Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Za dveřmi nekonečna

Příspěvků: 105


Hraje se Jindy  Vypravěč Zbyhněv je offlineZbyhněv
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Sgt. Marcus Rico je offline, naposledy online byla 08. prosince 2019 18:13Sgt. Marcus Rico
 Postava Mjr.Martin Marynka je offline, naposledy online byla 15. prosince 2019 21:03Mjr.Martin Marynka
 Postava Max Hartjen je offline, naposledy online byla 15. prosince 2019 22:07Max Hartjen
 Postava Magali Giox je offline, naposledy online byla 15. prosince 2019 20:33Magali Giox
 
Magali Giox - 13. prosince 2019 14:21
img5977.jpg
Show pokračuje

"Fujky..." mienila som dodať k celému incidentu šeptom, lenže keďže všetci odrazu sklapli, vypálilo to trochu hlasnejšie, ako som plánovala. Našťastie som ale stála za Maxom, z ktorého bol skvelý ochranný štít. Nie však na dlho. Prd som totiž videla na obrazovku a ja som si neplánovala niečo nechať ujsť. 

Samozrejme, nemohla som mať ani potuchy o tom, čo ono ťukanie znamená, ale zjavne to fungovalo. Zjavne sa nám s niekým alebo niečím podarilo nadviazať kontakt. ZJAVNE TAM NIEČO JE! Vzrušením som skoro nedýchala, kašlať na tú sterilnú planétu, teraz niet pochýb, že sme v spojení s nejakým životom. A viem, ktorý dinosaurus o tom bude vedieť viac. "Ideš so mnou, alebo si to chceš vychutnať z posledného radu?" potiahla som Maxa za rukáv. Úplne by som chápala, keby zostal stáť na mieste, po tomto predstavení totiž chcelo určitú dávku suicidálnych tendencií prihovoriť sa majorovi. 

"Hej!" No dobre, toto nie je zrovna adekvátne oslovenie. "Major! Je neodškriepiteľné, že sme narazili na istú formu života, takže čakám na vaše rozkazy." Nemôžem uveriť tomu, že som nahlas povedala, že čakám na niečie rozkazy, ale zapredala by som dušu, aby som pri tom bola, nech už sa chystá čokoľvek. 
 
Bimba - 03. prosince 2019 19:37
800832774060.jpg
Dobrodružství vytaženo z odpadu. Držím vám palce, ať tam znovu nespadnete a dovedete jeskyni ke zdárnému konci.
Nezapomínejte, že pokud uplyne 6 měsíců od posledního herního příspěvku, dobrodružství bude bez milosti automaticky ukončeno.

Bimba

 
Vypravěč - 02. prosince 2019 12:05
beznzvu12953.jpg
Bude se pokračovat, jen je asi před svátkama utlum ...
 
Sgt. Marcus Rico - 02. prosince 2019 08:34
ricooez5701.jpg
A já čekám , čekám.
 
Bimba - 01. prosince 2019 21:20
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Vypravěč - 01. října 2019 14:30
beznzvu12953.jpg

Nové okolnostiPalubní můstek


Většina lidí se stále hádala co se bude s onou neznámou sondou dělat. Každý skoro až svěřepě hájil že zrovna jeho nápad je nejlepší, každý se držel své vize. Příchod Velícího je ale vrátil zase zpátky na zem. A to víc než tvrdě. Několik vojáků se spíše uchechtlo tomu jak neslavně skončil jeden z protekčních důstojníčků jejich bojové a taktické schopnosti byli mizivé a tak vítali že nejslabší kus vojenské části právě zemřel.

Dva vědci se zadívali na majora dost vyděšeně, a začali něco blekotat o fašismu...ale na víc se nezmohli. Mladý komunikační důstojník zahájil vysílání kódu i přes jeho poznámku že prehistorický voják používá prehistorii ke komunikaci s něčím dost moderním....

Chvíli se nic nedělo, na obrazkovkách byla sonda stále ve stejném pohybu...klapání kódu ustalo a sonda dále pokračovala ve své činnosti...Někteří to sledovali s očekáváním, jiní s posměšnými grimasamy, ale nahlas neřekl už nikdo nic. Přeci jen ukázka přímého následku neuposlechnutí rozkazu právě byla odnášena v pytli ven z můstku.

