Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Magie Uvnitř: Válka Mágů

 je offline, naposledy online byl 09. prosince 2019 23:34Beregon na úrovni nezáleží Denně

avatar16_7980.jpg
Aktuálně má jeskyně 1 postava z 50.
Počet postav, které žádají o přijetí: 1
Vypravěč říká: Mágové světla:

Oheň (Světlo) - Paladin
Voda (Řád) - Čaroděj
Vzduch (Časoprostor) - Theurg
Země (Život) - Druid

Mágové temnoty:

Oheň (Temnota) - Černokněžník
Voda (Chaos) - Mystik
Vzduch (Mysl) - Zaklínač
Země (Smrt) - Nekromant

Předměty v akademii

Základní:

Magie země
Magie ohně
Magie vody
Magie vzduchu
Magické šifry
Alchymie
Souboje
Výroba magických předmětů
Rituály

Pokročilé:

Magie Časoprostoru (Vzduch - Světlo)
Magie Mysli (Vzduch - Temnota)
Magie Světla (Oheň - Světlo)
Magie Temnoty (Oheň - Temnota)
Magie Řádu (Voda - Světlo)
Magie Chaosu (Voda - Temnota)
Magie Života (Země - Světlo)
Magie Smrti (Země - Temnota)

Hledám jak studenty tak učitele Akademi Magie v Rosseau. Většina mágů tvoří elitu společnosti (dalo by se říci šlechtu) a vládnou celé zemi. Vaše postava zřejmě bude z nějakého magického rodu, ať již více či méně významného, může ale být také pocházet z chudé venkovské rodiny a být jedna z mála lidí kteří v sobě nemají modrou krev u kterých se projevila schopnost používat magii nebo nějaký jiný původ.

Také bych byl rád, kdyby se našel někdo ochotný dělat pomocného vypravěče.

Takže vaše postava by měla mít:

Strana - Světlo či Temnota, Dobří nebo Zlí
Magická specializace - Podle seznamu na začátku, prostě si vyberte živel a stranu a podle toho vás zařadím.
Popis - Jak vaše postava vypadá a také příslušnou ikonu.
Životopis - Nemusí být dlouhý ani nějak zvlášť obsáhlý, postačí základní informace. Ovšem dbejte na to že pokud do svého životopisu zahrnete zajímavé věci zcela jistě je použiju v příběhu :)
Pro učitele - Předmět, který na Akademii učí.

Jinak můžete vybírat i z těchto předdefinovaných postav. Bylo by dobré kdyby se některých z nich ujal nějaký hráč, ale nemusí to tak být. Budeme hrát s tím co je :) Pokud si tedy vyberete jednu z předdefinovaných postav, nemusíte psát životopis.

Strana Světla

Michael Eriosi - Obsazeno

Živel: Voda (Řád) - Čaroděj

Starší z potomků Lorda Eriosi, Michael je zodpovědný a od malička připravovaný na to, že jednoho dne převezme titul Lorda Eriosi. Má sklony být panovačný, ovšem na mysli má pouze to nejlepší pro všechny. Má velice blízký vztah ke své nevlastní sestře Magnolii, ovšem se svým bratrem Gabrielem se věčně hádá.

Magnolia Eriosi - OBSAZENO

Živel: Země (Život) - Druid

Magnolie je nevlastní sestra sourozenců Eriosi. Její původ je nejasný, jedni tvrdí, že se jedná o Marianovu nemanželskou dceru, podle jiných je to jen sirotek války, kterého si Marian Eriosi vzal do své péče. Ať tak či onak, nyní patří k rodině.

Další postavy:

Tyto postavy nejsou pro příběh nezbytné, pokud za ně nikdo nebude hrát tak prostě nebudou existovat.

Lilian Ambrose

Živel: Vzduch (Časoprostor) - Theurg

Lilian má plno energie a elánu do života. Rody Ambrose a Eriosi jsou již od dávných věků spojenci a tak jak Lilian tak Daniel často tráví čas s Michaelem a Magnolií. Lilian se často protlouká chudinskými čtvrtěmi a mluví s obyčejnými lidmi. Snadno mezi ně zapadne. Mezi prostým lidem má spousty přátel a snadno se dozví kdeco. Je jen málo informací, které by se k ní nedonesly.

