Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Days after

Příspěvků: 182
Hraje se Domluvený termín Odpisy: 15.05. nebo 16.05.  Vypravěč Sathira je onlineSathira
 

DružinaObnovit družinu

 Postava Henry Varro je onlineHenry Varro
 Postava Isabela Juana Sánchez García je onlineIsabela Juana Sánchez García
 Postava Thomas Antonio je offline, naposledy online byla 04. června 2023 23:28Thomas Antonio
 Postava Sarah Rolls je offline, naposledy online byla 04. června 2023 23:24Sarah Rolls
 Postava George Walker je offline, naposledy online byla 02. června 2023 8:04George Walker
 Postava Morris Blackshaw je offline, naposledy online byla 05. června 2023 7:31Morris Blackshaw
 Postava Nina Horsky je offline, naposledy online byla 04. června 2023 23:25Nina Horsky
 Postava Krysa Rolls je onlineKrysa Rolls
 
Isabela Juana Sánchez García - 30. května 2023 20:54
osa278638850.jpg

NOVÝ DOMOV


středa 31. května 2023
Clinton County, Kentucky, USASouhlasně přikývnu. Pila by byla ideální, ale jednak nevím kde ji sehnat a pak, bych se asi bála toho hluku. Ale na to že tu ty kolejnice jsou nezapomenu, někdy v budoucnu se můžou hodit.. Vydáme se s Lucy domů. Snažím se být opatrná a tichá, ale ta bedna mně vyvádí z rovnováhy a párkrát udělám chybu. "Omlouvám se, nedělám to schválně". Špitnu k Luc. Trošku se bojím abych neupoutávala pozornost, ale naštěstí je vše v pohodě a my v pořádku dorazíme.

A jsem ráda když vidím že nikdo nelenivý, zejména mně těší ten plot. To je velmi dobře že na to chlapi mysleli. "Ahoj.. Řekla bych že úspěch. Pár helem, budou chtít trochu péče, ale jinak fajn. Dva krumpáče, jeden bude potřebovat novou násadu a.. půl bedny dynamitu". Usměju se, bednu opatrně položím a protáhnu si ruce. "Do budoucna máme slušný zásoby kovu v podobě kolejnic, i když teď je sem není jak dostat.. Co tady, všechno v pohodě?" Vytáhnu lahev s vodou, napiju se a podám i Johnovi. "Jinak, s tím plotem dobrá práce.. Jestli máš chvilku, pomož mi s tou bednou prosím". Řeknu ještě Johnovi a kývnu na Lucy že má volno.. S Johnem ten dynamit musíme někam uklidit, určitě se najde vhodná místnost, ideálně s klíčem. A ohledně přímo toho dynamitu, řeknu že je tam pár tyček bez zapalování, takže třeba vymyslet co s nimi a ty funkční bych nechala na případ nouze, to znamená buď to odražení útočníků a nebo odlákání pozornosti.

John je náš "sekuriťák", takže i na takové scénáře doufám myslel, na rozdíl od Lucy.. Když uložíme dynamit, ráda bych se podívala co dělá mamka a sestra, zda jsou v pořádku. Pak, si budu chtít projít a vytypovat místa podél plotu, kam by se hodilo připravit nějaké pasti. Rozhodně bych nechtěla aby se přes něj někdo dostal, ale člověk nikdy neví..
 
Sarah Rolls - 28. května 2023 22:42
sarahiko756.png

Zabezpečení do budoucna

Nejsem žádný fucking kido..!


středa 31. května 2023
Buckeye, New Mexico, USA"Pfff... Jako bych to udělala schválně. Navíc ti to nešlo zrovna vo moc líp teda..." zamrmlam mu na ten jeho "teď sem ten velkej brácha" shit. Ale opravit to prej půjde, tak co... Jako já bych mu to nabídla, ale to neni o moc lepší nápad, než mi to dovolit zkoušet.

Zapadne do LAVu a za chvíli je zpátky. Zůstanu čekat opřená o humvíka a jenom mu vzdáleně koukam pod ruce. Zblízka by to teď nebyl zrovna dobrej nápad. O to spíš, že mu to zas nejde... Teda aspoň ze začátku. Pak ztratí nervy a najednou to nějak vypadá. Prostě typickej brácha.

