Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Achtung Zombies!

Příspěvků: 368


Hraje se Denně  Vypravěč Landstreicher je offlineLandstreicher
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
Nákaza - 21. října 2020 22:15
nkaza7394.jpgOtevření Pandořiny skříňky


„Naděje je nejhorší zlo, protože prodlužuje lidské utrpení.“Obrázek
Káťa, Hans + 5 NPC

Bylo to brutální a tvrdé, ale i přes mnohé oběti jste se dostali až do laboratoří. Skrze zamlžené průzory v plynových maskách sledujete opuštěné laboratorní stoly, některé ještě s laboratorním náčiním, jiné už porozbíjené. Mezi nimi leží plno mrtvých výzkumníků v bílých pláštích a mužů v uniformách SS.
Většina mrtvých má prostřelenou nebo rozbitou hlavu, nejvíc je jich nakupeno kolem jednoho rohu, kde byla zbudována improvizovaná barikáda. Je jasné, že tohle bylo místo posledního odporu skupiny A.
Jdete opatrně dál. Koho mezi mrtvými nevidíte je major Kunz. Kde se nachází zjistíte záhy. Když se lehce pootevřou jedny z pěti dveřích a z nich opatrně vykoukne hlava s maskou.
Chlapy jsou nervózní, ale naštěstí ho nikdo nezastřelí. Vysvětlil vám co se tu stalo, že když se skupina snažila potichu likvidovat nemrtvé dostal se do dveří s archivem dokumentací a pak najednou slyšel střelbu a boj a zůstal v křídle archivu uvězněn. Kdyby jste nepřišli zemřel by tu žízní a hladem.

Místo toho je zachráněn, za dobu co byl uvězněn, ale stihl najít, jak dokumenty o Z.N.B. tak i vzorky a další dokumenty o operaci Glaukón. Co však nemá jsou klíče od hlavního trezoru. Vzhledem k tomu, že jsou všichni výzkumníci a ostraha mrtví, nebyl problém nalézt jak mrtvolu Haupsturmfurera Richtera i Hlavního výzkumníka Vaubana. S klíči pak nebyl problém nalézt hlavní trezor a vzít z něj nejen prototypy protilátek, ale i všechno ostatní. Dokumentů a materiálnu nakonec bylo na pět batohů. Pečlivě jste vše zabalili a vyrazili na zpáteční cestu.
Cesta už byla čistá a vy jste se bezpečně dostali až nahoru napovrch do bunkru KB 17. Uzavřeli jste poklop a uzamkli.
Kulikov a další co hlídal bunkr na vás jen vyděšeně hledí. Zestárli jste snad o 20 let a mnohým prokvetli vlasy šedinami, ale jste venku. Přespíte v bunkru do rána a odpočinete si. Cesta dál je jasná, do Balaklavy.
Nasednete do svých obrněných vozů a vydáte se se k ponorkové základně. S občasnými problémy prorazíte, ale vzhledem k překážkám nakonec zvolíte cestu letadlem z vesnice Chmelickoje u řeky Čornaja.

Obrázek
Opravdu tu najdete lehké dopravní letadlo Siebel Si 204, s plnou nádrží. Bohužel tu ale není pilot a tak se pilotování musí ujmout poručík Gaševa. Ve vzduchu vysílačkou se vám podaří spojit s německým hlavním stanem v Berchtesgadenu a dostat se až do Orlího hnízda. Po předání všech dokumentů a vzorků se stanete pravými hrdiny a to nejen říše, ale i světa. Třetí říše si kupodivu nenechá výzkum jen pro sebe, protože lidstvo je skutečně na hraně vyhubení a pošle výsledky i dalším národům včetně SSSR. Dekoruje vás samotný Adolf Hitler a to i poručíka Gaševu později i Josef Stalin a další státníci. Ještě bude třeba hodně bojů k vyčištění světa, ale vy jste mu dali NADĚJI...

Obrázek


 
Hans Georg Heidemann - 21. října 2020 21:00
wehrleutnantnewpanzer8569.png

Otevření Pandořiny skříňky


Káťa + 5 NPC

Byla to sice naprosto bláhová naděje, ale stejně jsem někde hluboko uvnitř doufal, že poté, co odpálím dveře, najdeme za nimi někoho z jiné skupiny a bude to dobré. Samozřejmě to ale nevyšlo a vyřítili se na nás zevnitř naši - ještě nedávno - spolubojovníci. Sice jsem prakticky nikoho z nich nestihl poznat, ale i tak mě to naprosto zmrazilo a dokud nezačaly bouchat naše nástrahy, nebyl jsem schopný střílet. Až pak se MP40 v mých rukou konečně rozštěkal a dokud to šlo, jen jsem měnil zásobníky z hromady pod svýma nohama.

