Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Cesta za srdcem

 je offline, naposledy online byl 09. února 2020 12:14ocko 1. úroveň Jednou týdně

01586241.gif
Aktuálně má jeskyně 8 postav z 25.
Počet postav, které žádají o přijetí: 5
Vypravěč říká:

cesta za srdcemJe to dávno co již po této zemi chodili pouze lidé, dnes jsou tu trpaslici,draci,elfové a podobné bytosti zde žili v harmonii ale po tom co se na svět vyhrabali Skrabové (druh skřetů křížené s těmi nejhnusnějšími démony pekla) Jsou mnohem silnější než obyčejní skřeti a odolnější. Když jim useknete ruku, dokážou se pořádně ohánět i bez nohy se o to pokusí. Začali se množit velmi rychle a zabírat malé vesničky v království Dvou Věží, zde vládne královna elfů Eurene o krále přišla před lety v horském průsmyku. Královna se snaží odrazit útoky nájezdníku, ale díky své neschopnosti v boji se jí to nedaří. Nikdy nebyla válečný tip. Proto když Skrabové se dostali, až do království musela urychleně odjet u se svou dcerou a synem pryč ze své země, ale byli pronásledovány.
Jednou v noci když královská garda i s královnou přenocovávali v hustém lese, kde si mysleli, že budou v bezpečí a nebude jim nic hrozit. Ale jak se často stává opak je pravdou……¨
Byl krásná jasná noc, ani vánek nebyl, když se v lese začali kolem tábořiště objevovat pochodně všude dokola, princezna s princem byli schováni pod kočárem, aby se jim nic nestalo, když všude kolem začali lítat oštěpy a zasahovali vojáky. Malá dívenka se klepala strachy a její nevlastní bratr se jí snažil utěšit, ale moc se jí to nedařilo. Královna si malou dívenku vzala za svoji, když král umřel, chtěla svou mysl zaplnit něčím jiným než vzpomínkami na krále a také se jí to dařilo. Princ jí přijal s otevřenou náručí a od té doby jí chránil, jak jen mu to šlo, ale tady uprostřed boje, kde je ještě mladý na to aby jí bránil holýma ruka. Ale ani se mu nedaří jí ani trochu jí uklidnit. Do tábora se vřítili loupežníci, a když zahledli královnu byli nadšeni, protože jim Skrabové zaplatili za to, aby jí případně našli a zabili, tím pádem získá úplnou moc nad městem. Princezna když viděla, že něco dělají její mamince vyběhla s úkrytu přímo doprostřed boje a když to mladý princ viděl, vydal se za ní rychle. Při jeho smůle zahlédli ho a vrhli se na něj s mečem. Malá princeznička to viděla, skočila přímo do rány, meč se jí zasekl přímo v levém rameni, kousek od srdce a ta se pomaloučku sesunula na zem. Vypadala, jako mrtvá nehýbala se a krvácela, mladý princ nad ní klečel a slzy mu tekly proudem nad tím, že během chvíle ztratil všechny, které miloval a také čeká, že i on brzy skoná. Lesem vedla malá cestička pro lovce a nedaleko bylo také jejich tábořiště, jeli rytíři ve stříbrných zbrojích, a když viděli, že tam hoří kočár, okamžitě se tam vypravili a zachránili aspoň toho prince před zahubením.
Když se probral, ležel v krásné posteli s nebesy a nad ním se skláněl nějaký starší muž s plnovousy hnědé barvy a usmívá se.¨
,, Jsem rád, že ses probral mladý muži, báli jsme se o tebe, že se z té hrozné horečky nedostaneš. Ale jak vidím tvé elfské tělo a srdce má dost síly se poprat se vším." usmál se a sedl si vedle tebe a podíval se z okna a pak tiše dodal sotva slyšitelně. ,, Archeali, byl jsem s tvojí matkou a otcem dobří přátelé a spojenci, netuším, co se stalo ale ti co to mají na svědomí za to zaplatí pokud né hned tak jednou ano. Dovol, abych ti nabídl domov, který jsi bohužel teď ztratil ale až přijde tvůj čas, pomohu ti získat tvou zem, ale teď jsi moc mlád a nezkušen." Pak se zvedne a podívá se na tebe a v tichosti odchází. Archeal se prudce posadila nemohl vstát byl velmi slabý ale plný hněvu a podíval se na může a zeptal se potichu.
,, A co má malá sestra? Vzaly jste jí sebou nebo jste jí pohřbily?" Tázavě se ptá krále lidské říše. Ten raději vyšel ven a nechal chlapce, aby si odpočinul a věděl, že jeho sestře nebylo pomoci.....
Po nějaké době i on zapomněl a jako jediný elf žil mezi lidmi normální spořádaný život. Učil se bojovat, vést lidi a pro vojáky byl velmi důležitou součástí.


