Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Temné brány času

 je offline, naposledy online byl 02. června 2020 22:01Eoling 1. úroveň Denně

index9268.jpg
Aktuálně má jeskyně 2 postavy z 10.
Počet postav, které žádají o přijetí: 0
Vypravěč říká: Buďte pozdraveni

na přání některých hráčů jsem se uvolil obnovit jednu jeskyni která padla vzhledem k vytíženosti předchozího PJe. Pokud už jste v této jeskyni hráli tak se můžete přihlásit se svou starou postavou pokud jste zde poprvé podívejte se do homepage případně se mně neváhejte zeptat a určitě se na postavě dohodneme. Co se týká výběru postav máte tyto možnosti:

1.Pokud chcete začínat od píky můžete si zvolit úlohu prostého obyvatele. Vyberte si místo a čas a osobu kterou si chcete zahrát, nebojte se popustit uzdu fantasii. Chcete se vtělit do role neohroženého Vikinga, piráta brázdícího moře, nacistického důstojníka nebo průkopníka vesmírného programu? Jen směle do toho.

Tvorba postavy

Jméno: jméno vaši postavy, případně přezdívka.
Doba: přibližná doba ze které vaše postava pochází (stačí Druhá světová válka, doba temna, Viktoriánská doba atd. )
Místo: místo kde se vaše postava nachází.
Pozadí: odkud vaše postava pochází, jak žije, co vlastně dělá a zda si uvědomuje nebo neuvědomuje to že s časem je něco v nepořádku.
Dovednosti: co vaše postava umí ovšem nepřehánějte to, vaše postava je prostý člověk, u svých dovedností vycházejte z doby ze které vaše postava pochází a z jejího životního stylu.

2.Geneticky vytvoření vojáci, uměla inteligence a kyborgové kteří vznikli během Časové války nebo vyjímečně i po ní.
Tvorba postavy

Jméno: jméno vaši postavy, případně přezdívka nebo označení projektu.
Pozadí: proč byla vaše postava vytvořena a její život od svoření či aktivace. Pokud se jedná o umělou inteligenci tak zda pořád jedná podle programu tvůrců nebo získala vlastní vědomí.
Dovednosti: co vaše postava umí a jaké jsou její schopnosti, zde máte víc na výběr, ale pořád pamatujte co jste si vlastně vybrali a zda to je skutečně v silách vaší postavy.

3.Věční, co jsou Věční najdete v homepage, pokud by jste měli v zájem je zde několik postav, jedná se pouze o základ který si můžete upravit tak aby vám lépe vyhoval. K dovednostem si můžete vybrat další tři podle svého výběru.

Katherine (Kate) Davis *Starlight*
Sekční vedoucí projektu ECP která u něj byla od jeho vzniku, časté vystavení exotickým částicím a stázovému poli atomizovalo její tělo do formy čiré energie nebo superžhavé plazmy. Je schopná energii či plazmu vytvořit či vyslat i ve své lidské podobě, také je schopná se proměnit v blesk a cestovat rychlosti světla či tak vstoupit do nějakého systému. Její ECP má podobu přívěsku ve tvaru hvězdy, Sídlí v Chicagu na vrcholku místní televizní stanice, je šedou eminencí tohoto města.
Schopnosti:chronomancie, teleportace, transmutace, magie mysli, destruktivní magie: energie a oheň, spontální regenerace, Hlas.

Paul Gerard *Gargoyle*
Sekční vedoucí projektu ECP který u něj byl od jeho vzniku, časté vystavení exotickým částicím a stázovému poli transformoval jeho tělo do podoby metalického kovu. Ve své pravé podobě dokáže měnit tvar svého těla a pokud má křídla dokáže i létat, v obou podobách dokáže šlehat blesky ze svých očí či konečků prstů, vytvářet rázové vlny, úderem do země (či jinam) vyvolávat vibrace a také ovládat kov. Jeho ECP má podobu starých hodinek s ručičkami, je vyřazený z potřeby Věčných vstřebávat čas neboť jeho tělo se samo regeneruje, pokud se někomu podaří ho zranit. Je vládcem města Boston, sídlo má ve Fenway Parku kde na místním stadionu kromě sportovních utkání bojují i novodobí gladiátoři.
Schopnosti:chronomancie, transmutace, destruktivní magie: energie, spontální regenerace, nezdolnost, ovládání kovu, geomancie.

Cpt. Jason Prescott *Madman*
Unicorn Infinity přišla na to že ECP dané vojákům by je učinilo neporazitelné, bohužel nikdo netušil jaký vliv může mít na psychiku vojáků pokud jim dáte takovou moc a sílu. I když válka už dávno skončila během té doby částo došlo k pokřivení jejich mysli, buď získali skutečně pocit že jsou neporazitelní a nepřemožitelní nebo zešíleli. Jason byl jedním z těch kterého zasáhlo něco z obojího, výhody které čerpal z ECP u něj vytvořili božský komplex, Jason byl přesvědčen že je něco víc a proto i když už válka skončila dál chodí krajinou a hledá události kde by mohl zasáhnout. Prostými lidmi je uctíván i obáván a i některé Věčné Jason zneklidňuje, protože je divokou kartou předvídatelnou asi jako časové bouře. Jason vlastní ECP v původní podobě na pravé ruce překryté obnošeným oblečením, zatím co jeho vzhled se blíží tomu jak podle něj vypadá Zeus.
Schopnosti:chronomancie, transmutace, destruktivní magie: energie, Hlas, jasnozřivost, teleportace, geomancie.
 

Současná družina:

 Postava Robin Greensback *Void* je offline, naposledy online byla 03. června 2020 0:20Robin Greensback *Void*
 Postava WA2000 je offline, naposledy online byla 02. června 2020 21:44WA2000
 

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2020 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.081796884536743 sekund

na začátek stránky