Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Probuzení Titánů

Příspěvků: 64


Hraje se Denně  Vypravěč Tacuko je onlineTacuko
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Ava Dune je offline, naposledy online byla 10. ledna 2021 23:43Ava Dune
 Postava Ashley Thompson je offline, naposledy online byla 19. ledna 2021 17:35Ashley Thompson
 Postava Victoria Schneider je offline, naposledy online byla 19. ledna 2021 18:54Victoria Schneider
 Postava Lynn Sterling je offline, naposledy online byla 18. ledna 2021 22:05Lynn Sterling
 Postava Zane Lawson je offline, naposledy online byla 19. ledna 2021 15:41Zane Lawson
 Postava Claire Palicki je onlineClaire Palicki
 
Lynn Sterling - 18. ledna 2021 22:04
alexpettyferalexpettyfer1048840_979_1317d5945.jpg

Všechno nebo nic… takže nicNa Zaneův vtip se také usměju.
“Samozřejmě obojí,“ odpovím v podobném duchu. Ani mě nenapadne, že by mě předtím nepochopil a začnu se vnitřně připravovat na nevyhnutelné finále celého dnešního turnaje.
Myslím, že jsme dorazili na konec cesty. V předchozích dvou kolech jsme si sice vedli nečekaně dobře, a to nejenom díky Claire, ale nyní před námi stojí tým Áresovců (a Audrey). Je sice pravda, že i přes svou zručnost se zbraněmi nemají v bojových strategiích na potomky Athény, ale více než dostatečně to vynahrazují surovostí a hrubou silou, takže se rozhodně nemáme na co těšit.
I kdybychom nějakým zázrakem vyhrály… a pravděpodobnost tohoto vývinu situace je opravdu velmi mizivá… rozhodně by se to neobešlo bez nějakých doprovodných šrámů na těle, duši či důstojnosti.

Ke všeobecnému překvapení v zápasech dojde k drobné změně. Tým růžových dostane šanci částečně napravit svou prohru tím, že sami budou čelit červeným ještě před námi. Na jejich místě bych si rozmyslel, jestli jim to opravdu stojí za to, protože i kdyby vyhrály a my následně prohrály, celé kolo by akorát skončilo jednou velkou remízou… jakpak by něco takového asi řešili naši rozhodčí, ušklíbnu se v duchu.
Při sledování všech tři následných bojů, které jsou poněkud jednostranné, mě nemůže nenapadnout, jestli se nekoukáme na naší vlastní budoucnost. O Claire vím, že s dlouhými zbraněmi dokáže být dost nebezpečná a Tori se Zaneme také ukázali, že je nelze brát na lehkou váhu… ale tohle jsou potomci boha, který reprezentuje krvavou válku a jsme v bojové aréně…

Když nám Sue sdělí rozdělení dvojic pro poslední kolo, zjistím, že jdu s Avou až jako poslední. To tedy znamená, že záleží na předchozích dvou střetech, v jak moc velkém budu tlaku.
“Hodně štěstí. Ukažte mu, ať si nedovoluje na členy našeho týmu,“ řeknu Claire se Zanem a kývnu hlavou k Bradovi, který je jedním z jejich oponentů. Možná to byla poněkud předčasná slova, ale pořád mám v živé paměti, jak kusy Henryho rozbitého přístroje dopadají na jídelní stůl.

“Když nic jiného, tak nedáme svou kůži lacino,“ prohodím k Avě, jakmile přijdeme na řadu se vstupem do ringu, kde už na nás nedočkavě čeká Kai s Vincentem.
Sice se mi zrovna dvakrát nechce překročit onu prokletou hranici, ale nemůžu v tom ostatní nechat samotné. Přinejhorším se potom sám ošetřím, v tom jsem ostatně mnohem lepší než v šermu.

(28%)
 
Victoria Schneider - 18. ledna 2021 20:33
fba822cf0ba3997b1cc929ff91221d36asas(2)6007.jpg

Poslední kolo"To jsou ti uřvaní?" Kývla jsme na Zaneova slova hlavou na červeně označený tým, který skandoval, skákal a předváděl se jak smečka medvědů. Nutno podotknout, že pár týpků svou nabušenou postavou tak vypadalo.

