Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Americké magično

Příspěvků: 62


Hraje se Denně  Vypravěč g.mess je offlineg.mess
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
Zdroj Zla - 17. srpna 2020 12:49
00346459753.jpg

Opuštěná


Ayyub se vzdálí a ty zůstaneš mezi puberťáky sama. Během chvíli zhodnotíš, že většina z nich sice nejsou puberťáci jako takoví ale studenti na výšce, ale dospěle se nechovají. Zvlášť holky ti už jedna jako druhá připomínají kvokající slepici.
Čas se táhne.
Když Ayyub odešel, přestala jsi být domnělým středem pozornosti, i když se sem tam nachomýtl někdo, kdo tě oslovil, nabídl pivo nebo chtěl tančit.
Čas se táhne, už je to fakt dlouho.
U toalety začne být živo. Na začátku to vypadá neškodně, ale když kluci dotáhnou i nějaký vercajk a dveře násilně otevřou, aby zjistili, za nimi v místnosti nikdo není, je to už dost divné. Mladí ale chtějí slavit, ne se zabývat tím, co se stalo se zámkem.
 
Ayyub "Chris" Ghazzawi - 17. srpna 2020 12:30
ayy021052.jpg

Jen jestli je taky někde nekradeš

Dětská párty

“Rrr.. kotě, ale vážně,“ upozorním ji znovu, byť neurčitě. Kdybych měl být zhnusený z každého hovna, které někdo vysloví, nedělal bych nic jiného. Místo toho si raději užiju trochu toho poplácání a jeden pořádný polibek.
“Poslyš, na chvíli si musím odskočit,“ významně při těch slovech zvednu obočí, “klidně se do nich zatím pusť, najdu si tě,“ mrknu na Lucy, ale neodpustím si další rozvášněné políbení. Pak zamířím k chodbě kde je koupelna a toaleta.
 
Lucy Westgaard - 05. srpna 2020 21:49
iko83645735.jpg

Já vím, že mám občas dobrý nápady :D

Dětská párty

Neodstrčil mě, naopak bych řekla, že si to i docela užívá. Kdybych nebyla k těm holkám zády, normálně po nich během toho polibku pokukuju. Chtěla bych vidět jejich výrazy a protáhle ksichty.
Spokojeně jsem se usmívala, když jsme se odtáhli. Ayyub evidentně nechápal moje počínaní, ale i tak jsem si vyslechla hřejivá slova chvály. Docela kompliment.
"Ale snad by ses nebál nějakých drbů."
Znovu jsem se zasmála a schválně zůstávala v jeho společnosti. Ještě jsme si ho k sobě za boky přitáhla a dala mu kolem těla ruku.
Konečně jsme se podívala směrem k těm holkám.
"Musím dát najevo, čí tohle maso je." Plála jsme ho po zadku.
"Než se na tebe snesou jak mouchy na ho.. asi chápeš."
Zarazila jsem se a trochu se zasmála. To nebyl zrovna nejromantičtější výrok.
 
Ayyub "Chris" Ghazzawi - 02. srpna 2020 19:00
ayy021052.jpg

Kopíruju podnadpis!

Dětská párty

Vyvalím oči.
“Co?“ vyprsknu pobaveně a překvapeně zároveň a je znát, že Lucy moc nevěřím. Nedůvěra ale není tak velká, abych dort zkoušel, a to zvlášť po tom, co jeho přežvýkaný kus dopadne na hlínu v květináči.
Kdo nepořádal párty a druhý den na něj někde nečekalo tajné překvapení, jako by nebyl.
“Příště na sebe vezmu i roli ochutnavače. Promiň,“ řeknu, ačkoliv nemám dojem, že bych se měl za co omlouvat.
Pořád nejsem ve své kůži. Víc se rozhlížím, snad čekám na „mou dámu“, které by nám opět přišla pokazit den a snažila se mě.. zabít? Zabít chtěla hlavně Lucy, ale to, co dělala se mnou bych nazval spíš vysátím. Vysátím něčeho, co tvoří mou podstatu a zřejmě by mě to zabilo. Uvažuju, přemítám, možná se i trochu mračím, když si Lucinka stoupne přede mě a chtě nechtě mě vyprovokuje k líbacímu souboji jazyků.
Nenávidím tenhle knižní obrat.
Nechápu, co to do ní vjelo, ale všechna ta touha odhalená líbáním se mi líbí. Spolehlivě mi to vyčistí hlavu a tak se zdá, že jsem zase svůj a v pohodě. Naneštěstí jednou musí přijít chvíle, kdy se alespoň jeden z partnerů musí nadechnout a když se tak stane, zarazím Lucy dlaní na prsou.
“Jestli mě chceš jen vyprovokovat, radím ti přestat,“ zamručím polohlasně, “chápu, že zatímco dort tě uspokojit nezvládl, mě by se to snad povedlo, ale je tady moc očí. Nechci skončit v hlavních zprávách, všem na očích,“ a je jasné, že nemyslím oči pobouřených matek.
 
