Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Americké magično

Příspěvků: 17


Hraje se Denně  Vypravěč g.mess je offlineg.mess
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Ayyub "Chris" Ghazzawi je offline, naposledy online byla 16. února 2020 21:58Ayyub "Chris" Ghazzawi
 Postava Alysa Kathleen Halliwel je onlineAlysa Kathleen Halliwel
 Postava Lucy Westgaard je onlineLucy Westgaard
 Postava Chris Hemsworth je offline, naposledy online byla 16. února 2020 20:35Chris Hemsworth
 
Ayyub "Chris" Ghazzawi - 15. února 2020 18:56
ayy021052.jpg

Abys nebyla překvapená

San Francisco; Chestnut Street 272 (doma)

Chceš přece najít zdejší čarodějky ne? Mi rezonuje v hlavě ještě dlouho. I prot stojím a mlčenlivě na Lucinku koukám, tak nějak bez výrazu, možná kapku překvapeně. Ona ta věta ťala do živého, jenže to ona neví. Po chvíli oné divné strnulosti se konečně pohnu a zase usměju.
“Inferno znám, je to spíš diskotéka. Můžeme zatím nejdřív tam a poptat se. Teoreticky je to kousek odtud,“ zauvažuju. To, že jsem dělal barmana ještě neznamená, že znám každej podnik ve městě. Zase takový vymetač ani profesionál nejsem.
“Adresu toho druhého můžeš zjistit ty, internetová královno,“ popíchnu Lucy k činnosti, “a když tak přemluvíme nějakého poldu, aby nám jí našel v databázi řidičů. Nebo.. napadá tě ještě něco? Hackovat její účet mi připadá už přes čáru,“ zakřením se.
 
Chris Hemsworth - 28. ledna 2020 17:06
chrishemsworthgqcoverstoryseptember2018_096930.jpg

Ve víru událostí


Alysa a hromádka NPC

Jelikož se stav Ellie rapidně zhoršil, nebylo moc, co dál rozvažovat. James začal rozkřikovat rozkazy, jako na bitevním poli a děvčata....byly vystrašené až až.
"Ah...fajn fajn, zkusím to....začínám si připadat, jako taxík."
Zabručím pro sebe počkám, až se mě všichni chytnou a sám se dotknu Ellie a pak se soustředím na park nedaleko nemocnice. Ještěže jsem tam byl na výletě, když jsem natáčel jeden klip, jinak bych neměl šanci to trefit.
"Fuh....začíná mi to jít."
Zamyslel jsem se nahlas a očima slétl k nemocnici a pak zpátky na naší skupinku.
"Já? Ymmm vlastně nemám tucha, co umím nebo smím a co ne....jak jsem říkal, při pohovoru do nové práce mi zapomněli dát manuál s tím, co dělat."
Trpce jsem se usmál a sledoval, jak se snaží dát Alysa naší druhou čarodějku trošku do kupy.
"Možná bychom jí fakt měli dostat dovnitř, jsme tu dost nápadní a vypadá to, jako bychom jí něco udělali."
Rozhlédl jsem se, jestli nás někdo nepozoroval moc dlouho.
"Ta malá by potřebovala kakao a klid.....takhle jsem si posmrtný život nepředstavoval."
"A kam koho ubytovat taky fakt nevím....jak jsem řekl, tak nějak jednal jsem instinktivně, než plánovitě."
Pokrčil jsem rameny.
 
Lucy Westgaard - 26. ledna 2020 22:50
iko83645735.jpg

Ale mě nedoláš!

San Francisco; Chestnut Street 272

"Jasně, že tu ženskou. Co asi jinýho?! Vždyť si na to sám veršoval."
Jakmile zmínil bordeláře, rozhlédla jsem se po ložnici. Je pravda, že tu chybí ženská ruka. Ale uklízet mu nehodlám. To jsem si až dost užila u Erika. Nechci se k tomu vracet. A když jsem ho zmínila, mám z toho špatný pocit. Možná bych mu měla alespoň za dva, tři dny zavolat, jestli vůbec ještě žije. Ale dost možná si už našel jinou.

Zvedla jsem telefon k obličeji a přečetla si jméno na jejím facebookovém profilu.
"Je to nějaká Ellie Halliwellová. Odsud z města. V oblíbených má klub P3 a HolidayINFerno".
Poté jsem strčila mobil do kapsy u kalhot a pokrčila rameny.
"Netuším. Ale mohli bychom jí najít. Třeba bude něco vědět. Chceš přece najít zdejší čarodějky ne? Rozhodně budou schopnější než já."
Ušklíbla jsem se trochu kysele. Strašně nerada přiznávám, že je někdo lepší než já. Ale v kouzlení musí být lepší než já snad úplně všichni. Ale mě zase může pomoct mamka.
"Můžem zkusit jeden z těch klubů. Ty seš tady na ně expert. A budem doufat, že zas nebude hořet.
 