Už už se chystám nastoupit, protože mi bylo řečeno; pokud tohle kolo vyhrajeme a jakože jsme ho vyhráli, tak jdeme rovnou proti červeným.
Naštěstí se hra stopne, nastoupí ještě jeden tým, kteří nám tímto dají čas vydechnout.
Bohové války. Takže někdo, kdo se eventuálně bude dobře ohánět tyčí a ne jen tím uchošťourem. Protažené obličeje fialových, když rozjeli kolo s červenými nešlo přehlédnout a jejich um taky ne.

Pokývala jsem hlavou, jen co jedna z rozhodčích určila mě a Ashleyho , sestoupili jsme na plac, dostali tyče a já zaujala bojové postavení a zatnula zuby.
"Nevzdáme se!" pronesla jsem směrem k Ashleymu, a snažila se, aby to znělo dost povzbudivě.
V kostech jsem ale necítila žádné pozitivní vibrace z adrenalinu, vypadali docela děsivě. Nebo za to mohla i jejich hlasitost?
Přesto jsem jim to nehodlala dát zadarmo a byla rozhodnutá prát se až do konce sil.
To dáš, jen se neboj!(20%)
 
Zane Lawson - 18. ledna 2021 10:31
zane3748.jpeg

Poslední kolo


Aréna


Z druhého kola jsme vyšli vítězně, což Lynn okomentoval tím, že jsem ani nemusel použít svou schopnost. Nasadil jsem upřímně dost nechápavý výraz, protože jsem nevěděl, o čem to mluví. Jediná věc, co jsem uměl, byla nic. Leda tak si nechat namlátit. To vše ostatní bylo dílo Claire. Nechtěl jsem to ale rozebírat, abych ji neprozradil.
A jaké schopnosti máš na mysli? Mou supersílu nebo superšarm?, odtušil jsem s pousmáním a zakroutil hlavou.
Posléze jsem se chopil iniciativy a odpověděl jsem na vyřčenou otázku. Čekali nás Aresovci v podobě červeného týmu. To mi hned potvrdil Lynn, který se taky zrovna netvářil na skutečnost, že budeme stát proti týmu s nejvyšším procentem svalů a nejnižším procentem mozkových buněk.

Stalo se však něco, co jsme ani jeden nečekali. Naši sudí se začali radit a nakonec dali možnost růžovému týmu na nějaké to umístění. Ti se chopili příležitosti a postavili se proti týmu rudých, který poslední kolo jen odpočíval. Řež to byla naprosto jednostranná a já z toho měl dost špatný pocit. A to nejen z toho pohledu, že za chvilku budou mlátit do nás. Nelíbilo se mi, jak rudí mlátí do růžových. Sice to nebylo proti pravidlům, ale přišlo mi to špatné. Očividně na ně neměli, ale i tak do nich bušili, jako by je ohrožovali na životě.

Zamračeně a se svraštělým obočím jsem sledoval vítězství rudých a v krku jsem měl knedlík, který mě dusil. Nelíbilo se mi, jak se věci vyvíjeli a co nás čekalo. Nicméně nebylo zbytí a chtěl jsem to mít za sebou.
I kdyby nás měli porazit a měli nás zmlátit jako žito, tak neustoupím... tu radost jim neudělám... nezastraší mě!!, řeknu si a pocítím vnitřní nával adrenalinu. Mlčky sleduju, jak Ashley s Tori nastupují na první střet posledního kola, čekajíc na svůj čas, který přijde hned po nich. Jen mě mrzí, že protože nejsem žádný bojovník, tak si to odskáče zrovna Claire.
Doufám, že ji kvůli mě nic neudělají, řeknu si v duchu a úzkostlivě se podívám na ni, čekajíc než nás vyzvou "k tanci".

(85%)
 
Claire Palicki - 17. ledna 2021 18:03
5555131313135170.jpg

Jdeme do finále..?Takže, byly jsme tedy vítězi, což znamenalo, že máme proti sobě teď poslední tým, který tu zbýval a se kterým se zřejmě nikdo nechtěl utkat, zejména a protože jej tvořili převážně Áresovci a těma nikdo nechce nikdo mít nic společného.

Psychicky jsem se na to tedy připravovala, skoro už už jsme se chystala, že budu si vybírat novou hůl, když ale tři dozorčí se mezi sebou začnou o něčem radit. Následné jejich oznámení mě poněkud překvapí, neb řeknou, že dávají Růžovým druhou šanci se nějak umístit, když půjdou proti Červeným. To mě vskutku překvapilo.
Růžoví s tím moc problém neměli a tak začalo tedy další kolo a z nás se tak staly pro změnu prozatím pozorovatelé toho všeho. Moje pocity přitom byly lehce rozpolcené. Jedna část byla ráda, že možná podaří se jim je trochu pro nás unavit, ta druhé je však ale litovala, že prakticky z toho co jsem viděla, sloužily většinově jako boxovací pytle...
To nebylo nic co bych kterak s nějakým nadšením chtěla sledovat.