Ušklíbnu se pobaveně nad tim jeho spokojenym výrazem. "Jasan," přikývnu na instrukce. Když mi pak popíše ovládání jak malýmu frackovi, vrátim mu na to jeho mrknutí "jako rly?" výraz. Takovej jemnej death stare s jedním lehce pozdvihnutym obočím.
Doplní plán pro zbytek a já jenom pokrčim rameny, asi úplně k tomu nemám co dodávat. Pro nás to akorát znamená, že se sejdeme až na trase. Takže ideálně, kdyby to mozkožrouty nalákalo a u toho zůstali. Žádný pronásledování humvíka. Né že by to nebylo svym způsobem vzrůšo... "Jo, brácha... Dyby se mozkožrouti rozhodli nás sledovat místo výbuchu, s čim se můžu vyřádit..? S úsporou samozřejmě," zazubim se na něj. V podstatě se ale ptam na co nemam šahat. To je pak tóčo, když mu někdo šahne na hračky. V tom je jak malej. Jako fakt byl zoufalej, že mi dal do ruky ten kanystr. Ale jako je pravda, že to vzal ještě docela v klidu. Joo, tehdá před tou soutěží to byla jiná... Musel to celý nahonem opravit. Jenom sem čekala, kdy mi nastraží některej z těch jeho vynálezů. Ale stejně to vyhrál, tak co... A nic se nedělo. Asi začátek jeho éry "Je mi to u prdele." Nebo mě prostě má rád. Jenom pochybuju, že by to tou dobou přiznal...
 
Nina Horsky - 28. května 2023 21:23
a22df457eab47e367dab1b1a788dfffe4781.jpg

Do Mexika


pátek 02. června 2023
Campo Los Pulpos, Baja California, MexicoCo to?! Auto? Snad bych to až zprvu ignorovala kdybych si vzápětí neuvědomila v jaké jsme situaci. Zásob jsme měli méně než se zdálo a v motorce ani auta bez kapky benzínu či nafty. Auto!

"Auto! Vstávejte!" Vykřikla jsem zatímco rychle otevírám okno abych z něj vzápětí vyskočila ven. Bylo to jistojistě rychlejší než kdybych měla otevřít dveře, které byly velmi dobře zajištěny. Nepřemýšlela jsem ani nad tím, kdo v tom jedoucím autě sedí nebo nesedí.

Běžela jsem k hlavní silnici a doufala že nezakopnu. Doufala že tam stihnu doběhnout dřív než projede kolem dál bez povšimnutí. Vím že to stihnu. Vždyť jsme byli v domu skoro u té silnice.

To už jsem u té silnice poskakovala nahoru a dolů, mávala rukama nad hlavou. Dělala všechny pohyby které ty chodící mrtvoly neumí. Vím že nestojím o to aby si mě s nima spletli. "Heeeej! Stůj!" Když ještě bylo dostatečně daleko přede mnou, stoupla jsem si do silnice a mávala. Aby mě viděli. Když se blíží... Uhýbám trochu stranou kdyby se rozhodli nezastavit.
 
