnosti drahocenné byliny plné duševní energie! Na pastvinách se, ale pase spousta býložravých či všežravých bestií. No pase. Spíše tam nyní nahánějí a bojují s hloučkami lidí. Vidíš, že v jedné z těchto skupinek jsou lidé od Jinga. Shaar, Zhao Feng, Gonshun Cha či Hou. Další skupinka je zase tvořena tvými lidmi! Chen Bo, Měsíční bandita, A Yong a několik hrdlořezů.

Hot Mist Waterfall. Další zrcadlo zobrazuje obrovský vodopád, jenž je branou ven z pevnosti. Na dně vodopádů se nachází veliká lávová bažina plná ohnivě-baheních bestií. Voda z vodopádu dopadá na ohnivou bažinou, změní se v páru, vystoupá nad vodopád kde narazí do velikých sněhových mraků plných ledových bestiích. Z páry se stane voda a ta zase vodopádem steče dolů kde dopadne na lávovou bažinu a změní se v páru. A tak stále dokola.
A právě v tomto peklem plném páry a ledové vody se snaží přežít další hloučky "nájezdníků". Lao Bai, Xie Shan, Xing, Cai Da a další podřízení Jinga. Ale stejně tak se zde nachází i tvoji podřízení. Lu Zhen a další mafiáni.

Cai Fu ukáže i na poslední zrcadlo. Black Vapour Peak. Obrovská hora, která je provrtána tunely a jeskyněmi jako obrovské mraveniště. V jeskyních se převaluje hustá horká černá pára v níchž se rochní nepřeberné množství bestií. Tohle je chovná stanice! Právě zde chovala tvoje sekta bestie, které používala k boji. A jak ti Cai Fu neopomene s radostí zdůraznit- "V podzemí této hory jsou sluje a stále se zde nachází několik exemplářů, které náš klan používal k boji nejraději. Vapour Dragons. Ach, stále si pamatuju na svého dráčka na jehož hřbetě jsem létával do bitev."

Cai Fu ukáže na zrcadla. "Potřebuji tak po tobě, aby jsi mě a bestiím pomohla ubránit naši pevnost. Říkala jsi něco o tom, že když se postavíš proti útočníkům, tak tě pak budou pronásledovat a lovit? Nu, tak to potom musíš jen všechny zmasakrovat nyní a ujistit se, že žádný neuteče? Tím pádem nikdo nezjistí co se zde stalo a nikdo tě lovit nebude?
Útočníci jsou zatím dezorientovaní, nespolupracují a jsou dosti zaskočeni. Bestie je navíc zdárně přečíslují, obkličují a masakrují. Jenže máme tu i první neúspěchy. Potřebuji tak po tobě, aby jsi šla do první linie a pomohla bestiím zničit lidské útočníky, než se vzpamatují, seskupí a začnou spolupracovat. Pokud vydrží první nápor a začnou spolupracovat, tak se obávám, že budou schopni nejen přežít, ale postupně i bestie zlikvidovat a vykrást poklady, zničit Soul Crystal Keys a tím pádem zničit i tuto pevnost.
Tak co Lixue? Pomůžeš my? Pokud ano, tak si můžeš vybrat zrcadlo které chceš a jen jím projít na druhou stranu.
Když se budeš chtít vrátit sem, tak se stačí pouze dotknout jednoho ze Soul Crystal Key a dostaneš se sem zpátky. O bestie nemusíš mít obavy, pomohou ti.
Až zvládneme ubránit pevnost, tak si můžeme promluvit o tvé odměně a o případném obnovení klanu."
Jing - Černý Hrad


Kapitánka Jihan přikývne na souhlas a když vyrazíte do sklepení následujíc Ma Fana, tak Jihan i ostatní její podřízení vás následují.
Minete dvě mrtvoly medvědích bestií a brzy uslyšíte i zvuky boje. A brzy jej i uvidíte.

Podzemní jeskyně pod hradem, kde se nyní nacházíte, jsou osvětlené spoustou pochodní. Právě jednu takovou jeskyni máte před sebou. A je obrovská.
Zřejmě bývalá zbrojnice, protože je tu spousta beden, držáků se zbraněmi i stojany se zbrojemi. Všechny vypadají starodávně, ale zároveň i funkčně.
Právě uprostřed této snad kilometr široké jeskyně stojí tři skupinky obránců.