Když pak už přehřátý samopal vypoví službu, dojde opět na klasický zákopový boj. Vytrhnout z pouzdra pistoli nestihnu, takže jen vyměním samopal za lopatku a pokouším se přežít. Čert vem nějaký výcvik, tady na nic není čas a všichni se oháníme tím, co nám přijde pod ruku abychom přežili. Naštěstí to netrvá dlouho a v místnosti je slyšet jen naše sípavé oddechování jak se snažíme znovu dostat vzduch do plic a popraskávání chladnoucích zbraní.

Stojím a dívám se na mrtvé. Naštěstí jich zase tolik nebylo mě příliš známých, ale i tak, ti, kteří se mnou přežili celou dobu v bunkru už také nejsou s námi... „Rozkaz poručíku.“ odpovím jen naší velitelce jaksi ploše. Stále se rozhlížím po mrtvých kolem sebe a doufám, že tohle všechno k něčemu bude. Z pouzdra vytáhnu masku, pečlivě dotáhnu popruhy a zkontroluju filtr. Teprve potom se začnu věnovat znovuuvedení do provozu svého samopalu. Teprve až když jsem spokojený a sumky mám opět plné střeliva, postavím se vedle Gashevy. „Můžeme poručíku.“ zamumlám přes masku „Je mi jí líto.“ dodám ještě ohledně Lottie. Nešlo si nevšimnout jejího výrazu při spatření přítelkyně...
 
Yekaterina Borisovna Gasheva - 21. října 2020 18:48
yekaterina5315.jpg

Otevření Pandořiny skříňky


Káťa, Hans + 5 NPC

Bylo to šílené. Ještě víc než předtím. V jednu chvíli jsem se opravdu bála, že to nezvládneme. To když jsem viděla skupinu A a Lottie. Bodlo mě u srdce hůře než když mě tehdy postřelili. Strávily jsme spolu jak těžké tak i hezké chvíle a doufala jsem, že spolu ještě něco prožijeme, ale tenhle sen se nyní nadobro rozplynul.

Zastavím se u jejího těla, které poznám jenom podle oblečení, které na sobě měla. Ani se již nemohu naposledy podívat do její tváře. Stálo to všechno za to? Přišla jsem o tu jedinou bytost, na které mi ještě záleželo.
Rukou si zakryji obličej a zadržuji slzy. Když jsem šla do války věděla jsem, že budu ztrácet kamarády, ale to neznamená, že to není stále bolestivé. Snad její oběť něčemu poslouží. Opravdu v to doufám, protože jinak nevím co bych ještě dělala. Tohle jediné mě ještě drží na nohou. To, že tu něco zkoušíme dokázat.

Nerozbrečím se. Není na to vhodné místo ani čas. Tihle vojáci potřebuji velitele a tím jsme právě teď já a nemohu jen tak ukázat slabost.

"Dávejte pozor," varuji ti, kteří jsou ještě mezi námi. "Vyhýbejte se čemukoli podezřelému a jakmile se pohne něco nebo někdo koho neznáte raději tomu prožeňte kulku hlavou a teprve poté zjišťujte co se děje. Nasaďte si plynové masky. Kdo má rukavice tak i ty, snažte se omezit kontakt s čímkoli podezřelým," sama jdu příkladem a nasadím si masku. Zkontroluji filtr. Snad bude co k čemu. Neopomenu ani rukavice a kabát si přitáhnu pevněji k tělu, abych omezila možnost infkece do své rány.

S tím se začneme přibližovat ke dveřím do laboratoře. Opatrně, zbraně připravené k výstřelu. Každé dveře je potřeba hlídat. Možná za nimi nic není, možná je. Proto je nejdříve prozkoumáme zda jsou pevně zavřené, nebo zda jdou od nás zavřít aby z nich něco nevyběhlo. Teprve pak se můžeme pustit do většího průzkumu laboratoře.
 
Nákaza - 19. října 2020 20:02
nkaza7394.jpg


Otevření Pandořiny skříňky


...Pandóra rychle skříňku zavřela, ale to na dně zůstala už jen naděje...
Káťa, Hans + 5 NPC

Poručík Gaševa ještě shlédne své mužstvo připraveno, jak říká klasik, na poslední bitvu co má vzplát. A pokyne Hansovi ten zatočí kličkou od elektrické roznětky a prostory zaduní obrovskou ránou po které vám zalehnou uši a celý prostor je zadýmený od prachu a kousků suti. Jen se trochu otřepete od prachu a promnete si oči už se z rozstřelených dveří, které spadli i s kusy zdí dovnitř laboratoří, se vyhrne skupina běsnících nemrtvých.

