Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Vojáci Edenu

Příspěvků: 5


Hraje se Domluvený termín  Vypravěč Clíona je offlineClíona
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Piper je offline, naposledy online byla 18. září 2019 7:12Piper
 Postava Zoe je offline, naposledy online byla 18. září 2019 0:03Zoe
 Postava Eric je offline, naposledy online byla 21. srpna 2019 15:17Eric
 Postava Alexandra *Lex* Stolbenko je offline, naposledy online byla 18. září 2019 6:55Alexandra *Lex* Stolbenko
 
Zoe - 30. srpna 2019 21:06
untitled11769.jpg
Ráno

Ráno bylo takové.. Klasické.. Vstala jsem na zvuk budíku, dala si vlažnou sprchu a šla si udělat kafe. První.. Nejsem úplně snídající typ, ale kafí do sebe dokážu nalít obstojné množství. Zrovna jsem si zapalovala i svou první cigaretu, když mi zazvonil telefon. Jenom jsem něco polohlasem odbrkla, že jo, přijdu a položila to, abych do sebe dostala svojí dávku nikotinu. Musela jsem počkat, až mi minimálně uschnou vlasy, takže jsem přišla mezi posledníma. Ne, že by mě to nějak trápilo, pořád to totiž bylo na čas. Rozhlédla jsem se po přítomných, kývla na pozdrav a posadila se na místo tak, aby kolem mě nikdo nebyl. Nebyla jsem úplně ani ten typ, co by se potřeboval nějak přátelit. Vzala jsem si kávu číslo dva a jen pobaveně sledovala kolegyni, jak si užívala borůvkový mufin. A ještě pobaveněji si užívala, jak obě řekli dvakrát pane. ,,Ušlo to." Odvětila jsem pouze s úsměvem, aby to nepůsobilo tak drze, ale spíš upřímně a usrkla kávy. Nejraději bych si znova zapálila, ale tak nějak mi došlo, že bych za to asi proletěla stěnou, takže jsem musela nikotin oželet a jen zvědavě čekat, co dostaneme za misi.
 
Alexandra *Lex* Stolbenko - 19. srpna 2019 19:43
ad5628c35ae31b95654657e7f67fe9496597.jpg

Nový den, nový úkolPo ránu bývám pomalejší. Jsem si jistá, že to má dělat s tím, že se mi nechce z příjemného tepla postele. Dnešní ráno nebylo pro mě v tomto ohledu ničím jiným. Ale protože se u nás netoleruje pospávání a flákání, naučila jsem se dělat rutině dlouhá protahování a rozehřívání. Jako vedlejší účinek se projevilo už po pár měsících, že jsem byla ohebnější a pružnější než jiné kadetky. A ne, nesnažila jsem se nikdy tím udělat dojem na naše mužské kolegy. Jen prostě oddaluji každý den tu část kde, kdy se budu muset začít běhat, bojovat a podobně.

Nebyla jsem ještě ani v polovině svého protahování, když ke mně dorazila zpráva, že se mám dostavit za samotným Frederickem Ricksonem.

"Díky, hned tam budu," přikývnu na zprávu a začnu se pomalu a systematicky zvedat z rozštěpu. Protáhnu se trochu líně, ujistím se, že tělo bolí jen po včerejším tréninku a ne nějakým novým nečekaným způsobem, než se vydám pro ponožky a boty.

Předpisově pozdravím, když se ohlásím v místnosti a pak zasednu dle instrukcí ke stolu.

"Výtečně, pane, děkuji pane," odpovím a neodpustím si úsměv. A není to jen tím úžasným jídlem na stole, ani tím, že máme konečně další misi, ale je to i samotným Frederickem Ricksonem. Říkejte si o něm, co chcete, ale já mám jeho i jeho vystupování ráda. Strašně dobře se poslouchá. Je milé slyšet z velitelových úst tolik úcty k nám psionům.

Nandám si talíř plný převážně sladkého a ihned se zakousnu do koblih a koláčků. Kafe ignoruji, pokud je čaj, sáhnu po něm, ale jinak si vystačím i s vodou. I já zběžně proletím po okolních tvářích, ale to už mi koluje cukr v krevním řečišti.