Sonda se však náhle zastavila, zarotovala kolem své osy a namířila svůj hrot k jednomu z komunikačních satelitů v plášti....serie cvakání byla pro mnohé jen jako rychlý tikot, většina radistů začala zapasovat změt čárek a teček, i když jim popravdě nedávali smysl, brali li to na škole, jen v rámci historie.

Marynka si však sedl k počítači a začal bez problémů odpovídat dál, s podivným úsměvem pak nechal otevřít vrata jednoho z izolovaných hangárů a zavelel svým mužům ať se připraví na návštěvu...a také vyzval většinu techniků aby se oblékla do obraných skafandrů....
 
Sgt. Marcus Rico - 09. září 2019 10:11
ricooez5701.jpg

A Bounty se nekoná. . .Pekelně ostrá jízda, doplněná přistáním , jenž se stěží může honosit přívlastkem komfortní. Mezitím zrychlené zkoumání obrázků oné sondy, které stihly udělat kamery na plášti lodi.
Ihned po přistání se vojáci z výsadku zapojí do údržby, vyskladnění výsadkového vybavení, a hlavně vyčištní své výstroje od špíny z toho podivného asteroidu.

"McPhersi, ty si dej do pořádku vybavení. Nechci příště řešit tu samou situaci. " Pak senapojím na velitelský komlink a než okolo mne produsá Major směrem na můstek, stihnu se spojit s chlapci u senzorů a položit jim pár dotazů.
"Hej obsluha senzorů. Tady A1.

Chci vědět jetli používají pasivní nebo aktivní sken.

Taky jestli to jenom nahrává, nebo se to snaží komunikovat.

A jestli to má nějakou anténu, tak jestli to nevysílá informace někam svejm.

Chci všepásmovej sken komunikace. Výsledky pošlete na komlink i Majorovi."


Pak okolo mne produsá. A mě dojde i část hlášení kterou jsem předtím skoro vynechal.
"Kapitán mimo službu, velení přebírá Marynka." Ještě mi blikne hlavou , že měl velení převzít kapitánův zástupce, nebo první důstojník, či jak se vlastně tomuhle pomocnému personálu říká. Ale stejně tak rychle mi dojde, že Otec možná situaci vyhodnotil jako vojenskou a v důsledku toho určil nástupcem Majora.
"Tuhle hlínu si nenecham ujít, chlapci, jdu za majorem na můstek." hodím po bojovém okruhu skupině Anakonda a se ztrátou několika kroků se pověsím na majora a svištím za ním na můstek.

Dveře od můstku se přede mnou otevřou zrovna ve chvíli, kdy vidím jak se Frennigan předpisově skládá na zem po ráně zásobníkem do obličeje.
Ze zbytku majorova prohlášení si vezmu akorát tu část o komunikačním pásmu a nadřazeném kodu.
To že jsem právě povýšil mě fakt nechává chladným. Vždyť za toho tupce jsem stejně skoro všechnu práci dělal já.
 
Max Hartjen - 06. září 2019 07:47
hh544419024719384.jpg
Když je velení opět v pevných rukou
"Uf konečně jste tady majore ... je to docela úleva."pronesu když se objeví major což může vzhledem k jeho akci vypadat zvláštně ovšem i když mám rád starou klasiku nerad bych jí zažil osobně.Když kapitán zkolaboval začal nám velet Spongebob a to nebylo dobře i když to není přesný termín možná bych měl říct kačer Donald ovšem ani on by netrval na tom abychom to odstřelily.
Ano my jsme průzkumníci ovšem chováme se jako piráti ...
A vysvětlovat slovo paranoia by pak bylo poněkud obtížné,jistě možná to je sonda a řekněme že by se nám ji podařilo zasáhnout to neznamená že by nestihla odvysílat předtím to co se jí stalo.
A major zřejmě ví co se stalo nebo co to je ...
Magali se mezitím schová za mně a snaží se být nenápadná což s její modrou hlavou půjde asi těžko ovšem dotaz jak si užila tu úžasnou sterilní planetu si nechám na později.
 
Magali Giox - 04. září 2019 21:36
img5977.jpg
Pravda a nič len pravda

Po prílete späť na Pýtheás som sa držala majorovi v pätách. Samozrejme som sa okrem zoológie medzičasom pasovala za špecialistu na čokoľvek, čo môže súvisieť s neznámymi objektami a poplachmi ľubovoľného stupňa.Keby som tak sakra dovidela na ten sprostý interkom...

