Andor.cz - Dračí doupě online

Verbíři? 

Verbířská kancelář pro Návrat bohů

 je offline, naposledy online byl 02. června 2020 14:18Potkan4* 16-36 úroveň Jednou týdně

knight8648.jpg
Aktuálně má jeskyně 8 postav z 13.
Počet postav, které žádají o přijetí: 0
Vypravěč říká: Vítám Vás ve verbířské kanceláři.


O čem to bude?

Návrat bohů je již mým čtvrtým dobrodružstvím ze světa Es, ale nejpevnější se pojí s Plavbou do říše temnot a povídkou, kterou jsem sdílel i zde na Andoru odkaz.
Es je planetka, která spolu se svými hvězdami (obíhá kolem hvězdných dvojčat) a svými měsíci (má dva měsíce) osamocená pluje mezigalaktickým prostorem. Jiné planety v této soustavě nejsou, ale ona Es vydá za celou soustavu. Je to planetka menší než země, ale s hustším jádrem, takže má podobnou gravitaci. Přílivy jsou silnější díky dvěma měsícům a hvězd je málo, protože se soustava nenachází v žádné galaxii. Na obloze vidíte vzdálené galaxie a jiné osamocené hvězdy. Es je dokonale kulatá planeta nabitá magií a tvořena osmnácti dimenzemi, ale do toho netřeba příliš zabíhat.

Výše zmíněná povídka vypráví o tom, jako bohové z Es opustili svět lidí, aby ho ochránili před temným, nepřirozeným bohem, který chtěl ukrást všechny duše a proměnit lidi (a elfy, trpaslíky, skřety, atd.) v bytosti neschopné kvůli absenci duše jakýchkoli citů a svobodného rozhodování.

Plavba do říše temnot vyprávěla o výpravě, která konečně zastavila onoho temného boha a nadobro ho zničila. Hrdinové z tohoto dobrodružství vystupují i zde.

Poté ještě běží sandbox dobrodružství Země bohů, které vypráví o tom, jak se bohové baví v jejich světě a oslavují porážku temného boha. Čtvrté dobrodružství bylo krátké, a vyprávělo o vzdálené budoucnosti na téže planetě.

Nyní se bohové vrací zpět na zem a začíná válka s nejsilnějšími démony, entitami, které jsou možná i silnější, než bohové. Samotní bohové ani kdysi dávno nedokázali démony úplně porazit, pouze je dokázali zastavit a uvěznit. Tentokrát však mají pomoc smrtelných hrdinů, protože jak víme už od Tolkiena, často je k překlenutí propasti mezi úspěchem a neúspěchem potřeba činů těch obyčejnějších, kteří však nepostrádají dobré srdce.


Co požaduji?

V první řadě aktivitu v rámci alespoň zadané četnosti hraní, tedy jednou týdně.
Dále v první řadě kvalitu jazyka českého, který budete při psaní využívat.
A nakonec v první řadě spolupráci v rámci skupinky. Nechci nijak omezovat rozhodování postav, ale chci, aby vyše postavy chtěli spolupracovat. Nechci totiž žádné samotáře a jiné postavy, které budou ostatní odrazovat od hry. Všechny postavy musí mít jeden společný zájem, porazit společného nepřítele.

Dále bych chtěl poznamenat, že není nutné psát extrémně dlouhé příspěvky shrnující reakce na tři vteřiny. Ideální délka příspěvku je půl stránky až jedna stránka A4 písma 12 (předpokládám, že všichni píšeme ve Wordu). Avšak příspěvek může být i kratší, když potřebujete odehrát jen konverzaci. Naopak, pokud máte hodně k reagování, tak může být i delší, ale standard byl dán.

Dále bych chtěl, aby vaše příspěvky obsahovali vždy místo, čas a postavy, kterých se příspěvek týká. Nadpis se může týkat děje nebo místa. Nemusí být za každou cenu originální, klidně můžete deset příspěvků za sebou nadepsat: V žaláři nebo Na večeři

Postavy:
Obecně by měly být postavy již schopní hrdinové. Jejich protivníky budou vyšší démoni, takže by to neměli být třasořitky. Postavu můžete vytvořit tedy vlastní dle svého gusta nebo si můžete přivlastnit jednu ze starších (to bychom se domluvili poštou)

Konkrétně se jedná o:
Elliel - kněz bohyně Lierie, druhý nejvyšší inkvizitor, půlupír. Pokud pije krev, je silnější, když nepije, stává se slabým člověkem, nemocným na plíce. Schopný bojovník a myslitel. Vlastní meč se zakletým démonem, pomocí něhož vládne bleskům.

Lucias de Viom - nejvyšší z inkvizitorů Lierie. Mistrný manipulátor mysli, ochránce pokladů církve. Vlastní meč s démonem, díky kterému otevírá brány pekelnému ohni.

(postavy s hvězdičkou mají ještě aktivní původní majitele, tak bych je chtěl prve nabídnout jim)

Za bohy hrát nelze. Pokud byste chtěli, máme tu dobrodružství Země bohů, kde se za nic jiného nehraje.
 

Současná družina:

 Postava Lys je offline, naposledy online byla 02. června 2020 21:20Lys
 Postava Karayan je offline, naposledy online byla 24. května 2020 14:30Karayan
 Postava Elliel je offline, naposledy online byla 02. června 2020 14:18Elliel
 Postava Rogmund von Derweller je offline, naposledy online byla 02. června 2020 22:01Rogmund von Derweller
 Postava Liv je offline, naposledy online byla 02. června 2020 15:54Liv
 Postava Kaelwe je offline, naposledy online byla 03. června 2020 0:29Kaelwe
 Postava Eruner je offline, naposledy online byla 25. května 2020 11:00 Eruner
 Postava Lucias de Viom je offline, naposledy online byla 02. června 2020 14:18Lucias de Viom
 

ještě nikdo nepožádal o přijetí

 
 
Andor.cz o.s. © 2003 - 2020 hostováno na VPS u wedos.com
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce, či administrátor portálu www.Andor.cz
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR

doba vygenerování stránky: 0.090179204940796 sekund

na začátek stránky