O vítězích nebylo pochyby a já bojovala s vlastními pocity.
Tohle nebylo úplně čestné vítězství, tedy v rámci všech omezení v rámci hry a jejich pravidel to samozřejmě čestné bylo, ale nikoliv v tom bojovém smyslu.
Co mě však ale naprosto uzemní, bylo proti komu a s kým máme stát. Neschopná slova, či reakce hleděla jsem na Sue a potom i okamžik na Zana. Tohle.... tohle nedopadne vůbec dobře... vůbec...85%

 
Ashley Thompson - 14. ledna 2021 21:37
800x800x85_05f44a8777edd24d7bf0e42f9e1c4162d9019.jpg

Třetí a poslední kolo…

Aréna – Claire, Lynn, Zane, Ava, Tori


Jelikož jsme i přes malou pravděpodobnost prošli druhým kolem, stojí před námi poslední vysoký vrchol v podobě červeného týmu… týmu obsazeného téměř výhradně Áresovci. Pravděpodobnost, že vyhrajeme i v tomto posledním souboji jen za pomoci šermířského umu je sice mizivá, ale třeba budou mít ostatní štěstí - spoléhám hlavně na Claire a Tori. Já však v přímém střetu proti potomkům boha války nemám prakticky žádnou šanci, ale to jsem věděl už předtím, takže to alespoň nebude žádné velké zklamání.

Trochu nedůvěřivě sleduji, jak se Sue, Isabela a Will na chvíli vzdálí a začnou se nad něčím v tajnosti radit. Výsledné oznámení mě však vcelku příjemně překvapí. Proti Áresovcům se nejdříve postaví fialoví, takže ve výsledku absolvují všechny tři týmy ve finálovém kole bojovat dvakrát.
Ne, že bych jim přál, aby museli čelit těm surovcům jako my, projede mi hlavou, zatímco sleduji, jak jsou postupně zašlapování do země, ale alespoň měli spravedlivou šanci.

Nyní, po vyhlášení vítězství červených, se na nic nečeká a téměř hned započne poslední boj. Od Sue Zjistím, že jednou ze zahajovacích dvojic budu já s Tori proti Kaře s Mikem.
Máš mojí plnou důvěru… z nás dvou proti nim máš šanci jenom ty, řeknu odevzdaným hlasem směrem k Tori, zatímco se s holí v ruce pomalu vydám do ringu.
Navzdory mému chování jsem se nerozhodl dopředu vzdát a zkusím vyhrát, ale všichni přítomní vědí, že z obou týmů jsem v tomto klání tím nejslabším článkem. Sice se může stát zázrak, ale myslím, že ty jsem vypotřeboval proti Johnovi.
Za štěstí můžu už považovat to, když skončím jenom s několika modřinami a ničím horším…

(9%)

 
*Osud* - 09. ledna 2021 16:30
candle896.jpg

Poslední kolo
ArénaDalší kolo bylo tedy u konce a vy jste vyšli jako vítězové, zbýval tedy vlastně jediný tým, tým Áresovců, proti kterým se nechtělo jít prakticky nikomu.
Isabella si vezme Sue a Willa stranou a něco spolu probírali. Trvalo to pár minut než se vrátili zpátky.
Bylo oznámeno, že Růžový dostanou ještě jednu šanci na postup a to jít proti Červeným. Ti po krátké poradě prohlásili, že stejně nemají co ztratit a šli dotoho.
Vy jste tedy získali chvíli na oodych.

Kolo Červených proti Růžovým po rozlosování ženami započalo a vy jste mohli pozorovat, dívat se na jejich snažení, poznat tak budoucího protivníka.
Brad ve svém kole prakticky dva růžové sejmul sám, jeho polosestra v ringu dá se říci jenom stála a dívala, kterak její polobratr koná. V dalším kole to vypadalo, že Luke by vytlačit alespoň jednoho, ale dva polobratři jej nakonec převálcovali. Třetí kolo kde byla Audrey, Afroditina dcera, prakticky nechala holku vybojovat to za ně obě samotnou.
A tak skončilo bonusové kolo převážným vítězstvím Červených. Růžový tak tedy skončili na třetím místě.

