Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Neplánovaný výlet

 je offline, naposledy online byl 09. července 2020 0:12Tiara na úrovni nezáleží Jindy

reg674.gif
Aktuálně má jeskyně 6 postav z 10.
Počet postav, které žádají o přijetí: 2
Vypravěč říká:

Příběh začíná na naší rodné matičce Zemi.
Přesněji na Zemi, roku 2087.
Svět se odedneška poněkud (trochu více) změnil.
Většina automobilů jezdí na elektromotory (ale jsou podle toho taky drahé), pozemští vědci přišli konečně, kolem roku 2020, na skutečnost, že je lépe přírodu zachovat, než vykácet si lesy a rozrýt celou zem a začali opět vysazovat hojně zeleň a hledět si zbytků lesa, takže Země už se místy opět zelená a i ve městech, plných zeleně, se lépe žije a lépe dýchá. V roce 2022, bylo postaveno první teleportační zařízení. V roce 2072 byla spuštěna první veřejná celosvětová teleportační síť a teleport se velmi rychle stal přirozenou součástí všedního života.
Vy jste více či méně obyčejní občané z různých koutů Země (Evropské země, Austrálie, Nový Zéland, země Severní a Jižní Ameriky,…).
Lidé.
Staří mezi 15 a 50 lety

Vzájemně se neznáte, nikdy jste se nepotkali](ti, kteří jsou mezinárodně společensky aktivní, nebo z mezinárodně společensky aktivních rodin, se mohou letmo znát od vidění), [font color=white] případně pokud někdo má zájem a najde si hráče na postavu, kterou zná (kamarádi, příbuzní atd. – pokud možno ne manželské a milenecké páry) může takovou dvojici hrát.
Mluvíte jazykem, který má 90% obyvatel jako mateřský nebo se ho učí již od velmi raného věku, daný jazyk se vyvinul z angličtiny, ale zde se bude psát česky nebo slovensky s dvojsmysly a jinými pravidly platnými pro češtinu a slovenštinu. Prosím o minimum pravopisných chyb.
Do děje ale vstupuje každá z vašich postav sama tím, že na nějakém místě vstoupí do teleportu (pokud se znáte, nastupte do teleportu současně). Teleportujete se v pátek 3. 8. 2085 ve 13:42 UTC.
S vybavením z moderní doby, které si člověk té doby běžně nosí s sebou, když jde do práce, sportovat (na různé tréninky, včetně historického šermu), za zábavou (kluby, různá setkání, srazy, LARPy, bitvy, Cony, výprava na chatu s přáteli, nebo výlet do přírody), nebo někam cestuje (pracovně, nebo na dovolenou, případně od někud domů).
Pokud s sebou máte nějaké zvíře, nezapomeňte ho uvést v životopise (domácí mazlíček, pes, kůň, hospodářské zvíře- jihoameričan může mít lamu, arab či obyvatel jiných pouštních oblastí velblouda, někdo může mít kozu,…) Prosím přiložte adresu fotky zvířete, které vypadá jako to, které s sebou máte nebo podobně pokud nenajdete foto, prosím o podrobný popis.

Než vstoupíte do dobrodružství, kontaktujte mne, nebo PPJ, přes Andorskou poštu.


Co budu po vás určitě chtít:

a) Ikonku postavy, která nesmí být kreslená (manga, anime, komix, jediné povolené jsou portrétové či jiné realistické kresby) a musí být ikonkou postavy, zobrazující, alespoň přibližně, jak vaše postava vypadá.

b) Jméno postavy: Čitelné, dobře vyslovitelné – pokud nebude dobře vyslovitelné, musí to být skutečné jméno, vyskytující se v současnosti v zemi, ze které pocházíte, komu nejdou příjmení, postavě ho dávat nemusí. Pokud má postava i přezdívku, kterou si hráč přeje uvádět, měla by být zapsána spolu se jménem (př.: Jan „Kocour“ Novák). Vynechte elfská a podobná fantasy jména.

