Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Na hraně osudu

Příspěvků: 12


Hraje se Denně  Vypravěč Adria de la Noche je offlineAdria de la Noche
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
Bimba - 30. prosince 2020 15:02
800832774060.jpg
Tvé dobrodružství jsem bohužel musel ukončit kvůli dlouhodobé neaktivitě. Aby se to příště neopakovalo, doporučuji přečíst si Pravidla pro dobrodružství a dodržovat je. Pokud budeš v budoucnu opět nucen(a) k dlouhodobé neaktivitě, napiš výrazně do jeskyně důvod a datum, kdy opět začnete hrát. Jestliže se ti nebude zdát reálné dobrodružství nadále zachovat, využij, prosím, svých možností Vypravěče a sám(sama) ho ukonči. V případě jakýchkoli nejasností se neboj zeptat mě nebo kohokoliv z online pomoci.

Bimba

 
Bimba - 02. prosince 2020 20:04
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Dominik Režnar - 04. září 2020 23:40
sergiokopia2670.jpg
Ještě kousek. Už vidím cestu a tu mojí krásku, jak tam stojí a čeká na mě. Doběhl jsem až k ní a teď měla nastat ta chvíle, kde mě příšera dostihne, zatímco budu hledat klíče. Sáhl jsem do bundy pro klíče. Stále jsem naživu. Vytáhl jsem klíče. Stále žiju. Po vzoru každého správného hororového filmu jsem se otočil, abych se podíval na příšeru, jak za mnou stojí. Ale za mnou byl jen les. Nikde nic. Ticho. Po příšeře ani stopa. Srát na příšeru, rychle odtud pryč. Otočil jsem zpět k motorce a málem vyjekl jak malá holka. Před ní seděla TA liška. V tlmace peněženku, která byla nejspíše dražší jak moje bunda. Pustila ji na zem a peněženka se otevřela. Koukala z ní ně mě fotka toho mrtvého. Má úplně stejný ksicht jako já. Kdybych nevěděl, že to nejsem já, řekl bych že jsem. Chvíli jsem se podezřívavě díval na lišku a pak se sehnul k peněžence a vzal ji.
"Slyšel jsem plno keců že na světě jsou občas velmi identické osoby. Ale nečekal jsem že někdy potkám...sebe," řekl jsem a podíval se zase na tu fotku.
"Asi jsem blbej ale co mi tím chceš říct? Jsem další na řadě?" podíval jsem se na lišku, jako bych čekal odpověď.
"Ty mi ale neodpovíš, co?" pokrčil jsem rameny a posadil se na motorku, peněženku schoval do bundy. Musím se odtud dostat a nahlásit to na cajty, ať pro toho nebožáka přijdou.
 
Bimba - 30. července 2020 21:50
800832774060.jpg
Dobrodružství vytaženo z odpadu. Držím vám palce, ať tam znovu nespadnete a dovedete jeskyni ke zdárnému konci.
Nezapomínejte, že pokud uplyne 6 měsíců od posledního herního příspěvku, dobrodružství bude bez milosti automaticky ukončeno.

Bimba

 
Crista Fortuna - 22. července 2020 21:34
kk3355.jpg
Nerušit, prosím
 
Bimba - 10. července 2020 13:09
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Crista Fortuna - 17. května 2020 19:24
kk3355.jpg
A nedá pokoj a nedá a nedá, svině jedna rezavá

Někde v oblasti Oder
6. září 2019, pozdní odpoledne


Hlavou Ti běžely scény hororů, které jsi kdy viděl. Možná i všech najednou. Neměl jsi jediný důvod věřit, že ten někdo tam stále je, když se kolem motala liška, jindy tak plaché zvíře. Ale přesto jsi běžel. Ať už to udělal kdokoliv nebo cokoliv, rozhodně to nemělo slitování.

Neměl jsi zrovna vhodné boty na běs v nerovném terénu, na kořenech stromů. Občas jsi zaklopýtal, ale hrdě sis držel svou stabilitu nad zemí. Padat jsi ten momentálně rozhodně neměl v plánu. Ostražitě jsi natahoval sluch směrem za sebe, ale neměl jsi pocit, že bys tam cokoliv slyšel. Jediné praskání větví se ozývalo pod tvýma nohama.

Doběhl jsi zpět na silnici a teprve krom od své motorky ses zastavil, se srdcem v krku a plícemi snad ještě na cestě, a krátce ses ohlédl zpátky. Les byl klidný, slunce téměř zapadlo. A přeci nevypadal děsivě. Snad až na tajemství, které v sobě skrýval.

Otočil ses zpátky k motorce a polil Tě studený pot. Před ní opět seděla tvá stará známá zrzka, sotva metr od Tebe a v tlamičce držela draze vypadající luxusní peněženku. Hodila Ti ji k nohám tak, že se otevřela a z ní na Tebe hleděla občanka. Mohla být tvoje, neboť muž na ní vážně vypadal jako Ty. Chtěl bys změnit svůj osud? Být někým jiným?
 
Dominik Režnar - 19. října 2019 23:57
sergiokopia2670.jpg

Jsem fakt tak blbej? ANO!Někde v oblasti Oder
6. září 2019, pozdní odpoledneVětšina lidí když potřebuje vypnout si pustí televizi a otevře pivko. Popřípadě pustí hudbu a leží na posteli nebo se začtou do knihy. Já ne. Na mě to je moc.... nudné. Já radši vyrazím ven. Ne pěšky, to dělají podivíni. Já nasednu na svého ocelového oře. Řev jeho motoru mě vždy prostě uklidní a přivede do stavu uvolnění, kdy si člověk může srovnat myšlenky. Nebo prostě jen vypnout a jet kam cesty vedou.

Slunce pomalu zapadalo, den se chýlil ke konci. Já někde na cestě lesem kdesi u Oder. Kde přesně? Netuším. Zastavil jsem na menším odpočívadle u cesty a vypl motor. Zavládlo ticho smíšené se zvuky lesa. Slezl jsem z motorky a došel ke křoví kousek od cesty. Inu...můžeš být tvrdej jak chceš, ale když příroda zavelí tak prostě musíš. Vytáhl jsem svou chloubu z kalhot a zvedl si obličejový chránič helmy. V kapse jsem nahmatal krabičku cigaret. Zrovna když jsem sjel očima na krabičku v mé ruce, zpozorněl jsem. Z keře na mě něco koukalo. Dvě obrovské žlutohnědé oči na mě hledí. Dost ve mě hrklo. To jsem opravdu nečekal, že si zrovna vyberu keř, kde se něco schovává. Pomalu jsem schoval krabičku a pak i svůj úd, abych o něj náhodou nepřišel. Už jsem chtěl pomalu couvat od toho pryč, ale tvoreček se rozhodl, že mě předběhne a vyleze první. K mému překvapení to byla liška a hned se o mě začala otírat jako kočka. Napadlo mě jí odkopnout, ale tím bych ji asi tak akorát nasral a riskoval pokousání. Takhle můžu třeba v klidu odejít. Liška najednou odskočila, znovu se na mě podívala a...štěkla? Proč sakra vypadá jak pes, co chce, abych šel za ním? Chvíli jsem váhal jestli nejít k motorce a jet prostě dál... ale... něco...nějaká moje vnitřní a asi i ta dementní část mého já se rozhodla jít za liškou. "Výborně debile. Jdeš do lesa veden liškou. Znásilní tě medvěd..."zamumlal jsem si pro sebe a konečně si zapálil cigaretu.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2021 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.060113906860352 sekund

na začátek stránky