Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Vojáci Edenu

Příspěvků: 17


Hraje se Domluvený termín  Vypravěč Clíona je offlineClíona
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Piper je onlinePiper
 Postava Zoe je offline, naposledy online byla 25. listopadu 2019 5:32Zoe
 Postava Alexandra *Lex* Stolbenko je offline, naposledy online byla 07. prosince 2019 10:05Alexandra *Lex* Stolbenko
 
Alexandra *Lex* Stolbenko - 10. listopadu 2019 22:52
ad5628c35ae31b95654657e7f67fe9496597.jpg

Kurz rychlobalení"Dobrá, budu tam," rozloučím se trochu neformálně a zmizím směrem do svého pokoje. Vytáhnu zpod postele svou tašku a přihodím tam opravdu jen další minimum věcí. Ostatně, nemám toho moc. Jsem v tomhle docela minimalista.

Zbylý čas věnuji tomu, že si vyzvednu zbraně a pak se vydám na místo setkání. Jsem tady o dobrých deset minut napřed. Tiše zakleji. Nesnáším čekání. Ne, když máme takovouhle akci před sebou. Opřu se bokem o zeď a začnu si tiše broukat jednu z písní, co je příliš známá, aby se někdo ještě pořádně staral o to, co ta slova znamenají. Jsem si jistá, že ta píseň je dokonce starší než já sama.

Každou chvíli kontroluji chodby, zda už se neblíží Piper nebo Zoe. Tam a zpátky. Opřít se. Chvilku si broukat. Tam a zpátky. Opřít se znovu. Zase si broukat. A tak dokola.
 
Piper - 16. října 2019 17:29
v3_29175.jpg

Přípravy na cestuSpokojeně kývnu hlavou když mi ohlásí dobu potřebnou k odchodu. Sama jsem na tom podobně a většinu věcí mám stále naskládanou v zavazadlech pro případy jako je tenhle. Nikdy nevím dne ani hodiny, kdy může dojít k poplachu a pak může záviset na každé vteřině. Dnes však pospíchat tolik nemusíme.

"Takže za půl hodina na recepci," určím konečný termín a vstanu. Pro tuhle chvíli je to všechno, takže zamířím ven směrem k ubikacím a do svého pokoje. Je otázka chvíle hodit do pytle těch pár věcí, které mám jen tak volně položené a s báglem přes rameno vyrazím k archívu vyžádat si složky o členkách svého týmu. Chci si je projít abych věděla k mám tu čest a jaké úkoly jim v případě potřeby zadat. Možná se mi podaří ukořistit i nějaké další informace o Flamelovi. Nechci nic ponechat náhodě a je lepší být připravená na všechno. V jeho papírech klidně může být nějaké vodítko kde ho případně hledat a při cestě letadlem bude dost času si to všechno pročíst.
 
Zoe - 16. října 2019 10:48
untitled11769.jpg
Konec porady

Poslouchám pozorně co nám Frederic ještě dodává za informace k našim otázkám. Bude to nějaký strašný bullshit, úplně to vidím upřímně. Zní to hrozně jednoduše a pak tam přiletíme a dostaneme na prdel. Ne, že bych byla pesimista, jen realista.
Jak řekla Piper, nic jako jednoduchá mise neexistuje. Vždycky je tam nějaký zádrhel. Něco co vás překvapí. A když ne, tak je to upřímně docela nuda. Minimálně bude háček v té alfe skupiny mnohohlavých. Úplně vidím, jak se vynoří něco s nějakou mrdlou schopností.
To bude super. Pomyslím si lehce kousavě, i když se vlastně těším ve své podstatě.
Při odchodu Frederica Lex zsalutuje, já zůstanu sedět a jen se na něj usměji v tichém rozloučení. Pak zase zvážním a podívám se na Piper.
,,Taky tak deset minut.." Mrouknu a zvednu se k odchodu.
 
Alexandra *Lex* Stolbenko - 08. října 2019 08:13
ad5628c35ae31b95654657e7f67fe9496597.jpg

Tak a je toNemůžu si pomoct, ale Frederickovi prostě musím opětovat úsměv. Je moc sympatický a příliš dlouho prosazuje naši rovnocennost, že nejde odolat.

*Takže papoušek, co umí dělat iluze. No tam to asi půjde snadno se napojit. Otázka bude, jak moc snadné to bude vyhrát...* přemýšlím a začnu si mnout dlaň. Nejraději bych si své teorie už ověřila v praxi.