Morris Blackshaw - 26. května 2023 15:12
beznzvu5122.jpg

Cizincistředa 31. května 2023
Baltimore, Maryland, USA


Snažím se být opatrný, zatímco se přibližuji k bytovému komplexu. Koneckonců, tyhle lidi jsem vůbec neznal. A jestli mě něco hry jako je DayZ naučily, tak je to to, že lidem se nedá věřit. Může jít o past. Na druhou stranu, lidé intuitivně touží po komunitní spolupráci - všechno je výrazně snažší, když spolupracují. Může jít o skutečné altruisty. Může tu být můj bratr. Uvidíme. Dokážu se z případné pasti dostat? Nevím. Ale risknout to musím. Prozatím je to lepší, než být venku. Navíc by tu mohl být nějaký řidič...
Ten člověk nahoře je nepochybně nějaký hlídač. Mluví do vysílačky, a právě zkontaktoval dolní hlídku. To znamená, že jde o organizovanou skupinu, možná ve svých počátcích. Ne jenom pár obyvatel domu pomyslím si.
Všechno je jenom o to, jak to uhrát. Nesnažím se působit jako hrozba. Ruce mám viditelné. Stejně jako u zvířat, nedělám prudké pohyby. Mluvím klidně, byť rovněž tlumeně.
,,Dobrý den. Hledám svého bratra. Matthew Blackshaw. Bydlí na Gilray Drive. Neznáte ho? Snažím se tam dostat" řeknu upřímně. ,,Pokud máte zásoby, a alespoň chvilku bezpečí, byl bych vám vděčný. Celé okolí je tu úplně prolezlé nemocnými. Kostel je pár ulic odkud jsem přišel byl úplně obklopený. Naštěstí si nemyslím, že většina z nich bude problém. Viděli jste taky tu explozi?" poté čekám, zda mi bude umožněn přístup. Pokud ano, vejdu dovnitř. Ale jsem opatrný.

 
Thomas Antonio - 26. května 2023 15:00
newcamouflageuniformforitaliannavydivers19083.jpg

Cesta domů

Thomas

neděle 04. června 2023
Girvin Road, Jacksonville, Florida


Cesta celkem solidně ubíhá a podle toho, co vidíme v zrcátku, to vypadá, že armáda zombíků skutečně zůstala u houkajícího auta a nepokračuje v cestě za náma. Po chvíli se ozve Marie a zmíní bezpečnou zónu. Zatímco ji Valdez hledá na mapě, já přemýšlím. „Nevím... Moc těm bezpečným zónám nevěřím. Viděli jsme hromadu rozstřílených zátarasů a jak se tam objeví jeden nakažený, jde to rychle do háje...“ nadhodím, ale nijak to dál nerozvádím. Pokud budou chtít u toho letiště vysadit, nebudu jim v tom bránit - každý má možnost volby.

Jen chvíli poté, co Valdez najde nejrychlejší cestu a nasměruje řidiče, nás Berks upozorní na něco před náma. Já moc nevidím, ale otevřu si střešní poklop a vyhlédnu přes něj. A do prdele... Tohle není dobrý... proletí mi hlavou když vidím, jaké sloupy dýmu stoupají z letiště a po otevření poklopu z tama slyším prakticky nepřetržitou střelbu dávkami. Pokud zóna držela, vypadá to, že je buď pod těžkým útokem nebo se hroutí. Spíš bych ale sázel na druhou možnost. „No, vypadá to, že zóna je v tahu... Jedete s náma.“ zhodnotím to, když za sebou zabouchnu poklop a sednu si zpět na sedadlo. „Ne, nevadí...“ odpovím pak Marii a mrknu na pistoli, kterou má na opasku. „Jestli to máš klasickou .45, támhle v tý bedničce jsou náboje.“ ukážu na jednu z hromady plechových bedýnek s municí v zadní části auta. Netuším, kolik toho vystřílela, ale další náboje se vždycky hodí. Dobře jsem si všiml, jak všichni ostatní během mého řádění na autě doplňovali své zásobníky ze zásob. Sice máme nábojů prakticky půlku auta, ale měli bysme co nejvíc šetřit...

 
Krysa Rolls - 26. května 2023 10:38
iko2815.png

Zabezpečení do budoucna

středa 31. května 2023
Buckeye, New Mexico, USAS vodfrknutím dám šégře do ruky DIY hračku. Když myslí, že to umí líp...neumí. povzdechnu si dost nahlas a protočím oči. “Hele není ti pět, abys mi ničila hračky.“ zabručím a prohlídnu škody. Naštěstí nic, co by se nedalo zapájet. “Mjo to asi půjde.“ otočím destičku v ruce a otočím se k LAVu, když zbytek týmu začne polemizovat. “Cenim iniciativu, ale tak daleko házet neumím. José by ztrátu iPadu odnesl depresí a rachejtle nemáme, protože červenec je až za chvíli.“ shrnu závěry brainstormingu a vydám se zpátky do LAVu. Znova rozehřeju pájedlo a zkusím napravit škody. A poměrně se mi daří (Technologie 14+4 =18). Zase pájedlo pro sichr odpojím, čapnu izolačku a vylezu ven.

