Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Nové světy

Příspěvků: 14


Hraje se Dvakrát týdně  Vypravěč Qued je offlineQued
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Larry je offline, naposledy online byla 07. února 2020 13:07Larry
 Postava Gwyn je offline, naposledy online byla 20. února 2020 19:23Gwyn
 Postava Ming Čcho Pchong je offline, naposledy online byla 19. února 2020 14:28Ming Čcho Pchong
 Postava Jackson Bernstein je offline, naposledy online byla 20. února 2020 8:39Jackson Bernstein
 
Vypravěč - 18. února 2020 12:42
images322776234.jpg
Chodba, Lobby, Gwynova postel...

Postupně se scházíte v lobby hotelu, kněz Larry tam již je, srká vodu a pozoruje muže, jenž louská denní tisk - v elektronické podobě. Na stěně visí pár dalších erárních tabletů.
Jediný, kdo má výrazné zpoždění je Gwyn, těžko říct jaký režim mají piloti ve službě, zde se zdá, že je na dovolené.

Vám běží hlavou rekapitulace a zdá se, že vám to mnohem lépe myslí, kousek civilizace na vás zanechal příjemnou stopu (kdo měl postih, si jej zruší). Postel, jídlo, bezpečí... Úžasné.
Jen hlad máte pořád velký ať byla vaše večeře jakkoliv velká, tělo se hlásí o další přísun živin.
Mozek je obrovským odběratelem energie a píše požadavky.

Vítá vás tak nový den v moderním městě, máte peníze, máte cíl...
 
Ming Čcho Pchong - 05. února 2020 18:39
schaffer19801.jpg
Chodba před pokojem

Bez dalších otázek vyjdu z Jacksonova pokoje.

"Mohli by být v lobby," pokračuji v rozhovoru, který jsme začali v pokoji. Aniž bych čekala na to, co mi Jackson odpoví, vydám se tím směrem. Celou cestu jsem podmračená a ten, kdo se aspoň trochu vyzná ve čtení lidí, pozná, že nad něčím usilovně přemýšlím. 

Snažím se najít lobby, recepci nebo nějaký jiný prostor, kde je pravděpodobné, že se setkám s ostatními ztroskotanci.
 
Larry - 28. ledna 2020 12:35
knz1432.jpg
Sejdu dolů a rozhlédnu se. V puse mám sucho, a když uvidím vodu a sklenice jsem rád. Pomalu projdu až k nim a kdo se na mě podívá cestou, toho pozdravím kývnutím hlavy. Naliji si vodu a najdu prázdné křesílko. Tak abych měl soukromí ale zároveň abych viděl na muže, který si něco čte.. Jsem zvědavý, zda jsou to nějaké "noviny" nebo dokonce snad kniha..? Sednu si a rozhlížím se.
 
Vypravěč - 22. ledna 2020 13:49
images322776234.jpg
Hotel

Jackson s Ming si něco špitají za zavřenými dveřmi, pilot nevzrušeně odfukuje zabrán do spravedlivého spánku právem zmoženého člověka, jen kněz Larry se vydal toulat hotelovým foyer.

Larry

Spodní část hotelu je vlastně spojená chodba se společenskou místností. Při jedné straně vede koberec od vchodu přes recepci směrem ke středu, kde pak končí u schodiště a výtahů.
Koberec tak odděluje prostor pro pohyb od zbytku místnosti, kde jsou křesílka, stolečky, dokonce i nějaký ten box.
Jak již bylo zmíněno, nemá hotel vlastní restauraci, přesto se na dlouhém stole u jedné zdi nachází džbánky s vodou a sklenice.
Celkem jsou momentálně obsazené tři malé stolky u kterých si neznámí lidé něco ťukají na osobních terminálech a pak jedno křesílko, ve kterém si muž něco jen čte.

Hodiny ukazují 7:20.
 
Gwyn - 22. ledna 2020 00:38
gwyn36658.jpg
Následuju skupinku do obchodu a vybírám něco civilizovaně povědomého k jídlu, teď zrovna nestojím o žádné experimenty. Ještě než budu pokračovat do hotelu, stavím se vybrat nějaké běžné oblečení, uniforma je sice fajn na lodi, ale tady zase tolik nezapadne a rád bych měl po čase zase něco jiného na převlečení. Bez nějakého zběsilého vybírání šáhnu po něčem praktickém a pohodlném, nějaká přírodní kůže může být do těhle končin příhodným materiálem. Taktéž se poohlédnu po nějakém batohu, do kterého hodím nakoupené jídlo a flašku s vodou a náhradní oblečení a rovněž po slunečních brýlích, bez kterých se cítím nesvůj. No a kdybych sehnal takové, které by šli spárovat s mojí databankou a poskytli by rozměr pro rozšířenou realitu, byl bych štěstím bez sebe.
Nakonec mi nakupování zabralo víc času, než jsem čekal a tak na hotel dorážím už velmi vyčerpán. Něco rychle zdlábnu, nějaký čas věnuju vytoužené sprše a zapadnu do postele. Chvíli se marně snažím urovnat myšlenky. Jak jsem se sakra mohl ocitnout zrovna tady a proč? Snažím se spojit nespojitelné. Hlavou mi víří všechno, co se za poslední dobou událo, ale nedokážu se na to pořádně soustředit. Únava si rychle vybírá svou daň a usínám. Je mi jedno, kdy se vzbudím, konečně v pořádné posteli a tenhle spánek si rozhodně zasloužím…
 
Larry - 20. ledna 2020 08:24
knz1432.jpg
Líbí se mi nápad ostatních. Zastavím také v obchodě, dříve než dorazím na hotel. Najdu si něco, co mi na delší dobu zaplní žaludek a také hledám pití, které by v sobě mělo alespoň malé množství alkoholu. Pokud nějaké najdu, beru to nejsilnější. Mám pocit, že večer bude klidný a konečně potřebuji uvolnit sebe i své myšlenky.

Na pokoji ze sebe vše sundám a po náročném vykonání potřeby (konečně, v přírodě mi to většinou nejde) a sprše lehám hulvátsky na postel a cpu do sebe jídlo případně ho zapíjím.

Ani nevím jak jsem usnul. Vzbudí mně tiché klepání na vedlejší dveře.

Vstanu, obléknu se.
Jsem připraven.. otevírám dveře, nikoho nevidím a rozhodnu se sejít do přízemí.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2020 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.080787897109985 sekund

na začátek stránky