Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Vettriano

Příspěvků: 7


Hraje se Domluvený termín  Vypravěč LajDee je offlineLajDee
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
Bimba - 30. prosince 2020 15:08
800832774060.jpg
Tvé dobrodružství jsem bohužel musel ukončit kvůli dlouhodobé neaktivitě. Aby se to příště neopakovalo, doporučuji přečíst si Pravidla pro dobrodružství a dodržovat je. Pokud budeš v budoucnu opět nucen(a) k dlouhodobé neaktivitě, napiš výrazně do jeskyně důvod a datum, kdy opět začnete hrát. Jestliže se ti nebude zdát reálné dobrodružství nadále zachovat, využij, prosím, svých možností Vypravěče a sám(sama) ho ukonči. V případě jakýchkoli nejasností se neboj zeptat mě nebo kohokoliv z online pomoci.

Bimba

 
Bimba - 02. prosince 2020 20:04
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
Ruka osudu - 19. října 2020 00:58
2602af6750f9058bac10227046e3cc316783.jpg

Významné a zajímavé osoby I.


Aneb o kom by plátky měly a chtěly psát, kdyby mohli


Enrico Tocci

Obrázek

Enrico je jediným synem starého Tocciho, a tak se také předpokládá, že po jeho smrti převezme jeho podnikání; a to jak to legální tak i nelegální. O tom, kam sahá moc Tocciů, se v určitých kruzích pouze šeptá a kromě pár vyvolených mimo jejich rodinu, si tím nikdo ani není jistý.
Po jeho boku se často objevuje jeho bratranec Niccolò. Právě o něm se mnozí domnívají, že by si budoucí pozici Tocciho juniora mohl uzurpovat. Víte, jak to je, přátele blízko a nepřetelé ještě blíž...


Cristiana Li Vecchi

Obrázek

Uhrančivá dáma je častou návštěvnicí podniku paní Baresi. Zlý jazykové tvrdí, že jí tam snad nabízí mužům, jež rozhodují o dění v New Orleans. Ti chytřejší vědí, že se potají vídá jen s jediným mužem - Enricem. Odkud pochází vlastně není nikomu známo. Jednoho dne se objevila u Baresi a od té doby jsou z nich dobré přítelkyně.


Alessandra Attanasio

Obrázek

Manželka Solocona byla hvězdou mnohých večírků. Stejně jako Serafina Baresi byla i ona zpěvačkou, ale na rozdíl od ní vyměnila záři reflektorů za nové jméno, velký dům a muže, který je stejně tak starý jako mocný. Má pověst bujaré ženy a také mecenášky mnohých umělců. Lidí jí tak často vyhledávají s prosbou o finanční dar, ale i s žádostí, jež by skrz ní chtěli dostat k jejímu muži.


Solocon Attanasio

Obrázek

Solocon na dlouhá léta zmizel z města, a když se do něj vrátil bylo jeho jméno skoro za vším na co jste ukázali. Ještě jako mladý podnikatel se začal objevovat v kruhu politiků, kde se čas od času objeví dodnes. Dalo by se ale říct, že si od politiky drží odstup; nebo se tak alespoň navenek tváří. Stejně tak si také buduje pověst muže dobrodince.

 
Ruka osudu - 18. října 2020 23:29
2602af6750f9058bac10227046e3cc316783.jpg

Vettriano


Obrázek


Místností se rozezněly první tóny rozechvělých strun. Těch několik tónů se brzy proměnilo v podmanivou melodii, ke které se přidal ženský hlas. Serafina Baresi patřila ještě před několika lety k vyhledávaným zpěvačkám, byla hvězda, které mohlo u nohou ležet celé New Orleans. Teď jí díky náklonnosti dona Vettriana patřil jen tenhle podnik; pouhý stín míst, na která byla zvyklá.

Jižanská kráska si ale nikdy nepřivykla chuti porážky. Tušila, kdo stojí za jejím neúspěchem, kdo jí připravil o její sen... a teď měla konečně možnost vyrovnat účty. Prohibice do jejího podniku přivedla zájemce o zakázané potěšení a mezi nimi bylo i mnoho mocných mužů. Jejich přízeň, ale hlavně jejich tajemství se měla stát její zbraní.

Její mecenáš, Don Vettriano, se tu měl dnešního večera ukázat. Nechal poslat jen prostý vzkaz, že pro něj mají všechno připravit. Shodou okolností si k návštěvě vybral večer, kdy za jeden ze stolů v podniku usedl i Enrico Tocci. O jeho otci se tvrdilo mnohé a všechno šeptem. Právě teď nejvíc kolovaly řeči o tom, že se starý Tocci brzy setká se stvořitelem. Jistě tak nebude náhoda, že se tu oba muži mají objevit v jeden večer...

 
 
1
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2021 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.059647083282471 sekund

na začátek stránky