“Fajn. Tak ještě jednou.“ popadnu kanystr a zkusím sestrojit velké kaboom. Ale stejně jako předtím se mi moc nedaří (pyrotechnika 2+2=4). “Tvle kurva, doprdele práce, jako fakt ?“ zanadávám a nakopnu matičku zemi. Nakonec to tam s nasupeným výrazem, prostě zkusím narvat. A povede se a naprosto epesně (Pyrotechnika Nat 20). Připáskuju obvod ke kanystru a povede se mi to parádně i zavřít aniž bych přeskřípnul kabely.

“Super. Držíme se původního plánu amigos.“ usměju se spokojeně a vrazím šégře kanystr. “Ségra a José odvezou kanystr východně. Až od něj budete fuč dáte vědět, nezapomeň, že to má dosah max třista metrů. Nezapojujte se do akce, dokud nebude potřeba.“ sdělím jim a vrazím šégře i ovladač. “Tady zapnout, tady přepnout...pak to udělá bum.“ předám šégře instrukce i se spikleneckym mrknutím.
Pak nakouknu do LAVu. “Fajn my vyrazíme, až se mrtváci pohnou. Naramujeme prdelí severní stěnu baráku, otevřeme zadní vlez, naložíme ty chudáky a fičíme směrem k původnímu cíli. Jakmile bude klid, tak zastavíme a uděláme jim osobní prohlídku, tak se na to připravte. “ představím plán hry. Ještě kouknu na ségru, ale z mýho pohledu je jasný, že takhle to prostě bude.
Nakonec zalezu do LAVu a protáhnu se až k vysílačce. “Hej hombre. Máme plán. Odlákáme je výbuchem, to znamená, že nesmíte ani pípnout. Potom se k vám probouráme severní stěnou a votevřeme vám dveře pancéřaku, prdel si krejete sami. Nejdřív raněného, pak zbytek...a jakmile budete na palubě, tak všechny zbraně budete mít vybitý a zajištěný. Comprende ?“ zeptám se borce na druhý straně a v případě, že souhlasí rozjedeme záchranou operaci.
 
Vypravěč - 25. května 2023 16:29
vyprav868.jpg

Rodina na prvním místě


Morris


středa 31. května 2023
Baltimore, Maryland, USAJdeš nahoru po boční uličce, zatímco muž na střeše zvedne ruku k ústům. Nejspíše mluví do vysílačky, protože jakmile přijdeš na roh bytového komplexu, zaslechneš slabé zavrzání kovové branky. Když se podíváš nalevo od sebe, podél komplexu, zahlédneš nějakého chlapíka s baseballovou pálkou v ruce a ovázanýma rukama, podobně jako to máš ty (pokud si to nepletu s někým jiným). Chlapík na tebe mává.
”Ahoj, kam míříte? Nebo hledáte bezpečné místo?” zeptá se tě (bratr bydlí na Gilray Drive 4816). ”Máme tu celkem dost místa, velké zásoby i dostatek vody, jestli chcete, můžete se k nám přidat,” dodá. Všimneš si, že celou dobu mluví tlumeným hlasem.


 
Vypravěč - 25. května 2023 16:29
vyprav868.jpg

Řízená likvidace


George


středa 31. května 2023
Pelican Bay State Prison, California, USARozumím, dávejte bacha. Až to prověříte, zamiřte na severní hřiště, už jsme tam nahnali partu na kopání. Dave a Gilmore mezitím připravují nácky, ozve se ti Dwike. Jakmile hovor ukončí, Tom přikývne, stoupne si ke dveřím a čeká na tvůj pokyn. Jen co přijde, zprudka dveře otevře a… a nic. Tedy do chvíle, než zakřičíš. Zaslechneš jakýsi chropot, šoupavé kroky a o chvilku později se ve vstupu objeví těch pár vězňů co se už stihli rozloučit se životem. Je jich asi pět, namačkaní na sebe, snaží se všichni najednou projít dveřmi. Ruce natažené před sebou, ztuhlé šoupavé kroky, hlavy nakloněné do boku ústa doširoka otevřené a v očích mrtvolný pohled.