A nastal tedy váš čas.
"Takže tedy, čeká nás poslední kolo kde se rozhodne o vítězi dnešní soutěže a kdo tak získá první body pro svůj tým. Bez dalšího otálení, prvními nařadě jsou: Karas Mikem, proti Ashleymu s Tori, dále potom Claire se Zanem proti Bradovi s Audrey, a nakonec Ava s Lynnem, proti Kaie s Vincentem."


 
Claire Palicki - 08. ledna 2021 18:34
5555131313135170.jpg

Další kolo
ArénaTak jsme byly rozděleni a začalo prvé kolo druhého kola.
Ashley s Avou měli jít první. Tak trochu jsem držela palce Ashleymu, který byl trochu posmutnělí z toho jak dopadlo jeho první kolo, v Avu jsem věřila též, ale přece jenom ona měla k boji trochu více aspirací než Ash.
No, co čekat od nepřítele, narozdíl od našich, jsem netušila, neurčení jsou nejhorší, protože jeden neví co má od nich čekat, co může všechno očekávat. Co se tedy jejich kola týkalo, Ava poněkud překvapila, tedy trochu jsem čekala, že dopadne trochu jinak než že se holky vzájemně vyřadí... zato Ash vypadal, že si předchozí výkon vzal asi k srdci a světe div se, vyhrál pro nás ono první kolo.
"Bezva, tohle bylo super! Jen tak dál chlape!" řeknu nadšeně Ashleyimu, abych jej tak trochu podpořila, podpořila jeho bojového ducha. Nakonec se to ještě zlomí, i když kdo ví jestli třeba někdo nezlomí nás...

Nu, mě teď čekalo kolo.
S Tori, naší novou posilou týmu. Jako dcera Niké by měla mít přirozeného bojového ducha, soutěživého ducha což nám mohlo jenom pomoci a né, že bych chtěla nějak některé podceňovat, ale no, nechme to na jindy. Teď nás čekalo naše kolo.
"Jdi po ní, já zaměstnám jeho. Předtím se nám to tak už vyplatilo." řeknu k Tori, než začneme. Odhadovala jsem, že s Daisy nebude moc práce, přece jenom jí zajímal hlavně vzhled a to bylo tak všechno. Dostaneme tak výhodu dvou proti jednomu.
Zatímco tedy Tori vyrazila proti Daisy, já čelila Lukovi, kterého... jsem dosti podcenila. Luke docela dost obstojně totiž ovládal bojové umění s čímž jsem tak trochu vůbec nepočítala. Ale měla jsem... neměla jsem podceňovat nepřítele...
No, ještě, že potom Tori vypomohla a i tohle kolo jsme si mohli připsat na náš účet. To by šlo.

Šla jsem si sednout, trochu vydechnout a byl čas, aby se předvedli kluci, Zane s Lynnem.
Na Zana jsem byla zejména zvědavá, nejenom proto, že vypadal docela zajímavě, ale taky mě zajímalo, jestli se nějak projeví zase jeho ´kouzlo´.
Kluci měla proti sobě dva Hermesovce, vtipálky co si mysleli, že výkřikem párty by prdící polštářek na židli někoho z instruktorů. Byly to spíš smíšci než bojovníci, tak by to kluci neměli moc těžké.
Což se taky tak nějak potvrdilo a získali jsme tak další, třetí bod.
To bylo něco co jsem rozhodně nečekala. Ale tak já jsem nečekala, že bychom se dostali přes první kolo celkově, takže už to, že jsme se dostali tak daleko bylo pro mě překvapením.

Vyhráli jsme, ale co to vlastně znamenalo? Že teď budeme muset čelit Áresovcům, což mi nebylo zrovna pochuti. Jsou to jednoduchý rváči co se v těhlech věcech vyžívají, a kdo by ze sebe chtěl nechat dělat dobrovolně boxovací pytel.


