Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro REDCON

 je offline, naposledy online byl 12. listopadu 2019 23:08Malâdan na úrovni nezáleží Jindy

maladan6503.jpeg
Aktuálně má jeskyně 2 postavy z 4.
Počet postav, které žádají o přijetí: 0
Vypravěč říká:

REDCON


Vítej ve verbířích hry REDCON. Na úvod něco málo o mně, PJovi, se kterým budeš většinu hry procházet.
Jako PJ rozhodně nezačínám, ale také se nepovažuji za žádného velkého profesionála. Co nemám rád, jsou přepálené začátky, kdy se vypíše PJ i hráči a hra rychle uvadne. Proto počítej s pomalejším tempem hry (2-3) příspěvky týdně, pokud bude čas i nálada, tak více.
Na co dbám je gramatika a logcká návaznost textu. Nebudu ale tvoje příspěvky prohlížet a hledat v něm chyby, jen bych byl opravdu rád, aby příspěvky měly trochu úroveň. Rád konzultuju, takže se neváhej na mě obrátit s čímkoli a vždy se pokusím najít optimální řešení. Také mám rád, když v příběhu postavy hráčů ne vždy uspějí, což dodává hře realističnost a vede to ke snaze se zlepšit. Samozřejmě nehodlám aktivně vašim postavám předhazovat nezvládnutelné úkoly, ale pokud se sami rozhodnete, že se jako Kruxský špion pokusíte zabít Vůdce, velmi pravděpodobně neuspějete.
Tak, to je asi vše, co mě teď napadá, ale myslím, že lépe se stejně poznáme až při hře. Nyní už můžeme přejít k mým požadavkům na Životopis a postavu a jako takovou.

Za koho se dá hrát
Předtím, než se vrhneš na tvorbu postavy, doporučuji konzultaci se mnou, jelikož je více možností a já zde uvedu pouze příklady.
Na obou stranách je jistě z čeho vybírat. I řadový voják může na své cestě narazit na zajímavý příběh. Je samozřejmě možnost hrát za běžného obyvatele, špiona té, či oné strany, důstojníka v pevnosti, nebo jednoho z Nespoutaných, což jsou lidé nesloužící ani Říši, ani Kruxu, ale de facto bez vládce se stali piráty plenícími v malých bandách zdevastovanou krajinu. Pokud máš vlastní nápad, napiš mi a můžeme to zkonzultovat a najít takovou postavu, která bude dobře vyhovovat.

Tvorba postavy

Jméno ⤅ Zde nechávám absolutní volnost, avšak doporučuji se vyhnout tradičním klišé anglických jmen (John Black, Phil Huckett,...). Naopak bych dal přednost jménům originálním typu (Niohan Tøla, Yzreno Sitera, apod.)

Ikonka ⤅ Obrázek, ne fotka. Jinak bych také ocenil, kdybys se mnou ikonku zkonzultoval a také, aby byla dobře oříznutá.

Životopis ⤅ Zde jen stručně znovu napsané jméno a dále věk, popis postavy, co již postava prožila, co by ráda dokázala, jak se staví k válce, a vše další, co uznáte za vhodné mi sdělit.

 

Současná družina:

 Postava Torkzen Isos je offline, naposledy online byla 13. listopadu 2019 20:25Torkzen Isos
 Postava Dierulf Rüttge je offline, naposledy online byla 13. listopadu 2019 14:32Dierulf Rüttge
 

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2019 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.075397968292236 sekund

na začátek stránky