Alysa Kathleen Halliwel - 22. ledna 2020 13:13
natalie_portman7688767.jpg

New York


„ Mami?“
Ozvala jsem se do telefonu. Blblo to a nebylo ji slyšet a o to jsem byla víc nervní.
„ Mami, slyšíš mě? Nevracej se domů. Aspoň než ti znovu zavolám… slyšíš… něco tam bylo… něco nás napadlo…“
Zavřela jsem oči, před větrem, který se do nás opřel a chytila jsem víc Auroru. Tohle místo bylo zatraceně nebezpečné.
„ Mami… něco se stalo… jsme… jsme živé, ale nejsme doma… Není to tam bezpečný… Slyšíš… byl tam chlap a vyptával se na tetu Prue…“
Kousla sem se do rtu.
„ Viděla jsem jí mami…“
Trochu roztřeseně jsem se podívala na Chrise a pohled mi sklouzl k Elie, která se právě zhroutila. Najednou telefon vypadl. Poplašeně jsem chytla sestru do náručí a podívala se na bezvládné tělo.
„ Musíme pryč… hned.“
Chytila jsem se Chrise. Dostal nás sem, bude nás muset dostat taky pryč. A čím dřív tím líp.

A najednou jsme byli všichni v parku. Neznámém parku. Elie je totálně mimo, má nějaký vpich a ten se pěkně vybarvuje. Jako by to byla jedová stopa. Přitiskla jsem si sestru k sobě a zadívala jsem se na Jamese.
„ J-já … ale jenom trochu… a… nevím jestli to pomůže… Snažila jsem se to spíš potlačit než… rozvíjet.“
Přiznala jsem a podívala jsem se na Chrise. Pak jsem ale položila malou na zem. Jestli jí můžu nějak pomoct, měla bych to udělat…Chytila jsem Ellie ruku, kterou měla poraněnou a skousla si ret. Zavřela jsem oči a na zranění položila volnou dlaň. Začala jsem se soustředit a vážně jsem doufala, že to pomůže, že to zabere.
 
Ayyub "Chris" Ghazzawi - 21. ledna 2020 20:45
ayy021052.jpg

A já mám dobrej zadek!

San Francisco; Chestnut Street 272 (doma)

Ájo? To jako volá na mě?
“Na mě?! To si teda vyřídíme, kočičko,“ zabručím nespokojeným polohlasem a ještě k tomu zavrtím hlavou, ale víc, než cokoliv jiného na mě asi zas doléhá únava podpořená tím, jak se teď tělo pere s přísunem jídla v žaludku.
“Co si našla?“ zamračím se. Nasoukat se do pohodlných tepláků je brnkačka, akorát jsem byl líný oblíkat si trenky. Zbytek vyřeším tričkem, stejně ta přistěhovalkyně už viděla všechno, co jde.
“Počkej,“ narovnám se, přičemž zmuchlané triko připravené k oblékání držím v rukách, “myslíš tu ženskou?“ nemyslel jsem si, že by se to mohlo povést. Navíc ne tímhle způsobem, když s tím ani jeden nemáme zkušenosti. To už Lucinka stojí ve dveřích, civí na mě a peskuje mě, že mi to trvá. Pokrčím rameny.
“Jsem chlap, mám tady všude všechno. I když zastávám názor, že to trvá v první řadě líným bordelářům, než chlapům obecně. Mezi ty patřím,“ ukážu si prstem na čelo, “čti se mnou – línej chlap bordelář,“ pak ale o kousek zvážním.
“Takže jsi ji našla? Kdo to je? Co s tím vůbec budeme dělat? Půjdem jí varovat před..? Sami máme problémů nad hlavu, víš jak.“
 
Lucy Westgaard - 14. ledna 2020 18:24
iko83645735.jpg

Jsem prostě dobrá, a nezajímá mě, že mi pomohl.

San Francisco; Chestnut Street 272 (doma)

Telefon začal něco dělat a já se lekla, tudíž mi vypadl z ruky. Naštěstí se nerozbil, i když chvíli to tak vypadalo. Jej se ozvala poměrně hlasitá rána.
Položila jsem ho na stolek před sebou a během toho co tam skákalo nějaké vyhledávání a Facebook, jsem si nacpala plnou pusu hranolek. A pak ještě jednou. Taky na mě došel hlad.

"Ájo?"
Zakřičela jsem na celý dům. Určitě mě slyšel. Mám hodně pronikavý, mnohdy i otravný hlas.
"Hejbni zadkem. Našla jsem jí."
Teda její jméno. A ksicht. A oblíbený podnik. Ale to už ji určitě najdem. Stavíme se do té P3 na drink a třeba budeme mít štěstí. Třeba zase bude hořet! Jupí.
S proudem myšlenek jsem se soukala do džínsů, brala si pokožky a podprsenku, aniž bych si sundala tričko. Vlasy sem si svázala do drdolu, z kterého trčely vlasy všemi směry.
"Tak co ti tak trvá, si horší jak ženská."
Netrpělivě jsme se rozešla k jeho ložnici. Prostě sem tam rozrazila dveře a vešla. Už se nemusí stydět.
 