****

Stejnou dobu jen jiné místo, v lese nedaleko velkého krásného jezera je velký lovecká chata, kde žije rodina lidské rasy. Nechávají se volat Eren, Alesa Howijovi. Našli malou dívenku v tábořiště které bylo vypáleno do základů a ona ležela pohozená v trávě s dírou v rameni, skoro vykrvácela. Kdyby jí nenašly asi by tam zemřela. Žena lovce je místní léčitelka a mastičkářka nedaleké vesnici kde chodí prodávat jak maso, kůži tak i léčivé masti. Naopak zde tady dokupují zásoby.
V chatě bylo krásně teplo v krbu hořel oheň kolem dívenky byl takový ten typicky domácí atmosféra, mladá žena seděla v houpacím křesle přebírala si bylinky a kolem pobíhal velký pes. Serína pomalu začala otevírat očka a mžourala po místnosti. Nejdříve si toho všiml Eren a tak pomalu aby jí nevylekal, šel za ní a posadil se na stoličku vedle pohovky a dal jí nový obklad na hlavu. Mírně odhrnul, kosily z ramene, aby se podíval já to, jak to vypadá s její ranou a pak koukl na svou ženu, která zbystřila, přišla také.
„ Vítej mezi živýma krásná slečno, jak ti je?“ zeptala se jí a vyhnala manžela, aby šel pro polévku a trochu do ní dostali tekutiny a jídlo. Posadí ji a namaže jí opět ránu a podá jí misku s jídlem, ale jde vidět, že je vyděšená. Ale ani nepípla, neřekla své jméno jen tak seděla a pozorovala okolí. Jak plynul čas naučila se žít tam kde byla. Brala tuto rodinu za svou a nějak zapomněla, kde předtím žila jen její jizva jí to připomínala , ale obrazy kolem se začínaly rozplývat a věnovala se jen lovení a taky trochu bylinám.

O 10 let později- Boj o Středozem


Během pěti let se vše změnilo, mezi rody vládlo ticho žádné spojenectví nic takového. Občas se u lidí scházeli zástupce každého rodu za elfíky tu byl akorát Archeil protože elfové byli rozehnání do lesů, kde se ukrývají před Skrabama, kteří se snaží zahubit vše, co nespadá pod ně a proto se zaměřili na zemi vládnoucí Bhalin trpasličí král. Ten umění války a boje ovládal, ale přes vše bylo obtížné udržet všechny vesnice a taky vskutku nemožný čin. Proto z řad trpaslíku chodí taky bojovníci na poradu k lidem, kde se schází a hovoří o situaci, která by se měla brzy začít řešit.
Jen chudák Archeil stále stojí v pozadí a doufá, že nastane den, kdy on vystoupí ze stínu krále Eovenea a bude moci hájit svůj národ. Takže sedí po boku, krále lidí a poslouchá jak Skrabové ničí jejich život vesnici po vesnici a oni pořád neví jak na to aby tomu nějakým způsobem zabránit. On se jen mohl dívat a poslouchat jak oni se bojí vypravit nějakou družinu, která se může nepozorovaně dostat až k nim a když padne hlavní strážce a také padne celé vojsko a pro ostatní nebude problém pobít malé skupinky Skrabu. Když si tak uvědomuje, co se tady děje podívá se na ostatní a povstane už ale naštvaně a bouchne pěstí do stolu.
,,Přeci to nenecháme takhle, musíme už začít konečně bojovat a ne jen přihlížet před 10 lety tahle rasa vyhladila můj lid a zabila mi celou rodinu a teď, když mám možnost to jen tak nenechám. Jsem Archeil z královského rodu ze severního území elfů moji matku před 10 lety s mou sestrou zabili a já slibuji, že dneškem to končí. Zítra si sbalím věci a vyrazím do každého území posbírat udatné bojovníky, aby bojovali za svou zem. Dostaneme se nepozorovaně až k vládce Skrabů a zabijeme ho, pak vy s vojsky pobijete ostatní skupiny." řekne velmi rázně a dost odhodlaně a král se na něj podívá s hrdosti ve tváři. Sice není nadšený z toho, že chce odejít, ale tímto prokázal, že už je dospělí muž hoden nést jméno co má po otci a pokud se to povede vést i svůj lid k znovu obnovení. Po tom co místností začal se rozléhat hovory, co vedli mezi sebou a uvažovali, zda ten kluk není náhodou blázen Král Eovén se postavil, položil ruku na princovo rameno a přikývl. ,, Máš mé svolení synu, a pokud tě bude někdo z našeho města
bude chtít doprovodit, ať přijde sem a plně jej vybavíme, aby vám na cestách nic nechybělo."
Poté mu pokyne, aby raději šel a on si mohl s ostatními pohovořit, jen přeci je to velmi závažná věc. O kterou musí pohovořit a domluvit zda jim vždy ve vesnicích doplní zásoby bez problému. Diskutují takto dlouho do noci.

hledáme:
trpaslíky
lidi
elfi
jinou rasu po domluvě
 

Současná družina:

 Postava Gardev je offline, naposledy online byla 09. února 2020 12:14Gardev
 Postava Ōkami Kana je offline, naposledy online byla 26. února 2020 21:37Ōkami Kana
 Postava Vilém je offline, naposledy online byla 26. února 2020 11:56Vilém
 Postava Serína je offline, naposledy online byla 05. února 2020 19:40Serína
 Postava Isilwen je offline, naposledy online byla 26. února 2020 23:21Isilwen
 Postava Kai’razh je offline, naposledy online byla 26. února 2020 22:12Kai’razh
 Postava Cahir um Elessar je offline, naposledy online byla 26. února 2020 17:20Cahir um Elessar
 Postava Eressiel je offline, naposledy online byla 26. února 2020 21:37Eressiel
 

Rekruti

Vaeril 07. ledna 2019 19:10

fcd9750268cfc187f523e09558086dc01206.jpg

07. ledna 2019 19:10

popis pro rekruty:

Rád bych se zúčastnil tohoto dobrodružství. Dělám tohle poprvé tak doufám že to nepokazím.
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2020 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.14068102836609 sekund

na začátek stránky