Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Daň za život

Příspěvků: 2954


Hraje se Denně  Vypravěč Elee je offlineElee
 

Ukončená jeskyně!

DružinaObnovit družinu

družina zatím neexistuje
Bimba - 17. července 2017 12:43
800832774060.jpg
Tvé dobrodružství jsem bohužel musel ukončit kvůli dlouhodobé neaktivitě. Aby se to příště neopakovalo, doporučuji přečíst si Pravidla pro dobrodružství a dodržovat je. Pokud budeš v budoucnu opět nucen(a) k dlouhodobé neaktivitě, napiš výrazně do jeskyně důvod a datum, kdy opět začnete hrát. Jestliže se ti nebude zdát reálné dobrodružství nadále zachovat, využij, prosím, svých možností Vypravěče a sám(sama) ho ukonči. V případě jakýchkoli nejasností se neboj zeptat mě nebo kohokoliv z online pomoci.

Bimba

 
Bimba - 01. července 2017 16:26
800832774060.jpg
Vymetáme pavouky! Vaše dobrodružství spadlo do kolonky "Už se dlouho nehrálo - odpad" a stalo se jedním z nich. Máte-li zájem pokračovat ve hraní nebo vyměnit vypravěče, napište mi to sem jako herní příspěvek. Můžete mi též napsat poštou. Pokud nic z toho neučiníte do dvou týdnů, tato jeskyně bude ukončena a vaše postavy si budou muset najít novou práci.

Bimba

PS: Používejte klasickou poštu, nikoliv herní - k té nemám přístup.
 
William O'Darwen - 02. září 2015 20:33
will2561.jpg
Už je rozepsáno
 
William O'Darwen - 26. června 2015 20:09
will2561.jpg
Odpad ne, prosím.
 
William O'Darwen - 25. ledna 2015 21:37
will2561.jpg
Ostrov

Je to báječný den na báječném místě s mojí báječnou rodinou. Čikita je už jen takový potřeštěný bonus.
Sice je mi líto Lewisova hradu, ale na druhou stranu jsem ohromně rád, že už Čikitu taky akceptoval.
Kdyby tak ještě akceptoval houpací síť. S tím já ale nic nenadělám a tak si výjimečně užiju poležení o samotě. Chvíli mi to čtení vydrží, ale nakonec zaklimbám, přece jenom noc byla dlouhá.
Probudí mě až Dannyho kníkání, ale naštěstí je Lewis pohotový. Já se stanu tak akorát svědkem Čikitova nedůstojného opouštění houpací sítě, a pak ji opustím sám poněkud ladněji.
Přidám se ke zbytku, tak akorát je čas na svačinu a něco na pití.
Při té příležitosti se pokusím z Lewise vytáhnout, co bychom tady mohli podniknout. Zajímalo by mě, co je k vidění na okolních ostrovech a taky, jestli se tu dá někde potápět.
Určitě je tu víc věcí, než jen válení u moře, i když to je určitě taky skvělé.

Jsem docela nadšený, když Lewis nakonec svolí k potápění, i když to znamená, že Danny bude muset chvíli zůstat s rodinou správce Lewisova ostrova. Paní správcová je ale docela milá a když Danny mezi jejich děti docela zapadne, je mi jasné, že se vůbec nemusíme bát ho tam na pár hodin i s Čikitou nechat.

Skákal bych radostí, že můžu mít Lewise na chvíli zase jenom pro sebe, i když pod hladinou si toho moc neřekneme. Ale je to náš společný zážitek a toho si vážím. Útesy jsou tady plné života a na těch barvách něco je. Mezi vypouštěním mraku bublinek mě napadne, že se musíme s Dannym podívat na Hledá se Nemo. To ho bude určitě bavit.
Klid pod mořskou hladinou si užiju do posledního a pak zpátky na souši se vyptám Lewise, jak se to líbilo jemu, kdy a kde si dělal potápěčský kurz, do kolika metrů že se to může potápět a taky co byl jeho nejdivočejší zážitek z potápění. Vyptám se i, jestli někdy zkoušel potápění v jeskyní, toho bych se osobně asi trochu bál.

Než vyzvedneme Dannyho, abychom se vrátili zpátky do místa našeho pobytu, vyptám se taky na Lewisem plánované datum návratu. To jen tak pro jistotu, abych věděl, kolik času tady v tom ráji nám ještě zbývá.

Paní správcová má u mě velký dík, že Dannyho pohlídala i s jeho potřeštěným společníkem.
"Měl jsi se dobře? Co jste prováděli?" Zeptám se klučiny a zvednu ho do náruče (pokud tedy nebude chtít za tátou) a poslechnu si, čím se na těch pár hodin zabavili.

Nás společně pak asi znovu zabavíme nějakým koupáním nebo hraním v písku, i když Čikita bude znova potřebovat vyčesat, a večeři si tentokrát vezmu na starosti jen já, ať si Lewis taky trochu odpočine.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.17708683013916 sekund

na začátek stránky