Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Epizody

 je offline, naposledy online byl 24. června 2018 9:47Aelin na úrovni nezáleží Jindy

aellin29631.jpg
Aktuálně má jeskyně 2 postavy z 4.
Počet postav, které žádají o přijetí: 1
Vypravěč říká:

Na jednotlivých mini-příbězích se většinou domluvíme přímo v jeskyni.

Co lze ode mě očekávat - povrchní, jednoduché, romantické, klišoidní story. Nebudu vám mazat med kolem... Úst.
Témata - doba Jane Austen, nějací ti upíři a jiná verbež, milovaný Pán Prstenů, Harry Potter, reálný svět se svými psychiatrickými léčebnami a uměleckými školami a já nevím, co ještě.
Ráda si poslechnu i jiné nápady.

Příběh nemusím nutně vést já. V jednotlivých epizodách se můžeme střídat, budu za to ráda. Střídání PJovského postu může proběhnout i v rámci epizody. Je možné rozjet i více epizod, budeme-li to zvládat. Není nutné hrát v páru, ale nic extrémně velkého nehodlám rozjet.
Od epizody neočekávám dlouhé trvání. Půjde o odehrání nějaké scény, minipříběhu. Když nás to bude bavit, klidně to rozehrajeme. Když ne, utneme to dříve. Nechci se do ničeho nutit a nechci do ničeho nutit ani druhou stranu.
Jen podotýkám, hodlám hrát přednostně za ženské postavy.

Od spoluhráče očekávám, že bude mít jasné představy, co chce v epizodě zažít. A že ovládá základy pravopisu a má chuť hrát. Co by tady jinak dělal. :)

Co se týká aktivity... Maximum je nejspíš jednou denně. Nemusí to být nutně slohové práce, ale jsem ráda, když se vžijeme do svých postav a nebudeme to totálně odbývat. Ale pokud jde o rozhovor, stačí pár řádků, nemusíme popisovat každou mouchu kolem nás... Kdo to má číst.
Každopádně mám malé dítě a někdy dost blbou náladu. Tak prostě neodpovím. Den, dva, týden, půl měsíce, měsíc. Pokusím se upřímně odpovídat na dotazy ohledně mého odpisu, samozřejmě pochopím odchod spoluhráče z těchto důvodu.

Hlavní motto: Je to jen hra. :)

PS: Jako první si ve Verbíři ráda přečtu vaše nápady na hru, vaše očekávání a představy. Konkrétní postavu si netvořte, ztráta času, doladíme v případné hře.


Naposledy upraveno: 12. června 2018 

Současná družina:

 Postava Karuška je onlineKaruška
 Postava Abby je offline, naposledy online byla 24. června 2018 10:43Abby
 

Rekruti

Simon 23. června 2018 22:25

dd25.jpg

23. června 2018 22:25

popis pro rekruty:

Pěkný a příjemný večer přeji.
Témata? No vlastně nemám nikterak vyhraněný styl. Jsem schopný zahrát prakticky cokoliv. Pod pojmem prakticky se schovává je jedno velké ALE a to takové, že nedokážu zahrát zloduchy. Můžu se snažit sebevíc, ale každá moje postava nakonec udělá tu "správnou" věc. Takže pokud by se vám/tobě hodil do některé z povídek "good guy" tak jsem tu. :)
Co se týká času, mám to asi dost podobně. Jsou prostě dny, kdy nevím co dřív a pak naopak jiné, kdy se můžu ukopat nudou do zadku. Každopádně jsem schopný to dát včas vědět.
Jakékoliv dotazy klidně poštou.
 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2018 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.39350986480713 sekund

na začátek stránky