Aha. Akože voľno hej? Super. Možno sa nás snaží kontaktovať nejaká forma života, ale ja mám voľno, tak si idem zatiaľ spraviť manikúru, namiešať nejakú piňacoladu, pospať si a chalani, vy mi potom dajte vedieť ako to dopadlo, dobre?

"Dovolím si s vami - ako sa už stáva dobrým zvykom - nesúhlasiť." povedala som so všetkým sebazaprením sveta nezvyčajne pokojne a ani o milimeter som nevybočila zo zaumienenej trasy. "Nemáte žiaden rukolapný dôkaz, že sa na objekte nenachádza určitá forma života. S vašim blahosklonným dovolením, voľno si dám, keď túto možnosť definitívne vylúčime." No dobre, tak až tak pokojne sa zareagovať nedalo.

Neviem, čo by ma mohlo zastaviť pred vstupom na mostík a ak sa o to aj niekto pokúsil, s naliehavým výrazom som povedala svätú pravdu - že sa vraciam z prieskumu Systému 229 Z-dačo-dačo s Alfou a som tu na majorov priamy rozkaz ako špecialista na cudzie formy života. Môžu si to uňho overiť - ale kto by ho teraz skúšal takou banalitou otravovať. Z celej tejto vojenčiny som zatiaľ pobrala toľko, že rozkazom sa neodporuje. Zvyčajne.

Veď vravím, pravda, nič len pravda.


Došla som práve včas na majorovu vysoko edukatívnu lekciu z oblasti neverbálnej komunikácie, z ktorej sa zástupca už nespamätá. Sakra... zakryla som si dlaňou hubu, aby som nevyprskla nejakú somarinu a/alebo zvratky, a preletela očami prítomnú posádku, pretože som tušila, že výrazy prítomných budú stáť za to. Priznám sa, fakt mi trochu lepilo, že druhá na rade bude moja maličkosť, keď ma tu major zbadá - tak som sa radšej zatiaľ zašila niekde, kde som nebola moc na očiach. A teda presne za chrbát starého známeho (Max), ktorému som jasným posunkom naznačila, nech radšej pomlčí o mojej prítomnosti. Aj tak som si myslela svoje - že som ešte nepovedala posledné slovo.

K tomu budem potrebovať popcorn. Dvojitý.
 
Mjr.Martin Marynka - 04. září 2019 19:32
vojak7854.jpg

PřístáníCesta z planety utíkala rychle. Jak by také ne, tak daleko to neblo a naše průzkumné lodě nabízeli možnost cestovat dost rychle. Když jsme proletěli pláštěm do útrob lodi, předal sem řízení druhému pilotovi a začal studovat materiály z lodního senzoru.

Prohlížel sem si na interkomu obrázky tělesa jež kroužilo kom lodi a přemýšlel nad vším co se stalo, věděl sem co znamená to že je kapitán mimo hru, i to že nynější rozhodnutí je jen na mě...

Ostřejší snímky trupu tělesa, ty oprýskané znaky na něm vypadají jako runy...

V hlavě e i rodilo něco nepředstavitelného, když sem si spojil hrubý obraz znaků s tím co sem znal, nevěděl sem zda je to pravda či ne, ale musel sem se ujistit.
Když mi došli ostřejší snímky, ihned sem se vydal z hangáru na můstek....

Máme tady práci, jdeme...
řekl sem mužům ze své jednotky a pak se podíval na Mag....

Tady nic živého není, ale jistě si na své příjdeš, ty máš už volno, můžeš si dělat co uznáš za vhodné...
řekl sem ji poněkud ve vzteku a vydal se na můstek, zrovna ve chvíli kdy se můj drahý zástupce znovu snažil vydat rozkaz k palbě....

Zakazuje se užití síly!
štěkl sem rychle ještě ve dveřích a pohlédl na všechny na můstku, bez zaváhání sem vytasil osobní zbraň a odpravil svého zástupce jednou dobře mířenou ranou na kořen nosu...

Pozici zástupce nyní přebírá Ricco, tento muž se snažil jednat jako zrádce a odporoval přímému nařízení nobility! Zahajte vysílání na frekvenci prostého rádiového vysílání, morseovým kódem vyšlete povel k zastavení činnosti a doplňte nadřazeným příkazem Radox 0103!

Bezmyšlenkovitě sem sedl na místo kapitána a díval se na obrazovku sledující cizí těleso....
Snad se nepletu...
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2019 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.079957008361816 sekund

na začátek stránky