Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Fantastic universe

Příspěvků: 2


Hraje se Denně  Vypravěč Belgefor je offlineBelgefor
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Kateřina D. Blavitská je offline, naposledy online byla 09. února 2020 14:17Kateřina D. Blavitská
 
Universum - 24. ledna 2020 14:00
images226139468889.jpg
Čas po čase

Když ti bylo osmnáct dozvěděla ses že ty peníze která máš zdědit je poněkud víc než si čekala, a také že ten kdo ti to odkázal tě zapsal na vysokou aby ses zlepšila ve svých magických schopnostech které se před tebou už v pubertě objevily. Nedozvěděla ses o tom kdo to byl jen že se prý jedná o dluh který nemůže být splacen. Nespíš k tvé úlevě tohle není ta vysoká kde studentky musí být neustále nahé ovšem i zde platí pravidla Puritánského zákona. Studenti musí minimálně jednu hodinu výuky strávit nazí (cvičit a plavat však musí studenti jedině nazí), v obou případech je hodina rozdělena podle pohlaví a vede ho profesor nebo profesorka kteří bývají také svlečení.

Říká se že vysoká to jsou samé večírky a zábava, možná to tak působí ovšem tak to vidí většinou ti kteří tam nejsou. Přesto jsi se sebou spokojená a nakonec ti zbyl čas i na výprodej o kterém jsi slyšela. Máš dobrý čas aspoň to tak vypadá než uvízneš v zácpě, bohužel tvé auto nemá vzletový okruh a tak se nakonec rozhodneš dojít do obchodu pěšky. Věříš že takto zvládneš rychleji a když konečně před sebou uvidíš cíl své cesty zrychlíš aby sis všimla jak se nápis na dveřích změní na Zavřeno. Cestu zpět si rozhodneš zpříjemnit zastávkami v dalších obchodech a tak nakonec dojdeš ke svému autu obtěžkaná různými krabicemi a taškami. Když potom odemykáš dveře svého bytu všimneš si bílých ponožek které leží na podlaze obývacího pokoje mezi konferenčním stolkem a gaučem. Víš že nepatří Jessice protože ta ponožky nenosí budou tedy nejspíš Willa podobně jako zbytek oblečení. Mezitím se otevřou dveře a když se zavřou a ty můžeš vidět spolubydlící na Evu jak se o dveře opře se zářivým úsměvem. Včera si Jessicu utěšovala po jejich hádce, možná se už usmířili.
„Ahoj Katko jak ses měla?“zeptá se tě potom a začne sklízet Willovo oblečení, to že je pořád nahá neřeší je na tobě zda se k tomu vyjádříš. Také začne blikat na televizi oznámení že někdo volá.
 
Universum - 19. ledna 2020 14:54
images226139468889.jpg
Neexistuje jen Nebe a Peklo ovšem i jiné světy, světy stejné jako ty naše a přesto odlišné. Světy obývané smrtelníky, světy velkého dobra ovšem i velkého zla. Země nazývaná též Gestus je jedním z nich, druhý svět je Tayo, (poutník či tulák) svět kde se snoubí magie s technikou, svět bohů i kacířů. Poslední svět je Shogad svět kde vládne tmářství a pohanská magie, svět kde dobro a zlo nejsou jen filosofickými pojmy ...

bratr Bonifác, Legenda o třech světech


Představte si že není jen jeden vesmír že je jich víc, multivesmír. Na každou akci existuje nekonečné množství reakcí a naše volba je rozhodující faktor. Ovšem co se stane s volbami které nevybeme? Zaniknou nebo se uskuteční taky v alternativních realitách existujících současně s tou naší? Tyto reality mohou být podobné či naprosto odlišné, známé či prostě k neuvěření ...

Obrázek
 
 
1
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2020 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.11150789260864 sekund

na začátek stránky