 
Lynn Sterling - 05. ledna 2021 17:36
alexpettyferalexpettyfer1048840_979_1317d5945.jpg

Druhá třetina…Na Torinu otázku s rychlým dovětkem, že jde prozatím o poslední bod výslechu, se také usměji. Pro většinu jiných by toho bylo celkem hodně. Cesta do tábora, nemocnice, šermířské klání… ale ona to všechno bez jediného mrknutí vstřebává za pochodu a ještě se zároveň těší, až někoho přetáhne holí… to jsou hold ti potomci Niké.
“Dobře, beru na vědomí. Ale nepochybuji o tom, že to je pouze dočasné a brzy se objeví další…“,“ krátce se pobaveně zasměji.
“Ovšem ohledně požadavků pro boží požehnání…“, podrbu se na hlavě, “… to záleží jenom na našich rodičích. Pochybuji, že jsou nějaká pravidla, kromě již zmíněných potomků Afrodity… a pokud ano, my je rozhodně neznáme. Zkus se na to zeptat Cheirona...,“ dokončím s pokrčením rameny.

Když začne druhé kolo, kde nás v během prvního boje reprezentuje Ashley s Avou, tiše jim držím palce. Je očividné, že předchozí prohra Ashleyho sebevědomí příliš nepřidala, ale i tak doufám, že se už kvůli Sue bude dál snažit… což se mi nakonec splní. Dopadne to sice velmi těsně, ale nakonec se našemu nekonfliktnímu synovi Hestie povede nejen odrazit Johnovi útoky, ale dokonce ho i dostatečně velkou částí těla vytlačit z ringu.
Druhý souboj ani není třeba příliš komentovat. Vzhledem k tomu, že se ho účastnila Claire s Tori, a proti nim kromě Luka stála vyfintěná Daisy, bylo otázkou pár vteřin, než se mohli společně soustředit na jedinou hrozbu a posléze zvítězit.
“Je vidět, že už jsi určitě trénovala boj i předtím, že?,“ usměju se na Tori, když se spolu s Claire vrátí zpátky a oběma ukážu povzbudivé kolečko vytvořené z palce a ukazováčku.

Zbývá tedy již pouze třetí kolo, kde bojují a Zane proti hlavním táborovým šprýmařům z Hermova srubu. Klidně přiznám, že mi vůbec nevadí čelit zrovna této nechvalně známé dvojce. Pochybuji, že je v táboře vůbec někdo, a to včetně Cheirona a Anthonyho, komu by za ty roky neprovedli nějaký žertík.
Je mi celkem jedno, kdo z nich na mě vyběhne, takže nechám rozhodnutí na našich oponentech a brzy si začnu vyměňovat údery s Paulem. Kupodivu to nakonec není tak těžký boj, jak jsem se zpočátku obával. Ti dva se asi natolik soustředili na své lumpárny, že úplně zapomněli cvičit… jinak si to vysvětlit to nedokážu.
Když pošlu svého protivníka ven z ringu, vydám se ihned za Zanem a společnými silami zařídíme, aby Steva potkal stejný osud, jako jeho bratra.
“A to jsi tentokrát ani nemusel použít svou schopnost“, odpovím mu s úsměvem, než se vydáme ke zbytku týmu spolu se třetím vítězstvím tohoto kola.

“Jestli jsem to pochopil správně, tak ano. Nyní nás čeká závěrečný střet s mocnými a odpočatými áresovci přímo na jejich domácí půdě“, potvrdím Zaneovu domněnku s lehce zvednutými koutky rtů.
 
Zane Lawson - 04. ledna 2021 09:57
zane3748.jpeg

Druhé kolo, druhá výhra


Aréna


Tak to začalo nanovo a první na řadě byl Ashley s Avou. Oba se dostavili do ringu, kde už je čekal kluk s dívkou. Podle druhého týmu a jejich pokřikování a vyvolávání jmen zúčastněných, jsem pochopil, že kluk byl John a dívka zase Patty.
Hned po vyzvání se Patty pustila do Avy a ta měla v prvních chvílích co dělat. Tedy tak mi to alespoň zprvu přišlo, avšak po chvilce si to nenechala líbit a pustila se do protiofenzívy. Boj se zrychloval, až jsem nakonec byl svědkem toho, jak se obě dívky vzájemně vytlačily. Obě byly vyřazeny a ani jedna nemohla pomoci svému parťákovi. Ashley si zatím vedl docela dobře a rozdával rány stejně svižně jako je kryl.
To je ono! Do toho!, pozvbuzoval jsem Ashleyho, zatímco se mi vybavovala jeho poraženecká řeč po konci prvního kola. Teď jasně dokazuje, že není žádný ořezávátko.