c) Životopis (alespoň na stránku textu A4 psaného ve Wordu písmem Times New Roman velikosti 12 řádkování jednoduché bez mezer mezi řádky a odstavci alespoň 30% musí být vyprávění, zbytek mohou být seznamy a prosté informace), ve kterém bude popsáno, pohlaví, kolik vám je let, odkud jste, z jaké rodiny (nemusíte se moc patlat s detaily, ale popíšete-li vzájemné rodinné vztahy hlavu vám neutrhnu, spíše naopak, budu jen ráda), jaké máte zázemí v rodině, v místě bydliště, povaha postavy, zájmy, sny, cíle, plány, důvod cesty teleportem (ale nedělejte mi z toho dotazník, prosím), popsané vašimi slovy.
Životopis by měl končit ve chvíli, kdy se doma loučíte a vstupujete do teleportu (jen málokdo má teleport doma v extra místnosti, většinou se používají veřejné, které připomínají o hodně větší telefonní budku tvaru válce, nebo velmi luxusní veřejný záchod (v případě venkovských teleportů a teleportů v průmyslových oblastech jde většinou spíš o místnosti, kam se vejde stádečko 10 krav či kamion). Jen bohatí mají soukromé teleporty, většinou extra, někde u domu, v nějaké zatím účelem postavené malé budově), a měl by na konci obsahovat i seznam věcí, které máte s sebou (přičemž nestačí napsat:“Mám kufr.“, ale co vše v tom kufru máte) a případných zvířecích souputníků (myšleno je, potkan, fretka, dravec, kočka, pes, nebo kůň – tygra, lva, pantera, lidoopa či antilopu nepovolím… dokonce ani vlka, dinga či medvěda) + seznam věcí, které vezete pro ně. Nezapomeňte, že máte jen určitou nosnost.
Nezapomeňte při psaní životopisu, že i v práci musíte jíst a pít, a pokud nemáte placené obědy, měli byste mít s sebou svačinu a pití. A že pokud jedete někam na více, než jeden den, máte s sebou i náhradní oblečení a toaletní potřeby (minimálně).
P.S.: nezapomeňte na věci, které máte na sobě, teda pokud necestujete nazí, ale to je trochu společenské fau-pax. Případně pokud máte rozsypaná nějaká semínka v batohu atd., uveďte co.
d) Do kolonky Povolání, při tvorbě postavy, bude napsáno Jiné.Co po vás, naopak chtít nebudu a co nebude přijato:

a)Megalomanské postavy a hráči nerespektující PJe a ostatní hráče.
b)Fantasy rasy a povolání.
c)Cokoliv sci-fi, ale také draci, upíři a nemrtví, vlkodlaci a jiní lykani, zvířata, příšery atd. (opravdu budou postavy pouze lidé).


Nezkoušet nic takového verbovat ani z hecu, prosím.


Návrhy možného vybavení postav:
Elektronika – mobil, čtečka, PC, kartáček, holítko, baterka, fén, kulma, žehlička, žehlička na vlasy, tablet, foťák, solární panýlek – nabíječka, MP3…
Oblečení – spodní prádlo, věci na sobě a další
Předměty běžné potřeby - Doklady, finance, karty, klíče s vybavením, pohotovostní líčení, léky, šperky, drogy…
Zbraně a ochranné či obranné pomůcky a vybavení k nim - Nůž, pepřák, sekyra, pila, mačeta, repliky zbraní, brousky, polní lopatka…
Potraviny - Pití, svačina, zásoby na cestu, sladkosti, koření, alkohol
Zvíře - Domácí mazlíček, kůň/osel, dravec + krmivo a vybavení (postroje, přepravky,…)…
Dopravní prostředek –motorka, kolo, koloběžka, jednokolka, skate, brusle, lyže, sněžnice, nafukovací člun, tříkolka,vodní lyže, kolečkové brusle, čtyřkolka…
Zavazadlo - Batoh, taška, kabelka, kolečková taška, kufr, sedlové brašny, kárka…
Hygiena a Chemie – šampony, mycí a čisticí prostředky, mycí houby a žínky, ručník, kartáč na vlasy, hadr, koště, kýbl, mop…
Tábornické vybavení - Stan, moskytiéra, spacák, vařič, karimatka, nádobí, podpalovač, topivo, KPZ, křesadlo, sirky, zapalovač, lano…
Hudební nástroje, zpěvníky
Lékárnička, Doplňky stravy
Kytky, dárky, potřeby na oblíbenou tvůrčí činnost


 

Současná družina:

 Postava Takadaki Kimo je offline, naposledy online byla 09. července 2020 0:12Takadaki Kimo
 Postava Brigitte je offline, naposledy online byla 28. května 2020 20:16Brigitte
 Postava Veronica (Ronnie) Hewittová je offline, naposledy online byla 13. července 2020 21:12Veronica (Ronnie) Hewittová
 Postava Hlas osudu je offline, naposledy online byla 28. května 2020 20:16Hlas osudu
 Postava Rodrígo Arvilla Cortéz je offline, naposledy online byla 09. července 2020 0:12Rodrígo Arvilla Cortéz
 Postava Erik Leifsson je offline, naposledy online byla 26. srpna 2019 20:11Erik Leifsson
 

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2020 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.12259888648987 sekund

na začátek stránky