Lucy Westgaard - 29. července 2020 20:30
iko83645735.jpg

Že váháš!

Dětská párty

Následovali jsme ty tři, ale nezavadila jsem o ně ani pohledem. Hlídala jsem si Ayyuba. Tušila jsem, že ty dvě mívají o svém učiteli poznámky v deníčku a dost možná i.. no, vlhké sny. Nebo jak se to v dnešní době říká.
Začínám chytat Ayyubovi móresy.
Když jsme dorazili na party, bylo to místy docela divoké. Hlavně asi tak o tunu víc lidí, než by se vůbec čekalo.
Dostala jsem do ruky kelímek s pivem, co mi teda vůbec nechutnalo a pak to, proč jsme přišli. DORT! Mňam. Vypadal fakt dobře!
Stoupli jsme si trochu bokem a já, aniž bych Ayyuba nějak výrazně vnímala, jsem si nabrala kopec dortu na lžičku a s chutí vložila do úst. Jenže se to ukázalo jako chyba. Možná proto byl ten dort netknutý.
Přestala jsem se hýbat a oči vykulila. Byl to hnus. Takhle dort chutnat rozhodně nemá! Nakrčila jsem nos a zkroutila pusu, když jsem se otočila k prvnímu květináči, co jsem našla, a tam nezkousané, hnusné sousto vyplivla. Ještě dvakrát potom jsem se snažila pliváním dostat drobly z jazyka. Raději to zapiju tím pivem a budu doufat, že v něm není projímadlo.
"Možná? Je to děsně slaný!"
Znovu jsem se napila z piva a talíř s dortem odložila někam hodně daleko od sebe.
"Takovej hnus bych nepřála ani svýmu úhlavnímu nepříteli!"
Docela trefný o tom mluvit.
Oddychla jsem si a opřela se zadkem o parapet. Rozhlédla sem se po místnosti a ty holky už mě začínali vážně štvát. Možná bych se jich měla jít narovinu zeptat. A nebo..
Počkala jsem si, až se jich přitočí co nejvíc, když jsem se otočila k Ayyubovi a natiskla se na něj tělem. Okamžitě jsem svými rty vyhledala ty jeho, když jsem ho tam před zraky všech začala dlouze líbat.
 
Ayyub "Chris" Ghazzawi - 17. července 2020 21:10
ayy021052.jpg

Trsnem si, bejby?

Oslava někoho, koho jsem nejspíš nikdy neviděl

Divočina. Jinak se ten bordel na narozeninové párty popsat nedal. Lidi otravně máchali s telefony, aby si udělali selfíčko, ale brzy jsem si zvykl a odfiltroval tuhle dětinskost dnešní doby. Hudební podkres byl slušný a kdybych Lucince nechtěl dopřát aspoň kousek slíbeného dortu, vytáhl bych jí na parket - nebo spíš doprostřed obýváku - a pořádně to s ní rozjel. Místo toho jsem chlemtal zvětralé pivo. Přišlo mi, že má víc procent, než bývá zvykem. Docela by to vysvětlovalo, proč je už takhle brzy většina hostů v podroušeném stavu.

“Připadám si jak z jiný doby,“ uchechtnu se. Reálně to nijak vtipné není, mohl bych být děda kohokoliv tady, ale to je soukromá záležitost.
“Doteď jsem žil ve své bublině toho, jak se lidi baví. Tohle je.. není to klub. Musím to ty lidi naučit,“ zazubím se na Lucy.
“Co je?“ nějak se mi nepozdává její dortový výraz, “oslavenkyně je diabetička?“
 
Zdroj Zla - 17. července 2020 21:03
00346459753.jpg

Párty

odkaz

Když jste dorazili na oslavu, párty už byla slušně rozjetá. Victorie i Theresa na bujaré veselí zíraly poměrně překvapeně, Vicky navíc zklamaně, protože kdyby přišly dřív, taky v sobě už mají nějaké to pivko. Byla tu obrovská spousta lidí, rozhodně víc, než se podle prvotního popisu dalo čekat.
Zásoby rychle docházely a největším adrenalinem bylo ulovit si něco dobrého k pití. Mizelo i jídlo a jediné, čeho si hosté nevšímali, byl dort. Vzhledem k tomu, že jsi o něm mluvila, jak se tu Ayyub naložit pořádný kus a pak tě odtáhl stranou, k oknu, kde jste si na parapet odložili pití. Za tu chvíli vás stihlo pozdravit hned několik převážně mladých dívek.

Velkou výhodou tohohle celého výletu ale byl fakt, že vás nepronásledovali nepřátelé. Nedaleko od vás, za velkou sedačkou, se ovšem shromáždil hlouček asi osmi děvčat a začaly si špitat, přičemž jejich pohledy často utíkaly vašim směrem. To už bylo nepříjemné. Ayyub to ale neřešil, čekal, až se pustíš do dortu.