Po chvíli se Ashleyho boj dostal do podobných končin, jako ten Avin. Nicméně Ashleymu se podařilo zůstat zvětšiny v ringu, což znamenalo, že nám zařídil první bod.
Dobrá práce!, řeknu po skončení prvního boje druhého kola a protože jsem nechtěl opomenout Avin příspěvek, dodám Oba dva jste si vedli dobře.
Ať to bylo jak chtělo, Ava vyřadila jednu ze soupeřů, což byla nezanedbatelná pomoc.

Druhý souboj měl započít co nevidět a Claire s Tori se už vydaly do ringu. Proti nim stanula dost nesourodá dvojice. Mladík, který vše pozoroval bystrýma očima a dívka, která vypadala, že jí zajímá víc její manikůra, než celá tahle soutěž. Byla sice hezká, ale od pohledu jsem poznal, že to byla taková ta dámička. Takovým jsme s klukama ve škole říkali "pipiny".
Boj započal hned vzápětí a Claire se zase vrhla do boje jako naštvaný rotvajler. Bylo na ní něco opravdu zajímavého, co jsem nedokázal popsat. Rozhodně teda bylo zajímavé vidět, jak se do toho kluka pustila.
Tentokrát však neměla tak navrch, jako prve, neboť ten mladík s bystrýma očima se předvedl jako někdo, kdo na to nejde hrubou silou, ale hlavou. Připadalo mi, že se s holí umí ohánět jako někdo, kdo s ní cvičí denně v nějakém doju, nebo někde.

Zmateně jsem zamrkal, protože se do zápolení mezi Claire a toho mladíka přidala Tori. S překvapením jsem zjistil, že Tori už tu pipinu vykopla z ringu a teď pomáhá Claire s tím klukem. Ten neměl příliš šanci, protože Tori měla průpravu nejspíš ještě lepší než on sám. Společně ho holky vykoply z ringu během chvíle a my tak získali další bod.
Super práce s holí, řeknu s úsměvem k Tori, abych ocenil její bojové schopnosti a pak se otočím ke Claire. Sice jí to nešlo tak jako předtím, ale ukázala mnohem víc, než já se kdy naučím.
Vedla sis skvěle, řeknu a spiklenecky se pousměju, načež dodám Mě už by seškrábávali z podlahy ringu.
Chtěl jsem ji trochu povzbudit, ale to už Sue pobízela třetí a poslední dvojici, do které jsem patřil s Lynnem.

Tak jo, ať to máme z krku, řeknu, zhluboka se nadechnu a vykročím s holí do ringu. Tam na nás z růžového týmu čekali Steve a Paul. Oba Hermovi synové a "známé firmy", obzvlášť díky jejich zálibě ve vtípcích a naschválech, které prováděli všem v okolí. Dokonce i já, který jsem tu byl pouhé tři dny, jsem měl tu smůlu a pocítil je na vlastní kůži.
Celé to pro mě bylo vlastně díky této skutečnosti o dost lehčí. Měl jsem na ně pifku a tak jsem chtěl srovnat účet a pořádně jim to nandat.

Lynn čelil Paulovi a Stevovi.
Tak do toho... Teď jsem pánem já, parafrázoval jsem Dartha Vadera a vrhl se na svého soka. Nechtěl jsem být za padavku a tak jsem se zmohl k několika úderům a kupodivu i pár blokům. Trvalo to jen chvilku, ale Lynn se vypořádal s Paulem a zapojil se do boje se Stevem. Společně jsme ukončili Stevovu přítomnost v této soutěži během několika málo chvil.
To bylo fakt rychlý, kámo, řekl jsem k Lynnovi a vrhl jsem jeden škleb k Stevovi. Oba jsme věděli, že to ani jeden z nás nemyslí nikterak vážně. Jednalo se sice jen o takové kočkování, ale i tak mezi námi nejspíš započne válka naschválů.
Alespoň bude sranda, řeknu si a vrátím se s Lynnem za ostatníma.

Takže jdeme do finále a čekají nás Áresovci, co?, odpověděl jsem Tori tak trochu pofiderně otázkou, což nebylo moc slušné, ale já chtěl, aby mi to někdo potvrdil. Ne, že bych se jich bál, ale zrovna dvakrát se mi nechtělo dělat jim boxovací pytel. Přece jen oni teď kolo vynechali a navíc... no, navíc se v boji vyžívali jako já v basketballu, možná i víc.
 
