Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Sithský triumvirát

Příspěvků: 519


Hraje se Domluvený termín  Vypravěč Davros je offlineDavros
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Darth Sion je offline, naposledy online byla 17. prosince 2020 10:13Darth Sion
 Postava Darth Nihilus je offline, naposledy online byla 08. ledna 2021 17:32Darth Nihilus
 Postava Alina je onlineAlina
 Postava Darth Traya je offline, naposledy online byla 18. listopadu 2020 11:13Darth Traya
 
Darth Nihilus - 31. prosince 2020 14:12
kotor2nihilus8371.jpg
O tom, že kvantová fyzika je zajímavé téma, se hádat nehodlá. Souhlasí s tím, ovšem za současné situace nemůže ztrácet čas ani diskusí o zajímavém tématu, i když by rád. Mají úkol, který je potřeba dokončit. A čím dříve tak učiní, tím dříve se z tohoto nebezpečného místa dostanou. Dlužno podotknout, že Malachor V na tom není o moc lépe, nicméně tam alespoň vědí, co čekat. Tedy přinejmenším on to ví, Sion asi neměl moc času tamní hrozby poznat.
"Taky po tobě nechci odpovědi na všechno. Momentálně mě zajímá jenom jedna." Na moment se odmlčí. "Co přesně tady hledáš?" otáže se a z hloubi duše - pokud mu ještě nějaká zůstala - doufá, že odpověď nebude 'Utharův deník'. I na tuto eventualitu se ale musí připravit. Proto telepaticky kontaktuje Siona: 'Jestli hledá totéž, co my, nesmí se k tomu dostat první.'
Na možnost, že by Enigma zmíněný předmět již objevila, ani nepomýšlí. V takovém případě by už tu dávno nebyla. Na půdě této akademie se nikdo nezdržuje déle, než je nezbytně nutné.
 
Alina - 22. prosince 2020 23:08
imageurl4955.jpg

"Kvantová fyzika je zaujimavá téma. Rovnako ako Sila," poviem s istým pobavením v hlase. "I slepý by si všimol, že je to tu nebezpečné."
Na chvíľku sa zamyslím, než pokračujem: "Nemlžím. Jednoducho nepoznám všetky odpovede. Zatiaľ. Čo robím? To, čo vy. Hľadám. Všetci hľadajú. Hrabú sa v minulosti. Je tam kľúč." Naďalej pokojne pozorujem tú nevítanú spoločnosť.

 
Darth Sion - 17. prosince 2020 10:13
darthsion6183.jpg
Konečne sa Nihilus presunul k veci. Už ho začínalo trochu otravovať že sa tam rieši Nihilusova minulosť aj keď ho to zaujímalo. Ale stále tu bol denník ktory bol dôvodom ich cesty a vďaka čomu sa môžu vrátiť späť. Chcel to mať už konečne za sebou.
 
Darth Nihilus - 17. listopadu 2020 20:40
kotor2nihilus8371.jpg
A zase se nic moc nového nedozvěděl. Krom jména neznámé a toho, že nejspíš bude chytrá. Pokud ovšem tu poučku o čase nevyčetla někde na holonetu. "Mě už očividně znáš," odvětí. Jelikož o něm ví i to, co by žádný cizinec vědět neměl, předpokládá, že ani není třeba se představit. Co se týče Siona, nechává rozhodnutí, zda se s cizinkou podělí o svou identitu, na něm. Svou pozornost teď věnuje Enigmě. "Sice bych tu rád postával a bavil se s tebou o kvantové fyzice, ale jestli sis toho ještě nevšimla, tahle akademie je smrtící past, takže bych ti doporučil přestat mlžit a přejít k věci." Navzdory obsahu toho sdělení, mluvil klidným, bezvýrazným tónem. Nechtěl působit útočně, aspoň zatím. Pokud je Enigma tak chytrá, jak se zdá, mohla by s ní být rozumná domluva.
 
Alina - 14. listopadu 2020 20:26
imageurl4955.jpg

Obaja sú nebezpeční, ale nejakým zvráteným spôsobom ma ich podráždenosť a neistota teší.
Chvíľku počkám, ticho v dusivej atmosfére môže podtrhnúť moje ďalšie slová.
Som Enigma. Prízrak minulosti. Možn Vízia budúcnosti. TO by ale vyžadovalo nahliadanie na čas ako na priamku, prípadne úsečku. Osobne som zástanca teórie, že čas je bod, v ktorom sa nachádzajú všetky momenty.

 
Darth Sion - 14. listopadu 2020 12:56
darthsion6183.jpg
Sion zachytil to že Nihilus odbočil od témy. Avšak táto otázka ktorá položil zaujímala aj jeho. Neznáma vedela zopár vecí ktoré nevedel ani on sám a to sa s Nihilusom nemohla stretnúť. Okolo neznámej bola hmla tajomna v ktorej viseli otázky na ktoré chceli poznať odpovede Sion a aj Nihilus
 
Darth Nihilus - 04. listopadu 2020 17:00
kotor2nihilus8371.jpg
Netuší, co tím ta dívka sleduje. Docela rád by věděl, odkud se dozvěděla o jeho osudu v bitvě u Malachoru, ale to mluvení v hádankách už ho unavuje. "Dost už o minulosti," ukončí rázně tuto bezpředmětnou diskusi. Ovšem, možná to nějaký smysl mělo... Bylo snad účelem tohoto rozhovoru vyvést ho z míry? Částečně se to neznámé podařilo, ale tím to končí. Už tu její hru dál hrát nehodlá. "Kdo jsi a co tu chceš?"
 
Alina - 04. listopadu 2020 16:27
imageurl4955.jpg

Dobre si všimla jeho reakciu i záujmu toho druhého.
Iste - iste. A potom je tu prach mŕtvej planéty-.

 
Darth Sion - 04. listopadu 2020 15:35
darthsion6183.jpg
Sion len s napätím počúval. Vedel že slová neznámej sa dostávajú Nihilusovi hlbšie a hlbšie pod kožu a mieria na niečo konkrétne. No nevedel čo to presne je. Dúfal že Nihilus alebo aspoň neznáma objasnia toho viacej. Len nevedel sám či až tak po tom túźi alebo nie.
 
Darth Nihilus - 03. listopadu 2020 14:21
kotor2nihilus8371.jpg

Možná že to není jejich účelem, ale slova neznámé zasáhla něco bolestivého. Věci, které měly zůstat pohřbené. Vzpomínky. Neví, odkud ta dívka ony informace získala, ale byly poněkud nepřesné. Síla je mu svědkem, jak nerad o tom mluví, ale musí to uvést na pravou míru. Snaží se znít klidně, neutrálně, avšak i přesto je v jeho hlase znát stopa bolesti. "Takhle to nebylo. Ta válka neměla vítěze. Jen přeživší." Tón toho prohlášení je stejně temný jako jeho obsah. Každý, kdo v té bitvě byl, moc dobře ví, že tenkrát prohráli všichni. Mandaloriani i Republika. Válka skončila, ale její konec nepřinesl ničí vítězství. Jen zkázu, utrpení a smrt. "To všechno ta superzbraň. Generátor hmotného stínu." Název onoho zařízení pronesl s notnou dávkou nenávisti. Dobře věděl, že ta věc může narušit předivo samotné reality. Varoval je. A nebyl sám. Ale oni neposlouchali. To však nikdo z přítomných nemusí vědět. Stejně už na tom nezáleží.

 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2021 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.10462117195129 sekund

na začátek stránky