Byl měkký, vláčný, a vypadal k sežrání. Když sis ale dala sousto do úst, místo lahodné sladké chuti jsi cítila slanou pachuť.
 
Ayyub "Chris" Ghazzawi - 11. července 2020 21:08
ayy021052.jpg

Už mlčím, už mlčím..

V ulicích

Hou hou hou. Sotva se spustí holčičí štěbetání ucítím na sobě přilepené Lucyino tělo. S jejím slovním projevem chvíli pochybuji, jestli v okolí deseti metrů neklesl věkový průměr. Děje se kolem nás dost divných věcí, takže..
“Oh.. no..,“ váhám. Najednou to vypadá, že chci vycouvat a možná, že chci. Ovšem mám své závazky a vypadalo by podezřele, kdybych najednou změnil názor.
“Fajn. Jestli tam bude dort, jdeme,“ souhlasím nezvykle zdráhavě, byť s úsměvem.
 
Lucy Westgaard - 09. července 2020 21:44
iko83645735.jpg

Žádné dohady, prostě sem nejlepší.

Kdesi

Přikyvovala jsem spokojeně, když naznačil noční život. Co taky jiného dělat? Vlastně..mohli jsme si sednout na prdel a pustit Xbox. Není zajít do kina. To už je jedno.
Než jsem mu stihla odpovědět, zastavili se u nás dvě holky. Mladší, ale zároveň už nebyly pod zákonem. Nebo to tak alespoň vypadalo. Kývla jsem hlavou na pozdrav té zamlklé, než sem se očima zas vrátila k blondýnce, která evidentně neuměla zavřít pusu.
Profesor? Není náhodou barman? A bývalý společník? Sakra co ten chlap ještě tají?
Jenže to už přišla s tou nabídkou. Holka se mi nezdála. Postavila jsem se přímo po boku Chrise a ještě jsem mu dala ruku kolem pasu. Opřela jsem se o něj celým tělem. Dávala jsem jasně najevo, že on je můj. Jakože je můj!
"Hm, to zní jako zábava."
Usmála jsem se široce a mrkla na Ayyuba. Ve společnosti teenagerů a studentů jsem byla vpodstatě do teď, takže to pro mě nebylo nic nového. Takovéhle večírky bývají divoké, je tam dost prostoru na to, se vyřadit. Docela by mě zajímalo, jaký je Ayyub když upustí otěže..
"Bude tam dort. Ňami."
 
Ayyub "Chris" Ghazzawi - 04. června 2020 20:20
ayy021052.jpg

Nejlepší z nejhoršího, nebo nejlepšího?

V ulicích

“Jo takhle, panince se zalíbil noční život..,“ pokývu hlavou, abych naznačil, že chápu.
“Je odpoledne,“ dodám s krátkým zubatým úšklebkem, načež se mírně rozpačitě rozhlédnu kolem. Možná už v San Franciscu nějaký ten rok jsem, ale nemám to tady prolezlé skrz naskrz, abych mohl sypat podniky z rukávu.
“Můžeme se vrátit, odkud jsme přišli. Pajzlík, ale mají otevřeno a zábava tam trvá od večera do rána a od rána do dalšího večera,“ akorát nevím, jestli bych chtěl řešit ty dva, co jsem je tak trochu magicky přinutil uvažovat nad svým buzickým já.
“Nebo.. nebo..,“

“Jé, dobrý den, pane Ghazzawi!“ ozvala se drobná blondýnka, zamávala ve vzduchu rukou a v mžiku oka byla u nás i se svým o něco vyšším a silnějším doprovodem v tričku Metallicy. Brunetka s vlasy podbarvenými fialkovou spíš klopila pohled k zemi, než aby mě nadšeně vítala po vzoru své kamarádky, ale na pozdrav pípla mě i Lucy.
“Co vy tu? Prý po vás byla sháňka.. v úterý jste na nás zapomněl,“ blondýnka se koketně usmála a Lucy úplně ignorovala.

“Vážně? Myslel jsem, že jsem byl s profesorem Howardem domluvený až na příští úterý.. ah,“ promnu si oči a mírně zavrtím hlavou nad svou zapomnětlivostí.
Kdybyste jen věděly..

“Oplatíte nám to u zkoušek? Jakože, bodíky navíc, přimhouřené očko..?“ blondýnka byla tak svá, jak to jen šlo.

“Hmm, uvidíme. Vicky, Thereso, když už vás tady mám,“ sjedu je pohledem a přihodím úsměv, “víte o nějakém podniku, co už má otevřeno? Určitě máte lepší přehled.“
Brunetka se div nepropadla do země. Blondýnka se naopak nadšeně zhoupla na patách.

“Teď? Nejsou ještě ani čtyři,“ škodolibě se zasmála a konečně sklouzla očima modrýma jako studánky k Lucy.
“Můžem vás vzít s sebou. Oslava narozenin mojí kamarádky, nebude jí to vadit.“
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2020 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.064877033233643 sekund

na začátek stránky