Líbí se mi Pipeřiny otázky, vypadá to, že o věcech skutečně přemýšlí, hned je analyzuje a hledá možné problémy. Jako vedoucí nebude nejspíš vůbec špatná. Rozhodně aspoň jsem ochotná jít s ní do boje a svěřit jejímu úsudku svůj život. Do určité míry. Zrovna se po ní zamyšleně dívám, když se podívá na koblížek a pak na mě. Nenápadným mávnutím ruky jí naznačím, že si ho může nechat. Já mám prozatím dost. Hlavně proto, že myšlenky se mi stáčí hlavně k akci. Není to nervozita, co mi stahuje žaludek, ale spíš to, že už tam chci být. Řešit ty problémy, vyzkoušet své teorie a hlavně pocítit jednoduchost bytí právě životem v tomto stíženém prostředí.

Má pozornost se na zbytek porady pak vrátí na Fredericka a mně napadne, zda jeho sahání do vlasů je něco, co jej uklidňuje, nebo zda je to snaha o to, zůstat správně upravený. Samé důležité věci. Já vím. Ale drobné hloupé otázky mě udržují od toho, abych nezačala klepat nohou nervózně pod stolem.

Při odchodu našeho velícího, se stejně jako Piper zvednu. Ať říká, jak chce, že není třeba formalit. Formality a pravidla jsou to, co dělají společnost společností, co nám připomínají, kdo jsme a proč se lišíme od zbytku. Kde je naše místo. Precizně zasalutuji a teprve až odejde, tak svůj postoj trochu uvolním.

"Do deseti minut jsem připravená k odletu," odpovím Piper na její otázku. Nejsem ten typ člověka, co by se loučil s civilizací dlouhou teplou sprchou a bůh ví čím dalším.
 
Piper - 06. října 2019 16:36
v3_29175.jpg

Konec poradyVe chvíli kdy to vypadá, že Rickson je na odchodu vystřelím se židle a postavím se do pozoru. Můj vojenský výcvik zase jednou převzal kontrolu nad mým tělem. Možná je to trochu nepatřičné, ale co už. Nic s tím nenadělám a jakmile se za naším velitelem zavřou dveře posadím se zpátky ke stolu.

"Tak jste to slyšely," oslovím své dvě společnice. "popravdě sama nevím co si o tom myslet. Na jednu stranu to zní jako jednoduchý úkol, ale jak jsem se již přesvědčila nic jako jednoduché úkoly neexistuje, ale to probere až tam budeme. Kolik času potřebujete na přípravu?"
 
BASE - 03. října 2019 15:53
550daf0480424d6e830d29df83404f902725.jpeg

Konec porady


Frederick se dál díval po přítomných a sám si vzal jednu koblihu a kávu. Od rána ještě nic nejedl, tak se aspoň trochu chtěl občerstvit předtím, než půjde úřadovat. Poslouchal další otázky a v klidu jedl koblihu, zatímco promýšlel odpovědi. Nechtěl to uspěchat a už vůbec nechtěl lhát, chtěl říct tak jak to je, protože věděl, že na odpovědích záleží.

„Nejsem si úplně jistý odpovědí, ale nemají k nám špatný postoj, naopak.“ přiznal celkem sebejistě a pak si prohrábl vlasy. Opět. „Nevnímají nás jako hrozbu, ale nemyslím si, že jsme v jejich přízni, spíše nás respektují tak dlouho, dokud jim nelezeme do trávníku… A to přesně teď uděláme, měli byste očekávat cokoliv.“ upozornil vás. „Ovšem, nemyslím si, že po vás začnou střílet, navíc si myslím, že vesnice bude zničená a že už tam nebude nikdo, kdo by po vás střílel. Kdyby ano, dlužím vám večeři.“ usmál se nakonec, a i s papíry a kávou se postavil. „Pokud je to všechno, prosím, seznamte se a pak zajděte na recepci. Měli byste tam mít klíče a pilot tam na vás určitě čeká. Ale nepospíchejte, máte před sebou dlouhou cestu. Šťastnou cestu.“ usmál se a s těmito slovy odešel.
 
Piper - 19. září 2019 16:55
v3_29175.jpg

PoradaNesdílím zrovna Fredův optimismus ohledně ztraceného Patricka. Byla bych velmi ráda kdyby to tak bylo, ale také musíme počítat s tím, že se přihodilo něco vážného. Vybavení na to naštěstí jsme.

"Jaký je postoj obyvatel vůči naší agentuře?" zeptám se ještě když zodpoví předchozí otázky. "Říkal jste, že spolupracují s těmi netvory. Můžeme tedy očekávat otevřené nepřátelské akce?" Tomuhle problému bych se skutečně ráda vyhnula. Mohlo by to skončit opravdu velkým malérem kdyby se to nějakým zvrtlo. Samozřejmě nehodlám ohrozit svou jednotku, ale střílet do lidí je zatraceně něco jiného. Stejně tak bojovat na dvou frontách. Lovit, a ještě dávat pozor aby vás někdo nebodl do zad je hodně náročné.
Pro jistotu si naliji ještě jeden hrnek kávy a dopřeji si další kousek z občerstvení, které však již řádně prořídlo. Mrknu po Lex jak je na tom a doufám, že se o ten poslední kousek nebudeme muset poprat.
 