Victoria Schneider - 01. ledna 2021 22:18
fba822cf0ba3997b1cc929ff91221d36asas(2)6007.jpg

Druhé kolo

Claire, Ava, Ashley, Zane a Lynn - ArénaPřikývla jsem poněkolikáté a už si připadala jako baseballová postavička s kývací hlavou.
"Co vlastně to dítko musí udělat, aby dostalo požehnání?" napadlo mě znenadání a pak jsme se na Lynna omluvně usmála.
"Tohle je prozatím moje poslední otázka," ujistila jsem ho.

Když jako první šli Ashley s Avou, pozorně jsem sledovala, co dělají. Co jsme posléze pochopila bylo, že Ava se vyřadila sama a zároveň vyřadila i tu z druhého týmu. Remíza. Přesměrovala jsem svou pozornost na hochy. Ashley na druhou stranu vůbec nevypadá, že by měl radost do někoho mydlit tyčí.
Se zatajeným dechem mu v hlavě říkám, co má dělat. Sice silně pochybuju, že by mě slyšel, ale moje vlastní svědomí mělo pocit, že jsem pro to aspoň to málo udělala.
Když vystrčil Růžováka za hranici a my tím pádem vyhráli první kolo, radostně jsem zavýskla a poskočila na místě, aby mě oba, Ava i Ashley viděli.

Když jsme šly na své kolo s Claire, nevyznala jsem ve vlastních pocitech. Věděla jsem, co mám dělat, tělem mi projížděla vlna adrenalinu, kdy jsem tak moc chtěla předvést, co všechno umím z kurzů bojových sportů, které jsem navštěvovala, ale zároveň jsem měla pochyby. Co když oni mají nějaké schopnosti, které mě odrazí a já budu v loji?
Dostala jsem do ruky tyč, Claire mě nasměrovala na stanoviště a řekla mi, ať si hledím té narůžovělé Růžovky. Přikývla jsem a zazněl gong.

Když Claire vyrazila jako střela, přikrčila se, podle naučeného reflexu zaujala takový postoj, abych mi nikdo nemohl vletět do zad a zároveň jsem měla rozhled po všech ostatních.
Naučený postoj mi byl k ničemu, alespoň v tomhle kole, protože jsem čekala, že milá Daisy po mně vystartuje.
No.
Zjevně ne.
Tak trochu civěla na svou tyč, jako by poprvé v ruce držela něco takového. Úplně jsem povolila svou pozici a přemýšlivě našpulila rty.
Fakt?
Zakroutila jsem nad Daisy hlavou a vydala se k ní, zcela znuděným krokem. Koutkem oka jsem sledovala Claire, jež měla chvílemi navrch a chvílemi vůbec.
Dva metry od Daisy jsem naklonila hlavu nalevo a podívala se na ní. Chopila se zbraně už lépe a šla mi po krku. Nechala jsem jí zaútočit jako první, což by byla velká chyba, kdyby se toho zhostila lépe, ale to ona neudělala, takže mi stačila chvíle, abych ji dostala za čáru.
Vypadala, že se jí ulevilo, že to má za sebou.
Otočila jsem svou pozornost k těm dvěma a chvíli postávala a přemýšlela, jestli se smí vložit do boje a Claire tak pomoct.
Nakonec jsem se odhodlala to risknout, měla jsem výmluvu jako nováček.
Dostala jsem se do blízkosti z levé strany Claire, takže jsme nyní tvořili trojúhelník.
Nevědomky jsem posunula pravou nohu dopředu, jako při hodinách šermu a provedla výpad. Luke vyrazil můj útok a provedl protivýpad. V mysli jsme ho musela pochválit, protože používal hlavu.

Nakonec se mi povedlo zablokovat jeho pravou ruku, tak aby nemohl pohnout s tyčí, což byl pro něj problém, protože podle jeho postoje byla pravá jeho dominantní strana.
Podívala jsem se na Claire a pak jsme ho společně doslova vykoply za hranici.
Vítězně jsem se na něj ušklíbla.

Vrátily jsme se zpět k týmu a já klukům věnovala povzbuzující úsměv.
I tenhle boj jsem bedlivě sledovala, ale zdálo se mi, že Lynn a Zane v boji uměli lépe chodit, než jejich protivníci, takže jsme vyhráli 3 ku 0.
Spokojeně jsem se usmála.
"Tak a teď se bude dít..?" otočila jsem se na Claire.
Dostaneme pohár?
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2021 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.088948011398315 sekund

na začátek stránky