Takhle rozdivočené jste je snad ještě neviděli. Se slepou běsnící zuřivostí vběhnou mezi připravené překážky. Samo sebou je nějaké miny a nástrahy nezajímají. První exploze, opět plno prachu a bince, další tentokrát šrapnelová střela rozsekala všechno živé ve svém okolí dokonce kusy šrapnelů zasáhly i bedny za kterými se kryjete a sprška také zničila některé stoly uvnitř v laboratořích.
To už se ale běsnící vlna nemrtvých, kteří skákali přes překážky a doprovázeli svůj pohyb jakýmsi nelidských chrčením a skučením, objevili před vašimi hlavněmi.

Dokud na vás utočili jen cizí nemrtví tak je vaši muži kropili vcelku bez problémů, i když to nebylo uplně snadné. Když se ale pak objevila skupina A bylo to zlé. Nikdo nechtěl odprásknout vaši medičku Lottie Morel, která se dostala nebezpečně blízko a vrhla se na jednoho z mužů, který na ni prostě nevystřelil. Chybu neměl možnost napravit protože mu něžná Francouzska roztrhla hrdlo a lačně sála jeho krev a trhala maso. Nakonec i jí ukončila kulka do mozku její druhý "život" chyba se pak už neopakovala, i když nakonec došlo na rozbíjení hlav lopatkami a bijáky.
Pár posledních valících se na zemi jste dostřelili. Cesta je čistá.

Před vámi jsou vyvrácená rozstřelená vrata od biochemické laboratoře. Místa kam jste se měli dostat. Vypadá to, že jste to zvládli. Do laboratoří vidíte skrze spadená odstřelená vrata a kusy vyrvaných zdí. Uvnitř vidíte řady laboratorních stolů také dost ležících mrtvých postav jak v pláštích tak v uniformách ss. Patrně pozůstatky bojů skupiny A. Na druhé straně místnosti taky další několikatery dveře...


 
Nákaza - 19. října 2020 14:39
nkaza7394.jpg

Příprava
Káťa, Hans + 5 NPC

Chlapy trochu uklidní rozhodná slova poručíka Gashevy a také nápady poddůstojníka Heidemanna. Znamená to, že sice situace není dobrá, ale stále ještě mají nějakou naději a možnost dokončit úkol. Poslouchají návrhy a pak se vrhnou do práce. Není toho sice moc co můžou udělat, ale jednají systematicky podle vašich rozkazů.

Nanosí z muničního skladu nějaké bedny miny a provazy. Není to sice úplně kousek a pronese se to, ale za chvíli je z chodby hotová překážková dráha doplněná ještě o miny, granáty atd...
Ženisté taky velmi pečlivě připevní výbušniny na pancéřová vrata, která chrání vstup do Biochemické laboratoře. Všichni mají doplněné střelivo a jsou připraveni to spustit.
Připravení se zbraněmi a s odhodláním které pramení z poslední naděje a šance...
 
Yekaterina Borisovna Gasheva - 18. října 2020 13:21
yekaterina5315.jpg

Příprava


Káťa + 5 NPC

"Dejte se do toho," pobídnu vojáky. Sama toho se svým zraněním příliš nezvládnu, ale něco lehčího přenést ještě dovedu, hlavně pak ještě hlídat aby nás něco nepřekvapilo.
"Nejdůležitější je je hlavně co nejvíce zpomalit a znehybnit aby šli snáze zlikvidovat. Pokud najdete lana, sítě a dráty použijeme je také," přidávám další nápady. Když se do něčeho zamotají nebudou takovou hrozbou. Pak jim stačí jenom rozbít hlavu.

Na vhodných místech pak zkusíme postavit zátarasy přes které bude obtížně se dostat. Při prodírání a přelézání beden a dalšího haraburdí budou snadným terčem. Také je to navede do připravených pastí. Nezapomínám ani na ústupovou cestu pro nás. Vždy se posunout za další barikádu když ta první padne je součást plánu.

Na tuhle práci je nás málo, ale nedá se nic dělat. Každý teď musí pracovat za dva aby jsme měli nějakou šanci a dokázali se odsud vůbec dostat.
 