Daniel Ambrose

Živel: Oheň (Světlo) - Paladin

Bratranec Lilian. Po smrti jeho rodičů ve válce proti Gruberům vyrůstal společně s Lilian. Velice bystrý a usměvavý mladík, který všem rád pomůže a snaží se s každým vycházet. Touží jednoho dne zjistit jak jeho rodiče skutečně zemřeli.


Strana Temnoty

Sebastian Gruber - Obsazeno

Oheň (Temnota) - Černokněžník

Sebastian je synovcem Adriana Grubera, syn jeho bratra Edwarda O svém otci nesmýšlí dvakrát nejlépe, hlavně proto že se k němu chová odtažitě a považuje jej za bezpáteřního. Daleko více vzhlíží ke svému strýci Adrianovi, ovšem spíše než v krutostech které napáchal obdivuje věci, o které se Adrian snažil. A nejednalo se pouze o vyhlazení světla jednou provždy. Není zlý, ačkoliv se tak před cizinci tváří. Vlastně je přímý opak zlého, arrogantního černokněžníka. Pro budoucnost má velké plány a je odhodlán je uskutečnit. A Gruberové se vrátí na výsluní slávy a Sebastian se o to postará. Ať to stojí co to stojí.

Gabriel Eriosi

Živel: Oheň (Temnota) - Černokněžník

Melancholický, uzavřený do sebe... takto působí Gabriel. Působí znuděně, jakoby jej nic nezajímalo. Se svým otcem se v mnohém neshoduje a svou starší sestru vidí spíše jako otcova služebníka, který jej komanduje v jeho jménu. Světlo vidí jako příliš svazující a touží po svobodě, kterou nabízí temnota. Temnou magii začal ve skrytu studovat již doma a na akademii v Rosseau plánuje nechat světlo a oficiálně se připojit k temných. Jeho talent na magii je vskutku působivý a jednou předčí i svého otce i sestru.

Alistair Madrian - Obsazeno

Země (Smrt) - Nekromant

Alistair je dědic rodu Madrian, druhého nejmocnějšího temného rodu hned za Grubery. Jejich pád pro Madriany znamenal velikou příležitost, ovšem stále se musí smířit s titulem druzí nejmocnější v zemi žebráků. Nenávidí Sebastiana a snaží se jej za každou cenu zruinovat a prosadit svůj rod jako nejmocnější ze všech. Je amorální a velice nebezpečný.

Další postavy:

Tyto postavy nejsou pro příběh nezbytné, pokud za ně nikdo nebude hrát tak prostě nebudou existovat.

Samantha Madrian

Oheň (Temnota) - Černokněžník

Samantha je sestra Alistaira a jeho dvojče. Jako druhorozená nemá právo zdědit titul, jelikož se narodila o pár minut později. Svému bratrovi to zazlívá, ačkoliv navenek si hraje na poslušnou sestru a velice plachou dívku. Snaží se získat co nejvíce moci a možná jednoho dne nahradit svého bratra. Ačkoliv navenek vypadá a vydává se za ustrašenou dívku, která se bojí byť i vykročit ze stínu svého bratra, doopravdy je však snad i nebezpečnější než on.

David Elley - Obsazeno

Vzduch (Mysl) - Zaklínač

David je chudý chlapec z ulice u kterého se objevilo magické nadání. I s ním by to měl těžké, ovšem jednoho dne zaujal Sebastiana a od té doby jsou oba nejlepší přátelé. Pomáhá Sebastianovi shánět informace, v čemž je skutečně velmi dobrý a občas za něj dělá špinavou práci. Někteří jej nazývají "Sebastianův podržtaška".

Elizabeth Thube - Obsazeno

Voda (Chaos) - Mystik

Elizabeth bylo kdysi předurčeno žít si jako nová lady Thube. To vše do té doby než její teta Marianna využila Adrianovy války k vyvraždění její rodiny. Chůva Elizabeth s ní však dokázala uniknout a nyní žije jako schovanka Gruberů.
 

Současná družina:

 Postava Henry Lavenant je offline, naposledy online byla 05. prosince 2019 18:02Henry Lavenant
 

Rekruti

Elen Moa 07. srpna 2019 15:09

16073.jpg

07. srpna 2019 15:09

popis pro rekruty:

 
 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2019 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.064949989318848 sekund

na začátek stránky