BASE - 19. září 2019 09:23
550daf0480424d6e830d29df83404f902725.jpeg

Otázky


Jako první se Frederick podíval na Zoe a jen kývl. “Spolupracují.” i přesto, že nevyžadoval chování podle toho, jak bylo nalinkováno i těmi před ním, samozřejmě si všiml toho, jak se Zoe chovala a rozhodl se jí to neulehčovat. Sám byl z těch lidí, kteří se snažil říct veškeré informace, které mohou prakticky pomoci týmu, ale rovněž nechal tým vykoupat v misi, když to nemělo ohrozit jejich životy, ale učilo je to zvědavosti. Takový prostě byl. Bylo to dobře a nebo špatně? Zatím to nikdo neposuzoval.

Pak se Frederick podíval na Piper a prohrábl si své nagelované vlasy. “Jmenuje se Patrick Flamelo. Je to potetovaný let, je mu 27 let a má elementární schopnosti. Asi vám může dojít, že konkrétně ohně, ačkoliv si nejsem jistý, jestli to jméno si dal sám nebo se s tímhle příjmením narodil.” promnul si kořen nosu. “Byl nevybouřený, potřeboval misi, která ho… Může posunout a která ho uklidní, ale nevím, jestli se mu jeho horká hlava nestala osudnou. Pokud se vám povede natrefit na stopy ještě žhavých uhlíků, můžete se po něm podívat, ale jsem si jistý, že pokud ho nenajdete, objeví se někde zpráskaný jako pes a vrátí se, o něj se zas tak moc nebojím.” řekl Frederick a pak pokrčil rameny a na prezentaci nechal obrázek Flamela.

Poté se podíval i na Alexandru a usmál se. Musela nejdéle čekat a tak si aspoň jeho úsměv zasloužila. “Nevím, ale jsem si jistý, že dokáží mluvit. Nevím, jestli jen hlasy napodobit, ale vím, že ty poletuchy napodobují hlasy blízkých, aby tě lákaly k sobě. Ta druhá stvoření se spíše belhají. Ty harpyje jsou nebezpečné a myslím, že něco v hlavě mají, to druhé stvoření je jakýsi špatný vtip přírody a nemělo by tomu moc myslet, ačkoliv jsme ještě neviděli alfu skupiny těch mnohohlavých.” odpověděl nakonec.

Zobrazit SPOILER

 
Alexandra *Lex* Stolbenko - 19. září 2019 06:57
ad5628c35ae31b95654657e7f67fe9496597.jpg

Porada*Vždycky jsem se chtěla podívat do Asie,* napadne mě okamžitě při briefingu, zatímco Frederic ukazuje a popisuje cíl naší mise. Navzdory tomu, jak ty věci vypadají, mám stále chuť na další koblížek. Říkejte mi necita, ale jídlo je tady a ty věci jsou ještě spousty kilometrů daleko. A s tím by se mělo něco udělat.

Otázka od Piper je nejen k věci, ale je i do jisté míry stále nadějná a soucitná, jak nechce nikoho nechat napospas. Má za to u mně bod k dobru. Ne, že by za to mohla pak směnit třeba stravenku, ale... no hádám, že je lepší mít body k dobru u někoho z týmu.

"Jak moc inteligentní jsou? Na úrovni lidí, nebo spíše zvířat?" napadne mne vcelku věcná otázka, kvůli mým schopnostem.
 
Piper - 18. září 2019 17:08
v3_29175.jpg

PoradaDívám se na fotky a musím Fredovi zapravdu. Ta první vypadá jako harpyje z antické mytologie a to druhé je prostě něco ze špatného snu. Ovšem už jsem tu dost dlouho na to abych věděla, že na takové věci se nedá spolehnout. Tyhle bestie velmi rády překračují tradiční zákony a názory.

Mise je jasná a přímočará. Standardní vybavení by mělo pokrýt většinu možností. Je tu však něco co mě trochu trápí a to je ten ztracený agent. Trochu se bojím odpovědi, ale stejně se musím zeptat.

"Můžeme vědět kdo je ten ztracený agent a jak je to dlouho co přestal podávat hlášení? Máme se ho pokusit najít?" Je mi jasné, že šance na to, že by byl ještě naživu je malá, ale přesto je potřeba to ověřit. Dokud se nenajde tělo, musíme ho považ za nezvěstného v boji. Byla bych ráda, kdyby toto bylo prioritou, ale rozkazy se poslouchat musí. takže nejdříve zajistit potvory a až poté se můžeme soustředit i na něco jiného.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2019 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.054354906082153 sekund

na začátek stránky