Hans Georg Heidemann - 17. října 2020 18:07
wehrleutnantnewpanzer8569.png

Příprava


Káťa + 5 NPC

„Souhlasím poručíku.“ odpovím na rozkaz ohledně odpálení dveří. Navíc, to, co říká je rozumné a opravdu by nám to mohlo pomoci ty mrtvé zabít už nadobro. „Ano, šlo by to. V tom muničním skladu snad budou i nějaké miny. Ať už klasické nebo skákací... A pokud ne, snad budeme schopní něco nachystat z dělostřelecké munice a klasických ručních granátů...“ uvažuju nahlas a v hlavě už se snažím dát něco z toho dohromady. Pak svůj plán vysvětlím ostatním aby mi mohli pomoci s jeho provedením.
 
Yekaterina Borisovna Gasheva - 17. října 2020 13:31
yekaterina5315.jpg

Průzkum poručíka Kaufmana


Káťa, Hans + 5 NPC

"Jsem," odpovím Hansovi. Zatím nepociťuji žádné obtíže, které bych neměla před tím a snad to tak zůstane.

"Vrátit se zpátky nemůžeme. Už jsme se dostali daleko a smrt těch všech, které jsme po cestě ztratili by byla zbytečná. Věděli jsme, že to bude těžké a proto teď couvnout nemůžeme. Nyní můžeme konečně se pokusit něco změnit a zachránit ten svět tam nahoře chlapci." Snažím se dodat trochu kuráže tomu bohému zbytku, který zůstal z naší jednotky.

"Hansi, ty dveře odpálíme, ale ještě před tím to tu zabezpečíme. Využijeme ty dlouhé chodby a nastražíme pasti a barikády. Navrhuji jako naše velitelské stanoviště využít muniční sklad. Jeho dveře jsou pevné a dají se zajistit.
Nějaké nápady co všechno můžeme využít a udělat z toho takové překážky, které by snížil počty nepřátel, kterým možná budeme čelit?"
zeptám se ženisty zda dokáže něco vymyslet. Výbušnin a materiálu je tu tolik, že by nám vystačil na rok, tak něco z toho vymyslet jít musí.
 
Hans Georg Heidemann - 15. října 2020 18:40
wehrleutnantnewpanzer8569.png

Průzkum poručíka Kaufmana


Káťa, Hans + 5 NPC

Sice jsem čekal, že z ventilační šachty vyleze něco, co už jako poručík vypadat nebude, ale tohle je přece jen trochu moc. Na několik důležitých vteřin strnu a odklopýtám o dva kroky vzad. Jenže prakticky stejně na to reagují i ostatní. Až jakmile vystřelí poručice Gasheva, proberu se a když vidím, že její výstřel stvůru nezabil, pokusím se našeho bývalého spolubojovníka střelit do hlavy což se mi i podaří.

„Jste v pořádku poručíku?“ zajímám se o stav Gashevy, ale stále mířím na Kaufmannovo tělo kdyby se náhodou chtěl ještě pohnout nebo probrat k životu (nebo čemukoliv podobnému). „Ano, vypadá to, že šachtou neprojdeme...“ zhodnotím jak dopadl poručík. Asi jsme bez šance na nějaké proplížení se kolem houby a plamenomet abychom šachtu vyčistili už nemáme. I když náplně by byly... „Teoreticky... Ve vstupním objektu je stále plamenomet a ve skladu byly nějaké náplně. Mohli bychom tu chodbu zkusit spálit.“ navrhnu „Nebo prostě odpálit ty dveře...“ poklepu pažbou pistole na solidní pancíř „Ale nevíme, co je za nimi a zda se na nás pak nevyhrne armáda těch sviní...“ podělím se o svůj názor s ostatními
 
Yekaterina Borisovna Gasheva - 15. října 2020 17:21
yekaterina5315.jpg

Průzkum poručíka KaufmanaVojáci váhají. Mám pro to pochopení, ale i tak je to špatné. Jsme v situaci kdy musí být jasné, že každý může být vaším příštím protivníkem a bude potřebovat ho odstranit. Na prodlevy není čas, ty vás mohou stát život.
Naštěstí, pro mě tak fatální následky nemá. Upadnu na podlahu a bolestivě vyjeknu když mi ostré píchnutí projede paží. Rychle však ze sebe skulím Kaufmannovo tělo, postavím se a nakonec udělám několik kroků zpátky aby mezi mnou a jeho tělem byl odstup.

"Ventilace je tedy mimo naše možnosti," zhodnotím výsledek akce a začnu se prohlížet zda na mě něco neulpělo a neohrožuje mě to. Nerada bych aby na mě začala růst ta divná houba nebo něco podobného.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2020 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.092407941818237 sekund

na začátek stránky