Andor.cz - Dračí doupě online

Dobrodružství

Daň za život

Příspěvků: 2952


Hraje se Denně  Vypravěč Elee je offlineElee
 

DružinaObnovit družinu

 Postava William O'Darwen je offline, naposledy online byla 20. června 2017 21:46William O'Darwen
 
William O'Darwen - 02. září 2015 20:33
will2561.jpg
Už je rozepsáno
 
William O'Darwen - 26. června 2015 20:09
will2561.jpg
Odpad ne, prosím.
 
William O'Darwen - 25. ledna 2015 21:37
will2561.jpg
Ostrov

Je to báječný den na báječném místě s mojí báječnou rodinou. Čikita je už jen takový potřeštěný bonus.
Sice je mi líto Lewisova hradu, ale na druhou stranu jsem ohromně rád, že už Čikitu taky akceptoval.
Kdyby tak ještě akceptoval houpací síť. S tím já ale nic nenadělám a tak si výjimečně užiju poležení o samotě. Chvíli mi to čtení vydrží, ale nakonec zaklimbám, přece jenom noc byla dlouhá.
Probudí mě až Dannyho kníkání, ale naštěstí je Lewis pohotový. Já se stanu tak akorát svědkem Čikitova nedůstojného opouštění houpací sítě, a pak ji opustím sám poněkud ladněji.
Přidám se ke zbytku, tak akorát je čas na svačinu a něco na pití.
Při té příležitosti se pokusím z Lewise vytáhnout, co bychom tady mohli podniknout. Zajímalo by mě, co je k vidění na okolních ostrovech a taky, jestli se tu dá někde potápět.
Určitě je tu víc věcí, než jen válení u moře, i když to je určitě taky skvělé.

Jsem docela nadšený, když Lewis nakonec svolí k potápění, i když to znamená, že Danny bude muset chvíli zůstat s rodinou správce Lewisova ostrova. Paní správcová je ale docela milá a když Danny mezi jejich děti docela zapadne, je mi jasné, že se vůbec nemusíme bát ho tam na pár hodin i s Čikitou nechat.

Skákal bych radostí, že můžu mít Lewise na chvíli zase jenom pro sebe, i když pod hladinou si toho moc neřekneme. Ale je to náš společný zážitek a toho si vážím. Útesy jsou tady plné života a na těch barvách něco je. Mezi vypouštěním mraku bublinek mě napadne, že se musíme s Dannym podívat na Hledá se Nemo. To ho bude určitě bavit.
Klid pod mořskou hladinou si užiju do posledního a pak zpátky na souši se vyptám Lewise, jak se to líbilo jemu, kdy a kde si dělal potápěčský kurz, do kolika metrů že se to může potápět a taky co byl jeho nejdivočejší zážitek z potápění. Vyptám se i, jestli někdy zkoušel potápění v jeskyní, toho bych se osobně asi trochu bál.

Než vyzvedneme Dannyho, abychom se vrátili zpátky do místa našeho pobytu, vyptám se taky na Lewisem plánované datum návratu. To jen tak pro jistotu, abych věděl, kolik času tady v tom ráji nám ještě zbývá.

Paní správcová má u mě velký dík, že Dannyho pohlídala i s jeho potřeštěným společníkem.
"Měl jsi se dobře? Co jste prováděli?" Zeptám se klučiny a zvednu ho do náruče (pokud tedy nebude chtít za tátou) a poslechnu si, čím se na těch pár hodin zabavili.

Nás společně pak asi znovu zabavíme nějakým koupáním nebo hraním v písku, i když Čikita bude znova potřebovat vyčesat, a večeři si tentokrát vezmu na starosti jen já, ať si Lewis taky trochu odpočine.
 
Drag Oncave - 10. prosince 2014 11:34
andorkaa5385.gif
Dobrodružství vytaženo z odpadu, hodně štěstí v obnovování příběhu!

Pamatujte, prosím, že pokud uplyne od posledního herního příspěvku 6 měsíců, dobrodružství bude automaticky ukončeno.

Drag Oncave

 
Drag Oncave - 28. listopadu 2014 12:59
andorkaa5385.gif
Nový příspěvek v dobrodružství. Modrý. Kvůli dlouhodobé neaktivitě Vaše dobrodružství spadlo do škatulky "Už se dlouho nehrálo -> odpad" a přišel na Vás správce s koštětem. Dejte mi do dvou týdnů vědět (nejlépe přímo herním příspěvkem, pokud si nechcete spamovat v dobrodružství, můžete i poštou), jestli jste našli novou chuť k hraní nebo byste rádi vyměnili vypravěče. Pokud se mi neozvete, po skončení lhůty bude dobrodružství ukončeno!

Drag Oncave

PS: Pro mé kontaktování nepoužívejte herní poštu!
Vzhledem k tomu, že se tohoto dobrodružství neúčastním, nedostanu se k ní.
 
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2017 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.15996599197388 sekund

na začátek stránky