Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Umění meče jeskyně a draci

Příspěvků: 241


Hraje se Jednou týdně  Vypravěč Nargelas je offlineNargelas
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Sillyst je offline, naposledy online byla 04. června 2020 19:07Sillyst
 Postava Iwiro je offline, naposledy online byla 04. června 2020 19:31Iwiro
 Postava Lyna je offline, naposledy online byla 04. června 2020 20:20Lyna
 Postava Brand je offline, naposledy online byla 04. června 2020 15:50Brand
 Postava Erwin je offline, naposledy online byla 04. června 2020 16:11Erwin
 
Iwiro - 28. května 2020 13:53
elf210.jpg
Vesnice

"Díky Lukore za pohoštění. Bylo to výborné. Nechť vaši domácnost Sol zhrne svou zářící přízní." poděkuji našemu hostiteli.

"Halucinace? No moc se mi to nezdá. Nejsem tak zkušený alchymista, abych to věděl s jistotou, ale co vím tak je to prostě jen uspávadlo. Jak jsem říkal, používá se i na těžce raněné a nemocné. Tam by nějaké halucinace byly spíše na škodu."
 
Sillyst - 20. května 2020 09:04
warriorwesternf3799878.jpg
Vesnice

V příspěvku předpokládám s tím, že jdete taky k Lukorovi :D
Pokud ne, ignorujte poslední odstavec s dotazy na vaše postavy :D Díky! :DPoslechnu si informace od společníků a jen zamyšleně pokývám hlavou. Když pak Lyna odchází, jen se za ní ohlédnu, než se znovu podívám na Erwina, Iwira, (Eleonor) a Lukora. "Předpokládám nic zvláíštního na tom trpaslíkovi nebylo.." Prohodím ještě jako dodatek. Pak nás Lukor zve do svého domu. Souhlasně přikývnu. "Za mě jsem pro.." Odpovím Lukorovi a když se pak vydá k domu, následuji ho.

U něj doma si pověsím plášť na věšák a svůj vak odložím ke zdi, abych na něj stále viděla. Sednu si na jednu z židlí, odložím si meč vedle sebe a jen mlčky přihlížím následujícímu dění.
Jakmile je hotovo, naliji si pivo do poháru a napiji se, než se dám do masa. Po lehké večeři se opřu o opěradlo židle. Na jeho dotaz chvíli mlčím, snad jen pro trochu napětí, no každopádně stejně moc informací k řešení nemám. "Zatím to vypadá, že v tom prsty žádní duchové nemají. Ten aparát, co jsme našli pod stromem, obsahoval silné uspávadlo." Řeknu pro začátek, než se podívám na Erwina. "Jak jsi zmiňoval to pole, předpokládám to způsobilo to počasí v noci. Nebylo zrovna moc pěkně." Pokrčím rameny a doliji si pivo do poháru, po čemž se napiju. "K tomu trpaslíkovi, co tu procházel.. Nepamatuješ si, co měl na sobě? Jestli ho tu něco zajímalo? Vyptával se místních, byl u posvátného stromu?" Zeptám se Lukora, než zaměstnám dalšího ze svých společníků. "Iwiro.. To uspávadlo.. Mohlo by způsobit halucinace tolika lidem naráz?" Zeptám se na další věc, co mě zajímá..
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2020 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.19004797935486 sekund

na začátek stránky