Zdroj Zla - 10. ledna 2020 21:11
00346459753.jpg

Úspěšné kouzlení

Lucy Westgaard

Nic. Jenže pak telefon blikl a zasyčelo v něm. Neznělo to ani trochu hezky a tvé vnitřní pochody ti radily telefon okamžitě odhodit, dřív, než ti vybuchne v rukách, ale pak se začaly zapínat a přepínat různé aplikace, dokud displej nezůstal čistě bílý.
Pak nahoře zmodral a objevilo se známé logo monstrózní sociální sítě – Facebook. Ať si říká kdo chce co chce, jako komunikační prostředek není nejhorší. O kus níž jasně a srozumitelně vidíš dívčí profil: Ellie Halliwell
Profilová fotka odpovídá zhruba tomu, co si z vidiny pamatuješ. Pochopitelně na profilových fotkách většina lidí vypadá líp, než jak je tomu ve skutečnosti, ale tahle žena – nebo dívka, protože to ti připadá pravděpodobnější – nevypadá moc zmalovaně ani zbytečně vystajlovaně.
Zobrazit SPOILER

V infu pak vidíš chabé informace, jakože bydlí v San Franciscu nebo že má „To se mi líbí“ na podniku „P3“ a taky na podniku „HolidayINFerno“. Dál tu má pár oblíbených filmů, hudbu, nic podstatného. Z uzavřeného profilu už víc nevytřískáš.
 
Lucy Westgaard - 10. ledna 2020 18:32
iko83645735.jpg

Kde mám korunku?!

San Francisco; Chestnut Street 272 (doma)

"Samozřejmě že poslouchala!"
Zamračila jsem se na něj. Pořád jsem si myslela, že to je blbost. Že nějaké rýmování přece nemůže fungovat. Pokud jsem kouzlila, využívala jsem svou schopnost. Takže tohle šlo úplně mimo mě. .
Když se zvedl, odehnala jsem ho mlčky rukou. Ještě jsem se za ním ohlédla, konkrétněji za jeho zadkem. Obešlo se to ale bez komentáře.

Kámen nad mobilem nereagoval. Odložila jsem ho vedle na stolek a s ušklíbnutím si vzala mobil do ruky. Opřela jsem se do gauče a telefon si přidržela před obličejem. Dlouhé jsem vydechla a pak onen verš pronesla. Nejdřív potichu, dost nesrozumitelně. Pak sen ti zopakovala hlasitěji a jasněji.
"Hledám děvče z mého snu
ukaž mi ji, ať je tu."
 
Ayyub "Chris" Ghazzawi - 07. ledna 2020 21:25
ayy021052.jpg

Od princezny ani nic jiného nečekám

San Francisco; Chestnut Street 272 (doma)

“Poslouchala jsi mě?!“ je znát, že jsem ukřivděný.
“Zrýmoval jsem to za tebe. Tak jednou, oukej? Je to takhle:
Hledám děvče z mého snu
ukaž mi ji, ať je tu.
Pobrala jsi to? Zkus to. Jdu si najít něco čistého na sebe, citlivko.. i když, musím říct, že v jistých ohledech je prima, že jsi citlivá. Docela se mi zamlouvalo, že-,“
zmlknu, jakmile se mi znovu začne stavět. Zakřením se a pak už chlapsky „odcupitám“ ke skříni v ložnici.
 
Lucy Westgaard - 07. ledna 2020 09:13
iko83645735.jpg

Dobře, příště si vymyslím nějakou pěknou pohádku

San Francisco; Chestnut Street 272 (doma)

"Budem čekat až ji najdou."
Odpověděla jsem mu, i když jsem věděla, že si že mě dělá srandu. Kyselý úšklebek na tváři mu musel jasné prozradit, že bych ho za ty řeči nejraději praštila.
"Hej, nemůžeš se oblíct? Rozptyluješ. Jistě se mi nedaří kvůli tobě."
Posadila jsem se tak, že jsem lokty opřela o kolena, tudíž byla v mírném předklonu.
"Takhle to nefunguje, ne? Říkanky. Vždyť je to blbost. A jestli to tak funguje, tak sem v prdeli. Rýmovat mi nikdy nešlo."
Vzala jsem si telefon, položila ho na stolek. Naklikla jsem Google obrázky a začala nad ním kroužit s kyvadlem. Když nám neukáže její tvář, mohlo by to alespoň najít to místo, kde jsem ji viděla. Kancelář.
"Hm, co když ji najdeme a ona už bude mrtvá?"
Nad tím jsme nikdo ještě neuvažoval.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2020 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.085878133773804 sekund

na začátek stránky