Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Strážci času a Řád chaosu

Příspěvků: 1


Hraje se Denně  Vypravěč Larel je offlineLarel
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
Vypravěč - 14. srpna 2019 08:49
is68312283.jpeg
Vždycky ste si připadali jiný, jako byste byli něčim víc. A byla to pravda, protože nedávno ste odhalili svoje zvláštní schopnosti. Někdo zjistil, že jednoho dne dokáže číst myšlenky nebo ovládá telekinezi, stali ste se nadlidsky silnými nebo rychlými, vytvářeli elektrické výboje silou svý mysli nebo se proměnili na zvířata. To byl ale jen začátek. Protože potom ste se stali součástí války, o který ste neměli tušení. Mezi strážci času a řadem chaosu.

Zlá bohyně Lathenie se rozhodla, že ovládne svět. A plánuje toho dosahnout pomocí cestování v čase. Svoje agenty v Řádu chaosu posílá do minulosti s úkolem změnit minulost tak jak chce ona s tim, ze se tak postupně dopracuje k budoucnosti, kde ona bude vládnout vsemu. Jediný, kdo chtěj Lathenii zastavit sou Strážci času. Ti cestujou časem, aby zabránit agentům řádu měnit minulost a zabránili řádu a Lathenii ovladnout svět.

Vy ste vyvolení, ti u kterých se probudily zvláštní schopnosti a tak mají šanci přidat se buď ke Strážcům času nebo Řádu chaosu. Teď jen záleží na tom, ke komu se přidate.
 
 
1
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2019 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.062222003936768 sekund

na začátek stránky