Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Starý kontinent - první výsadek

 je offline, naposledy online byl 19. května 2018 15:14Lord.Firewall 1. úroveň Denně

289096838016721.jpg
Aktuálně má jeskyně 1 postava z 10.
Počet postav, které žádají o přijetí: 0
Vypravěč říká: Příběh hráčů začíná deset minut po odjezdu majora na misi (viz. Úvodní příspěvek) a na témže místě. S výjimkou postavy kapitánky Miriam Černé (zástupkyně majora) budete všichni v nižších hodnostech. Dle míry, jakou se chcete zapojit, si pak vyberte hodnost dle uvážení s tím, že můžete hrát za řadového vojína (bez dalších benefitů a možností ovlivnit hru jinak než sami za sebe) a případně pak důstojníka až do hodnosti nadporučíka. Čím vyšší hodnost, tím více možností ovlivnit děj.

Hrát se bude tak, že za svého avatara (Vaši postavu) budete psát příspěvky ve kterých lze reagovat na ostatní velitele (spoluhráče) i na majora, či PJ příspěvky – dech událostí. Na konci tohoto pak můžete jednoduše dopsat, co vaši „imaginární podřízení“ provádějí na Vaše rozkazy. Dle Vašich hodností budete disponovat jistým personálem – dle zaměření vaší postavy.

Dám příklad za majora Černého: V herním příspěvku bude reagovat na hádku se svým nadřízeným plk. Pellerem, který mu třeba vynadá, že v jeho nemocnici doposud leží dva vojáci s doposud nezjištěnou diagnózou. Na závěr reakcí jeho osobně, bude stručné – rozkaz1: Vedoucí lékař oddělení interny – vyšetřit oba pacienty, zjistit diagnózu. Já jako PJ pak zareaguji za tím, že odepíšu: Výsledek – rozkaz1: Pacient 1, podezření na nezhoubný nádor ovlivňující enzymatickou reakci na cukr ( inzulinom), doporučení další diagnostika s následnou lokalizací nádoru a stanovení dalšího plánu léčby. Pacient2: symptomy ztráty vědomí bez zjevných příčin, potíže od mise do močálů na východě základny, závěr: podezření na doposud neznámou infekci, doporučení: karanténa, průzkum v bio oblecích dané oblasti a sběr vzorků flóry a fauna za účelem dalšího zkoumání). Příklad je jen ilustrativní – mjr. MUDr. Daniel Černý je vojenský lékař sloužící na misích jako primář chirurgie a traumatologie, či dle potřeba jako záchranář u výsadkářů při řízené akci. Vy budete udávat úkoly dle odbornosti, na jakou si troufnete. POZOR: Vaše hra bude ovlivňovat přímo dějové linka a osud i ostatních hráčů. Pokud to poserete, odnesou to i ostatní.

Koho chci:

1.Muži či ženy – je to jedno
2.Věk: 18 – 45
3.Hodnost (vojín – nadporučík)
4.Odbornost – letectvo (zde nabízím pro opravdu odhodlaného hráče zahrát kpt. Miriam Černou), zbraně (pyrotechnik, dělostřelec, střelec,), pěší a obojživelné jednotky (paragáni, ženijní jednotky,…), motorizované (řidič, mechanik, velitel – tanky, obrněná vozidla…), logistika, proviantní, lékaři, vojenští policisté, radisté … je toho opravdu hodně
5.Troufnete si – nabídněte nějakou vědeckou užitečnou odbornost

Žádám o přijatelnou ikonku (může být i civilní), jméno, příjmení, životopis alespoň na pár odstavců. Chci ale vidět jak píšete, nejen odrážky typu – škola, nástup k armádě, mise … Přesvědčte mne, že dokážete uhrát to, co chcete, jinak to nedostanete. Hodí se i něco o rodině a vašich schopnostech a slabostech. Budete asi většinou hrát za velitele nějakého praporu a proto musíte působit jako důstojník a ne jako žabař. Pozor na věk – v 18 letech jistě nejste nadporučík – leda že byste byli nějaká tlačka nějakýho papá či mamá u armády. V tom případě sice možné, ale budete to dostávat sežrat od vašich vlastních lidí i od majora. Upozorňuji, že prostřednictvím majora budete dostávat rozkazy, které budete muset jako vojáci plnit, sic bude zle.

Nepřijímám megalomany, zamindrákované superhrdiny a ty, kteří vědí, že nebudou schopni hrát alespoň dvakrát do týdne. Nebudu požadovat slohové práce, ale předpokládám i základní gramotnost a vědomí toho, že přeci jen jde o hru skrze slova a proto s nimi nemusíte vždy šetřit. V případě zájmu se na mne obraťte prosím s dotazem poštou.

Ti z vás, kteří budou přijati, napíší jeden příspěvek, ve kterém se pokusíte přiblížit základní informace o vás, které jsou zcela jistě známé i ostatním. Já se pokusil nastínit, jaký je a jak se bude chovat Váš velitel. Pokuste se o to samé se svou postavou, aby ve hře byla prostě živá psychologie postav. Piště příspěvek s tím, že na druhé straně portálu je již postaven základní tábor se základním vybavením a Vašimi podřízenými, které budete udílením rozkazů nutit vám sloužit za účelem dosažení kýžených výsledků. Můžete si se sebou vzít vše, co uznáte za vhodné – včetně třeba hasičské cisterny pokud jste u armáda i jako hasič. Jen to prostě logicky zdůvodněte a napište. Já potom každému napíšu další příspěvek – společný meeting velitelů za ČR, kde dostanete již konkrétní rozkazy, aby se hned hra rozjela naplno.
 

Současná družina:

 Postava Npor. Filip Grünzweig je offline, naposledy online byla 21. května 2018 21:15Npor. Filip Grünzweig
 

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2018 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.058820962905884 sekund

na začátek stránky