 
Piper - 17. srpna 2019 14:24
v3_29175.jpg
Porada

Mám za sebou svých obvyklých osm kilometrů na pásu když dorazí předvolání. Dám si dvacet minut, abych se dostala do použitelného stavu. Osprchovat, obléknout a vyrazit na poradu.
Vlasy mám nakrátko jak tomu dávám běžně přednost a jsou ještě vlhké když vejdu do zasedačky. Po vojensku pozdravím Ricksona a jakmile dostaneme pohov zasednu ke stolu. Okamžitě si k sobě přitáhnu tác s koblihami a vdolky a velkou termosku kávy abych si mohla průběžně dolévat.

Okamžitě se vrhnu do jídla. Sice už jsem po snídani, ale malá svačinka před další svačinou přijde rozhodně vhod. Poslouchám a než Fred domluví mám již v sobě třetí koblihu a jeden hrnek kafe. Okamžitě si doplním šálek do plného stavu. Jsem jako feťák co jede na cukru a kofeinu.

"Ano, pane. Děkuji, pane," odpovím na jeho otázku a čekám až nám dodá podrobnosti o misi. Popravdě se již docela těším. Sedím tu na zadku už dost dlouho aby mi chyběla trocha té akce. Takže se konečně zase dostanu ven.

Natáhnu se pro borůvkový muffin a při tom se rozhlédnu po ostatních. Tak s kýmpak budu v družstvu tentokrát.
 
BASE - 15. srpna 2019 23:49
550daf0480424d6e830d29df83404f902725.jpeg

Vojáci Edenu
Úvod


Frederick Rickson byl charismatický muž. Dokonale se hodil na svůj post, dokonale se hodil na post ředitele BASE, organizace, co trénovala vojáky s nadpřirozenými schopnostmi. Byl si vědom toho, jak byla jeho funkce významná a byl si vědom i toho, jak moc na něm závisí, protože když se začaly rodit zmutované děti, rodila se i zvířata, která dokázala zničit vše, co se jim připletlo do cesty. Bral svou funkci převelice vážně a choval se tak i ke svým lidem, nebral je jako pouhé lidi, ale bral je jako něco víc, jako něco nadlidského a požehnaného, všechny děti o tom ujišťoval a stejně tak o tom ujišťoval každého, kdo jen trochu pochyboval.

To ráno si vás zavolal do zasedací místnosti, sedl si do čela stolu a čekal na vás. Nechal vám ale připravit kávu a malé pohoštění, uvědomoval si moc dobře, že pro někoho bývají rána těžké a když jste vstoupili, usmál se na vás potěšeně. “Čekal jsem vás. Prosím, posaďte se, mám pro vás misi a myslím si, že by mohla být přesně pro vás.Vyspali jste se dobře?” zeptal se hlavně ze slušnosti a abyste se mohli asimilovat s ostatními, dokud na to byl čas v bezpečí BASE.

Zobrazit SPOILER
 
BASE - 12. srpna 2019 09:46
550daf0480424d6e830d29df83404f902725.jpeg

Eden


Město, kde se dějí zázraky, kde se rodí děti s nadpřirozenými schopnostmi a jsou zde cvičeny proto, aby pomáhaly eliminovat problémy po celém světě. Když se v Edenu narodily první děti s unikátními schopnostmi, byl to problém. Děti byly nespoutané a většinou se z nich stávaly kriminálníci. A tak se přišlo s řešením: oddíly vojáků se schopnostmi, které předčí schopnosti obyčejných lidí a jsou leckdy nad lidské chápání.

Tato vojenská skupina je členěna a vysílána rozdělená na menší skupinky většinou tří lidí a z velké části jde o týdenní mise a lovení bytostí, které by jinak dokázali zabít desítky lidských vojáků, aniž by jim bylo ublíženo. Vojáci z Edenu jsou pro tyto mise dokonalým a smrtícím nástrojem.

Obrázek
 
 
1
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2019 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.060930013656616 sekund

na začátek stránky