První skupinku tvoří Rudý Ren a Yi Yan z DTG, dvacet vojáků z Ivory Army a kapitán Fan. Rovněž Shu Long, Shu Cheng, Xie Zhen, Duan Wuhan a rovněž několik podřízených Lixue. Mladičká dívka Yao Ji, flétnista Ge Hai a tři geishy.
Druhou skupinu tvoří důstojník Zhang = pravá ruka Kapitána Konga, důstojník Xiaosu a jedenáct vojáků z Ruby Army.
A třetí skupinu tvoří Kapitán Xiahou, Kapitánka Zan, Kapitán Jung Hee, deset šermířů a sedmdesát kopiníků z Yellow Dragon Army.

Jde, ale vidět, že známé tváře už mají nějaké boje za sebou. Yi Yan, Shu Cheng, Duan Wuhan, důstojník Zhang a kapitán Jung Hee jsou zranění a sotva stojí na nohou.
A tyto tři hrdinné skupinky právě obkličuje menší armáda bestií. Asi dvě stě medvědích bestiích na Earth Realmu právě obkličuje v širokém okruhu všechny skupiny. A nad nimi poletuje na třicet dva Sky Realm medvědí bestie!
Bestie tak mají menší početní převahu a navíc je pravděpodobné, že každou chvíli dostanou další posily.
Zdejší jeskyně je nejen obrovská, ale má ve stěnách i bezpočet ústí dalších chodeb. Některé dle náklonu míří hlouběji. Jiné naopak vzhůru.

Bestie si zatím vaší skupinky nevšimli, ale to se může každou chvíli změnit.
Bestie i lidé mají zatím menší pauzu a chystají se na další kolo boje.
 
Jing Chen - 12. dubna 2020 19:29
wuxia_test5729.jpg

Jing - Černý HradWei Sheng nás varuje, že nádvoří je plné bestií a další přilétají z věží.
Zato Ma Fan prý zjistil, že podzemí není tak nebezpečí a že v dálce slyšel zvuk boje. "Kapitánko Jihan, my jdeme do sklepení na pomoc bojujícím. Bylo by asi nejlepší kdyby jsme se drželi spolu."
Nemám právo jí rozkazovat, ale sama koneckonců chtěla spolupracovat. Tak se nás mohou držte.
Ma Fana opět určím jako průzkumníka. Koneckonců, už ve sklepení byl, takže alespoň začátek zná. A my ostatní jej následujeme.

"Ma Fane, veď nás ke zvukům boje. Ostatní buďte v pozoru! Kdykoliv na nás mohou zaútočit nepřátelé! Držte se spolu, pomáhejte si, v případě boje aktivujeme naši formaci, kterou musíme udržet. Když to zvládneme, zajisté všechny překážky zdárně překonáme! Vzhůru do sklepení!"
 
Lixue Huan - 09. dubna 2020 13:17
wuxia_by_rororeid8v5q1k8245.jpg
Strážce pevnosti

Cai Fu byl z mé odpovědi šokovaný a Sun pobavený. Trochu mi bylo mého předka líto, že ho to tak zasáhlo, ale nedalo se nic dělat. Nemohla jsem v tomhle případě předstírat, že vím víc než si myslí.
„Klan není pryč.“ Oponuji posměváčkovi. „Mám rodiče, prarodiče, bratry, bratrance a sestřenice. Je nás docela dost. A jestli mohu v sobě probudit krev předků tak oni také. Obnova není nemožná.“ Chtěla jsem předkovi trochu zvednou náladu.
Cai Fu se ke mě přiblížil a chtěl mi říci o mých kořenech. Sun se posadil a furt po mě koukal, asi celou věčnost neviděl ženu nebo nevím. Přestala jsem si ho všímat.

Cai Fu vypráví a hned jsem vykulila oči. Takže můj předek byl bestie? Bestie která se pářila s lidmi? To bylo po pravdě trochu uchylné. Oroi Fu měl podivný fetiš.
A podle všeho nebyl jediný. Bestie všude možně se začali pářit s lidmi? Proč proboha? Nakonec děti se vzepřeli svým rodičům a svrhli vládu bestií. Vrtalo mi to hlavou. Proč se rozhodli bestie pářit s lidmi? Možná si mylně mysleli, že je dokážou ovládat.
Povídal mi o Gold Iron Coral, který byl poklad klanu a když byl čas poklad chránit, tak nikdo nepřišel. Protože nejspíš nezůstal nikdo kdo by si to pamatoval. Či byl naživu.
Až na mě i když já o tomhle také nic nevěděla.