 
Vypravěč - 25. května 2023 16:28
vyprav868.jpg

A co dál?


Henry


středa 31. května 2023
Amarillo, Texas, USAMatka na tebe upřela ten svůj pohled, který jsi okamžitě pochopil, aniž by musela cokoliv říkat. ”Zkus to objet,” řekla místo toho. Pokud jsi to tak udělal, dostal ses na devátou severovýchodní, kde měl komplex dřevěný, na jednom místě provalený plot. S trochou snahy se dalo místo projet autem a dokonce se i dalo vyjet zpět ven.
”Nebo pěšky?” zeptala se tě a s nadějí se na tebe podívala. Ať už ses rozhodl jakkoliv, jakmile jste se dostali do komplexu, matka automaticky zamířila k prostřednímu domu. Ihned zamířila ke schodům, aniž by na tebe čekala. Došla ke třetímu bytu od místa, kudy vyšla nahoru a zastavila se před dveřmi. Teprve až tam počkala, jestli ji budeš následovat.


 
Vypravěč - 25. května 2023 16:28
vyprav868.jpg

Do Mexica


Nina


pátek 02. června 2023
Campo Los Pulpos, Baja California, MexicoMiley ti jen přikývla, i když její výraz vypovídal o lecčem, jen ne jistotě. Zdálo se ti, že jsi v jejích očích zahlédla i pochybnosti. Či spíše směs strachu a pochybností.
Večeře nakonec proběhla v klidu a tichosti. Všichni jste se dosyta najedli, jen když jste poklízeli, zaslechla jsi Aubery, jak se zmiňovala Adamovi o tenčících se zásobách. Nebylo to nic nového, o zásobách mluvila už od chvíle, co jste projeli posledním městem, spíše tě zarazil tón hlasu a pak hlavně její výraz. Podle toho se totiž zdálo, že jich je méně, než původně myslela. Možná se něco zkazilo, ale to jsi netušila.

Jakmile bylo uklizeno, zalezli jste do domu, Adam pořádně zajistil dveře a když si s Aubery lehl, Miley se zvedla, mrkla na tebe, vzala si pálku a zamířila ke dveřím. Tam si přistavila židli, na kterou se na chvilku usadila a sledovala dveře. Než jsi usnula, slyšela jsi ji ještě jak přechází po pokoji a byla sis naprosto jistá, že nakukuje z oken ven.

Nejsi schopna říci, jak dlouho jsi spala. Zdálo se ti, že to bylo sotva pár minut, když tě kamarádka začala probouzet. Nechtělo se ti, zdálo se ti zrovna o tobě a Big Rockovi a vašem posledním společném výletě. Tušila jsi, kam sen mířil, ale než se něco mohlo stát, Miley tě vzbudila.
”Vstávej, je půlnoc,” řekne ti tiše, podá ti sklenici vody a dá ti chvilku, aby ses rozkoukala. Pak ti podá pálku, řekne, že všude byl klid a s přáním klidné noci si zaleze do postele. Netrvá dlouho a už ji slyšíš jak spokojeně oddechuje.

První půlka hlídky probíhala klidně, nikde nic nebylo, jen tu a tam jsi viděla proběhnout nějakého šakala, jinak ale nic. Seděla jsi na židli, pohrávala sis s pálkou, aby ses udržela vzhůru (ne, že by to pomáhalo) a nejspíše i přemýšlela o ranním průzkumu. Ať ses ale snažila jak jsi chtěla, stejně jsi po nějaké chvilce začínala usínat. A asi bys i usnula, kdybys najednou nezaslechla zvuk motoru. Byl tlumený a přicházel z dálky, ale vzhledem k tichu, které v okolí panovalo, bylo tohle jakoby někdo pustil sirény. Ihned tě to vykoplo do čilého stavu a pokud jsi zamířila k oknu a podívala se směrem k silnici, spatřila jsi dva světelné kotouče, jak se valí po silnici, kterou jste sem přijeli. Zatím byly daleko, ale celkem rychle se přibližovali (ne k vám, ale jeli pořád po hlavní silnici).


 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2023 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.11668491363525 sekund

na začátek stránky