Vysvětloval proč je Gold Iron Coral tak důležitý. Protože dokáže tvořit Divine Iron Yin Crystal a co jsou nejen silné pro kultivaci, ale dokáže probudit Bloodline. Můj klan by se tak mohl stát velmi mocným. Nemluvě o tom, že samotný Yron Yin Crystal se dokáže změnit po sto letech v silnou zbraň.
Zasvítili mi oči zájmem. „Hmmm.... rozumím tomu co mi tu říkáte.“ Pronesu a projedu si prsty vlasy.
„Takže chcete abych Gold Iron Coral ochránila. To nebude tak snadné. Ti lidé se kterými jsem přišla jsou vesměs mí spojenci. Pokud proti nim budu bojovat, tak budu zrádkyně a budou mě lovit. Jediná možnost je tedy abych získala Gold Iron Coral dřív než se o něm vůbec dozví a ukryla ho.“ Zadívám se na něj a pozvedla obočí.
„Mám ho ukrýt, že? Nebo chceš abych se pomocí něho pokusila obnovit náš klan?“ zeptám se. Vydechnu. „Můj klan už dávno zapomněl své kořeny. Jediné co víme je to, že jsme se od hlavního klanu oddělili. Je možné, že pořád někde hlavní klan je a že ví víc než ten můj.“
 
Vypravěč - 09. dubna 2020 11:56
wuxia_symbol5016.jpg

Jing - Černý Hrad


Kapitánka Jihan souhlasí.
Wei Shen vyletí nahoru a opatrně nakoukne přes hradbu. Velice brzy se, ale vrátí. "Nádvoří je plné bestií. Je tam několik stovek těch medvědích válečníků a mnoho z nich je i na Sky Realmu. Hrad vypadá obrovský. Bestií jsem viděl aspoň tisíc. A je tam rovněž dost mrtvol. Bestií i lidí. Vojáci ve zbrojích.
Hrad má také čtyři veliké věže a viděl jsem, že z nich proudí další a další Sky Realm medvědí válečníci. Myslím, že jediná cesta kudy mohli uniknout byla do útrob hradu. Pokud tedy vůbec někdo unikl."


Za pár minut se rychle vrátí i Ma Fan. "Podzemí se zdá téměř čisté. Narazil jsem jen na jednu hlídku, kterou jsem zlikvidoval. Prošel jsem pár chodbami a narazil na několik místností plných pelechů a zbraní. Bestií tu musí být veliká spousta.
V dálce je, ale slyšet zvuk boje. Myslím si, že ve sklepení musí být nějací lidé a nyní bojují s bestiemi."
Lixue - Strážce Pevnosti


Když se přiznáš, že o svých vzdálených předcích nic nevíš, tak Cai Fu na tebe vyvalí oči.
Zato Sun se posměšně rozřehní na celé vidí. "Hahahahaha. Vidíš? Vidíš ó ty veliký a mocný? Ani tahle malá holka, která je z tvé krve, o tobě nikdy neslyšela. Hahahahahááá. Tvůj klan je pryč! Tvé dílo je v troskách! Hahahahahahááá."
Cai Fu vypadá, že tohle jej opravdu šokovalo. A že to je pro něj veliká bolestivá rána. Zakolísá. Potřepe hlavou jak se snaží vzpamatovat a ikdyž znovu promluví, tak jde vidět, že se s tím vyrovnává jen těžko. I tak, ale vykročí k tobě a zastaví jen metr od tebe.
"Lixue Huan. Musím ti toho tolik říci. Ano, nynější situace je závažná, ale náš klan je důležitějí. Bez vědomostí co ti předám, bez nich by mi tvá pomoc platná nebyla."

Sun se usadí na zem a pokukuje po tobě.
Zato Cai Fu promluví. "Před dávnými a dávnými lety převelice mocný démon, Císař Oroi Fu, využil svou moc a změnil se do lidské podoby v níž zneužil několik svých lidských otrokyň. Ty otěhotněli a dali životy několika dětem. Qiyan byl z nich nejstarší, já byl hned druhý nejstarší. Nebyli jsme jen lidé, byli jsme napůl lidé a napůl bestie. Díky tomu jsme dokázali kultivovat a trénovat nejen naše těla, ale i naši mysl a naše duše.
Qiyan a já jsme velice zesílili už v brzkém věku a schromáždili jsme okolo sebe své nevlastní bratry a sestry a založili jsme Divine Blackwater Clan. Díky našemu původu jsme byli velice mocní, však díky naší Bloodline jsme se dokázali proměnit do podoby našeho otce! Bestie obrovského osmihlavého hada.

Nebyli jsme samozřejmě jediní. Všude po světě vznikali klany dětí, jejich matky byli zneužity bestiemi. Vznikalo mnoho klanů a sekt a společně jsme svrhli nadvládu bestií.
Náš Divine Blackwater Clan byl, ale jeden z nejmocnějších! Patřili jsme mezi pět nejmocnějších klanů a rozdělili jsme si mezi sebe svět.
Sever, Jih, Západ, Východ a Střed světa.
My jsme pro sebe získali celý sever. Po válce s bestiemi mnohé klany respektovali naši sílu, uznali naši svrchovanost a klaněli se nám. Jenže po pár letech se proti nám vzbouřili a došlo k mnoha klanovým válkám." Cai Fu se, ale hrdě usměje. "Všechny jsme, ale porazili! A mnohé jejich elitní bojovníky jsme zotročili, aby nám navěky sloužili. I tady Sun patřil k padesáti elitním bojovníkům, které jsme porazili, zajali a zotročili a ti pak strážili našich pět Pevností.
Dlouhá staletí jsme vydrželi jako vládci. Ale, jak čas plynul tak došlo k mnoha neštěstím.
Naše Bloodline slábla čím více se ředila naše krev a nové generace tak byly stále slabší a slabší.
Můj bratr padl a po něm i já, ale naši duchové byli připoutáni k nejdůležitějším pevnostem, aby je pomáhali strážit a hlídat. Ke dvěma pevnostem v nichž se nacházel poklad našeho klanu - Gold Iron Coral.
Poté, ale v jedné klanové válce byla zničena pevnost jíž chránil duch mého bratra. A byl tak zničen jeden ze dvou zdrojů Gold Iron Coral.
Proto, aby klan ochránil druhý zdroj, tak pevnost přesunul a skryl a její místo bylo známo jen okruhu zasvěcených osob.
Bohužel, za další století došlo k mocnému útoku na náš klan a pevnost obdržela signál k zapečetní se, aby se ukryla dokud nebude útok odražen.
Bohužel, během útoku zřejmě zemřeli všichni členové klanu co znali tajnou informaci o tom, kde se tato pevnost nachází. A tak namísto, aby ji nalezli, tak se nic nestalo. A nikdo sem nepřišel. Nikdo až nyní. Po skoro sedmi tisících letech.
Naštěstí jsi mezi vší tou divokou sběří byla i ty. Krev mé krve.

Proč je Gold Iron Coral pro náš klan tak důležitý? Protože tento korál vyplodí jednou za rok Divine Iron Yin Crystal. Tento krystal je výbornou surovinou podporůjící kultivaci, ale hlavně! Hlavně dokáže v tělech slabších generací probudit naši starobylou Bloodline.
To, ale není vše! Pokud se krystal nepoužije, tak po sto letech se Divine Iron Yin Crystal přetransformuje v Divine Yin Orb. A to je nesmírně mocná zbraň našeho klanu, kterou můžeš používat od Emperor Realmu a od Tyrant Realmu můžeš probudit i její plný potenciál. Hehehe. Sun by ti o ní mohl také vyprávět! Právě Divine Yin Orb jej během boje zasáhl a zneškodnil, díky čemuž jsme jej mohli zajmout a zotročit.
Některé Divine Iron Yin Crystals pozřeli bestie. Ale jistě si dokážeš představit kolik bohatství a kolik zbraní se skrývá na dně jezera v němž jsi zkončila.
Máš nějaké otázky?"
 
Jing Chen - 06. dubna 2020 16:20
wuxia_test5729.jpg
Jing - Černý Hrad

Dorazíme konečně k hradbě černého hradbu. Ukáži na Wei Shenga a Ma Fana.
"Wei Shengu, vyleť na hradbu a porozhlédni se po okolí. Chci vědět jak to tam vypadá a jestli nejsou nablízku nepřátelé.
Ma Fane, ty běž stejně prozkoumat vchod do sklepení.
Máte pět minut, v případě náznaku nebezpečí se okamžitě vraťte."


Zatímco čekám na zprávy od mých zvědů, tak přijdou žluťáci. A oba dva jejich kapitáni se hned hrnou ke mě.
Jihan už, ale otočila a nyní se chce spojovat. Nejraději bych ji poslal někam, ale vypadá to, že tady bude vážně nebezpečno. "Dobře, ale nejsem žádný váš podřízený. Vyslal jsem zvědy.. Navrhuju, abychom se dostali nahoru na hradbu a pokračovali dál. Musíme najít ty co dopadli na nádvoří. Pokud ještě žijí."
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2020 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.14485597610474 sekund

na začátek stránky